WARSZTATY ROZWOJOWE __________

MAPA MARZEŃ

? Termin: sobota, 22 kwietnia 2023 (godz. 10:00–14:00)
? Miejsce: Moonshot Studio, Warszawa

Jesteś przemęczona, brakuje Ci energii i motywacji? Chciałabyś mieć więcej energii, satysfakcji z życia i odczuwać więcej radości? Szukasz warsztatów rozwojowych, dzięki którym zaopiekujesz się zarówno swoim ciałem, duszą i umysłem?

Chcesz rozbudzić swoją energię, wewnętrzną motywację i poczucie sprawczości?

Zapisz się na warsztaty rozwojowe “Mapa MARZEŃ”, na których zrelaksujesz się i otoczysz troską, rozbudzisz swoją kreatywność, połączysz się ze swoją intuicją i stworzysz mapę pragnień płynących z Twojego wnętrza, która będzie Twoim drogowskazem. Znajdź chwilę dla siebie i spędź wartościowy czas w bliskości ze swoimi marzeniami.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

oneline

„Potrzebujesz pragnienia, aby żyć pełnią życia. Potrzebujesz wizji, aby spełnić swoje pragnienia”.

~ Danielle LaPorte
pmr_marzec_2023-84

ROZWÓJ OSOBISTY __________

Podczas tych warsztatów:

połączysz się ze swoją intuicją, by odnaleźć w sobie odpowiedzi na istotne pytania,

stworzysz własną „mapę marzeń”, by oddziaływała na Twoją podświadomość na zasadzie afirmacji, przypominała Ci o Twoich potrzebach i wspierała w dążeniach ku nim,

rozpłyniesz się w błogim spokoju i uwolnisz napięcia podczas praktyki relaksacji czterech żywiołów dzwoneczkami koshi,

spróbujesz dynamicznej praktyki jogi, dzięki której rozbudzisz swoją życiową energię i przyjemnie rozciągniesz ciało,

otrzymasz wiedzę podaną w przystępny sposób oraz profesjonalnie przygotowane materiały dydaktyczne,

spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w atmosferze otwartości i akceptacji.

BONUS __________

Co jeszcze otrzymasz?

powitalną paczkę pełną relaksujących upominków

mini e-book „Pani ma relaks” zawierający 10 sposobów na odpoczynek

darmowy miesięczny dostęp do aplikacji Mindy

zniżki na zakupy w sklepach naszych partnerów

INFORMACJE __________

Dla kogo są te warsztaty?

Warsztaty dedykowane są każdej kobiecie – bez względu na wiek, moment w życiu czy stan cywilny. Nie musisz mieć doświadczenia w praktykach relaksacyjnych ani jodze. 

Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą się rozwijać, uczyć świadomego odpoczynku i szukają nowych sposobów na dbanie o swój dobrostan.

Te warsztaty są dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem i niepokojem

Coraz częściej tracisz panowanie nad sobą lub doświadczasz negatywnych emocji, ciężko Ci skoncentrować się i zebrać myśli.

odczuwasz przemęczenie

Masz wrażenie, że jesteś ciągle zmęczona i nie umiesz odpoczywać – jedynym ratunkiem wydaje Ci się długi urlop.

brak Ci energii i motywacji

Czasami masz wrażenie, że prawdziwe życie dzieje się gdzieś obok, brakuje Ci poczucia sensu, chęci i motywacji, żeby sięgać po swoje marzenia.

chciałabyś odczuwać więcej radości

Czujesz potrzebę, żeby zadbać o siebie, zrelaksować się, kreatywnie pobudzić i spędzić miły czas z innymi kobietami.

PROGRAM WARSZTATÓW

Od godziny 10:00

Otwarcie drzwi – zaproszenie do wspólnej przestrzeni. Wejdź i poczuj się wygodnie.

10:10 – 11:00

Powitalna joga – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzisz swoją życiową energię i przyjemnie rozciągniesz ciało.

11:00 – 11:15

Przerwa – chwila na luźne rozmowy, poczęstunek i napary ziołowe.

13:15 – 13:45

Połączenie z intuicją – ćwiczenie intuicyjnego pisania będące wstępem do warsztatów tworzenia mapy marzeń. Połącz się ze swoją wewnętrzną mądrością i kobiecą energią, by odnaleźć w sobie odpowiedzi. Z czym tu przyszłaś? Za czym? Czego pragniesz? Określ swoją motywację i intencję.

11:45 – 13:15

Mapa marzeń – kreatywne warsztaty rozwoju osobistego, podczas których stworzysz wizualizację swoich pragnień, by oddziaływała na Twoją podświadomość na zasadzie afirmacji, przypominała Ci o Twoich potrzebach i wspierała w dążeniach ku nim.

13:15 – 13:45

Relaksacja czterech żywiołów – zanurz się w dźwiękach dzwoneczków koshi, rozluźnij ciało, oczyść umysł, rozpłyń w błogim relaksie, uwolnij napięcia i niepokój podczas praktyki relaksacji prowadzonej.

13:45 – 14:00

Pożegnanie – zamykający spotkanie krąg wymiany kobiecej energii.

CZAS I MIEJSCE __________

Kiedy i gdzie?

sobota, 22 kwietnia 2023
godz. 10:00 – 14:00

Moonshot Studio
Aleje Ujazdowskie 24/111
00-487 Warszawa

Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, ale ten termin Ci nie pasuje?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

The form you have selected does not exist.

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

Przyjazna przestrzeń

CENA WARSZTATU __________

Twoja inwestycja

Cena: 290 PLN

CENA ZAWIERA

4 godzinne warsztaty rozwojowe

profesjonalnie przygotowane materiały dydaktyczne

poczęstunek w postaci ciast i naparów ziołowych

GRATIS

powitalne upominki

mini e-book „Pani ma relaks na 10 sposobów”

miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy

zniżki od partnerów projektu

towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet

ZAPISY __________

Rezerwacja i płatność

Chcemy spędzić z Wami jakościowy czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. 

  • Zarezerwuj sobie miejsce na warsztatach, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
  • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz dane do opłacenia warsztatów. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
  • Wpłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.com lub zadzwoń pod numer 504 220 033 (Ania) lub 601 131 115 (Ola).

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten warsztat
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

O NAS __________

Kim jesteśmy?

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii. Ukończyła kursy nauczycielskie akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance, a jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem joga Nidra, która jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie. W social mediach znajdziesz ją pod nazwą „Pani od relaksu”.

Więcej informacji...

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, edukatorka uważności, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby zarezerwować miejsce na warsztat „Mapa MARZEŃ”, wypełnij poniższy formularz. Automatycznie dostaniesz potwierdzenie wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder OFERTY lub SPAM.

Aby kupić miejsce na warsztat „Mapa MARZEŃ” jako prezent, kliknij TUTAJ i przejdź do formularza Biletu do relaksu.

 

W razie pytań możesz zadzwonić pod nr 504 220 033 (Ania) lub 601 131 115 (Ola) albo wysłać wiadomość na maila: kontakt@panimarelaks.pl

ZAPISY ZAMKNIĘTE

Do zobaczenia w kobiecym kręgu!