Babskie wyjazdy z jogą

KOBIECE WYJAZDY

RELAKSUJĄCE WEEKENDY DLA KOBIET

Babskie wyjazdy z jogą

KOBIECE WYJAZDY

RELAKSUJĄCE WEEKENDY I NIETUZINKOWE WARSZTATY DLA KOBIET

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Sprawdź poniższą ofertę naszych inspirujących, relaksujących wyjazdów tylko dla kobiet

NASZA OFERTA

Organizowane przez nas kobiece weekendy to połączenie błogiego relaksu, pracy z ciałem, odkrywania urokliwych miejsc i własnego potencjału.

Relaksujące wyjazdy tylko dla kobiet

Odpocznij i zregeneruj się na łonie natury

Z myślą o zabieganych, zestresowanych i zmęczonych kobietach, stworzyłyśmy cykl kameralnych spotkań, na których tworzymy przyjazną przestrzeń, aby każda z Was mogła zadbać o swoje emocje i ciało.

Wyłącz telefon, dzieci zostaw pod opieką bliskich i daj sobie szansę na odpoczynek i rozwój w pięknych okolicznościach blisko natury. Wspólnie złapiemy oddech, wyciszymy się, przewietrzymy głowy i wzmocnimy ciała.

Dlaczego warto pojechać na nasz kobiecy weekend?

Podczas wyjazdów Pani ma relaks praktykujemy jogę i inne formy ruchy, uczymy świadomego oddechu, oczyszczamy swoją energię, ćwiczymy uważność, wdzięczność i samoakceptację. Dbamy, byś ponownie połączyła się ze sobą, odzyskała spokój i zadowolenie.

Jeśli potrzebujesz chwili wytchnienia i jesteś gotowa na niezwykłą podróż do własnego wnętrza, nasze wydarzenia są stworzone właśnie dla Ciebie. Zarezerwuj sobie miejsce już dziś i zanurz się w świecie rozwoju osobistego i błogiego odpoczynku!

ROZWÓJ

Organizujemy inspirujące, twórcze warsztaty rozwijające wrażliwość. Wprowadzamy w świat ćwiczeń oddechowych i medytacji.

RELACJE

Dbamy o atmosferę otwartości i tworzymy przyjazną przestrzeń, by z łatwością budować nowe relacje i wzajemnie się inspirować.

RUCH

Praktykujemy różne style jogi i formy ruchu oraz pracy z ciałem, aby każda z Was mogła się przekonać, która z praktyk jest jej najbliższa.

RELAKS

Otaczamy troską spędzając czas na łonie natury. Dbamy o regenerację dla ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

OPINIE NASZYCH KLIENTEK

Zanim zdecydujesz się na udział, koniecznie przeczytaj opinie innych uczestniczek, które wzięły udział w naszych wyjazdach.