RELAKSUJĄCY KOBIECY WEEKEND __________

CiałoCZUŁOŚĆ

 • Termin: 15–17 marca 2024 (piątek–niedziela)
 • Miejsce: Przystanek Gorzelnia // Mazowsze

Jesteś zabiegana, zmęczona i potrzebujesz zatrzymania? Chwili oddechu? Chciałabyś odczuwać więcej spełnienia i radości? Szukasz wyjazdu blisko natury, na którym przyjemnie się zrelaksujesz i zmotywujesz, by lepiej dbać o swój dobrostan?

Rozluźnij ciało, oczyść umysł, nakarm duszę i podaruj sobie regenerujący dotyk.

Jedź z nami na kobiecy wyjazd z Pani ma relaks, spróbuj różnych praktyk jogi i medytacji, poznaj techniki odmładzającego automasażu ciała i twarzy, poczuj przyjemne otulenie dźwiękami mis i gongów. Obdarz się troską i czułością na jaką zasługujesz, uwolnij się od obciążeń, poczuj wdzięczność i spokój, zanurz się w kojącej naturze.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

oneline_jestescudem

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającym ładowanie wewnętrznych baterii poprzez regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego, nauczymy Cię zarządzania źródłami wewnętrznej energii.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące, twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.
pmr_10-11listopad_2023-62

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

  • spróbujesz aż 3 różnych praktyk jogi oraz medytacji, aby wybrać praktykę pracy z ciałem i oddechem najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia,
  • dowiesz się czym jest automasaż powięziowo-mięśniowy i jaki korzystny wpływ ma na nasze ciało,
  • nauczysz się jak rozluźniać spięte mięśnie bez konieczności wizyty u masażysty lub fizjoterapeuty,
  • poznasz metody i techniki automasażu twarzy, by w każdej chwili móc podarować sobie regenerujący dotyk,
  • dowiesz się jak spłycić zmarszczki (palacza, lwia zmarszczka, bruzdy nosowo wargowe, tzw. kurze łapki, czy marionetki),
  • nauczysz się wykonywać profesjonalny masaż twarzy, który poprawi wygląd i kontur oraz doda blasku cerze,
  • nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą, energią i emocjami,
  • nawiążesz nowe, inspirujące znajomości z kobietami spoza Twojego środowiska,
  • dopieścisz swoje podniebienie pyszną, kolorową, sezonową, wegetariańską kuchnią,
  • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w bliskości z naturą, w atmosferze otwartości i akceptacji.

   

AUTOMASAŻ TWARZY

Dotyk uspokaja, przynosi ukojenie w bólu, pozwala wyrazić wsparcie i bliskość. Automasaż zwiększa również naszą samoświadomość, można powiedzieć, że w jego trakcie doświadczamy samych siebie, lepiej się poznajemy i zaczynamy rozumieć.

Podczas tego weekendu poznasz wachlarz technik, dzięki którym będziesz mogła podarować sobie regenerujący dotyk, gdy tylko będziesz go potrzebować. Poprawnie przeprowadzony automasaż twarzy sprawi, że cera będzie promienna, nabierze blasku oraz na dłużej zachowa młodość i sprężystość. Przy konsekwentnym stosowaniu, zauważysz efekt wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia skóry, pożegnasz objawy zmęczenia i skutecznie wyeliminujesz opuchliznę pod oczami.

cialoczulosc-05

AUTOTERAPIA CIAŁA

Podczas naszych kobiecych warsztatów poznasz techniki rolowania ciała, dzięki którym możesz poprawić postawę i elastyczność ciała, zwiększyć jego mobilność, zapobiegać bólom mięśniowym, wspomagać regenerację mięśni, a także stymulować krążenie bogatej w substancje odżywcze krwi, polepszając dzięki temu wygląd skóry i zmniejszając cellulit.

Dowiesz się jakich akcesoriów możesz używać do automasażu i pod okiem profesjonalnej instruktorki spróbujesz prostych ćwiczeń, które wpływają na poprawę samopoczucia i kondycji fizycznej.

MASAŻ DŹWIĘKIEM

Misją Pani ma relaks jest wprowadzanie kobiet do świata relaksacji poprzez doświadczanie szerokiego wachlarza praktyk z różnych dziedzin i kultur – dźwięki mis i gongów od około 5 tysięcy lat znajdują zastosowanie w hinduskiej sztuce uzdrawiania i do dziś służą uspokajaniu emocji i odnajdowaniu harmonii, co sprzyja zdrowiu na wszystkich płaszczyznach.

Leżąc w wygodnych pozycjach, w emocjonalnie bezpiecznej przestrzeni, poddamy się kojącemu masażowi dźwiękiem – harmonizującemu działaniu wibracji, które usuwają napięcia, zmęczenie i lęki, regenerują oraz odświeżają ciało i umysł.

JOGA I MEDYTACJA

Na naszym kobiecym weekendzie będziesz miała okazję spróbować różnych praktyk jogi oraz medytacji, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z ciałem, oddechem i świadomością, jest Ci najbliższa i przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia.

Po przyjeździe będziesz mogła rozciągnąć ciało i uwolnić zgromadzone w nim napięcia podczas spokojnej praktyki z wykorzystaniem mat do automasażu marki Pranamat ECO. W sobotni poranek rozbudzimy naszą życiową energię podczas dynamicznej praktyki Vinyasa jogi, opartej na sekwencji Powitanie Słońca, w ramach popołudniowych praktyk będziesz mogła spróbować łagodniejszej, rozciągającej Yin jogi i balansującej między jawą a snem jogi Nidry. W niedzielę skupimy się na mentalnym celu praktyki podczas równoważącej ciało i umysł sesji Hatha jogi.

BŁOGI RELAKS
NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego. Natura nas wspiera, uspokaja, zakotwicza w teraźniejszości, napełnia energią, leczy.

Podczas “CiałoCZUŁOŚCI” wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z naturą. Będziemy będziemy doświadczać natury wszystkimi zmysłami podczas uważnego spaceru i czerpać uzdrawiającą energię z ziemi podczas praktyki uziemiania.

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś jak najwięcej skorzystała z naszych autorskich warsztatów i mogła wdrożyć zdobytą na nich wiedzę w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas pełen wiedzy, starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń, z którego będziemy korzystać podczas warsztatów rozwojowych.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

15 – 17 marca 2024

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

PIĄTEK, 15 marca

Od godziny 16:00

Przyjazd, zakwaterowanie i czas na relaks – wskakuj w wygodne dresy, odetchnij głęboko czystym powietrzem i zacznij cieszyć się otaczającą Cię naturą.

18:00 – 19:00

Ciałoczucie – spokojna praktyka jogi z wykorzystaniem mat do akupresury Pranamat ECO, podczas której przyjemnie rozciągniesz ciało i uwolnisz nagromadzone w nim napięcia, uspokoisz oddech i zatrzymasz kołowrotek myśli, by być tu i teraz, doświadczać chwilę obecną i swoje ciało z otwartością i uważnością. Sesję zakończymy dłuższym relaksem na matach masujących.

19:00 – 20:00

Wegetariańska kolacja – pyszny, ciepły, inspirowany kuchnią roślinną posiłek.

20:00 – 21:30

Powitalne ognisko – integracyjny wieczór w kobiecym gronie, przy akompaniamencie odgłosów natury, zapachu ogniska i inspirujących rozmowach.

SOBOTA, 16 marca

8:00 – 9:00

Powitanie słońca – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało. Sesję rozpoczniemy krótką medytacją, która pozwoli nam miękko osadzić się na macie w tu i teraz.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, chleb wypiekany w mazurskiej kuchni i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 11:00

Uziemianie i kąpiel leśna – wspólnie zaczerpniemy zdrową energię z ziemi i zanurzymy się w lesie podczas uważnego spaceru. Będziemy chłonąć i doświadczać przyrody wszystkimi zmysłami.

11:00 – 13:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer, masaż akupresurowy na macie Pranamat ECO, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

13:00 – 14:00

Odprężająca joga nidra – medytacja prowadzona, w której balansujemy pomiędzy jawą a snem, czyli w miejscu, w którym dzieje się cała magia Twojej podświadomości. Praktyka głębokiej relaksacji, ukojenia i zatopienia w przyjemności.

14:00 – 15:00

Lekki lunch w stylu slow food.

15:00 – 16:00

Automasaż twarzy – pierwsza część warsztatu, podczas której dowiesz się jak za pomocą różnorodnych ćwiczeń możesz spowolnić proces starzenia i korzystnie wpłynąć na zdrowszy wygląd cery.

16:00 – 17:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer lub kąpiel w jeziorze, czytanie książki w hamaku, wspólne rozmowy lub drzemkę.

17:00 – 18:00

Automasaż ciała – uważne warsztaty relaksującej pracy z ciałem, otwierania się na jego potrzeby i sygnały, które wysyła. Poznasz ćwiczenia z akcesoriami do rolowania, które wspomagają odpowiednie nawodnienie, ukrwienie i regenerację mięśni i powięzi, pozytywnie wpływając na postawę, elastyczność i mobilność ciała.

18:00 – 19:00

YIN joga – spokojna, statyczna praktyka, która pomaga uzyskać dostęp do głębszych tkanek, oddziałuje na tkankę łączną i powięź oraz równoważy energetycznie. Yin to energia kobieca, a dzięki Yin jodze stajemy się bardziej czułe na swoje potrzeby oraz uczymy się po prostu być, nie analizując i nie oceniając.

19:00 – 20:00

Kolacja inspirowana kuchnią roślinną i sezonową.

20:00 – 21:30

Masaż dźwiękami – koncert gongów i mis tybetańskich, podczas którego poddamy się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł.

NIEDZIELA, 17 marca

8:00 – 9:00

Hatha joga – poranna sesja równoważąca ciało i umysł, idealna dla osób początkujących i oczekujących spokojnej, ale angażującej praktyki. Podczas zajęć skupimy się na mentalnym celu każdej asany wykorzystując różnorodne pomoce do jogi.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, chleb wypiekany w mazurskiej kuchni i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 11:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer, masaż akupresurowy na macie Pranamat, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

11:00 – 12:00

Automasaż twarzy – druga część warsztatu, podczas której poznasz podstawowe techniki automasażu, dzięki którym ujędrnisz i poprawisz sprężystość skóry twarzy, wygładzisz zmarszczki oraz wyeliminujesz cienie i opuchliznę pod oczami.

12:00 – 12:30

Przewodnictwo bogiń – kończący warsztaty intuicyjny wybór patronki, która będzie czuwać nad Twoim dobrostanem.

13:00 – 14:00

Lekki lunch w stylu slow food.

Od godziny 14:00

Powrót do domu z głowami pełnymi dobrych emocji i miłych wspomnień.

MIEJSCE __________

Przystanek Gorzelnia

Mazowsze – okolice Siedlec

Przystanek Gorzelnia to wyjątkowe miejsce stworzone z sercem i ogromnym sentymentem, które powstało w budynku po XIX wiecznej gorzelni należącej do majątku ziemskiego Wodynie. Po prawie 70-ciu latach popadania w ruinę budynek wrócił do aktywności dzieląc się swoją energią, wyjątkowym urokiem i siłą trwania. To miejsce, w którym można odpocząć, spędzić czas z dala od mediów i telewizji. Być bliżej siebie, bliżej drugiego człowieka, bliżej natury, bliżej spraw, na które w codziennym biegu nie możemy sobie pozwolić.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w klimatycznych, ciepło urządzonych pokojach 2 i 3-osobowych z łazienką wyposażoną w ręczniki oraz suszarkę. Oferujemy również pokój 1-osobowy (za dopłatą). Do naszej dyspozycji jest także przestronny taras i ogród z miejscem przeznaczonym na ognisko.

przystanek_gorzelnia_11
pmr_10-11listopad_2023-65

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania kuchni wegetariańskiej w duchu slow food – przygotowywane głównie z lokalnych produktów najwyższej jakości. Mnóstwo warzyw i owoców trafi na Wasze talerze z przydomowych ogródków sąsiadujących gospodarstw.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Stawy w Wodyniach

W odległości 10 minut od Przystanku Gorzelnia znajdziesz przepiękne tereny na popołudniowy spacer. Teren należy do do naszych gospodarzy i obejmuje około 10-ciu malowniczych stawów oddanych pod dzierżawę do hodowli karpia i innych ryb. Tereny te obfitują w różnorodną florę i faunę. Podczas jednego spaceru z pewnością napotkasz na swojej drodze różnorodne gatunki ptaków i dzikie zwierzęta z pobliskiego lasu.

atrakcje_wodynie_stawy
atrakcje_wodynie_park

Park podworski w Wodyniach

Powstał jako park przydworski w 1 połowie XIX wieku – najprawdopodobniej w otoczeniu drewnianego dworu Załuskich z końca XVII w. Znajdziesz tu starodrzew lip drobnolistnych, jesionów wyniosłych, klonów platanolistnych, jabłoni domowej, wiązów polnych, kasztanowców białych oraz drzewa takie jak grab, topola, robinia, buk, brzoza, dąb, czeremcha, leszczyna, głóg, jodła modrzew.

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – wykonane nadającej się recyklingu pianki TPE oraz naturalnego korka,
 • wałki/bolstery do jogi od polskiej marki Wellb – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z Wellb – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy,
 • maty do akupresury Pranamat ECO – wykonane z naturalnego lnu i włókna kokosowego, z elementami masującymi z hipoalergicznego plastiku HIPS,
 • akcesoria do automasażu marki BlackRoll.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

pmr_czerwiec_12
pmr_czerwiec_15

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych. Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, ale ten termin Ci nie pasuje?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

CENA WARSZTATU __________

Twoja inwestycja

Cena promocyjna: 1760 PLN // jeśli opłacisz zadatek do 31 grudnia

Cena regularna: 1860 PLN // jeśli opłacisz zadatek po 31 grudnia

Cena dla stałych klientek: 1674 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

2 noclegi w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych (jeśli chcesz mieć cały pokój dla siebie, poprosimy Cię o dopłatę w wysokości 220 PLN)
2 pyszne i zdrowe śniadania wegetariańskie
2 pyszne kolacje wegetariańskie
1 pyszny obiad wegetariański
1 lekki lunch na drogę (w niedzielę)
wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu
akcesoria i materiały dydaktyczne na warsztaty
4 praktyki jogi w różnych stylach
2-częściowe warsztaty automasażu twarzy
warsztaty automasażu ciała
odprężającą sesję jogi nidry
koncert gongów i mis tybetańskich
praktykę uziemiania + kąpiel leśną

GRATIS

powitalna paczka relaksujących upominków
pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu
1-miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy
zniżki od partnerów wyjazdu
towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet
atmosfera relaksu i bliskość natury
ubezpieczenie NNW

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Przystanku Gorzelnia – skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o możliwości dojazdu transportem publicznym lub z inną uczestniczką wyjazdu

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten wyjazd
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

Okaż miłość i troskę bliskiej Twojemu sercu kobiecie dając jej czas dbania o ciało, duszę i umysł podczas kobiecego weekendu Pani ma relaks.

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii. Ukończyła kursy nauczycielskie akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance, a jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem joga Nidra, która jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie. W social mediach znajdziesz ją pod nazwą „Pani od relaksu”.

Więcej informacji...

terapeutka twarzy,
masażystka Kobido

Terapeutka twarzy i ekspertka manualnych technik odmładzania. Specjalizuje się między innymi w masażach: Kobido, Transbukalnym, automasażu oraz w kinezjotapingu estetycznym. Z masażami połączyła ją silna potrzeba zadbania o swoją kobiecość, ciało i wnętrze, a pójście na masaż zaowocowało „miłością” od pierwszego dotyku. Na co dzień prowadzi własne studio masażu w podwarszawskiej miejscowości Reguły.

Więcej informacji...