REDUKCJA STRESU I AROMATERAPIA ______

Przyjemność

 • Termin: czwartek, 30 listopada 2023, godzina 18:30-21:30
 • Miejsce: Dom Pracy Twórczej „ŚRÓ”, Warszawa (Centrum)

!! BRAK WOLNYCH MIEJSC !!

Chciałabyś odpocząć od codziennego pędu bez wyjeżdżania na urlop? Lubisz doświadczać i uczyć się nowych rzeczy? Chciałabyś lepiej radzić sobie ze stresem? Pragniesz miłego odprężenia?

Odetchnij głęboko, zrelaksuj się i zaopiekuj sobą. Poznając techniki, które pomogą Ci lepiej dbać o swój dobrostan na co dzień.

Znajdź chwilę dla siebie i zapisz się na inspirujące warsztaty, na których dowiesz się jak lepiej zarządzać stresem – między innymi wykorzystując świadomość bodźców wywołujących przyjemność – i jak wspomagać swój dobrostan esencjami eterycznymi. Nasze warsztaty to okazja do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności oraz oderwania się od codzienności, podczas tworzenia swoich własnych kompozycji zapachowych.

oneline_jestescudem
aromaterapia

WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI __________

Podczas tych warsztatów:

poznasz techniki wychodzenia z cyklu stresu, które będziesz mogła wdrożyć w swoje zmagania z codziennymi problemami,

przyjrzysz się swojej przyjemności i dowiesz się jak możesz ją wykorzystywać w walce ze stresem,

dowiesz się jak zapachy wpływają na emocje i jak możesz wykorzystać olejki eteryczne dbając o dobre samopoczucie,

stworzysz swoją mieszankę zapachową roll-on oraz relaksującą mgiełkę, które zabierzesz ze sobą do domu,

otrzymasz praktyczne instrukcje i wskazówki dotyczące aromaterapii, które będziesz mogła stosować na co dzień,

zrelaksujesz się otulona zapachami olejków eterycznych i miękkimi dźwiękami odprężającej muzyki w przytulnym, stylowym wnętrzu,

spędzisz miło czas w ciepłym towarzystwie innych kobiet i nawiążesz nowe, inspirujące znajomości.

DODATKOWE KORZYŚCI __________

Co jeszcze otrzymasz?

powitalną paczkę pełną relaksujących upominków

samodzielnie skomponowaną mieszankę zapachową roll-on i relaksującą mgiełkę

mini e-booka podpowiadającego 10 sposobów na odpoczynek

darmowy 1-miesięczny dostęp do aplikacji Mindy

kody rabatowe na zakupy w sklepach naszych partnerów

Te warsztaty są dla Ciebie, jeżeli:

lubisz próbować nowych rzeczy

Szukasz okazji do rozwoju, poszerzania swoich horyzontów, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności.

chciałabyś lepiej radzić sobie ze stresem

Jesteś ciekawa technik wychodzenia z cyklu stresu, które możesz od razu wdrożyć.

masz ochotę zrobić coś tylko dla siebie

Na co dzień pełnisz wiele życiowych ról i robisz dużo dla innych. Rzadko troszczysz się o własne potrzeby.

brak Ci energii i czujesz ciągłe przemęczenie

Szukasz sposobów, które pomogą Ci się rozluźnić, dodadzą energii oraz poprawią samopoczucie.
aromaterapia

INFORMACJE __________

Dla kogo są te warsztaty?

Na warsztaty „Przyjemność” zapraszamy kobiety, które poszukują naturalnych rozwiązań i są na początku drogi odkrywania tajemnic umysłu i emocji. Jeżeli chciałabyś lepiej radzić sobie ze stresem, szukasz sposobów by wspierać samopoczucie i zdrowie – swoje i bliskich, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie. To okazja do nauki nowych umiejętności, ale także świetny sposób na wyciszenie gonitwy myśli i odpoczynek od codziennych spraw.

Nasze spotkanie dedykowane jest każdej kobiecie, która pragnie chwili dla siebie oraz odczuwa potrzebę głębokiego odprężenia i relaksu – bez względu na wiek, moment w życiu, stan cywilny czy kondycję fizyczną.

PROGRAM WARSZTATÓW

REDUKCJA STRESU

MOC PRZYJEMNOŚCI

Pierwszą część warsztatu poprowadzi Ola Świstow – współtwórczyni projektu Pani ma relaks, fascynatka ludzkiego umysłu i filozofii uważności. Spotkanie zaczniemy od omówienia jak przebiega reakcja stresowa w organizmie, jakie właściwości umysłu możesz wykorzystać, by ją zakończyć (lub wręcz jej zapobiec), a także czego potrzebuje ludzki organizm, by naprawić wyrządzone przez nią szkody. Po części teoretycznej, przejdziemy do ćwiczenia autorefleksji, podczas którego sporządzisz swoją unikalną „listę antystresową”.

PRZERWA KAWOWA

Moment na luźne rozmowy i poczęstunek w postaci domowego ciasta, rozgrzewających naparów ziołowych lub aromatycznej herbaty.

AROMATERAPIA

ZAPACH PRZYJEMNOŚCI

Tą część poprowadzi Ela Wrzesień – pasjonatka i edukatorka aromaterapii. Podczas warsztatu dowiesz się czym jest aromaterapia, jak zapachy wpływają na emocje i jak możesz wykorzystać olejki eteryczne dbając o dobrostan – swój i bliskich. Otrzymasz praktyczne instrukcje i wskazówki, które będziesz mogła stosować na co dzień, a także stworzysz swoją mieszankę zapachową roll-on, przywołującą uczucie przyjemności oraz mgiełkę o relaksującym, ułatwiającym wyciszenie zapachu, które zabierzesz ze sobą do domu.

CZĘŚĆ I __________

WARSZTATY REDUKCJI STRESU

To, co czujemy, jest automatyczną reakcją naszego organizmu na sygnały wysyłane z mózgu. Ciało cały czas podsłuchuje i reaguje emocjami na nasze myśli – tego nie zmienimy, ale możemy wykorzystać świadomość tej zależności, aby wspierać swoje dobre samopoczucie.

Im lepiej rozumiemy jak działa nasz organizm, tym lepiej możemy zadbać o siebie i bliskich, poprawić nasze zdrowie i nasze relacje – również tą z samą sobą.

W tej części warsztatu:

 • dowiesz się jak przebiega reakcja stresowa w organizmie,
 • poznasz różnorodne strategie wychodzenia z cyklu stresu,
 • przyjrzysz się swojej przyjemności, temu jak ją odczuwasz,
 • stworzysz swoją unikalną “listę antystresową”.
Przyjazna przestrzeń
Aromaterapia

CZĘŚĆ II __________

WARSZTATY AROMATERAPII

Olejki eteryczne są najczystszą esencją botaniczną otrzymywaną z ziół, kwiatów i innych części roślin i są wykorzystywane przez człowieka od ponad 6000 lat. Na warsztatach z aromaterapii dowiesz się między innymi jaką siłę mają zapachy, jak wpływają na emocje i jak możesz wykorzystać olejki eteryczne dbając o dobre samopoczucie – swoje i bliskich.

Stworzysz swoją mieszankę zapachową roll-on, przywołującą uczucie przyjemności oraz mgiełkę o relaksującym, ułatwiającym wyciszenie zapachu – obydwa kosmetyki zabierzesz ze sobą do domu.

Jako wstęp do tworzenia swoich kompozycji, dowiesz się:

 • czym jest aromaterapia,
 • o znaczeniu zmysłu węchu i jego wpływie na emocje,
 • o jakości, normach i bezpieczeństwie stosowania olejków eterycznych,
 • o właściwościach konkretnych olejków i ich działaniu w obszarze emocjonalnym.

DODATKI __________

MATERIAŁY I AKCESORIA

Nie potrzebujesz przynosić nic szczególnego, zapewniamy:

 • olejki eteryczne – w cenie warsztatów są wszystkie materiały potrzebne do stworzenia własnych kosmetyków zapachowych, w tym najwyższej jakości naturalne olejki eteryczne doTERRA,
 • opakowania na kosmetyki – będą czekały na Ciebie szklane roll-ony na mieszankę zapachową i dyfuzory na mgiełkę, wykonane z atestowanych materiałów, zapewniających trwałość zapachów,
 • materiały dydaktyczne – otrzymasz zeszyt ćwiczeń z niezbędną wiedzą dotyczącą tematyki poruszanej na warsztatach redukcji stresu, a także karty pracy, które wesprą Cię podczas tworzenia własnych eterycznych kosmetyków.

Zadbamy też o odpowiednią oprawę całego wydarzenia. Pozwól w ten wieczór zaopiekować się sobą – otoczyć pięknem przytulnego, stylowego wnętrza, zapachami olejków eterycznych i miękkimi dźwiękami relaksującej muzyki.

aromaterapia
pmr_czerwiec_15

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych. Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń. Z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

CZAS I MIEJSCE __________

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się w terminie:
czwartek, 30 listopada (godz. 18:30 – 21:30)

Miejsce spotkania:
Dom Pracy Twórczej „ŚRÓ”
ul. Jaworzyńska 7/8
Warszawa / Śródmieście

Chcesz wziąć udział w takim wydarzeniu, ale termin Ci nie odpowiada?

Sprawdź daty naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

O NAS __________

Prowadzące warsztaty

edukatorka aromaterapii

Pani od olejków, promotorka aromaterapii, miłośniczka naturalnych metod wspierania zdrowia i dobrego samopoczucia, kiedyś księgowa. Zrezygnowała z pracy na etacie i „pewnego zawodu”, by samodzielnie decydować o swoim czasie i wykonywanej pracy. Z dużą radością dzieli się wiedzą o olejkach eterycznych i stale rozwija się w tym obszarze. Ukończyła 8-tygodniowy kurs MBSR. Zdobyte tam umiejętności wykorzystuje na co dzień na własnych dzieciach (3 i 7 lat) oraz mężu.

Więcej informacji...

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Pani od słowa, współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...