Zapraszamy do relaksu – pobierz e-booka

Zrelaksuj się na 10 sposobów z darmowym e-bookiem Pani ma relaks. 

Żyjemy w biegu, wcielamy się w rozmaite, wypełnione obowiązkami po brzegi role. Ze wszystkich stron bombardują nas oczekiwania, ciągle brakuje nam czasu i w codziennym biegu zdarza nam się zapominać o swoich potrzebach. Tymczasem troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby mieć przestrzeń i siłę, by móc sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nami dzisiejszy świat i by w tych staraniach nie zgubić siebie.

Dlatego namawiamy Cię, byś bez cienia wyrzutów sumienia znajdowała chwile dla siebie w natłoku codziennych spraw i podsuwamy Ci narzędzia i praktyki, które pomogą Ci się zrelaksować.

Ania & Ola
Pani ma relaks

ebook-mockup

Zapisz się do newslettera Pani ma relaks i pobierz darmowego e-booka

Co znajdziesz w naszym e-booku?

E-book Pani ma relaks to propozycji 10 praktyk, które pomogą Ci osadzić się w teraźniejszości, oczyścić umysł z trosk i naładować wewnętrzne baterie. Znajdziesz w nim między innymi: przepis na domowe SPA, mandale do kolorowania, relaksującą playlistę i ćwiczenie oddechowe.

Dlaczego warto zapisać się do naszego newslettera?

Zapisz się do naszego newslettera, by jako pierwsza dowiadywać się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks i zapewnić sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne wyjazdy i spotkania. Możesz też liczyć na specjalne rabaty na nasze wydarzenia, podpowiedzi jak żyć dobrze, a także niespodzianki, upominki i rabaty od partnerów Pani ma relaks. Pierwszym prezentem od nas dla Ciebie, jest nasz e-book “Pani ma relaks na 10 sposobów”.

Zadbaj o siebie, by móc dbać o innych

Zapisz się do newslettera Pani ma relaks i pobierz darmowego e-booka