RELAKSUJĄCY KOBIECY WEEKEND __________

Energia NOWIU

? Termin: 16 – 18 czerwca 2023 (piątek-niedziela)
? Miejsce: Nad Rogalami, Mazury

Jesteś zabiegana, przeciążona i potrzebujesz chwili oddechu? Szukasz wyjazdu blisko natury, na którym przyjemnie się zrelaksujesz i nauczysz lepiej dbać o swój dobrostan?

Wsłuchaj się w siebie, zanurz w naturze, poczuj lekkość i spokój.

Podaruj sobie kobiecy weekend z Pani ma relaks. Spróbuj różnych praktyk jogi i medytacji, zainspiruj się podczas kreatywnych warsztatów i ćwiczeń, zrelaksuj na koncercie gongów i mis tybetańskich w przepięknym siedlisku położonym między dwoma jeziorami na nieodkrytych Mazurach Garbatych, by lepiej dbać o swoje dobre samopoczucie, efektywniej wspierać swój potencjał i zarządzać stresem.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającymi regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego, nauczymy Cię zarządzania źródłami wewnętrznej energii.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące, twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.
pmr_sierpien_2022-22

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • spróbujesz aż 4 różnych praktyk jogi, aby wybrać tę najbardziej dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia,
 • nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą, energią i emocjami,
 • nabierzesz uważności wobec sposobu, w jaki się do siebie zwracasz, aby wspierać się energią wypowiadanych do siebie i o sobie słów i przekonań,
 • poznasz techniki wspierającej komunikacji, które poprawią jakość Twoich relacji,
 • doświadczysz harmonizującego ciało działania wibracji, podczas koncertu mis i gongów tybetańskich,
 • kreatywnie się rozbudzisz i nawiążesz bliższy kontakt ze sobą podczas ćwiczenia intuicyjnego pisania,
 • odkryjesz kojącą moc uważności i sposoby, by wdrożyć ją w swoje codzienne rytuały dbania o swój dobrostan,
 • zaczniesz odczuwać więcej energii i radości, dzięki wysłuchaniu swojego wewnętrznego głosu i pożegnaniu niewspierających przekonań,
 • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w atmosferze otwartości i akceptacji.

KONCERT MIS I GONGÓW

Misją Pani ma relaks jest wprowadzanie kobiet do świata relaksacji poprzez doświadczanie szerokiego wachlarza praktyk z różnych dziedzin i kultur – dźwięki mis i gongów od około 5 tysięcy lat znajdują zastosowanie w hinduskiej sztuce uzdrawiania i do dziś służą uspokajaniu emocji i odnajdowaniu harmonii, co sprzyja zdrowiu na wszystkich płaszczyznach. Leżąc w wygodnych pozycjach, w emocjonalnie bezpiecznej przestrzeni, poddamy się kojącemu masażowi dźwiękiem – harmonizującemu działaniu wibracji, które usuwają napięcia, zmęczenie i lęki, regenerują oraz odświeżają ciało i umysł.

Joga i medytacja

JOGA I MEDYTACJA

Na naszym kobiecym weekendzie będziesz miała okazję spróbować aż czterech różnych praktyk jogi oraz praktyki medytacji, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z ciałem, oddechem i świadomością, jest Ci najbliższa i przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia.

Po przyjeździe będziesz mogła rozciągnąć ciało i uwolnić zgromadzone w nim napięcia podczas spokojnej praktyki, co rano rozbudzimy naszą życiową energię podczas dynamicznej praktyki Vinyasa Yogi, opartej na sekwencji Powitanie Słońca, a w ramach sobotniej, popołudniowej praktyki będziesz mogła spróbować łagodniejszej sekwencji Powitanie Księżyca  i rozciągającej Yin Yogi, zwanej również jogą powięziową.

ROZWÓJ OSOBISTY

Pani ma relaks to również inspirujące, autorskie, twórcze warsztaty rozwijające wrażliwość, kreatywność, uważność i poczucie własnej wartości.

Podczas “Energii NOWIU” weźmiesz udział w ceremonii uwalniania – ćwiczeniu wewnętrznego dialogu, które pomoże Ci puścić przywiązania i pożegnać stare jakości, które już Ci nie służą, w warsztatach wspierającej komunikacji, na których będziemy dyskutować o tym, jaki wpływ na nas mają słowa, których używamy na co dzień i jak język kształtuje nasze relacje ze światem, ludźmi i samymi sobą, ćwiczeniu intuicyjnego pisania, a także odkryjesz kojącą moc uważności.

Relaks na łonie natury

BŁOGI RELAKS NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego. Natura nas wspiera, uspokaja, zakotwicza w teraźniejszości, napełnia energią, leczy.

Podczas “Energii NOWIU” wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z naturą. Będziemy będziemy doświadczać lasu wszystkimi zmysłami podczas leśnej kąpieli shinrin-youku, czyli uważnego spaceru i czerpać uzdrawiającą energię z ziemi podczas praktyki uziemiania.

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś jak najwięcej skorzystała z naszych autorskich warsztatów i mogła wdrożyć zdobytą na nich wiedzę w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas pełen wiedzy, starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń, z którego będziemy korzystać podczas warsztatów rozwojowych.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

16 – 18 CZERWCA 2023

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

PIĄTEK, 16 czerwca – uwolnienie

Od godziny 16:00

Przyjazd, zakwaterowanie i czas na relaks – wskakuj w wygodne dresy, odetchnij głęboko czystym powietrzem i zacznij cieszyć się otaczającą nas naturą.

18:00 – 19:00

Łagodna joga po podróży – spokojna praktyka, podczas której przyjemnie rozciągniesz ciało i uwolnisz nagromadzone w nim napięcia, uspokoisz oddech i zatrzymasz kołowrotek myśli, by być tu i teraz, doświadczać chwilę obecną z otwartością i uważnością.

19:00 – 20:00

Powitalna kolacja – poznajmy się i otwórzmy na siebie.

20:00 – 21:30

Ceremonia uwolnienia – rytuał przejścia, który pomoże Ci puścić przywiązania, pożegnać stare jakości i energie, które już Ci nie służą, by zrobić przestrzeń na nowe jakości i otwartość na nowe doświadczenia.

SOBOTA, 17 czerwca – połączenie

7:30 – 8:00

Uziemianie – zaczerpniesz zdrową energię z ziemi podczas porannego spaceru boso.

8:00 – 9:00

Pobudzająca joga – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozciągniesz zaspane ciało, rozbudzisz swój umysł i życiową energię.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, chleb wypiekany w mazurskiej kuchni i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 14:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer nad jeziorem, czytanie, wspólne rozmowy.

14:00 – 15:00

Obiad w stylu slow food.

15:00 – 15:30

Medytacja na rozbudzenie intuicji – praktyka medytacji prowadzonej z intencją połączenia z naszą wewnętrzną prawdą, poszerzoną percepcją, która pozwala patrzeć, by zobaczyć i słuchać, by usłyszeć całą sobą.

15:30 – 16:30

Dialog wewnętrzny – autorskie warsztaty rozwojowe oparte na praktyce intuicyjnego pisania, podczas których kreatywnie się rozbudzisz i nawiążesz bliższy kontakt ze swoim wewnętrznym głosem, potrzebami i marzeniami.

16:30 – 17:30

Warsztaty wspierającej komunikacji – słowa, których używamy na co dzień, mają na nas ogromny wpływ, język kształtuje nasze relacje ze światem, ludźmi i samymi sobą. Na warsztatach zaobserwujemy w jaki sposób mówimy innym o sobie i jak zwracamy się do siebie w naszych wewnętrznych rozmowach. Porozmawiamy o tym jak możemy się wspierać energią słów i skutecznie się komunikować.

17:30 – 17:45

Chwila przerwy na zaparzenie herbaty lub ziołowego naparu.

17:45 – 19:00

Joga księżycowa – łagodna i spokojna praktyka Vinyasa jogi oparta na sekwencji „Powitanie Księżyca”. Zakończymy ją pozycjami pobudzającej kobiecą energię Yin jogi, w których zakotwiczymy się na kilka minut, aby lepiej połączyć się z własnym ciałem i stać się bardziej czułymi na jego potrzeby.

19:00 – 20:00

Kolacja inspirowana kuchnią roślinną i sezonową.

20:00 – 21:00

Masaż dźwiękami – koncert mis tybetańskich, podczas którego poddamy się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł.

NIEDZIELA, 18 czerwca – lekkość

8:00 – 9:00

Pobudzająca joga – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozciągniesz zaspane ciało, rozbudzisz swój umysł i życiową energię.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, chleb wypiekany w mazurskiej kuchni i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 10:30

Zaproszenie do uważności – wprowadzenie do mindfulness – praktyki, podczas której kierujemy uważność na bycie świadomymi tego, czego w danej chwili doświadczamy i czujemy, bez interpretacji i osądzania.

10:30 – 11:30

Kąpiel leśna shinrin-yoku – poznasz korzyści z praktykowania uważnych spacerów w naturze, zanurzysz się w lesie i będziesz go doświadczać wszystkimi zmysłami.

11:30 – 12:00

Przewodnictwo bogiń – kończący warsztaty intuicyjny wybór patronki, która będzie czuwać nad Twoim dobrostanem.

12:00 – 13:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacery, czytanie, wspólne rozmowy lub relaksująca drzemkę.

13:00 – 14:00

Obiad w stylu slow food.

Od godziny 14:00

Pożegnanie i powrót do domu w zrelaksowanym ciele i z głowami pełnymi dobrej energii.

MIEJSCE __________

Siedlisko Nad Rogalami

Mazury – okolice Ełku

Siedlisko znajduje się w obszarze chronionym Jezior Orzyskich w nieodkrytych Mazurach Garbatych – magicznej krainie czystych jezior, rozrzuconych pośród kolorowych łąk i zielonych lasów. Nad Rogalami powstało na wzgórzu, między dwoma jeziorami, zaprojektowane tak, aby pokazać piękno otaczającej nas przyrody i stworzyć warunki do aktywnego wypoczynku. Mamy tutaj swój własny kawałek świata, małą plażę i prywatny pomost. Jeśli szukasz wyciszenia, doceniasz piękno przyrody, to jest to miejsce dla Ciebie – z dala od cywilizacji, a blisko gwiazd.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w klimatycznych, jasnych pokojach 2 i 3-osobowych, z których rozciąga się piękny widok na okoliczne łąki i lasy. Każdy pokój ma prywatną łazienkę, wyposażoną w suszarkę, ręczniki i ekologiczne kosmetyki. Do naszej dyspozycji jest też przestronny taras.

witramowo_18

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Podczas kobiecego weekendu serwujemy pyszne dania kuchni wegetariańskiej w duchu slow food – przygotowywane z lokalnych produktów najwyższej jakości. Mnóstwo warzyw i owoców trafi na Wasze talerze z przydomowego ogródka naszych gospodarzy.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona.

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Spływ kajakowy mazurską rzeką

Relaksujący spływ rzeką Łaźna Struga (Połom – Sajzy) to trasa o długości 6 km (około 2 godzin w kajaku + dojazd), prowadząca przez malownicze, zmieniające się sielskie, mazurskie krajobrazy: łąki z bujną roślinnością, kilkumetrowej wysokości skarpy schodzące do samego lustra wody, ściany trzcin, tunele z drzew, liczne zatoki rzeczne z bogatym kwiatostanem wodnym. Ostatni odcinek spływu prowadzi przez wody jeziora Łaśmiady.

Po szczegóły odwiedź stronę organizatora spływów kajakowych TU.

pmr_sierpien_2022-156
pasieka_nad_rogalami-01

Bobrowisko, pasieka i wiejski zwierzyniec

Na terenie siedliska “Nad Rogalami” znajduje się mnóstwo atrakcji dla miłośniczek natury. Jest tu pasieka na 26 uli z Domkiem Pszczelarza, kurnik, duży ogród warzywny, 2 naturalne stawy pośrodku łąki, zagajnik brzozowy z hamakami na wzgórzu, a nawet bobrowisko. Nad jeziorem Rogalik mamy do dyspozycji pomost i plażę. Gorąco polecamy spacery po tej przyrodniczej enklawie.

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi od polskiej marki Moonholi – wykonane z 100% biodegradowalnego, naturalnego kauczuku i ekologicznej mikrofibry premium z materiałów z recyklingu,
 • wałki/bolstery do jogi od polskiej marki Wellb – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z Wellb – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

pmr_czerwiec_12
pmr_czerwiec_15

MISJA __________

PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych. Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

Chciałabyś wziąć udział w podobnym wydarzeniu?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii. Ukończyła kursy nauczycielskie akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance, a jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem joga Nidra, która jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie. W social mediach znajdziesz ją pod nazwą „Pani od relaksu”.

Więcej informacji...

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, edukatorka uważności, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...