Cudowny i relaksujący weekend z dziewczynami z Pani ma Relaks. Joga, warsztaty, pyszne jedzenie i to wszystko w fantastycznym miejscu. Polecam wszystkim kobietom, które potrzebują chwili wytchnienia oraz zadbania o umysł i ciało.

Iwonauczestniczka weekendu "Pełnia kobiecości" w 2022 roku

To był mój pierwszy ale na pewno nie ostatni Slow Weekend z Anią i Olą, pełen niesamowitych emocji i przepełniony kobiecą energią ? bardzo się cieszę, że zdecydowałam się przyjechać, jest to piękna forma odpoczynku od codzienności i zbliżenia się do siebie samej. Polecam każdej kobiecie!

Dominikauczestniczka weekendu "Jesteś CUDem" w 2022 roku

Super dziewczyny, które zarażają swoją pasją. Wiedzą co jest potrzebne kobiecie. Energetyczny i mega relaksujący wyjazd zorganizowany przez kobiety dla kobiet – pozwalający się zrelaksować i na chwile zwolnić. Napewno nie raz jeszcze będę się z Wami relaksować! Pani ma relaks ?‍♂️?‍♂️?

Martauczestniczka weekendu "Energia NOWIU" w 2022 roku

Cudowny wyjazd, warsztaty i relaks. Joga, afirmacja, uwalnianie i terapia. Mazury cud natury bo Pani Ma Relaks. Wszystko zorganizowane od serca dla naszych dusz. ❤️

Olauczestniczka weekendu "Jesteś CUDem!" w 2022 roku

Spędziłam super relaksujący weekend z Pani ma relaks na Mazurach. Joga, medytacje, masaże, spacery, dobre jedzenie, piękne otoczenie i pozytywni ludzie. Dawno tak nie odpoczęłam, polecam gorąco. Tam naprawdę panie mają relaks ?

Agnieszkauczestniczka weekendu "Podróż do siebie" w 2021 roku

Niesamowity profesjonalizm, bardzo przyjazna atmosfera, znalazłam wsparcie, relaks i wiele inspiracji. Polecam każde spotkanie. Olu i Aniu jesteście niesamowite ?

Katarzynauczestniczka weekendu "Kobiece przebudzenie" w 2022 roku