POZNAJMY SIĘ

POZNAJMY SIĘ

Jesteśmy jak yin i yang – Ania jest oazą spokoju, a Ola to wulkan energii. Łączy nas przyjaźń, miłość do natury i świadomość jej terapeutycznego wpływu na organizm, szacunek do naszej kobiecości, chęć ciągłego rozwoju i robienia fajnych, niosących dobro rzeczy. Dlatego postanowiłyśmy połączyć siły naszych dwóch, przeciwnych biegunów, paletę różnorodnych umiejętności i stworzyć wyjątkowe wydarzenia dla kobiet.

pomysłodawczyni

Pani od relaksu, joginka, menadżerka, organizatorka oraz miłośniczka rękodzieła i aktywnego stylu życia w rytmie slow. Stworzyła markę „Pani ma relaks” i rzuciła pracę w korporacji, by móc robić tylko to co sprawia jej przyjemność. Ukończyła kurs nauczycielki Vinyasa Yoga akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance (RYT200h), ponadto jest certyfikowanym nauczycielem Joga Nidra, czyli “jogicznego snu”, który jest wspaniałą techniką przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie.

Szczegóły

współtwórczyni

ani od słowa, dziennikarka, redaktorka, menadżerka, mówczyni, pilotka wycieczek, miłośniczka gór, wpatrywania się w morze, odnajdywania dróg w zaułkach nieznanych kultur, wydeptywania leśnych ścieżek i dobrego życia. Autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana i książki „Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin”. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku w 2015 roku. Urodzona organizatorka, gaduła i dusza towarzystwa.

Szczegóły

Współpracujemy z