Babskie wyjazdy z jogą

JOGA - Pruszków

GRUPOWO ORAZ INDYWIDUALNIE

Babskie wyjazdy z jogą

JOGA - Pruszków

ZAJĘCIA GRUPOWE ORAZ INDYWIDUALNE

NASZE WYDARZENIA

Poniżej znajdziesz ofertę nadchodzących i minionych warsztatów oraz kursów jogi w Pruszkowie i okolicach.

NASZE WYDARZENIA

Poniżej znajdziesz ofertę nadchodzących i minionych warsztatów oraz kursów jogi w Pruszkowie i okolicach.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks,
zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania i specjalne rabaty.

NASZA OFERTA

W naszej ofercie znajdziesz zajęcia grupowe oraz sesje indywidualne prowadzone w przytulnym studio w Pruszkowie.

Joga w Pruszkowie

Zajęcia grupowe w kameralnym studio.

Zapraszamy kobiety, które pragną zadbać o swoje ciało, umysł i duszę. Te zajęcia pomogą Ci odnaleźć równowagę w życiu, wyciszyć pędzący umysł, a także wzmocnić, rozciągnąć i wysmuklić ciało.

Jeśli potrzebujesz chwili wytchnienia i jesteś gotowa na niezwykłą podróż do własnego wnętrza, te zajęcia są stworzone właśnie dla Ciebie. Zarezerwuj sobie miejsce już dziś i zanurz się w świecie jogi.

W jakie dni odbywają się zajęcia?

Na matach w Pruszkowie spotykamy się 2 razy w tygodniu – w poniedziałki oraz czwartki o godzinie 9:30 rano. Grupa jest otwarta, a poziom zajęć dostosowany do osób zarówno początkujących jak i średniozaawansowanych. Szczegóły i zapisy – kliknij tutaj.

Joga u Ciebie w domu

Jeśli nie lubisz ćwiczyć w grupie albo po prostu chcesz mieć trochę więcej uwagi i motywacji, możemy umówić się na zajęcia indywidualne z dojazdem do Twojego domu lub w studio jogi, z którym współpracuję. Oferta skierowana jest do osób z Pruszkowa oraz okolicznych miejscowości. Skontaktuj się ze mną, aby poznać szczegóły -> kliknij tutaj.

POZIOM

Aby dołączyć do grupy nie musisz martwić się o swój poziom zaawansowania – zajęcia dostosujemy do Twoich umiejętności i możliwości ciała.

WIEDZA

Na zajęciach rozwiniesz swoją praktykę pod okiem certyfikowanej, doświadczonej nauczycielki i zgłębisz wiedzę o asanach oraz filozofii jogi.

SPRZĘT

Pamiętaj, że nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych sprzętów ani gadżetów – wszystko co niezbędne, zapewnia studio.

MIEJSCE

To przytulne i kameralne studio w sercu Pruszkowa. Poza zajęciami z jogi, na miejscu możesz skorzystać z akupunktury, porad dietetyka oraz zabiegów kosmetycznych.

OPINIE NASZYCH KLIENTEK

Zanim zdecydujesz się na udział, koniecznie przeczytaj opinie innych uczestniczek, które wzięły udział w naszych wyjazdach.