SESJA RELAKSACYJNA ________

DźwiękOTULENIE

Chciałabyś uwolnić swoje ciało od napięć, odnaleźć wewnętrzny spokój, poczuć się lekko i nawiązać bliższy kontakt z potrzebami Twojej duszy?

Odetchnij głęboko, zrelaksuj się i zaopiekuj sobą, zanurzając ciało, umysł i duszę w kojących dźwiękach.

Znajdź chwilę dla siebie i zapisz się na wyjątkowe spotkanie, podczas którego wsłuchasz się w potrzeby swojego ciała, odetchniesz głęboko, zrelaksujesz się i spojrzysz na siebie z ciepłem, szacunkiem i czułością.

🗓 Terminy spotkań:
piątek, 12 maja (godz. 18:00 – 20:00) – OSTATNIE 2 WOLNE MIEJSCA
niedziela, 14 maja (godz. 10:00 – 12:00) – BRAK MIEJSC

📍 Miejsce spotkań:
The ROOTS Studio, Pęcice koło Warszawy

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

oneline_jestescudem
villa_mia_misy

DOŚWIADCZENIE __________

Podczas tego spotkania:

doświadczysz harmonizującego ciało działania wibracji, podczas praktyki jogi i relaksacji z dźwiękami mis kryształowych,

nabierzesz uważności wobec sposobu, w jaki się do siebie zwracasz, aby wspierać się energią wypowiadanych do siebie i o sobie słów i przekonań,

zharmonizujesz ciało, umysł i duszę poprzez nawiązanie lepszego kontaktu ze sobą i swoimi potrzebami,

zaczniesz odczuwać więcej energii i radości, dzięki wysłuchaniu swojego wewnętrznego głosu i pożegnaniu niewspierających przekonań,

nawiążesz bliższy kontakt ze sobą, by wyjść z narzuconych przez zewnętrzne okoliczności ról i zadbać o swoje potrzeby,

DODATKOWE KORZYŚCI __________

Co jeszcze otrzymasz?

kody rabatowe na zakupy w sklepach naszych partnerów

mini e-book „Pani ma relaks” zawierający 10 sposobów na odpoczynek

darmowy 1-miesięczny dostęp do aplikacji Mindy

INFORMACJE __________

Dla kogo jest to spotkanie?

Sesje „DźwiękOTULENIA” dedykujemy każdej kobiecie, która odczuwa potrzebę głębokiego odprężenia i regeneracji – bez względu na wiek, moment w życiu czy stan cywilny. Nie musisz mieć doświadczenia w praktykach relaksacyjnych, medytacji ani jodze.

Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą się rozwijać, uczyć świadomego odpoczynku i szukają nowych sposobów na dbanie o swój dobrostan.

Ta sesja jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem i odczuwasz ciągłe przemęczenie

Twoje ciało jest spięte i obolałe, a Ty odczuwasz potrzebę ukojenia, regeneracji i rozluźnienia.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Podpowiemy Ci jak budować poczucie własnej wartości, pracować z ograniczającymi Cię przekonaniami i programować umysł na dostrzeganie dobra.

brak Ci energii i czujesz ciągłe przemęczenie

Szukasz sposobów, które pomogą Ci się rozluźnić, dodadzą energii oraz poprawią samopoczucie.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

AGENDA SPOTKANIA

WPROWADZENIE DO AFIRMACJI

Spotkanie zaczniemy od wprowadzenia do afirmacji, które niosą ze sobą pozytywną i uzdrawiającą moc. Pozwalają rozprawić się z negatywnymi myślami i niosą w sobie silną energię, która może natychmiast podnieść nasze wibracje i pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie. Warto po nie sięgać, gdy doświadczamy spadków, nastroju, przygnębienia czy apatii. Ich moc jest w stanie natychmiast zmienić naszą energię i podnieść wibracje na wyższy poziom.   

YIN YOGA + AFIRMACJE + DŹWIĘKI

Podczas godzinnej sesji YIN jogi skupimy się na poszerzaniu świadomości swojego ciała, odpuszczaniu, uwalnianiu napięć i pogłębianiu swojej praktyki. To idealna praktyka dla osób zmęczonych codzienną aktywnością, potrzebujących regeneracji i odprężenia.

Spokój, bezruch, długie trwanie w pozycjach otulimy wspierającymi afirmacjami i kojącymi duszę dźwiękami.

RELAKSACJA W DŹWIĘKACH

Sesję pracy z ciałem zakończymy 45-minutową głęboką relaksacją przy dźwiękach mis kryształowych i innych instrumentów, których fala dźwiękowe pozytywnie wpływają na rozluźnienie mięśni i struktur powięzi, co sprzyja głębokiemu fizycznemu odprężeniu. Przeniesiemy nasze umysły w stany świadomego relaksu, dając sobie chwilę wytchnienia od codziennych projekcji umysłu, nadając im świeży kierunek.

CIAŁO __________

YIN JOGA

To powolna, statyczna praktyka, która pozwoli Wam się wyciszyć, odstresować, wprowadzić równowagę do ciała, uwalniając je od napięć, które mogły kumulować się przez lata. W każdą z pozycji wchodzimy delikatnie, szukając własnych granic. Dajemy sobie szansę na przybranie miękkiej, niewymuszonej formy w każdej z asan.

Yin to energia kobieca – dzięki tej jodze stajemy się bardziej czułe na swoje ciało i potrzeby, a także nabieramy umiejętności, by po prostu być, bez analizy i oceny.

UMYSŁ __________

AFIRMACJE

Każde zdanie, które myślisz lub wypowiadasz, ma niezwykłą moc. Istnieją słowa, które nas uskrzydlają, ale są też takie, które podcinają nasze skrzydła, wybieraj więc rozważnie. Poprzez pozytywne sentencje i zawartą w nich energię, możesz uleczyć każdy aspekt swojego życia.

Na tym otulającym dźwiękami spotkaniu popracujemy z afirmacjami wspierającymi Cię w zmianach, których potrzebujesz, by nawiązać bliski kontakt ze sobą i poczuć spokój i odprężenie.

DUSZA __________

OTULENIE DŹWIĘKIEM

Niezwykły czas odprężenia, podczas którego zanurzając się w dźwiękach doświadczysz głębokiego relaksu oraz wglądu w swój świat wewnętrzny.

Wibracje mis kryształowych powodują drżenie cząsteczek wody w organizmie, dzięki czemu nasze ciało może w naturalny wejść w procesy regeneracyjne. Fala dźwiękowa o wysokiej częstotliwości pozytywnie wpływa na rozluźnienie mięśni i struktur powięzi, co sprzyja głębokiemu fizycznemu odprężeniu.

DODATKI __________

SPRZĘT I AKCESORIA

Na to spotkanie nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych sprzętów ani gadżetów – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i nasi partnerzy:

  • maty do jogi od polskiej marki Moonholi – wykonane z 100% naturalnego kauczuku i ekologicznej mikrofibry premium z materiałów z recyklingu,
  • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z Wellb – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

pmr_czerwiec_12

CZAS I MIEJSCE __________

Kiedy i gdzie?

Spotkanie odbędzie się w:
piątek, 12 maja (godz. 18:00 – 20:00) – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA
lub
niedzielę, 14 maja (godz. 10:00 – 12:00) – BRAK MIEJSC

Lokalizacja:
The ROOTS Studio 
ul. Pęcicka 10, 05-806 Pęcice

Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, ale terminy Ci nie pasują?

Sprawdź daty naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

CENA SPOTKANIA __________

Twoja inwestycja

Cena sesji relaksacyjnej: 130 PLN

CENA ZAWIERA

2-godzinne spotkanie relaksacyjne składające się z:

  • wprowadzenia do afirmacji
  • praktyki yin jogi na pięknych matach Moonoli
  • relaksacji przy dźwiękach

GRATIS

mini e-book „Pani ma relaks na 10 sposobów”

miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy

zniżki od partnerów projektu

towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet

ZAPISY __________

Rezerwacja i płatność

Chcemy spędzić z Wami jakościowy czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona.

  • Zarezerwuj sobie miejsce na warsztatach, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
  • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz dane do opłacenia warsztatów. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
  • Wpłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.com lub zadzwoń pod numer 504 220 033 (Ania).

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

O NAS __________

Kto zadba o Twój dobrostan

pomysłodawczyni

Pani od relaksu, joginka, menadżerka, organizatorka oraz miłośniczka rękodzieła i aktywnego stylu życia w rytmie slow. Stworzyła markę „Pani ma relaks” i rzuciła pracę w korporacji, by móc robić tylko to co sprawia jej przyjemność. Ukończyła kurs nauczycielki Vinyasa Yoga akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance (RYT200h), ponadto jest certyfikowanym nauczycielem Joga Nidra, czyli “jogicznego snu”, który jest wspaniałą techniką przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie.

Więcej informacji...

terapeutka dźwiękiem

Terapeutka dźwiękiem, socjolożka, doradczyni kariery i coach rozwoju zawodowego, trenerka oraz koordynatorka projektów. Muzyka od dziecka była obecna w jej życiu, ale dopiero niedawno na nowo odkryła moc dźwięku i jego prozdrowotne, kojące i wszechstronne oddziaływanie. Podczas sesji podąża za głosem intuicji oraz stosuje wszystko to, z czym spotkała się na drodze tradycyjnej i mniej konwencjonalnej edukacji, jak i własnych poszukiwań związanych z duchowością i rozwojem osobistym.

Więcej informacji...

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby zarezerwować miejsce na to spotkanie, wypełnij poniższy formularz. Automatycznie dostaniesz potwierdzenie wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder OFERTY lub SPAM.

W razie pytań możesz skontaktować się z nami dzwoniąc pod nr 504 220 033 (Ania) lub wysłać wiadomość na adres e-mail: kontakt@panimarelaks.com

Dane uczestniczki

_____________

Po kliknięciu „Wyślij zgłoszenie” odczekaj chwilkę (10-15 sekund), do załadowania się strony z potwierdzeniem. Automatycznie dostaniesz wiadomość wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder OFERTY oraz SPAM lub skontaktuj się z nami.

Do zobaczenia w kobiecym kręgu!