terapeutka dźwiękiem

Terapeutka dźwiękiem, socjolożka, doradczyni kariery i coach rozwoju zawodowego, trenerka oraz koordynatorka projektów. Muzyka od dziecka była obecna w jej życiu, ale dopiero niedawno na nowo odkryła moc dźwięku i jego prozdrowotne, kojące i wszechstronne oddziaływanie. Podczas sesji podąża za głosem intuicji oraz stosuje wszystko to, z czym spotkała się na drodze tradycyjnej i mniej konwencjonalnej edukacji, jak i własnych poszukiwań związanych z duchowością i rozwojem osobistym.

masażystka Kobido

Masażystka specjalizująca się w masażu twarzy i mama trójki szalonych dzieciaków. Z masażami połączyła ją silna potrzeba zadbania o swoją kobiecość, ciało i wnętrze. Pójście na masaż zaowocowało „miłością” od pierwszego dotyku, a to głębokie doświadczenie przerodziło się w pasję, a następnie w pracę, która pozwala na dawanie tego niezwykłego doświadczenia innym. Na co dzień prowadzi własne studio masażu w podwarszawskiej miejscowości Reguły.

psycholożka

Psycholożka, life coach, nauczycielka uważności. W swojej pracy opiera się na holistycznym rozumieniu człowieka widzianego jako jedność trzech wzajemnie wpływających na siebie obszarów: ciała, umysłu i świadomości (ducha). Zapalona psychoedukatorka i bloggerka. Na swoim blogu – nierzadko z przymrużeniem oka –  przekłada wiedzę z zakresu psychologii, coachingu i mindfulness na codzienne życie. 

fizjoterapeutka, masażystka

Fizjoterapeutka, masażystka, instruktorka pilatesu i zapalona biegaczka.

specjalistka od makramy

Mistrzyni cierpliwości i sztuki zaplatania, specjalistka od sznurka.

masażystka

Fizjoterapeutka, masażystka, miłośniczka ruchu i pracy z ciałem.