OFERTA DLA BIZNESU

OFERTA DLA BIZNESU

Warsztaty relaksacyjne dla firm

Zadbamy o dobrostan Twoich pracowników

Uczymy świadomie i efektywnie odpoczywać. Wierzymy, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, by móc realizować życiowe role i cele – również te zawodowe. A także, że dobrostan fizyczny i psychiczny jest źródłem dobrych relacji i skutecznej komunikacji – również w środowisku pracy.

Naszą misją jest wspieranie dobrego samopoczucia, samoświadomości i rozwoju. Uczymy zarządzania energią osobistą, technik koncentracyjnych, skutecznej komunikacji i różnorodnych praktyk relaksacyjnych – opierających się zarówno na pracy z ciałem i oddechem, mindfulness, ćwiczeniach z obszaru psychologii pozytywnej jak i zajęciach kreatywnych – pomagających obniżyć poziom stresu i zwiększyć poczucie zadowolenia i motywacji.

Wspieramy rozwój osobisty Twoich pracowników, pomagamy zwiększyć poczucie szczęścia i obniżyć poziom stresu w Twojej organizacji, by zapobiec zjawiskom przemęczenia i wypalenia zawodowego.

Obszary, w których wspieramy Twoich pracowników:

sztuka świadomej relaksacji

zarządzanie stresem i emocjami

źródła inspiracji i kreatywności

praca z ciałem i oddechem

zdrowa komunikacja w zespole

zarządzanie energią osobistą

Akademia relaksu

Wellbeing dla Twojego biznesu

W naszej ofercie dla firm kładziemy nacisk na różnorodność doświadczeń i dopasowanie do potrzeb danej grupy. Choć główna oferta Pani ma relaks jest skierowana do kobiet, jako Akademia relaksu – wellbeing dla firm organizujemy warsztaty i wydarzenia również dla grup mieszanych.

W ramach Akademii relaksu organizujemy:

  • warsztaty dla firm szyte na miarę – stacjonarne i wyjazdowe
  • wyjazdy integracyjne
  • jogę na firm
  • prelekcje i spotkania z inspirującymi osobami

Otocz swoich pracowników troską, podaruj im relaksujący czas pełen dobroci dla ciała, umysłu i duszy, zapewnij wiedzę i umiejętności, aby efektywnie dbali o swój dobrostan na co dzień.

villa mia

FIRMY, KTÓRE NAM ZAUFAŁY