Taki babski wyjazd z Pani relaks, to najlepsze co można dla siebie zrobić! Cudowne warsztaty kobiecości, odpoczynku i dbania o swoje ciało i głowę prowadzone przez pełne ciepła dziewczyny. Olu i Aniu, na pewno jeszcze się spotkamy!

Monikauczestniczka wyjazdu "Podróż do siebie" w 2023 roku

Gorąco polecam weekend z jogą z Pani ma relaks! Dziewczyny dbają o każdy szczegół – wszystko pachnie, jest mięciutko i milutko, niesamowicie smacznie, mądrze, dobrze i z taką pasją, że po prostu chce się oddać w ich ręce i dać o siebie zadbać.

Martynauczestniczka weekendu "Jesienne ukojenie" w 2022 roku

Świetny weekend relaksacyjny, doskonale przygotowany, joga dla początkujących w różnych stylach, bardzo ciekawe warsztaty, dzięki którym lepiej zrozumiałam samą siebie. Bardzo dużo dla siebie wyniosłam i poznałam fajne kobiety.

Kasiauczestniczka weekendu "Podróż do siebie" w 2023 roku

Relaksacyjny wyjazd z Anią i Olą to coś co mam zamiar powtarzać regularnie i polecam każdej kobiecie. Okazuje się, że weekend w zupełności wystarcza, by naładować swoje baterie, odpocząć od codziennych obowiązków i zrelaksować się, a przy okazji poznać nowe osoby i nauczyć się nowych rzeczy.

Joannauczestniczka weekendu "Pełnia kobiecości" w 2022 roku

Babski weekend z Pani ma relaks to najlepsze co ostatnio dla siebie zrobiłam! Joga, warsztaty rozwojowe, pełen luz i relaks, a wszystko to w towarzystwie super kobiet! Dawno tak nie odpoczęłam i dawno nie jadłam tylu pyszności <3 Ania i Ola – robicie super robotę!

Klaudiauczestniczka weekendu "Kobiece przebudzenie" w 2022 roku

Cudowny i relaksujący weekend z dziewczynami z Pani ma Relaks. Joga, warsztaty, pyszne jedzenie i to wszystko w fantastycznym miejscu. Polecam wszystkim kobietom, które potrzebują chwili wytchnienia oraz zadbania o umysł i ciało.

Iwonauczestniczka weekendu "Pełnia kobiecości" w 2022 roku

To był mój pierwszy ale na pewno nie ostatni Slow Weekend z Anią i Olą, pełen niesamowitych emocji i przepełniony kobiecą energią ? bardzo się cieszę, że zdecydowałam się przyjechać, jest to piękna forma odpoczynku od codzienności i zbliżenia się do siebie samej. Polecam każdej kobiecie!

Dominikauczestniczka weekendu "Jesteś CUDem" w 2022 roku

Spędziłam super relaksujący weekend z Pani ma relaks na Mazurach. Joga, medytacje, masaże, spacery, dobre jedzenie, piękne otoczenie i pozytywni ludzie. Dawno tak nie odpoczęłam, polecam gorąco. Tam naprawdę panie mają relaks ?

Agnieszkauczestniczka weekendu "Podróż do siebie" w 2021 roku

Niesamowity profesjonalizm, bardzo przyjazna atmosfera, znalazłam wsparcie, relaks i wiele inspiracji. Polecam każde spotkanie. Olu i Aniu jesteście niesamowite ?

Katarzynauczestniczka weekendu "Kobiece przebudzenie" w 2022 roku