Otwórz się na siebie, swoje potrzeby, słabości i pragnienia, otwórz się na nowe doświadczenia i jakości.

Termin: 17 – 19 marca 2023

Miejsce: Zagroda Kwietne Łąki (Mazury)

Uwolnij się od obciążeń i niepokoju, spójrz w głąb siebie i odkryj, czego tak naprawdę pragniesz. Poczuj magię uważności i wdzięczności, przyciągnij dobrą energię i z otwartym sercem przywitaj nowe możliwości. Zanurz się w kojącej naturze i dźwiękach dzwoneczków koshi, zainspiruj podczas kreatywnych ćwiczeń i warsztatów. Podaruj sobie relaksujący weekend pełen dobroci w sielskim miejscu blisko natury. Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu tworzonym przez kobiety dla kobiet, z którego wrócisz z nowymi narzędziami, by pełniej dbać o swój dobrostan na co dzień.

W naszym bogatym programie znajdziesz między innymi aż 3 różne praktyki jogi, warsztaty świadomej kreacji rzeczywistości, sesję medytacji, praktykę uziemiania, shinrin-youku i warsztaty wdzięczności.

Czerpiąc z mądrości natury, ludowych tradycji, wiedzy mistrzów jogi i psychologii,  uwolnimy stres, napięcia i obciążające emocje, poszukamy ukojenia w uważności, wdzięczności i kontakcie z naturą.

Zadbamy o ciało, umysł i duszę.

Zapraszamy!
Ania & Ola

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającym regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości w życiu

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu - dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji i energii do działania

Pokażemy Ci nowe możliwości, podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego. Obudzimy drzemiące w Tobie “chcę” i “mogę”.

pragniesz się rozwijać

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące, twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz relaks na łonie natury

Zapraszamy Was w piękne miejsca blisko natury - doświadczamy jej z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.

cenisz relacje z innymi kobietami

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet - by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

  • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
  • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama, zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką o otwartym sercu. Na naszych kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
  • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
  • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

PIĄTEK – uwolnienie

Od godziny 16:00

Przyjazd, zakwaterowanie i czas na relaks – wskakujemy wygodne dresy, oddychamy czystym powietrzem i zaczynamy cieszyć się otaczającą nas naturą.

18:00 – 18:30

Witajcie w kobiecym kręgu – zupełnie nieoficjalny początek “Wiosennego otwarcia”

18:30 – 19:00

Ceremonia uwalniania z Olą – rytuał przejścia, który pomoże nam puścić przywiązania, pożegnać stare jakości i energie, które już nam nie służą. Oczyścimy również naszą pamięć, by zrobić przestrzeń na nowe jakości i otwartość na nowe doświadczenia.

19:00 – 20:00

Powitalna kolacja – poznajmy się nawzajem i otwórzmy na siebie.

20:00 – 21:00

Ceremonia uwalniania z Olą – rytuał przejścia owiany aromatem palonych ziół o oczyszczających właściwościach, który pomoże nam puścić przywiązania, pożegnać stare jakości i obciążające energie. Oczyścimy również naszą pamięć, by zrobić przestrzeń na nowe jakości i otwartość na nowe doświadczenia.

21:00 – 21:30

Uwalniająca joga nidra z Anią – medytacja prowadzona, w której balansujemy pomiędzy jawą, a snem, czyli w miejscu, w którym dzieje się cała magia Twojej podświadomości. Ta praktyka pomoże uwolnić emocje, które już Ci nie służą i zastąpić je miłością do samej siebie.

SOBOTA – otwarcie

7:30 – 8:00

Uziemianie z Olą – zaczerpniemy zdrową energię z ziemi podczas porannego spaceru boso.

8:00 – 9:00

Joga na otwarcie dnia z Anią – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, chleb wypiekany w mazurskiej kuchni i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 14:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacery, czytanie, wspólne rozmowy, drzemkę lub masaż (opcja dodatkowa).

14:00 – 15:00

Obiad w duchu slow food.

15:00 – 15:30

Zaproszenie do uważności z Anią – wprowadzenie do mindfulness – praktyki, podczas której kierujemy uważność na bycie świadomą tego, czego w danej chwili doświadczamy i czujemy, bez interpretacji i osądzania.

15:30 – 16:30

Kąpiel leśna shinrin-youku z Olą – zanurzymy się w lesie podczas uważnego spaceru i będziemy go chłonąć i doświadczać wszystkimi zmysłami.

16:30 – 17:00

Przerwa – chwila wolnego czasu.

17:00 – 19:00

Warsztaty świadomej kreacji rzeczywistości z Olą – warsztat otwarcia na własne pragnienia i nowe jakości. Czerpiąc odpowiedzi z naszego wnętrza, stworzymy listę naszych marzeń i celów, by oddziaływując na podświadomość na zasadzie afirmacji, przyciągnąć czego pragniemy.

19:00 – 20:00

Kolacja inspirowana kuchnią roślinną i sezonową.

20:00 – 20:30

Wizualizacja nowej siebie z Anią – medytacja prowadzona oparta o manifestację Twoich pragnień i wyobrażeń własnego spełnienia. Oddziaływując na naszą podświadomość w stanie głębokiej relaksacji, przyciągniemy to, czego potrzebujemy, by nasze życie wypełniły miłość, radość i spokój.

20:30 – 21:30

YIN joga z Anią – spokojna, statyczna praktyka, która pomaga uzyskać dostęp do głębszych tkanek, oddziałuje na tkankę łączną i powięź oraz równoważy energetycznie. Yin to energia kobieca – dzięki Yin jodze stajemy się bardziej czułe na swoje potrzeby, ale też uczymy się po prostu być, bez analizy i oceny.

NIEDZIELA – wdzięczność

8:00 – 9:00

Joga na otwarcie dnia z Anią – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, chleb wypiekany w mazurskiej kuchni i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 11:00

Warsztaty wdzięczności z Olą – wdzięczność to emocja o potężnym, pozytywnym ładunku energetycznym i źródło energii twórczej. Podczas warsztatów dowiemy się jakie korzyści płyną z praktykowania wdzięczności i jak wyrobić w sobie nawyk bycia wdzięcznym.

11:00 – 13:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer nad jeziorem, czytanie, wspólne rozmowy, drzemkę lub masaż (opcja dodatkowa).

13:00 – 14:00

Obiad w stylu slow food.

Od 14:00

Pożegnanie i powrót do domu w zrelaksowanym ciele i z głowami pełnymi dobrej energii.

JOGA I MEDYTACJA

Na naszym kobiecym slow weekendzie będziesz miała okazję spróbować aż trzech różnych praktyk jogi oraz praktyki medytacji, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z ciałem, oddechem i świadomością, jest Ci najbliższa i przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia.

Rano będziemy rozbudzać naszą życiową energię podczas dynamicznej praktyki Vinyasa Yogi opartej na sekwencji Powitanie Słońca.

W ramach wieczornych praktyk będziesz mogła spróbować rozciągającej Yin Yogi, zwanej również jogą powięziową, balansującej pomiędzy jawą a snem Yogi Nidra i kojącej medytacji prowadzonej w formie wizualizacji.

Joga i medytacja
Przyjazna przestrzeń

ROZWÓJ OSOBISTY

Pani ma relaks to również inspirujące, autorskie, twórcze warsztaty rozwijające wrażliwość, kreatywność, uważność i poczucie własnej wartości.

Podczas “Wiosennego otwarcia” rozbudzisz swoją twórczą i sprawczą energię podczas warsztatów świadomej kreacji rzeczywistości, podczas których sięgniesz do swojego wnętrza, by wydobyć z niego czego tak naprawdę pragniesz.

Odkryjesz też kojącą moc uważności i potężną siłę doceniania choćby najmniejszych codziennych dobrych doświadczeń na warsztatach wdzięczności.

RELAKS NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych slow weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego. Natura nas wspiera, uspokaja, zakotwicza w teraźniejszości, napełnia energią, leczy.

Podczas “Wiosennego otwarcia” wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z naturą – będziemy doświadczać lasu wszystkimi zmysłami podczas uważnego spaceru i czerpać uzdrawiającą energię z ziemi podczas praktyki uziemiania.

PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

OPINIE NASZYCH KLIENTEK

Zagroda Kwietne Łąki w Wojnowie

– okolice Ukty

Zagroda Kwietne Łąki powstała z marzeń o pięknym miejscu na ziemi, do którego można przyjechać odpocząć, pomedytować, czy – jeśli tylko dusza jest na to gotowa – przyjrzeć się sobie z bliska, w ciszy i spokoju.

ZAKWATEROWANIE
Mieszkamy w przytulnych, dwu- i trzyosobowych pokojach w stonowanych kolorach, każdy z prywatną łazienką. Nasz styl to mieszanka prostej skandynawskiej formy i rustykalnych akcentów. Podczas urządzania wnętrz przyświecała nam myśl, by nic nie rozpraszało relaksu.

WYŻYWIENIE

Podczas kobiecego slow weekendu serwujemy zdrowe, wegetariańskie dania, które sycą ciało i duszę. Wedle możliwości sezonu wykorzystujemy produkty lokalne i własne wyroby. Przygotowujemy smaczne i różnorodne posiłki – trzy dziennie plus deser. Dodatkowo w przerwach między zajęciami zapewniamy dostęp do wody, gorących napojów i owoców.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona.

PARTNERZY WYDARZENIA

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy jak yin i yang – Ola to wulkan energii, Ania jest oazą spokoju. Łączy nas przyjaźń, miłość do natury i świadomość jej terapeutycznego wpływu na organizm, szacunek do naszej kobiecości, chęć ciągłego rozwoju i robienia fajnych, niosących dobro rzeczy. Dlatego postanowiłyśmy połączyć siły naszych dwóch, przeciwnych biegunów, paletę różnorodnych umiejętności i stworzyć wyjątkowe wydarzenia dla kobiet.

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii. Ukończyła kursy nauczycielskie akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance, a jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem joga Nidra, która jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie. W social mediach znajdziesz ją pod nazwą „Pani od relaksu”.

Więcej informacji...

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, edukatorka uważności, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...