KALENDARZ WYDARZEŃ

KALENDARZ WYDARZEŃ

Marzysz o chwili wytchnienia i odpoczynku?

Szukasz inspirującego kobiecego wyjazdu?

Chcesz się rozwijać, dowiedzieć się więcej o potrzebach swojego ciała i duszy?

Zapisz się na warsztaty w mieście lub spędź z nami relaksujący kobiecy weekend blisko natury. Wyłącz telefon, dzieci zostaw pod opieką bliskich i daj sobie szansę na odpoczynek i rozwój w pięknych okolicznościach. Wspólnie złapiemy oddech, wyciszymy się, przewietrzymy głowy i wzmocnimy ciała.

Złap głęboki oddech. Naładuj wewnętrzne baterie. Zaczerpnij z mocy natury.

Uwolnij się od głęboko nagromadzonego stresu i napięć. Znajdź równowagę w ciele i umyśle, stwórz przestrzeń i otwórz swoje serce. Spędź relaksujący weekend przepełniony pięknem, życzliwością i akceptacją. Wypłyń na szerokie wody, by odnaleźć lądy pełne umiejętności zarządzania sobą, odwagi, mocy, dobrostanu i wiary, że jesteś wystarczająca, by zrealizować plany, marzenia i żyć pełniej!

Dołącz do nas jeśli poszukujesz: odwagi i energii, odpowiedzi na trudne pytania, spokoju, mocy, by pójść do przodu, doświadczyć przygody i relaksu w niebanalnym miejscu. Wyjazdy Pani ma relaks to wspaniały sposób na zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń oraz nawiązanie pięknych znajomości, często także przyjaźni!

Spędź z nami relaksujący weekend tylko dla kobiet.

Nasze wydarzenia to połączenie relaksu i rozwoju osobistego oraz odkrywanie urokliwych miejsc i własnego potencjału. W definiowaniu takich spotkań często padają określenia: babskie wyjazdy, kobiece wyprawy, sabaty czarownic a nawet – facetom wstęp wzbroniony. Kobiece weekendy w kameralnym gronie otwierają uczestniczki na własne potrzeby, pomagają nabrać dystansu i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Podróże dla kobiet to silny trend wynikający z autentycznych potrzeb, m.in. samorozwoju, spotkania się w towarzystwie osób, które nie oceniają, a wspierają i kibicują.

NEWSLETTER

PARTNERZY