RELAKSUJĄCY KOBIECY WEEKEND __________

Jesteś CUD-em

🗓 Termin:  6 – 9 lipca 2023 (czwartek-niedziela)
📍 Miejsce: Witramowo // Mazury

Jesteś zabiegana, przeciążona i potrzebujesz chwili oddechu? Chciałabyś odczuwać więcej satysfakcji z życia i radości? Szukasz wyjazdu blisko natury, na którym przyjemnie się zrelaksujesz i nauczysz lepiej dbać o swój dobrostan?

Rozluźnij ciało, oczyść umysł, nakarm duszę i rozkwitnij pełnią swoich możliwości.

Podaruj sobie kobiecy wyjazd na Mazury z Pani ma relaks, spróbuj różnych praktyk jogi, medytacji i automasażu, zainspiruj się podczas kreatywnych warsztatów tworzenia mapy marzeń, poznaj metody trenowania umysłu, by był Twoim sprzymierzeńcem, zrelaksuj się na warsztatach plecenia wianków i spływie kajakowym malowniczą mazurską rzeczką.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

oneline_jestescudem

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającym ładowanie wewnętrznych baterii poprzez regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego, nauczymy Cię zarządzania źródłami wewnętrznej energii.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące, twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.
pmr_sierpien_2022-22

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • spróbujesz aż 3 różnych praktyk jogi oraz medytacji i automasażu, aby wybrać praktykę pracy z ciałem i oddechem najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia,
 • kreatywnie się rozbudzisz i dopieścisz swój kobiecy pierwiastek podczas warsztatów plecenia wianków i tworzenia mapy marzeń,
 • poznasz techniki trenowania umysłu, by wychodził z głównej funkcji przetrwania, dostrzegał dobro i generował obfitość,
 • dowiesz się jak lepiej i pełniej dbać o swoje zdrowie dzięki prostym, codziennym ćwiczeniom i praktykom,
 • nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą, energią i emocjami,
 • nawiążesz nowe, inspirujące znajomości z kobietami spoza Twojego środowiska,
 • dopieścisz swoje podniebienie pyszną, kolorową, sezonową, wegetariańską kuchnią,
 • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w bliskości z naturą, w atmosferze otwartości i akceptacji.

WARSZTATY FLORYSTYCZNE

Kwiaty nie tylko cieszą swoim pięknem i zapachem – oddziaływanie roślin na zdrowie człowieka jest faktem niepodważalnym. Liczne badania naukowe dowodzą, że różne formy kontaktu z roślinami mają wpływ na poprawę kondycji psychicznej i fizycznej. Nie mamy też wątpliwości co do relaksującego działania zajęć manualnych, podczas których skupiamy się na tu i teraz. A czy może być wdzięczniejszy materiał do pracy niż kwiaty? Dlatego w naszym programie znalazły się pachnące latem warsztaty plecenia wianków z żywych kwiatów, podczas których miło się zrelaksujesz i dopieścisz swój kobiecy pierwiastek.

JOGA I MEDYTACJA

Na naszym kobiecym weekendzie będziesz miała okazję spróbować aż trzech różnych praktyk jogi oraz medytacji, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z ciałem, oddechem i świadomością, jest Ci najbliższa i przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia.

Po przyjeździe będziesz mogła rozciągnąć ciało i uwolnić zgromadzone w nim napięcia podczas spokojnej praktyki, co rano rozbudzimy naszą życiową energię podczas dynamicznej praktyki Vinyasa Yogi, opartej na sekwencji Powitanie Słońca, a w ramach sobotniej, popołudniowej praktyki będziesz mogła spróbować łagodniejszej, rozciągającej Yin Yogi, zwanej również jogą powięziową.

ROZWÓJ OSOBISTY

Pani ma relaks to również inspirujące, autorskie, twórcze warsztaty rozwijające wrażliwość, kreatywność, uważność i poczucie własnej wartości.

Podczas “Jesteś CUD-em” weźmiesz udział w ceremonii uwalniania – ćwiczeniu wewnętrznego dialogu, które pomoże Ci puścić przywiązania i pożegnać stare jakości, które już Ci nie służą, rozbudzisz swoją twórczą i sprawczą energię podczas warsztatów tworzenia wizualizacji marzeń, na których sięgniesz do swojego wnętrza, by wydobyć z niego czego tak naprawdę pragniesz. Weźmiesz też udział w warsztatach afirmacji, na których spojrzysz na siebie jak na istotę, której chcesz dobrze życzyć, odkryjesz kojącą moc uważności i potężną siłę doceniania choćby najmniejszych codziennych dobrych doświadczeń na warsztatach wdzięczności.

AUTOMASAŻ CIAŁA

Podczas naszych kobiecych warsztatów poznasz techniki rollowania ciała, dzięki którym możesz poprawić postawę i elastyczność ciała, zwiększyć jego mobilność, zapobiegać bólom mięśniowym, wspomagać regenerację mięśni, a także stymulować krążenie bogatej w substancje odżywcze krwi, polepszając dzięki temu wygląd skóry i zmniejszając cellulit.

Dowiesz się jakich akcesoriów możesz używać do automasażu i pod okiem profesjonalnej instruktorki spróbujesz prostych ćwiczeń, które wpływają na poprawę samopoczucia i kondycji fizycznej.

BŁOGI RELAKS
NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego. Natura nas wspiera, uspokaja, zakotwicza w teraźniejszości, napełnia energią, leczy.

Podczas “Jesteś CUD-em” wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z naturą i jeśli tylko pogoda na to pozwoli, będziemy prowadzić zajęcia na świeżym powietrzu – na łąkowej altanie z widokiem na jezioro. W czasie wolnym będziesz mogła wypoczywać na zawieszonych między drzewami hamakach, kąpać się w jeziorze lub pływać po nim małą łódką. Dla chętnych organizujemy również spływ kajakowy.

SPŁYW KAJAKOWY
*atrakcja dodatkowa

Relaksujący spływ kajakowy najpiękniejszym odcinkiem rzeki Marózka, wijącej się w wąwozie sosnowego lasu, podczas którego dosłownie rozpłyniemy się w naturze. Meandrująca rzeka jest płytka na całym odcinku ze Swaderek do jeziora Świętego. Płyniemy leniwie, ale nie nudno – zdarza się, że musimy ominąć jakąś przeszkodę (ale wszystko na poziomie zabawy – nie musisz mieć żadnego doświadczenia w sterowaniu kajakiem).

Trasa jest cicha i spokojna, nie ma tu żadnych barów, sklepów czy muzyki – tylko dźwięki lasu i bystrej rzeczki. Pod koniec las staje się rzadszy i wpływamy w gęste sitowie, by po chwili wypłynąć na wody śródleśnego jeziora Świętego, na którego drugim brzegu kończymy spływ.

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś jak najwięcej skorzystała z naszych autorskich warsztatów i mogła wdrożyć zdobytą na nich wiedzę w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas pełen wiedzy, starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń, z którego będziemy korzystać podczas warsztatów rozwojowych.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

6 – 9 lipca 2023

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

CZWARTEK, 6 lipca – uwolnienie

Od godziny 16:00

Przyjazd, zakwaterowanie i czas na relaks – wskakuj w wygodne dresy, odetchnij głęboko czystym powietrzem i zacznij cieszyć się otaczającą nas naturą.

18:00 – 19:00

Łagodna joga po podróży – spokojna praktyka, podczas której przyjemnie rozciągniesz ciało i uwolnisz nagromadzone w nim napięcia, uspokoisz oddech i zatrzymasz kołowrotek myśli, by być tu i teraz, doświadczać chwilę obecną z otwartością i uważnością.

19:00 – 20:00

Powitalna kolacja – poznajmy się i otwórzmy na siebie.

20:00 – 21:30

Ceremonia uwolnienia – rytuał przejścia, który pomoże Ci puścić przywiązania, pożegnać stare jakości i energie, które już Ci nie służą, by zrobić przestrzeń na nowe jakości i otwartość na nowe doświadczenia.

PIĄTEK, 7 lipca – miłość

7:30 – 8:00

Uziemianie – zaczerpniesz zdrową energię z ziemi podczas porannego spaceru boso.

8:00 – 9:00

Pobudzająca joga – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozciągniesz zaspane ciało, rozbudzisz swój umysł i życiową energię.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, chleb wypiekany w mazurskiej kuchni i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 13:00

Warsztaty bogini Flory – pachnące latem warsztaty plecenia wianków z żywych kwiatów, podczas których miło się zrelaksujesz i dopieścisz swój kobiecy pierwiastek (atrakcja dodatkowo płatna, dla chętnych).

13:00 – 14:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer lub kąpiel w jeziorze, czytanie książki w hamaku, wspólne rozmowy lub drzemkę.

14:00 – 15:00

Obiad w stylu slow food.

15:00 – 18:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer lub kąpiel w jeziorze, czytanie książki w hamaku, wspólne rozmowy lub drzemkę.

18:00 – 19:00

Warsztaty automasażu – uważne warsztaty relaksującej pracy z ciałem, otwierania się na jego potrzeby i sygnały, które wysyła. Poznasz ćwiczenia z akcesoriami do rollowania, które wspomagają odpowiednie nawodnienie, ukrwienie i regenerację mięśni i powięzi, pozytywnie wpływając na postawę, elastyczność i mobilność ciała.

19:00 – 20:00

Kolacja inspirowana kuchnią roślinną i sezonową.

20:00 – 21:00

Warsztaty afirmacji samoakceptacji – autorskie warsztaty wzmacniające miłość własną. Nauczysz się tworzyć uzdrawiające myśli i pomysły, wspierające Cię w rozwijaniu samoakceptacji, pewności siebie oraz tworzeniu życia, którego pragniesz.

21:00 – 21:30

Medytacja miłości do siebie – praktyka prowadzona, podczas której w naszym umyśle i ciało poczujemy kojące ciepło płynące z życzliwości, łagodności i miłości – do ludzi, do świata i przede wszystkim do siebie samej.

SOBOTA, 8 lipca – radość

8:00 – 9:00

Powitanie słońca – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało. Jeśli pogoda na to pozwoli, praktykować będziemy pod gołym niebem, w altanie z widokiem na jezioro.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, chleb wypiekany w mazurskiej kuchni i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 13:00

Spływ kajakowy Marózką – relaksująca, prosta trasa płytką rzeką, wijącą się malowniczo przez mazurski las, podczas którego dosłownie rozpłyniemy się w naturze (opcja dodatkowa).

13:00 – 14:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer lub kąpiel w jeziorze, czytanie książki w hamaku, wspólne rozmowy lub drzemkę.

14:00 – 15:00

Obiad w stylu slow food.

15:00 – 18:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer lub kąpiel w jeziorze, czytanie książki w hamaku, wspólne rozmowy lub drzemkę.

18:00 – 19:00

YIN joga – spokojna, statyczna praktyka, która pomaga uzyskać dostęp do głębszych tkanek, oddziałuje na tkankę łączną i powięź oraz równoważy energetycznie. Yin to energia kobieca, a dzięki Yin jodze stajemy się bardziej czułe na swoje potrzeby oraz uczymy się po prostu być, nie analizując i nie oceniając.

19:00 – 20:00

Kolacja inspirowana kuchnią roślinną i sezonową.

20:00 – 21:30

Mapa marzeń – kreatywne warsztaty rozwoju osobistego, podczas których czerpiąc odpowiedzi z naszego wnętrza, stworzymy wizualizację naszych marzeń. Dowiemy się jak tworzyć plany, by realizować nasze prawdziwe pragnienia i sięgniemy po moc oddziaływania na podświadomość poprzez afirmacje, by przyciągnąć czego pragniemy.

NIEDZIELA, 9 lipca – wdzięczność

8:00 – 9:00

Powitanie słońca – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało. Jeśli pogoda na to pozwoli, praktykować będziemy pod gołym niebem, w altanie z widokiem na jezioro.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, chleb wypiekany w mazurskiej kuchni i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 11:00

Krąg wdzięczności – wdzięczność to emocja o potężnym, pozytywnym ładunku energetycznym. Poznasz ćwiczenia, które wspierają trening umysłu, by dostrzegał dobro i kierował Cię ku niemu.

11:00 – 11:30

Przewodnictwo bogiń – kończący warsztaty intuicyjny wybór patronki, która będzie czuwać nad Twoim dobrostanem.

11:30 – 13:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer lub kąpiel w jeziorze, czytanie książki w hamaku, wspólne rozmowy lub drzemkę.

13:00 – 14:00

Obiad w stylu slow food.

Od godziny 14:00

Powrót do domu z głowami pełnymi dobrych emocji i miłych wspomnień.

MIEJSCE __________

Dom gościnny Witramowo 32

Mazury – okolice Nidzicy

Dom gościnny Witramowo 32 znajduje się na samym początku województwa warmińsko – mazurskiego – na pograniczu Mazur Południowych i Warmii. Budynek położony jest w sielskiej okolicy, z dala od wsi, na niewielkim wzgórzu górującym nad doliną, pod lasem, na blisko 4.5 ha terenie z dostępem do prywatnego jeziora.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w klimatycznych, jasnych pokojach 2 i 3-osobowych z łazienką. Do naszej dyspozycji jest też przestronna altana w ogrodzie i hamaki z widokiem na jezioro, zawieszone pomiędzy drzewami.

witramowo_01
witramowo_18

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Podczas kobiecego weekendu serwujemy pyszne dania kuchni wegetariańskiej w duchu slow food – przygotowywane z lokalnych produktów najwyższej jakości. Mnóstwo warzyw i owoców trafi na Wasze talerze z przydomowego ogródka naszych gospodarzy.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona.

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Wioska garncarska

W „Garncarskiej Wiosce” we wsi Kamionka odtwarzane są stare ginące zawody, kultywowane dawne tradycje i obyczaje. Tutaj przeżyjesz unikalne doświadczenia podczas warsztatów ceramicznych, malowania na szkle lub wytwarzania świec woskowych. Możesz tu zwiedzić: garncarnię, zielarnię, kuźnię mazurską, zabytkową stodołę ze sprzętami rolniczymi i gospodarstwa domowego mazurskiej wsi, a także muzeum „Skarby Ziemi” z kolekcją skamieniałości i minerałów. Tuż obok znajduje się Rajski Ogród z kilkoma tysiącami różnych gatunków roślin w 30 zakątkach tematycznych.

garncarska-wioska-z-drona
rezerwat-zolwia-blotnego

Rezerwat przyrody

W odległości kilkunastu kilometrów od Witramowa, znajdują się dwa rezerwaty przyrody: Rezerwat Żółwia Błotnego w Orłowie, w którym obserwować można tego coraz rzadziej spotykanego w naszym kraju gada i Rezerwat przyrody źródła rzeki Łyny, obejmujący rozległą dolinę z licznymi bocznymi wąwozami i dolinkami o stromych zboczach, z których wypływają dziesiątki strumyków, dających początek Łynie – największej rzece województwa warmińsko-mazurskiego.

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi od polskiej marki Moonholi – wykonane z 100% biodegradowalnego, naturalnego kauczuku i ekologicznej mikrofibry premium z materiałów z recyklingu,
 • wałki/bolstery do jogi od polskiej marki Wellb – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z Wellb – wypełnione organiczną łuską gryki i suszonymi kwiatami lawendy,
 • akcesoria do automasażu marki BlackRoll.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

pmr_czerwiec_12
pmr_czerwiec_15

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych. Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, ale ten termin Ci nie pasuje?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

CENA WARSZTATU __________

Twoja inwestycja

Cena regularna: 2060 PLN

Cena dla stałych klientek: 1910 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

3 noclegi w pokojach dwu i trzyosobowych

3 pyszne i zdrowe śniadania

3 pyszne kolacje z lokalnych produktów

3 pyszne obiady w duchu slow food

5 praktyk jogi na pięknych matach Moonholi

warsztaty automasażu ciała sprzętem BLACKROLL

sesję medytacji prowadzonej

warsztaty florystyczne

warsztaty afirmacji

warsztaty wdzięczności

kreatywne warsztatu rozwoju osobistego “Mapa marzeń”

rytuał uwalniania

praktykę uziemiania

GRATIS

powitalna paczka relaksujących upominków

1-miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy

zniżki od partnerów wyjazdu

towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet

atmosfera relaksu i dobrej zabawy

bliskość natury – dostęp do prywatnego leśnego jeziora

DODATKOWO PŁATNE ATRAKCJE
DLA CHĘTNYCH

spływ kajakowy – 50 zł / osoba

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Witramowa

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten wyjazd
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

Okaż miłość i troskę bliskiej Twojemu sercu kobiecie dając jej czas dbania o ciało, duszę i umysł podczas kobiecego slow weekendu Pani ma relaks.

ZAPISY __________

Rezerwacja i płatność

Chcemy spędzić z Wami jakościowy czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. 

 • Zarezerwuj sobie miejsce na wyjeździe, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
 • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz instrukcje do opłacenia zadatku w kwocie 1060 zł. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
 • Wpłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.pl lub zadzwoń pod numer 504 220 033 (Ania) lub 601 131 115 (Ola).

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

pomysłodawczyni

Pani od relaksu, joginka, menadżerka, organizatorka oraz miłośniczka rękodzieła i aktywnego stylu życia w rytmie slow. Stworzyła markę „Pani ma relaks” i rzuciła pracę w korporacji, by móc robić tylko to co sprawia jej przyjemność. Ukończyła kurs nauczycielki Vinyasa Yoga akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance (RYT200h), ponadto jest certyfikowanym nauczycielem Joga Nidra, czyli “jogicznego snu”, który jest wspaniałą techniką przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie.

Więcej informacji...

współtwórczyni

ani od słowa, dziennikarka, redaktorka, menadżerka, mówczyni, pilotka wycieczek, miłośniczka gór, wpatrywania się w morze, odnajdywania dróg w zaułkach nieznanych kultur, wydeptywania leśnych ścieżek i dobrego życia. Autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana i książki „Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin”. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku w 2015 roku. Urodzona organizatorka, gaduła i dusza towarzystwa.

Więcej informacji...

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby zarezerwować miejsce na kobiecy weekend „Jesteś CUD-em”, wypełnij poniższy formularz. Automatycznie dostaniesz potwierdzenie wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder oferty lub SPAM.

W razie pytań możesz zadzwonić pod nr 504 220 033 (Ania) lub 601 131 115 (Ola) albo wysłać wiadomość na maila: kontakt@panimarelaks.pl

Dane uczestniczki

_____________
Brak możliwości rezerwacji pokoju 1-osobowego
Atrakcja zależna od pogody 🙂
Zaznaczając "tak", pomożemy Ci znaleźć dogodny środek transportu lub połączymy Cię z inną uczestniczką z okolicy Twojego miejsca zamieszkania.

Po kliknięciu „Wyślij zgłoszenie” odczekaj chwilkę (10-15 sekund), do załadowania się strony z potwierdzeniem. Automatycznie dostaniesz wiadomość wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.

Do zobaczenia w Witramowie!