psycholożka,
nauczycielka uważności

Psycholożka, certyfikowana nauczycielka uważności, life coach, zapalona psychoedukatorka i blogerka. W swojej pracy opiera się na holistycznym rozumieniu człowieka widzianego jako jedność trzech wzajemnie wpływających na siebie obszarów: ciała, umysłu i świadomości (ducha). Na swoim blogu – nierzadko z przymrużeniem oka –  przekłada wiedzę z zakresu psychologii, coachingu i mindfulness na codzienne życie. 

terapeutka twarzy,
masażystka Kobido

Terapeutka twarzy i ekspertka manualnych technik odmładzania. Specjalizuje się między innymi w masażach: Kobido, Transbukalnym, automasażu oraz w kinezjotapingu estetycznym. Z masażami połączyła ją silna potrzeba zadbania o swoją kobiecość, ciało i wnętrze, a pójście na masaż zaowocowało „miłością” od pierwszego dotyku. Na co dzień prowadzi własne studio masażu w podwarszawskiej miejscowości Reguły.

terapeutka dźwiękiem

Terapeutka dźwiękiem, socjolożka, doradczyni kariery i coach rozwoju zawodowego, trenerka oraz koordynatorka projektów. Muzyka od dziecka była obecna w jej życiu, ale dopiero niedawno na nowo odkryła moc dźwięku i jego prozdrowotne, kojące i wszechstronne oddziaływanie. Podczas sesji podąża za głosem intuicji oraz stosuje wszystko to, z czym spotkała się na drodze tradycyjnej i mniej konwencjonalnej edukacji, jak i własnych poszukiwań związanych z duchowością i rozwojem osobistym.

edukatorka aromaterapii

Pani od olejków, promotorka aromaterapii, miłośniczka naturalnych metod wspierania zdrowia i dobrego samopoczucia, kiedyś księgowa. Zrezygnowała z pracy na etacie i „pewnego zawodu”, by samodzielnie decydować o swoim czasie i wykonywanej pracy. Z dużą radością dzieli się wiedzą o olejkach eterycznych i stale rozwija się w tym obszarze. Ukończyła 8-tygodniowy kurs MBSR. Zdobyte tam umiejętności wykorzystuje na co dzień na własnych dzieciach (3 i 7 lat) oraz mężu.

florystka

Wielbicielka kwiatów, doświadczona florystka i właścicielka kwiaciarni. Od ponad 7 lat dekoruje śluby, tworzy wianki, bukiety oraz wszelkiego rodzaju dekoracje z żywych, suszonych i sztucznych kwiatów. Przez ponad 2 lata mieszkała w Anglii, gdzie prowadziła swoją pracownię i miała możliwość rozwoju poprzez liczne kursy i szkolenia. Po powrocie do Polski Ewa otworzyła własną kwiaciarnie w podwarszawskim Milanówku, która jest spełnieniem jej marzeń – pracownią pełną miłości do kwiatów i ludzi.

graficzka, fotografka,
rękodzielniczka

Zawodowo graficzka i fotografka – ze szczególnym miejscem w serduszku dla zdjęć reportażowych utrwalających ludzkie emocje. Założycielka marki chillpill, która zajmuję się tworzeniem unikatowych, ręcznie robionych dodatków do domu i ogrodu. Inspiracją do stworzenia marki była chęć częściowej ucieczki od dominacji technologii, aby w sposób manualny pracować nad tworzeniem produktów, które wyzwalają kreatywność i wolność twórczą. Chillpill to więcej niż marka – to filozofia życia, gdzie rękodzieło staje się sposobem na wychillowanie ciała i umysłu, zachęcając do uważności i świadomego spędzania czasu.

fizjoterapeutka,
specjalistka aromaterapii

Z wykształcenia jest fizjoterapeutką – pomoc innym zawsze była dla niej nadrzędną wartością. Od kilku lat zajmuje się edukacją na temat naturalnych rozwiązań i wspiera w osiąganiu dobrostanu. Dla Pani ma relaks prowadzi warsztaty aromaterapii, na których wyjaśnia relaksujące i wspierające zdrowie właściwości olejków.

fizjoterapeutka, masażystka

Fizjoterapeutka, masażystka, instruktorka pilatesu i zapalona biegaczka.

specjalistka od makramy

Mistrzyni cierpliwości i sztuki zaplatania, specjalistka od sznurka.

masażystka

Fizjoterapeutka, masażystka, miłośniczka ruchu i pracy z ciałem.