RELAKSUJĄCY KOBIECY WEEKEND __________

Poczuj eMOCje

 • Termin: 19 – 22 października (czwartek–niedziela)
 • Miejsce: Gołębnik // Lubelszczyzna, okolice Kazimierza Dolnego

Jesteś zabiegana, przeciążona i potrzebujesz chwili oddechu? Szukasz wyjazdu blisko natury, na którym przyjemnie się zrelaksujesz i nauczysz lepiej dbać o swoje emocje i dobrostan?

Z pełną otwartością i czułością wsłuchaj się w siebie, by holistycznie zadbać o swój umysł, ciało i poczucie własnej wartości.

Podaruj sobie relaksujący weekend pełen dobroci w sielskim miejscu blisko natury, spróbuj różnych praktyk jogi i medytacji, poznaj narzędzia z obszaru coachingu i metody trenowania umysłu, by był Twoim sprzymierzeńcem, naucz się technik mindfulness, które pomagają zatrzymać samonapędzającą się spiralę negatywnych myśli i emocji oraz uczą patrzeć na siebie z życzliwością, uwolnij się od obciążeń, poczuj wdzięczność i spokój.

oneline_jestescudem

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającym ładowanie wewnętrznych baterii poprzez regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego, nauczymy Cię zarządzania źródłami wewnętrznej energii.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące, twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.
pmr_czerwiec_2023-119

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • spróbujesz aż 3 różnych styli jogi, aby wybrać praktykę pracy z ciałem i oddechem najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia,
 • poznasz narzędzia z obszaru coachingu i mindfulness, które pokażą Ci jak działa Twój umysł,
 • dzięki wybranym technikom medytacyjnym nauczysz się identyfikować trudne myśli i niewspierające przekonania,
 • poznasz praktyki uważności i współczucia, które pokażą Ci wzajemne powiązania pomiędzy ciałem, umysłem i emocjami,
 • nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą, energią i emocjami,
 • nawiążesz nowe, inspirujące znajomości z kobietami spoza Twojego środowiska,
 • dopieścisz swoje podniebienie pyszną, kolorową, sezonową, wegetariańską kuchnią,
 • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w bliskości z naturą, w atmosferze otwartości i akceptacji.

PRACA Z CIAŁEM

Praca z ciałem poprzez jogę i mindfulness może prowadzić do głębszego zrozumienia i połączenia z własnym wnętrzem. Nie tylko pomaga w identyfikacji i regulacji emocji, ale także w budowaniu zdrowszej, bardziej świadomej relacji ze sobą. Nasz kobiecy weekend to doskonała okazja do odkrycia tej mocy i wzięcia udziału w transformacyjnej podróży ku pełniejszemu życiu.

Podczas tego wydarzenia będziesz miała okazję spróbować aż czterech różnych styli jogi, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z ciałem, oddechem i świadomością, jest Ci najbliższa i przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia. A dzięki praktykom mindfulness nauczysz się, jak nie reagować impulsywnie na emocje i lepiej je rozumieć.

PRACA Z UMYSŁEM

To jak myślisz o sobie i o świecie bezpośrednio wpływa na to, jak się czujesz. Kiedy skupiasz się na tym, jak bardzo wszystko nie wygląda tak, jakbyś chciała, zalewa cię frustracja, żal i złość. Jeśli Twoją uwagę całkowicie pochłania planowanie, zapobieganie i robienie uników, na łopatki rozkłada Cię lęk, rozczarowanie i bezsilność.

Na tym wyjeździe poznasz narzędzia z obszaru coachingu i mindfulness, które pokażą Ci jak działa Twój umysł. Dzięki wybranym technikom medytacyjnym nauczysz się identyfikować trudne myśli i niewspierające przekonania. Myśli to tylko myśli.

PRACA Z EMOCJAMI

Ciało i umysł to naczynia połączone, aby dobrze żyć, te elementy muszą być w homeostazie. Jeśli nie są – nie ma możliwości, żebyśmy były szczęśliwe. Jeśli coś się dzieje – dzieje się na wszystkich poziomach.

Podczas warsztatów Poczuj eMOCje poznasz techniki uważności i współczucia, które pokażą Ci wzajemne powiązania pomiędzy ciałem, umysłem i emocjami. Dzięki uzyskanej wiedzy i praktykom medytacyjnym nauczysz się uspokajać ciało, wyciszać myśli  i radzić sobie z zalewem trudnych emocji.

KONCERT MIS I GONGÓW

Podczas naszego październikowego długiego weekendu Pani ma relaks będziesz miała okazję przeżyć niezwykłe doświadczenie zmysłowe, jakim jest koncert mis i gongów tybetańskich.

Leżąc w wygodnych pozycjach, w emocjonalnie bezpiecznej przestrzeni, poddamy się harmonizującemu działaniu fal dźwiękowych, które usuwają napięcia, zmęczenie i lęki, regenerują oraz odświeżają ciało i umysł. Zapraszamy na odprężający masaż dźwiękami.

KONSULTACJA COACHINGOWA

Jeśli podczas naszego wyjazdu uświadomisz sobie, że:

 • chcesz dokonać ważnej dla siebie zmiany, ale nie wiesz od czego zacząć,
 • zmagasz się z trudnym wyborem, decyzją lub życiowym wyzwaniem,
 • marzysz o czymś, ale nie masz odwagi za tym pójść,
 • pragniesz pomocy w realizacji swoich talentów i pasji,
 • chcesz poprawić ważną dla siebie relację,
 • albo otworzy Ci się jakiś inny, ważny dla Ciebie temat

będziesz mogła odbyć konsultację coachingową z Kasią – naszą psycholożką i certyfikowanym coachem ICC. Coaching to proces samopoznania zorientowany na określony cel. Przyglądając się swoim pragnieniom, potrzebom i przekonaniom, wychwycisz co Cię powstrzymuje i ogranicza, a co wzmacnia i dodaje skrzydeł. Więcej o procesie coachingu przeczytasz tutaj.

konsultacja

BŁOGI RELAKS
NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie otaczającej przyrody wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego.

Podczas tego wyjazdu wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z naturą – będziemy doświadczać lasu wszystkimi zmysłami podczas uważnego spaceru i czerpać uzdrawiającą energię z ziemi podczas praktyki uziemiania.

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś jak najwięcej skorzystała z naszych autorskich warsztatów i mogła wdrożyć zdobytą na nich wiedzę w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas pełen wiedzy, starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń, z którego będziemy korzystać podczas warsztatów rozwojowych.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

19 – 22 października 2023

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

CZWARTEK, 19 października – przywitaj

Od godziny 16:00

Przyjazd, zakwaterowanie i czas na relaks – wskakuj w wygodne dresy, odetchnij głęboko czystym powietrzem i zacznij cieszyć się otaczającą Cię naturą.

18:00 – 19:00

Łagodna joga po podróży z Anią – spokojna praktyka, podczas której przyjemnie rozciągniesz ciało i uwolnisz nagromadzone w nim napięcia, uspokoisz oddech i zatrzymasz kołowrotek myśli, by być tu i teraz, doświadczać chwilę obecną z otwartością i uważnością.

19:00 – 20:00

Powitalna kolacja – poznajmy się i otwórzmy na siebie przy pysznej wieczerzy.

20:00 – 21:30

Krąg otwierający – przywitanie z grupą i otwarcie przestrzeni, gdzie każda uczestniczka będzie miała możliwość podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, emocjami i wyzwaniami.

PIĄTEK, 20 października – poczuj

8:00 – 9:00

Joga na dzień dobry z Anią – dynamiczna praktyka Vinyasa jogi oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozciągniesz zaspane ciało, rozbudzisz swój umysł i życiową energię.

9:00 – 10:00

Śniadanie w formie bufetu z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, świeżo wypiekany chleb i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 11:00

Uziemianie i kąpiel leśna z Anią – wspólnie zaczerpniemy zdrową energię z ziemi i zanurzymy się w lesie podczas uważnego spaceru. Będziemy chłonąć i doświadczać przyrody wszystkimi zmysłami.

11:00 – 14:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer, atrakcje dodatkowe*, czytanie książki w hamaku, wspólne rozmowy lub drzemkę.

14:00 – 15:00

Obiad w stylu kuchni regionalnej w wersji autorskiej gospodarzy z wykorzystaniem, głównie, produktów z zaprzyjaźnionych okolicznych gospodarstw.

15:00 – 17:00

POCZUJ: Ja i moje ciało – pierwszej części warsztatu z Kasią na własnej skórze poczujemy jakie są wzajemne powiązania pomiędzy ciałem, umysłem i emocjami. Poznamy techniki mindfulness, które nauczą nas identyfikować emocje w ciele, a także pomogą nawiązać z ciałem głębszą relację.

17:00 – 18:00

Chwila przerwy na luźne rozmowy i zaparzenie herbaty lub ziołowego naparu.

18:00 – 19:00

YIN joga – spokojna, statyczna praktyka, która pomaga uzyskać dostęp do głębszych tkanek, oddziałuje na tkankę łączną i powięź oraz równoważy energetycznie. Yin to energia kobieca, a dzięki Yin jodze stajemy się bardziej czułe na swoje potrzeby oraz uczymy się po prostu być, nie analizując i nie oceniając.

19:00 – 20:00

Kolacja inspirowana kuchnią roślinną i sezonową.

20:00 – 21:30

Masaż dźwiękami – koncert mis tybetańskich, podczas którego poddamy się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł.

SOBOTA, 21 października – poznaj

8:00 – 9:00

Powitanie słońca – dynamiczna praktyka Vinyasa jogi oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało.

9:00 – 10:00

Śniadanie w formie bufetu z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, świeżo wypiekany chleb i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 13:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer lub kąpiel w jeziorze, czytanie książki w hamaku, wspólne rozmowy lub drzemkę.

13:00 – 14:00

Relaksująca joga nidra – medytacja prowadzona, w której balansujemy pomiędzy jawą a snem, czyli w miejscu, w którym dzieje się cała magia Twojej podświadomości. Praktyka głębokiej relaksacji, ukojenia i zatopienia w przyjemności.

14:00 – 15:00

Obiad w stylu kuchni regionalnej w wersji autorskiej gospodarzy z wykorzystaniem, głównie, produktów z zaprzyjaźnionych okolicznych gospodarstw.

15:00 – 17:00

POZNAJ: Ja i moje myśli – w drugiej części warsztatu z Kasią przyjrzymy się jak pracuje umysł, co go karmi, co napędza, a co koi i uspokaja. Dowiemy się jaka jest prawdziwa natura naszych myśli, czym jest akceptacja i jak radzić sobie z trudnymi przekonaniami na własny temat.

17:00 – 18:00

Chwila przerwy na luźne rozmowy i zaparzenie herbaty lub ziołowego naparu.

18:00 – 19:00

YIN joga – spokojna, statyczna praktyka, która pomaga uzyskać dostęp do głębszych tkanek, oddziałuje na tkankę łączną i powięź oraz równoważy energetycznie. Yin to energia kobieca, a dzięki Yin jodze stajemy się bardziej czułe na swoje potrzeby oraz uczymy się po prostu być, nie analizując i nie oceniając.

19:00 – 20:00

Kolacja inspirowana kuchnią roślinną i sezonową.

20:00 – 20:30

Medytacja metta – praktyka miłującej dobroci z Kasią. Medytacja prowadzona, podczas której w naszym umyśle i ciele poczujemy kojące ciepło płynące z życzliwości, łagodności i miłości – do siebie, do ludzi, do świata.

NIEDZIELA, 22 października – przytul

8:00 – 9:00

Powitanie słońca – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało.

9:00 – 10:00

Śniadanie w formie bufetu z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, świeżo wypiekany chleb i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 12:00

PRZYTUL: samoukochanie – w ostatniej części warsztatu z Kasią, dowiemy się czym jest życzliwość i współczucie dla siebie (self-love i self-compassion). Poznamy techniki mindfulness, które nie tylko pomagają zatrzymać samonapędzającą się spiralę negatywnych myśli i emocji, ale uczą patrzeć na siebie z życzliwością i zrozumieniem – bez oceniania.

12:00 – 13:00

Krąg zamykający – podsumowanie warsztatów i uwalniająca praktyka wdzięczności.

13:00 – 14:00

Obiad w stylu slow food.

Od godziny 14:00

Powrót do domu z głowami pełnymi dobrych emocji i miłych wspomnień.

MIEJSCE __________

Gospodarstwo Gołębnik

Lubelszczyzna – okolice Kazimierza Dolnego

Gołębnik to ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne, położone wśród wzgórz i wąwozów, w jabłkowym i gruszkowym sadzie. Znajdziecie tu ciszę i spokój, a w nocy prawdziwą ciemność. Tu ptaki serwują dzikie trele na częstotliwościach ptasiego radia, a internet i sieć komórkowa kończy się gdzieś pare kroków przed domem. To miejsce stworzone do wyciszenia, korzystania z natury i zupełnego odcięcia od rzeczywistości.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w klimatycznych, przestronnych pokojach 2, 3 i 4-osobowych. Każdy pokój z osobnym wejściem i antresolą, posiada prywatną łazienkę wyposażoną w ręczniki i suszarkę. Oferujemy również pokoje 1-osobowe (za dopłatą). Do naszej dyspozycji jest też staw kąpielowy w technologii natural swimming pool, który w okresie jesiennym sprawdzi się do morsowania.

golebnik-02
pmr_27-30_lipiec_2023-234

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania kuchni wegetariańskiej w duchu slow food. Zasmakujesz w regionalnych przepisach w autorskiej wersji gospodarzy, którzy wykorzystują głównie produkty z zaprzyjaźnionych okolicznych gospodarstw.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Winnica Wieczorków

W niedalekim sąsiedztwie Gołębnika znajduje się założona w 2005 r. winnica, do której możesz się wybrać na degustacje win białych i czerwonych wytwarzanych przez Państwa Wieczorków. W czasie takich spotkań właściciele opowiadają o winie, ich pasji do niego. Odwiedzając winnicę możesz także wybrać wycieczkę z przewodnikiem, który opowie jak ważne są dla winorośli odpowiednie warunki takie jak gleba, ukształtowanie terenu czy ilość godzin nasłonecznienia.

winnica_wieczorkow
fot. Adam Brzoza

Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny, malowniczo położony nad Wisłą, jest uznawany za jedno z najpiękniejszych polskich miasteczek i jest niezwykle popularną destynacją turystyczną. Dzięki swej bogatej historii obfituje w liczne zabytki architektury sakralnej i świeckiej. Miasto jest też mekką artystów i wielbicieli sztuki – może się pochwalić ponad 60 autorskimi galeriami i licznymi festiwalami, koncertami i innymi wydarzeniami artystycznymi. Warto zajrzeć do tutejszych kawiarni – z wielu z nich dowiecie się niesamowitych rzeczy na temat miasta.

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi od polskiej marki Moonholi – wykonane z 100% biodegradowalnego, naturalnego kauczuku i ekologicznej mikrofibry premium z materiałów z recyklingu,
 • wałki/bolstery do jogi od polskiej marki Wellb – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z Wellb – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

pmr_czerwiec_12
pmr_czerwiec_15

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych. Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

Chciałabyś wziąć udział w podobnym wydarzeniu?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii. Ukończyła kursy nauczycielskie akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance, a jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem joga Nidra, która jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie. W social mediach znajdziesz ją pod nazwą „Pani od relaksu”.

Więcej informacji...

psycholożka,
nauczycielka uważności

Psycholożka, certyfikowana nauczycielka uważności, life coach, zapalona psychoedukatorka i blogerka. W swojej pracy opiera się na holistycznym rozumieniu człowieka widzianego jako jedność trzech wzajemnie wpływających na siebie obszarów: ciała, umysłu i świadomości (ducha). Na swoim blogu – nierzadko z przymrużeniem oka –  przekłada wiedzę z zakresu psychologii, coachingu i mindfulness na codzienne życie. 

Więcej informacji...

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.