IDEA PROJEKTU

IDEA PROJEKTU

Babskie wyjazdy z jogą

Zrelaksuj się w kobiecym kręgu

Zrób sobie przerwę od zgiełku, rutyny i zabiegania. Złap głęboki oddech. Naładuj wewnętrzne baterie. Zaczerpnij z mocy natury. Spotkaj inspirujące kobiety.

Pani ma relaks to cykl autorskich wydarzeń organizowanych przez kobiety dla kobiet. Naszą misją jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach. Z daleka od codziennych obowiązków, presji czasu i przeładowanych grafików. Z pełnym przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby mieć przestrzeń i siłę, by dbać o innych.

Razem rozpłyniemy się w kojącej naturze. Uwolnimy stres, napięcia i obciążające nas emocje. Zainspirujemy Was podczas ciekawych spotkań i warsztatów.

Zadbamy o ciało, umysł i duszę.

“Nature doesn’t overthink. Nature just happens. Trees shed leaves, flowers bloom, rivers flow. Your body is nature, and in the same way, you can and must trust it to heal through the power of presence and patience.”
~ Ralph Waldo Emerson

Inspirujące wydarzenia dla kobiet

Chcesz się rozwijać, dowiedzieć się więcej o potrzebach swojego ciała i duszy?

Z myślą o zabieganych, zestresowanych i zmęczonych kobietach, stworzyłyśmy cykl kameralnych spotkań, na których tworzymy przyjazną przestrzeń, aby każda z Was mogła zadbać o swoje emocje i ciało.

Podczas warsztatów i wyjazdów Pani ma relaks praktykujemy jogę i inne formy ruchy, uczymy świadomego oddechu, oczyszczamy swoją energię, ćwiczymy uważność, wdzięczność i samoakceptację. Dbamy, byś ponownie połączyła się ze sobą, odzyskała spokój i zadowolenie.

NASI PARTNERZY

ROZWÓJ

Organizujemy inspirujące, twórcze warsztaty rozwijające wrażliwość i poczucie własnej wartości. Wprowadzamy w świat uważności i medytacji.

RELACJE

Dbamy o atmosferę otwartości i tworzymy przyjazną przestrzeń, by z łatwością budować nowe relacje i wzajemnie się inspirować.

RUCH

Praktykujemy różne style jogi oraz inne formy pracy z ciałem i oddechem, aby każda z Was mogła się przekonać, która z praktyk jest jej najbliższa.

RELAKS

Otaczamy troską, spędzamy czas na łonie natury. Dbamy o regenerację dla ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.