Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającym regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości w życiu

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu - dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji i energii do działania

Pokażemy Ci nowe możliwości, podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego. Obudzimy drzemiące w Tobie “chcę” i “mogę”.

pragniesz się rozwijać

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące, twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz relaks na łonie natury

Zapraszamy Was w piękne miejsca blisko natury - doświadczamy jej z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.

cenisz relacje z innymi kobietami

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet - by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

Z pełnią otwartości i czułości wsłuchaj się w siebie, by holistycznie zadbać o swój umysł, ciało i poczucie własnej wartości.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

team_Ania_Ola_zima

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

  • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
  • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Możemy (za małą dopłatą) zapewnić Ci pojedynczy pokój lub zakwaterować Cię z inną uczestniczką, co z całego serca polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
  • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
  • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

Termin: 2 – 5 marca 2023

Miejsce: Dworek Kuziówek

Wyrusz w fascynującą podróż do swojego wnętrza, na spotkanie ze swoimi potrzebami i pragnieniami. Uwolnij się od obciążeń i niepokoju, sięgnij w głąb swojej duszy po wskazówki czego potrzebujesz, by poczuć spokój i spełnienie. Poczuj magię samomiłości, która promienieje na wszystko co Cię otacza. Odkryj ukojenie w uważności i radość w przyciągającym dobrą energię uczuciu wdzięczności.

Zanurz się w kojącej naturze i dźwiękach dzwoneczków koshi, zainspiruj podczas kreatywnych ćwiczeń i warsztatów. Podaruj sobie relaksujący weekend pełen dobroci w sielskim miejscu blisko natury. Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu tworzonym przez kobiety dla kobiet, z którego wrócisz z nowymi narzędziami, by pełniej dbać o swój dobrostan na co dzień.

W naszym bogatym programie przedłużonego weekendu znajdziesz między innymi aż 3 różne praktyki jogi, kreatywne warsztaty tworzenia mapy marzeń i afirmacji wzmacniających miłość własną, 2 zupełnie różne sesje medytacji, warsztaty automasażu, praktykę uziemiania, shinrin-yoku, warsztaty wdzięczności oraz koncert mis tybetańskich i gongów.

Czerpiąc z mądrości natury, ludowych tradycji, wiedzy mistrzów jogi i psychologii, uwolnimy stres, napięcia i obciążające emocje, poszukamy ukojenia w uważności, wdzięczności i kontakcie z naturą.
Zadbamy o ciało, umysł i duszę.

Zapraszamy!
Ania & Ola

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

CZWARTEK – uwalnianie

Od godziny 16:00

Przyjazd, zakwaterowanie i czas na relaks – wskakujemy wygodne dresy, oddychamy czystym powietrzem i zaczynamy cieszyć się otaczającą nas naturą.

18:00 – 19:00

Witajcie w kobiecym kręgu – zupełnie nieoficjalny początek “Podróży do siebie”

19:00 – 20:00

Powitalna kolacja – poznajmy się nawzajem i otwórzmy na siebie.

20:00 – 21:00

Ceremonia uwalniania z Olą – rytuał przejścia, który pomoże nam puścić przywiązania, pożegnać stare jakości i energie, które już nam nie służą. Oczyścimy również naszą pamięć, by zrobić przestrzeń na nowe jakości i otwartość na nowe doświadczenia.

21:00 – 21:30

Uwalniająca joga nidra z Anią – medytacja prowadzona, w której balansujemy pomiędzy jawą, a snem, czyli w miejscu, w którym dzieje się cała magia Twojej podświadomości. Ta praktyka pomoże uwolnić emocje, które już Ci nie służą i zastąpić je miłością do samej siebie.

PIĄTEK – zgłębianie

7:30 – 8:00

Uziemianie z Olą – zaczerpniemy zdrową energię z ziemi podczas porannego spaceru boso.

8:00 – 9:00

Joga na otwarcie dnia z Anią – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, chleb wypiekany w mazurskiej kuchni i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 14:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer, czytanie książki, drzemkę lub masaż (opcja dodatkowa).

14:00 – 15:00

Obiad w duchu slow food.

15:00 – 17:00

Mapa marzeń z Olą – kreatywne warsztaty rozwoju osobistego, podczas których czerpiąc odpowiedzi z naszego wnętrza, stworzymy wizualizację naszych marzeń. Dowiemy się jak tworzyć plany, by realizować nasze prawdziwe pragnienia i sięgniemy po moc oddziaływania na podświadomość poprzez afirmacje, by przyciągnąć czego pragniemy.

17:00 – 18:00

Czas dla siebiedo wykorzystania na spacery, czytanie, wspólne rozmowy, drzemkę lub masaż (opcja dodatkowa).

18:00 – 19:00

YIN joga z Anią – spokojna, statyczna praktyka, która pomaga uzyskać dostęp do głębszych tkanek, oddziałuje na tkankę łączną i powięź oraz równoważy energetycznie. Yin to energia kobieca, a dzięki Yin jodze stajemy się o wiele bardziej czuli na swoje potrzeby oraz mamy możliwość po prostu być, nie analizując niczego wokół siebie.

19:00 – 20:00

Kolacja inspirowana kuchnią roślinną i sezonową.

20:00 – 20:30

Medytacja w ruchu “JESTEM w SOBIE” z Anią – praktyka rozwijająca świadomość ruchową, podczas której uważnie przyjrzymy się swojemu ciału i temu, jak ono się czuje w trakcie ruchu – bez osądzania, z pełnią akceptacji.

SOBOTA – miłość

8:00 – 9:00

Joga na otwarcie dnia z Anią – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, chleb wypiekany w mazurskiej kuchni i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 14:00

Czas dla siebiedo wykorzystania na spacery, czytanie, wspólne rozmowy, drzemkę lub masaż (opcja dodatkowa).

14:00 – 15:00

Obiad w duchu slow food.

15:00 – 16:00

Warsztaty automasażu “SAMOMIŁOŚĆ” z Anią – uważne warsztaty relaksującej pracy z ciałem i otwierania się na jego potrzeby i sygnały, które wysyła.

16:00 – 16:30

Przerwa – chwila wolnego czasu.

16:30 – 17:30

Warsztaty afirmacji “Jestem WYSTARCZAJĄCA” z Olą – autorskie warsztaty wzmacniające miłość własną. Nauczymy się tworzyć uzdrawiające myśli i pomysły, wspierające Cię w rozwijaniu samoakceptacji, pewności siebie oraz tworzeniu życia, którego pragniesz.

17:30 – 18:00

Medytacja metta z Anią – praktyka miłującej dobroci. Medytacja prowadzona, podczas której w naszym umyśle i ciele poczujemy kojące ciepło płynące z życzliwości, łagodności i miłości – do siebie, do ludzi, do świata.

18:00 – 19:00

Warsztaty wdzięczności z Olą – wdzięczność to emocja o potężnym, pozytywnym ładunku energetycznym i źródło energii twórczej. Podczas warsztatów dowiemy się jakie korzyści płyną z praktykowania wdzięczności i jak wyrobić w sobie nawyk bycia wdzięcznym.

19:00 – 20:00

Kolacja inspirowana kuchnią roślinną i sezonową.

20:00 – 21:30

Masaż dźwiękami – koncert mis tybetańskich, podczas którego poddamy się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł.

NIEDZIELA – uważność

8:00 – 9:00

Joga na otwarcie dnia z Anią – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, chleb wypiekany w mazurskiej kuchni i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 10:30

Zaproszenie do uważności z Anią – wprowadzenie do mindfulness – praktyki, podczas której kierujemy uważność na bycie świadomą tego, czego w danej chwili doświadczamy i czujemy, bez interpretacji i osądzania.

10:30 – 11:30

Kąpiel leśna shinrin-youku z Olą – zanurzymy się w lesie podczas uważnego spaceru i będziemy go chłonąć i doświadczać wszystkimi zmysłami.

11:30 – 13:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacery, czytanie, wspólne rozmowy lub drzemkę.

13:00 – 14:00

Obiad w stylu slow food.

Od 14:00

Pożegnanie i powrót do domu w zrelaksowanym ciele i z głowami pełnymi dobrej energii.

JOGA I MEDYTACJA

Na naszym kobiecym slow weekendzie będziesz miała okazję spróbować aż trzech różnych praktyk jogi, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z ciałem, oddechem i świadomością, jest Ci najbliższa i przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia.

Rano będziemy rozbudzać naszą życiową energię podczas dynamicznej praktyki Vinyasa Yogi opartej na sekwencji Powitanie Słońca.

W ramach wieczornych praktyk będziesz mogła spróbować rozciągającej Yin Yogi, zwanej również jogą powięziową, balansującej pomiędzy jawą a snem Yogi Nidra. Zaprosimy Cię również do wspólnej medytacji podczas dwóch zupełnie różnych praktyk: medytacji metta i w ruchu.

Joga i medytacja
Przyjazna przestrzeń

ROZWÓJ OSOBISTY

Pani ma relaks to również inspirujące, autorskie, twórcze warsztaty rozwijające wrażliwość, kreatywność, uważność i poczucie własnej wartości.

Podczas “Podróży do siebie” rozbudzisz swoją twórczą i sprawczą energię podczas warsztatów tworzenia wizualizacji marzeń, na których sięgniesz do swojego wnętrza, by wydobyć z niego czego tak naprawdę pragniesz.

Weźmiesz też udział w warsztatach afirmacji, na których spojrzysz na siebie jak na istotę, której chcesz dobrze życzyć, odkryjesz kojącą moc uważności i potężną siłę doceniania choćby najmniejszych codziennych dobrych doświadczeń na warsztatach wdzięczności.

KONCERT MIS I GONGÓW

Misją Pani ma relaks jest wprowadzanie kobiet do świata relaksacji, poprzez ukazanie bardzo szerokiego wachlarza praktyk z różnych dziedzin i kultur.

Podczas marcowej “Podróży do siebie” będziesz miała okazję przeżyć niezwykłe doświadczenie zmysłowe, jakim jest koncert mis i gongów tybetańskich.

Leżąc w wygodnych pozycjach, w emocjonalnie bezpiecznej przestrzeni, poddamy się harmonizującemu działaniu fal dźwiękowych, które usuwają napięcia, zmęczenie i lęki, regenerują oraz odświeżają ciało i umysł. Zapraszamy na odprężający masaż dźwiękami.

WARSZTATY AUTOMASAŻU

W podróży do swojego wnętrza nie może zabraknąć warsztatów, które pomogą Ci uwolnić się od napięć nagromadzonych w ciele.

Podczas sobotniej sesji nauczymy się automasażu od stóp do głowy, z wykorzystaniem wałków i piłek o różnej wielkości. Zapoznamy Cię z podstawami pracy z rollerem, który przyspiesza regeneracje mięśni i przynosi cudowne uczucie uwolnienia, jak po głębokim masażu u fizjoterapeuty.

Zapraszamy na uważne warsztaty relaksującej pracy z ciałem i otwierania się na jego potrzeby i sygnały, które wysyła.

RELAKS NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych slow weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego.

Natura nas wspiera, uspokaja, zakotwicza w teraźniejszości, napełnia energią, leczy.

Podczas “Wiosennego otwarcia” wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z naturą – będziemy doświadczać lasu wszystkimi zmysłami podczas uważnego spaceru i czerpać uzdrawiającą energię z ziemi podczas praktyki uziemiania.

OPINIE NASZYCH KLIENTEK

PARTNERZY WYDARZENIA

Dworek Kuziówek koło Widawy

województwo łódzkie

Kuziówek to uroczy dworek zatopiony pośród wiekowych drzew, który wynajmujemy na wyłączność. Poza pokojami do dyspozycji przytulne przestrzenie wspólne i ogród. To idealna przestrzeń na regenerację i odpoczynek z dala od zgiełku miasta, oaza spokoju umiejscowiona w centralnej Polsce – dla wygodnego dojazdu dla uczestniczek z różnych zakątków kraju.

ZAKWATEROWANIE
Mieszkamy w dwu- i trzyosobowych pokojach urządzonych w stonowanych kolorach i naturalnych materiałach – tak, by nic nie rozpraszało atmosfery relaksu. Niektóre pokoje mają prywatną łazienkę i wyjście na balkon lub taras. Pokoje przydzielamy losowo, za małą dopłatą możliwe jest zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym (łazienki w korytarzu).

WYŻYWIENIE
Podczas kobiecego slow weekendu serwujemy zdrowe, wegetariańskie dania, które sycą ciało i duszę. Wedle możliwości sezonu wykorzystujemy produkty lokalne i własne wyroby. Przygotowujemy smaczne i różnorodne posiłki – trzy dziennie plus deser – serwowane w formie bufetu. Dodatkowo w przerwach między zajęciami zapewniamy dostęp do wody, kawy, harbaty i ziół.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona.

kuziowek5a_04

Chcesz z nami jechać na kolejny taki weekend?

Sprawdź terminy nadchodzących kobiecych wyjazdów i warsztatów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

The form you have selected does not exist.

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy jak yin i yang – Ola to wulkan energii, Ania jest oazą spokoju. Łączy nas przyjaźń, miłość do natury i świadomość jej terapeutycznego wpływu na organizm, szacunek do naszej kobiecości, chęć ciągłego rozwoju i robienia fajnych, niosących dobro rzeczy. Dlatego postanowiłyśmy połączyć siły naszych dwóch, przeciwnych biegunów, paletę różnorodnych umiejętności i stworzyć wyjątkowe wydarzenia dla kobiet.

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii. Ukończyła kursy nauczycielskie akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance, a jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem joga Nidra, która jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie. W social mediach znajdziesz ją pod nazwą „Pani od relaksu”.

Więcej informacji...

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Pani od słowa, współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...