RELAKSUJĄCY KOBIECY WEEKEND __________

Leśne UKOJENIE

Termin: 27 – 30 lipca 2023 (czwartek-niedziela)
Miejsce: Namaste Jamno // koło Częstochowy

Jesteś zabiegana, przeciążona i potrzebujesz chwili oddechu? Chciałabyś odczuwać więcej satysfakcji z życia i radości? Szukasz wyjazdu blisko natury, na którym przyjemnie się zrelaksujesz i nauczysz lepiej dbać o swój dobrostan?

Wsłuchaj się w siebie, zanurz w naturze, poczuj lekkość i spokój.

Podaruj sobie kobiecy wyjazd z Pani ma relaks, spróbuj różnych praktyk jogi, medytacji i automasażu, poznaj metody trenowania umysłu, by był Twoim sprzymierzeńcem, zrelaksuj na koncercie mis i gongów tybetańskich, dowiedz się jak zapachy wpływają na Twoje emocje na warsztatach aromaterapii.

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającymi regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego, nauczymy Cię zarządzania źródłami wewnętrznej energii.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące, twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.
pmr_sierpien_2022-22

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • spróbujesz aż 3 różnych praktyk jogi oraz medytacji i automasażu, aby wybrać praktykę pracy z ciałem i oddechem najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia,
 • dowiesz się jak zapachy działają na emocje i dopieścisz swój kobiecy pierwiastek podczas warsztatów aromaterapii,
 • doświadczysz harmonizującego ciało działania wibracji, podczas koncertu mis i gongów tybetańskich,
 • poznasz techniki trenowania umysłu, by wychodził z głównej funkcji przetrwania, dostrzegał dobro i generował obfitość,
 • nabierzesz uważności wobec sposobu, w jaki się do siebie zwracasz, aby wspierać się energią wypowiadanych do siebie i o sobie słów i przekonań,
 • dowiesz się jak lepiej i pełniej dbać o swoje zdrowie dzięki prostym, codziennym ćwiczeniom i praktykom,
 • nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą, energią i emocjami,
 • nawiążesz nowe, inspirujące znajomości z kobietami spoza Twojego środowiska,
 • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w bliskości z naturą, w atmosferze otwartości i akceptacji.

KONCERT MIS I GONGÓW

Misją Pani ma relaks jest wprowadzanie kobiet do świata relaksacji poprzez doświadczanie szerokiego wachlarza praktyk z różnych dziedzin i kultur – dźwięki mis i gongów od około 5 tysięcy lat znajdują zastosowanie w hinduskiej sztuce uzdrawiania i do dziś służą uspokajaniu emocji i odnajdowaniu harmonii, co sprzyja zdrowiu na wszystkich płaszczyznach.

Leżąc w wygodnych pozycjach, w emocjonalnie bezpiecznej przestrzeni, poddamy się kojącemu masażowi dźwiękiem – harmonizującemu działaniu wibracji, które usuwają napięcia, zmęczenie i lęki, regenerują oraz odświeżają ciało i umysł.

Joga i medytacja

JOGA I MEDYTACJA

Na naszym kobiecym weekendzie będziesz miała okazję spróbować aż trzech różnych praktyk jogi oraz medytacji, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z ciałem, oddechem i świadomością, jest Ci najbliższa i przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia.

Po przyjeździe będziesz mogła rozciągnąć ciało i uwolnić zgromadzone w nim napięcia podczas spokojnej praktyki, co rano rozbudzimy naszą życiową energię podczas dynamicznej praktyki Vinyasa Yogi, opartej na sekwencji Powitanie Słońca, a w ramach sobotniej, popołudniowej praktyki będziesz mogła spróbować łagodniejszej, rozciągającej Yin Yogi, zwanej również jogą powięziową.

WARSZTATY AROMATERAPII

Olejki eteryczne są najczystszą esencją botaniczną otrzymywaną z ziół, kwiatów i innych części roślin i są wykorzystywane przez człowieka od ponad 6000 lat. Na warsztatach z aromaterapii dowiesz się między innymi jaką siłę mają zapachy, jak wpływają na emocje i jak możesz wykorzystać olejki eteryczne dbając o swój dobrostan.

Te wyjątkowe warsztaty to sposób na relaks i uczta dla zmysłów, podczas której wykonasz swoje własne perfumy, serum do twarzy i puder do kąpiel – wszystko na bazie naturalnych olejków Doterra, kwiatów i ziół.

ROZWÓJ OSOBISTY

Pani ma relaks to również inspirujące, autorskie, twórcze warsztaty rozwijające wrażliwość, kreatywność, uważność i poczucie własnej wartości.

Podczas weekendu “Leśne ukojenie” weźmiesz udział w ceremonii uwalniania, która pomoże Ci puścić przywiązania i pożegnać stare jakości, które już Ci nie służą, w ćwiczeniu intuicyjnego pisania i warsztatach wspierającej komunikacji, na których będziemy dyskutować o tym, jaki wpływ na nas mają słowa, których używamy na co dzień i jak język kształtuje nasze relacje ze światem, ludźmi i samymi sobą. Weźmiesz też udział w warsztatach afirmacji, na których spojrzysz na siebie jak na istotę, której chcesz dobrze życzyć oraz odkryjesz potężną siłę doceniania choćby najmniejszych codziennych dobrych doświadczeń na warsztatach wdzięczności.

AUTOMASAŻ CIAŁA

Podczas naszych kobiecych warsztatów poznasz techniki rollowania ciała, dzięki którym możesz poprawić postawę i elastyczność ciała, zwiększyć jego mobilność, zapobiegać bólom mięśniowym, wspomagać regenerację mięśni, a także stymulować krążenie bogatej w substancje odżywcze krwi, polepszając dzięki temu wygląd skóry i zmniejszając cellulit.

Dowiesz się jakich akcesoriów możesz używać do automasażu i pod okiem profesjonalnej instruktorki spróbujesz prostych ćwiczeń, które wpływają na poprawę samopoczucia i kondycji fizycznej.

Relaks na łonie natury

BŁOGI RELAKS NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego. Natura nas wspiera, uspokaja, zakotwicza w teraźniejszości, napełnia energią, leczy.

Podczas “Leśnego ukojenia” wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z naturą. Będziemy będziemy doświadczać lasu wszystkimi zmysłami podczas leśnej kąpieli shinrin-youku, czyli uważnego spaceru i czerpać uzdrawiającą energię z ziemi podczas praktyki uziemiania.

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś jak najwięcej skorzystała z naszych autorskich warsztatów i mogła wdrożyć zdobytą na nich wiedzę w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas pełen wiedzy, starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń, z którego będziemy korzystać podczas warsztatów rozwojowych.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

27 – 30 lipca 2023

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

CZWARTEK, 27 lipca – uwolnienie

Od godziny 16:00

Przyjazd, zakwaterowanie i czas na relaks – wskakuj w wygodne dresy, odetchnij głęboko czystym powietrzem i zacznij cieszyć się otaczającą nas naturą.

18:00 – 19:00

Łagodna joga po podróży – spokojna praktyka, podczas której przyjemnie rozciągniesz ciało i uwolnisz nagromadzone w nim napięcia, uspokoisz oddech i zatrzymasz kołowrotek myśli, by być tu i teraz, doświadczać chwilę obecną z otwartością i uważnością.

19:00 – 20:00

Powitalna kolacja – poznajmy się i otwórzmy na siebie.

20:00 – 21:30

Ceremonia uwolnienia – rytuał przejścia, który pomoże Ci puścić przywiązania, pożegnać stare jakości i energie, które już Ci nie służą, by zrobić przestrzeń na nowe jakości i otwartość na nowe doświadczenia.

PIĄTEK, 28 lipca – miłość

7:30 – 8:00

Uziemianie – zaczerpniesz zdrową energię z ziemi podczas porannego spaceru boso.

8:00 – 9:00

Powitanie słońca – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozciągniesz zaspane ciało, rozbudzisz swój umysł i życiową energię.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: pachnąca owsianka, kolorowe pasty do świeżego chleba i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 11:00

Dialog wewnętrzny – autorskie warsztaty rozwojowe oparte na praktyce intuicyjnego pisania, podczas których kreatywnie się rozbudzisz i nawiążesz bliższy kontakt ze swoim wewnętrznym głosem, potrzebami i marzeniami.

11:00 – 12:00

Warsztaty wspierającej komunikacji – słowa, których używamy na co dzień, mają na nas ogromny wpływ, język kształtuje nasze relacje ze światem, ludźmi i samymi sobą. Na warsztatach zaobserwujemy w jaki sposób mówimy innym o sobie i jak zwracamy się do siebie w naszych wewnętrznych rozmowach. Porozmawiamy o tym jak możemy się wspierać energią słów i skutecznie się komunikować.

12:00 – 13:00

Kąpiel leśna shinrin-yoku – otwórz się na doświadczanie natury całą sobą. Zanurzymy się w lesie podczas uważnego spaceru i będziemy go chłonąć i doświadczać wszystkimi zmysłami.

13:00 – 14:00

Czas dla siebiedo wykorzystania na spacer, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

14:00 – 15:00

Obiad w stylu slow food.

15:00 – 18:00

Czas dla siebiedo wykorzystania na spacer, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

18:00 – 19:00

Warsztaty automasażu – uważne warsztaty relaksującej pracy z ciałem, otwierania się na jego potrzeby i sygnały, które wysyła. Poznasz ćwiczenia z akcesoriami do rollowania, które wspomagają odpowiednie nawodnienie, ukrwienie i regenerację mięśni i powięzi, pozytywnie wpływając na postawę, elastyczność i mobilność ciała.

19:00 – 20:00

Kolacja inspirowana kuchnią roślinną i sezonową.

20:00 – 21:00

Warsztaty afirmacji samoakceptacji – autorskie warsztaty wzmacniające miłość własną. Nauczysz się tworzyć uzdrawiające myśli i pomysły, wspierające Cię w rozwijaniu samoakceptacji, pewności siebie oraz tworzeniu życia, którego pragniesz.

21:00 – 21:30

Medytacja miłości do siebie – praktyka prowadzona, podczas której w naszym umyśle i ciało poczujemy kojące ciepło płynące z życzliwości, łagodności i miłości – do ludzi, do świata i przede wszystkim do siebie samej.

SOBOTA, 29 lipca – radość

8:00 – 9:00

Powitanie słońca – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało. Jeśli pogoda na to pozwoli, praktykować będziemy pod gołym niebem, w altanie z widokiem na jezioro.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: pachnąca owsianka, kolorowe pasty do świeżego chleba i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 13:00

Warsztaty aromaterapii – pachnące warsztaty, podczas których dowiesz się jak zapachy działają na emocje i jak możesz włączyć je do swoich rytuałów dbania o dobrostan, miło się zrelaksujesz i dopieścisz swój kobiecy pierwiastek tworząc własne perfumy, serum do twarzy i puder do kąpiel – wszystko na bazie naturalnych olejków Doterra, kwiatów i ziół.

13:00 – 14:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

14:00 – 15:00

Obiad w stylu slow food.

15:00 – 18:00

Czas dla siebiedo wykorzystania na spacer, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

18:00 – 19:00

YIN joga – spokojna, statyczna praktyka, która pomaga uzyskać dostęp do głębszych tkanek, oddziałuje na tkankę łączną i powięź oraz równoważy energetycznie. Yin to energia kobieca, a dzięki Yin jodze stajemy się bardziej czułe na swoje potrzeby oraz uczymy się po prostu być, nie analizując i nie oceniając.

19:00 – 20:00

Kolacja inspirowana kuchnią roślinną i sezonową.

20:00 – 21:30

Masaż dźwiękami – koncert mis tybetańskich, podczas którego poddamy się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł.

NIEDZIELA, 30 lipca – wdzięczność

8:00 – 9:00

Powitanie słońca – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało. Jeśli pogoda na to pozwoli, praktykować będziemy pod gołym niebem, w altanie z widokiem na jezioro.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: pachnąca owsianka, kolorowe pasty do świeżego chleba i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 11:00

Krąg wdzięczności – wdzięczność to emocja o potężnym, pozytywnym ładunku energetycznym. Poznasz ćwiczenia, które wspierają trening umysłu, by dostrzegał dobro i kierował Cię ku niemu.

11:00 – 11:30

Przewodnictwo bogiń – kończący warsztaty intuicyjny wybór patronki, która będzie czuwać nad Twoim dobrostanem.

11:30 – 13:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer lub kąpiel w jeziorze, czytanie książki w hamaku, wspólne rozmowy lub drzemkę.

13:00 – 14:00

Pożegnalny lunch – pożywna zupa na drogę.

Od godziny 14:00

Powrót do domu z głowami pełnymi dobrych emocji i miłych wspomnień.

MIEJSCE __________

Namaste Jamno

okolice Częstochowy

Namaste Jamno to stworzone z pasji i miłości do natury miejsce świadomego rozwoju, pracy nad ciałem i duchem, na który składają się 4 drewniane domki, przestronna altana i jurta położone w malowniczym zagajniku. Tu wręcz zatapiasz się w naturze wszystkimi zmysłami, by w aurze spokoju, wśród kojących dźwięków lasu, harmonizować ciało, umysł i duszę.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w klimatycznych, drewnianych domkach z dużymi oknami. W każdym domku są dwie dwuosobowe sypialnie, salon z aneksem kuchennym (a w nim kawa i herbata) i dobrze wyposażona łazienka.
Do naszej dyspozycji są też rozwieszone między drzewami hamaki, miejsce na ognisko i podgrzewana balia z wodą.

witramowo_18

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania kuchni wegetariańskiej w duchu slow food – przygotowywane z lokalnych produktów najwyższej jakości. Na śniadanie będziesz mogła wybierać między zdrową owsianką a rozmaitymi pastami do chleba domowej roboty, popijanymi kawą 5-ciu przemian. Zadbamy o Twoje zmysły i dobre samopoczucie pysznymi, dwudaniowymi obiadami i ciepłymi kolacjami, dopieścimy słodyczą ciasta czy kulek mocy.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona.

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Spływ kajakowy rzeką Wartą

Relaksujący spływ kajakowy Wartą z Łęg do Zalewu w Zakrzówku Szlacheckim. Ta malownicza trasa ma 8 km (około 2 h + dojazd) i prowadzi przez wysoki, sosnowy las, a następnie przez las dębowy. Rzeka na tym odcinku jest spokojna i niewymagająca, dzięki czemu jest to trasa dla każdego, kto chce miło spędzić popołudnie w kajaku.

Po szczegóły odwiedź stronę organizatora spływów kajakowych TU.

pmr_sierpien_2022-156
szlak-orlich-gniazd-01

Szlak Orlich Gniazd

Malowniczy szlak turystyczny (ponad 160 km) łączący większość Orlich Gniazd, czyli jurajskich zamków i warowni wybudowanych na skałach dochodzących do 30 metrów wysokości. Główną atrakcją szlaku, oprócz zamków i malowniczych ruin, są osobliwości przyrody i piękne krajobrazy – wapienne ostańce skalne, wyżłobione w wapieniu doliny i jaskinie tworzą tu iście baśniowy krajobraz.

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi od polskiej marki Moonholi – wykonane z 100% biodegradowalnego, naturalnego kauczuku i ekologicznej mikrofibry premium z materiałów z recyklingu,
 • wałki do jogi od polskiej marki Wellb – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z Wellb – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy,
 • akcesoria do automasażu marki BlackRoll.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

pmr_czerwiec_12
pmr_czerwiec_15

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych. Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

Chciałabyś wziąć udział w podobnym wydarzeniu?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii. Ukończyła kursy nauczycielskie akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance, a jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem joga Nidra, która jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie. W social mediach znajdziesz ją pod nazwą „Pani od relaksu”.

Więcej informacji...

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Pani od słowa, współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...