WARSZTATY RELAKSACJI __________

SZTUKA UWAŻNOŚCI

Zmagasz się ze stresem, często dręczy Cię niepokój i dopada zmęczenie? Chciałabyś mieć więcej energii i satysfakcji z życia? Szukasz warsztatów rozwojowych, dzięki którym będziesz lepiej dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie?

Chcesz lepiej radzić sobie ze stresem?

Zapisz się na warsztaty relaksacji “Sztuka UWAŻNOŚCI”, na których poznasz aż 7 różnych praktyk mindfulness – a wszystko w kameralnej grupie i atmosferze otwartości, w przytulnej przestrzeni na warszawskim Mokotowie.

Znajdź czas dla siebie i poznaj narzędzia zarządzania stresem, by lepiej dbać na co dzień o swoje zdrowie, podwyższyć poziom życiowej energii i odczuwać więcej radości.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

Medytacja

INFORMACJE __________

Dla kogo są te warsztaty?

Warsztaty dedykowane są osobom początkującym lub takim, które nigdy nie miały styczności z praktyką mindfulness

Na warsztatach nauczysz się podstaw teorii uważności, dowiesz się jakie benefity można czerpać z regularnej praktyki mindfulness, usystematyzujesz swoją wiedzę, zdobędziesz solidne fundamenty do praktyki własnej, a także otrzymasz cenne wskazówki odnoszące się do techniki.

Te warsztaty są dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem

Coraz częściej tracisz panowanie nad sobą lub doświadczasz negatywnych emocji, ciężko Ci skoncentrować się i zebrać myśli.

czujesz ciągłe przemęczenie

Masz wrażenie, że jesteś ciągle zmęczona i wydaje Ci się, że ratunkiem jest jedynie długi urlop na tropikalnej wyspie pod palmami.

chciałabyś nauczyć się relaksować

Jesteś jedną z tych osób, które twierdzą, że nie umieją odpoczywać i pragniesz poznać tajniki sztuki świadomego odpoczynku.

chcesz mieć więcej motywacji

Odczuwasz wypalenie zawodowe, brakuje Ci chęci do podejmowania nowych wyzwań, a nawet motywacji do wypełniania codziennych obowiązków.

ROZWÓJ OSOBISTY __________

Podczas tych warsztatów:

  • dowiesz się w jaki sposób praktyka mindfulness wpływa na Twój mózg, 
  • rozwiniesz swoją uważność, dzięki czemu łatwiej Ci będzie wejść w stan głębokiej relaksacji, utrzymać koncentrację na zadaniach i zachować spokój w sytuacjach stresowych,
  • poznasz rozmaite ćwiczenia, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą, energią i emocjami,
  • nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, aby dobrać te najbardziej dostosowane do swoich potrzeb i stylu życia,
  • poznasz korzyści płynące z ćwiczenia „mięśnia uważności”, które zmotywują Cię do regularnej praktyki,
  • otrzymasz praktyczne instrukcje i wskazówki, które będziesz mogła zastosować samodzielnie po zakończeniu warsztatu,
  • dowiesz się jak lepiej i pełniej dbać o swoje zdrowie dzięki prostym, codziennym ćwiczeniom,
  • zharmonizujesz ciało, umysł i duszę poprzez nawiązanie lepszego kontaktu z sobą,
  • otrzymasz wiedzę podaną w przystępny sposób oraz profesjonalnie przygotowane materiały dydaktyczne,
  • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w atmosferze otwartości i akceptacji.
odpoczynek_warsztaty_04

BONUS __________

Co jeszcze otrzymasz?

powitalną paczkę pełną relaksujących upominków

autorski mini e-book „Pani ma relaks” zawierający 10 sposobów na udany odpoczynek

darmowy 1-miesięczny dostęp do najlepszej polskiej aplikacji mobilnej Mindy wspierającej zdrowie psychiczne

kod upoważniający do 15% rabatu na maty, akcesoria i ubrania do jogi w sklepie polskiej marki Moonholi

kod upoważniający do 15% rabatu na eliksiry zdrowia i suplementy dla kobiet w sklepie polskiej marki Zojo

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

Przyjazna przestrzeń

PROGRAM WARSZTATÓW

Od godziny 11:45

Otwarcie drzwi – zaproszenie do wspólnej przestrzeni. Wejdź i poczuj się wygodnie.

12:00 – 12:45

Zaproszenie do uważności – wprowadzenie do mindfulness, czyli relaksującej praktyki koncentrowania uwagi na wewnętrznych i zewnętrznych bodźcach, występujących w danej chwili, ćwiczenia świadomości doświadczeń momentu. W ramach wewnętrznego dialogu, określimy intencję i motywację praktyki tych warsztatów.

12:45 – 13:15

Praktyka formalna i nieformalna – ćwiczenia podstawowych praktyk mindfulness: uważności na oddech, czyli medytacji prowadzonej i nieformalnej praktyki uważności rozbudzającej dziecięcą ciekawość wobec chwili i czynności, w której jesteśmy.

13:15 – 13:45

Medytacja w ruchu – praktyka uważności rozwijająca świadomość ruchową, podczas której przyjrzymy się swojemu ciału i temu, jak ono się czuje w trakcie ruchu – bez osądzania, z pełnią akceptacji i miłości.

13:45 – 14:15

Przerwa – chwila na luźne rozmowy, poczęstunek i napary ziołowe.

14:15 – 14:45

Skanowanie ciała – praktyka mindfulness zwiększająca umiejętność świadomego kierowania i utrzymywania uwagi, płynną zmianę przedmiotu uwagi, zawężanie go i rozszerzanie.

14:45 – 15:15

Uważna joga – spokojna, statyczna praktyka jogi w stanie zwiększonej świadomości chwili obecnej i akceptacji uczuć, myśli i doznań w ciele. Dzięki uważnej jodze stajemy się bardziej czułe na swoje potrzeby, ale też uczymy się po prostu być, bez analizy i oceny.

15:15 – 16:15

Uważne warsztaty słowa – kreatywne warsztaty relaksującego pisania, czerpiące z doświadczeń uważnej obserwacji świata zewnętrznego oraz naszych emocjonalnych i zmysłowych reakcji.

16:15 – 16:45

Pożegnanie we wdzięczności – zamykające spotkanie warsztaty wdzięczności, objaśniające korzyści z nawyku dostrzegania codziennych radości, sukcesów i światła, nawet w ciemnych zakamarkach rzeczywistości. Propozycja ćwiczeń, które wspierają trening umysłu, by dostrzegał dobro i wdrażania praktykowania wdzięczności do rytuałów dbania o swój dobrostan.

CZAS I MIEJSCE __________

Kiedy i gdzie?

sobota, 25 lutego 2023
godz. 12:00 – 16:45

The CLASS
ul. Etiudy Rewolucyjnej 3/6
02-643 Warszawa

Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, ale ten termin Ci nie pasuje?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

The form you have selected does not exist.

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten warsztat
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

Okaż miłość i troskę bliskiej Twojemu sercu kobiecie dając jej czas dbania o ciało, duszę i umysł podczas kobiecego slow weekendu Pani ma relaks.

„Pasja to energia. Poczuj moc płynącą ze skupienia się na tym, co Cię ekscytuje”.

~ Oprah Winfrey

O NAS __________

Kim jesteśmy?

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii. Ukończyła kursy nauczycielskie akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance, a jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem joga Nidra, która jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie. W social mediach znajdziesz ją pod nazwą „Pani od relaksu”.

Więcej informacji...

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, edukatorka uważności, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia