Podaruj relaks bliskiej kobiecie

Wierzymy, że piękne doświadczenia niosą niepoliczalnie większą wartość, niż najpiękniejsze przedmioty. I że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – wyjazd lub warsztaty z Pani ma relaks.

Bilet do relaksu

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

Okaż miłość i troskę bliskiej Twojemu sercu kobiecie dając jej czas dbania o ciało, duszę i umysł podczas kobiecego slow weekendu Pani ma relaks.

W jaki sposób mogę kupić wyjazd lub warsztat Pani ma relaks na prezent?

Aby kupić wyjazd lub warsztat Pani ma relaks na prezent, wypełnij formularz zakupu BILETU DO RELAKSU i poczekaj na kontakt z naszej strony. W ciągu 24 godzin otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji miejsca na wybrane wydarzenie oraz dane do uregulowania płatności. Po opłaceniu zamówienia imienny Bilet do relaksu wyślemy Ci mailem w formacie PDF do samodzielnego wydruku lub w formie drewnianej, laserowo wypalanej płytki w ozdobnej kopercie na wskazany adres (kurierem lub do Paczkomatu) w ciągu 2 dni roboczych.

Jak wygląda realizacja Biletu do relaksu otrzymanego w prezencie?

Dzięki danym z formularza zakupu Biletu do relaksu, obdarowana kobieta nie musi nic robić, pełen relaks. Na tydzień przed terminem wydarzenia skontaktujemy się z nią i prześlemy pierwsze informacje organizacyjne. Aby wiedziała, że niczym nie musi zaprzątać sobie głowy, do koperty z Biletem do relaksu dołączamy przejrzystą instrukcję.

Czy można przepisać się na inny wyjazd/warsztat niż ten, który widnieje na Bilecie do relaksu?

Tak, jeśli nie możesz wziąć udziału w wyjeździe/warsztacie, na który otrzymałaś Bilet do relaksu, skontaktuj się z nami najpóźniej w terminie 30 dni przed jego rozpoczęciem, a bezpłatnie przepiszemy Cię na inne wydarzenie z kalendarza Pani ma relaks w tej samej cenie. Umożliwiamy też wykorzystanie Biletu na droższe wydarzenie – poprosimy Cię wtedy o dopłatę różnicy. W przypadku zmiany na tańsze wydarzenie, różnicę możesz wykorzystać w sklepiku Pani ma relaks (nie zwracamy różnicy w cenie gotówką).

Masz dodatkowe pytania?

Szczegółowe zasady zakupu i realizacji Biletów do relaksu opisałyśmy przejrzyście w regulaminie. Gdybyś jednak miała/miał dodatkowe pytania, napisz do nas na adres mailowy kontakt@panimarelaks.pl lub zadzwoń na numer +48 504 220 033 (Ania) lub +48 601 131 115 (Ola).

Formularz zakupu BILETU DO RELAKSU

Dla kogo prezent

Opisy i ceny wydarzeń znajdziesz na stronie: www.panimarelaks.com/wszystkie-wydarzenia/
Pokoje jednoosobowe nie są dostępne we wszystkich ośrodkach, zanim wybierzesz tę opcję sprawdź w opisie wydarzenia czy jest taka możliwość.
Specjalne diety wiążą się z dodatkową opłatą – w zależności od miejsca wydarzenia. Szczegóły specjalnej diety opisz w polu "informacje dodatkowe" znajdującym się poniżej.
______________

Twoje dane

______________

Dane dotyczące vouchera

Po szczegóły i adres do wysyłki skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie w ciągu 24h.

Po kliknięciu „Wyślij zgłoszenie” odczekaj chwilkę (10-15 sekund), do załadowania się strony z potwierdzeniem. Automatycznie dostaniesz wiadomość wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.

RELAKSUJĄCE PRODUKTY

Szukasz czegoś innego? Odwiedź nasz sklep pełen relaksujących produktów, które idealnie nadadzą się na prezent dla bliskiej kobiety.

Poznaj opinie naszych klientek

Zastanawiasz się czy prezent będzie trafiony? Sprawdź opinie naszych klientek na Google i Facebooku.

NEWSLETTER