Ania Werstak

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Kontakt

+48 504 220 033
ania@paniodrelaksu.pl
Warszawa, Polska


Informacje

Pani od relaksu, pomysłodawczyni i założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności, menadżerka, organizatorka oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii.

Rzuciła pracę w korporacji, by móc robić tylko to co sprawia jej przyjemność – tak narodził się projekt „Pani ma relaks”, którego misją jest tworzenie przyjaznej przestrzeni dla kobiet, w której mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach. Ania na wyjazdach prowadzi jogę, medytacje, praktykę uważności oraz warsztaty z rękodzieła. W ramach projektu, poza inspirującymi warsztatami nagrywa „Relaksujący Podcast”, którego każdy odcinek to inna forma sesji relaksacyjnej.

Ania ukończyła kurs nauczycielki akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance (RYT200h). Jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem Joga Nidra, czyli “jogicznego snu”, który jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na blogu oraz w social mediach tworząc merytoryczne posty o sztuce odpoczynku, pokazując jak można świadomie dbać o siebie. Jej nagrania znajdziesz na kanale na YouTube.

Certyfikaty i szkolenia

2019/04 – Międzynarodowy certyfikat Yoga Alliance RYT200 Vinyasa Yoga
2020/01 – Warsztat dla nauczycieli jogi „Sekwencjonowanie i Planowanie Zajęć”
2020/09 – MindSPA – Warsztat medytacyjny
2021/08 – 8-tygodniowy kurs redukcji stresu przez Mindfulness (MBSR)
2021/02 – BLACKROLL® Trainer – szkolenie trenerskie
2021/09 – Międzynarodowy certyfikat z kursu Yoga Nidra (Yoga Alliance YACEP – 30h)
2022/03 – Certyfikat z kursu Yin Joga u Olgi Kuriaty
2022/06 – Certyfikat z kursu „Anatomia dla nauczycieli jogi” u Ady Suskiej
2022/11 – 8-tygodniowy kurs życia w oparciu o Mindfulness (MBLC)
2023/09 – Certyfikat z kursu Joga Flow – Kreatywne Sekwencje (Yoga Alliance YACEP – 7h)