RELAKSUJĄCY KOBIECY WEEKEND __________

Leśne UKOJENIE

Termin: 8 – 10 marca 2024 (piątek-niedziela)
Miejsce: Namaste Jamno // koło Częstochowy

Jesteś zabiegana, przeciążona i potrzebujesz chwili oddechu? Chciałabyś lepiej zarządzać stresem i odczuwać więcej radości? Szukasz wyjazdu blisko natury, na którym przyjemnie się zrelaksujesz i nauczysz lepiej dbać o swój dobrostan?

Wsłuchaj się w siebie, zanurz w naturze, poczuj lekkość i spokój.

Podaruj sobie kobiecy wyjazd z Pani ma relaks, spróbuj różnych praktyk jogi i medytacji, poznaj techniki redukcji stresu, w tym relaksujące i wspierające zdrowie ćwiczenia oddechowe.  Zadbaj o relację z własnym ciałem, zrelaksuj się w hamaku na koncercie mis i gongów tybetańskich, w ustawionej w lesie bani z gorącą wodą i przy ognisku. Spędź miły, inspirujący czas w kręgu kobiet.

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającymi regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego i ćwiczeń, które będą wspierać Twoją życiową energię.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące zajęcia i rozmowy otworzą Cię na różne perspektywy.

lubisz odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • spróbujesz różnych praktyk jogi i medytacji, aby wybrać praktykę pracy z ciałem i oddechem najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia,
 • dowiesz się czym jest zdrowy oddech i poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz odbudowywać jego funkcjonalność i zwiększać świadomość ciała,
 • doświadczysz harmonizującego ciało działania wibracji, podczas koncertu mis i gongów tybetańskich,
 • poznasz różne strategie redukcji stresu i trenowania umysłu, by lepiej zarządzać emocjami w sytuacjach codziennych i kryzysowych,
 • dowiesz się jak lepiej i pełniej dbać o swoje zdrowie dzięki prostym, codziennym praktykom,
 • nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą, energią i emocjami,
 • nawiążesz nowe, inspirujące znajomości z kobietami spoza Twojego środowiska,
 • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w bliskości z naturą, w atmosferze otwartości i akceptacji.
pmr_27-30_lipiec_2023-280
Joga i medytacja

JOGA I MEDYTACJA

Na naszym kobiecym weekendzie będziesz miała okazję spróbować różnych praktyk jogi i medytacji, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z ciałem, oddechem i świadomością, jest Ci najbliższa i przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia.

Po przyjeździe będziesz mogła uwolnić nagromadzone w ciele napięcia podczas spokojnej praktyki jogi połączonej z relaksem na matach do akupresury, w sobotę rano rozbudzimy naszą życiową energię podczas dynamicznej praktyki Vinyasa Yogi opartej na sekwencji Powitanie Słońca, w ramach popołudniowej praktyki rozciągniesz ciało podczas łagodniejszej Yin Yogi, zwanej również jogą powięziową, a w niedzielę rano spróbujesz klasycznej Hatha Yogi. Zaprosimy Cię też na medytację prowadzoną z wizualizacją oraz relaksujący skan ciała.

KONCERT MIS I GONGÓW

Misją Pani ma relaks jest wprowadzanie kobiet do świata relaksacji poprzez doświadczanie szerokiego wachlarza praktyk z różnych dziedzin i kultur – dźwięki mis i gongów od około 5 tysięcy lat znajdują zastosowanie w hinduskiej sztuce uzdrawiania i do dziś służą uspokajaniu emocji i odnajdowaniu harmonii, co sprzyja zdrowiu na wszystkich płaszczyznach.

Leżąc wygodnie w gniazdku, umoszczonym w podwieszonym do sufitu hamaku, poddamy się kojącemu masażowi dźwiękiem – harmonizującemu działaniu wibracji, które usuwają napięcia, zmęczenie i lęki, regenerują oraz odświeżają ciało i umysł.

Koncert mis i gongów

ROZWÓJ OSOBISTY

Pani ma relaks to również inspirujące, autorskie, twórcze warsztaty rozwijające wrażliwość, uważność i poczucie własnej wartości.

Podczas weekendu “Leśne UKOJENIE” weźmiesz udział w warsztatach redukcji stresu, na których poznasz rozmaite strategie obniżania poziomu kortyzolu i naprawiania szkód, jakie nam wyrządza stres. Podczas warsztatów ciałoczułość wypróbujesz technikę otwierania się na sygnały, które wysyła, a w kręgu wdzięczności doświadczysz niezwykłej mocy doceniania choćby najmniejszych, codziennych, dobrych doświadczeń.

WARSZTATY ODDECHOWE

Na wyjazdach Pani ma relaks pokazujemy szeroki wachlarz praktyk relaksujących i prozdrowotnych, w tym wiele narzędzi dbania o zdrowie i równowagę, w które są wyposażone nasze ciała.

Podczas „Leśnego UKOJENIA” dowiesz się czym jest zdrowy oddech i jak wiele benefitów możesz z niego czerpać. Poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz mogła odbudowywać jego funkcjonalność i zwiększać świadomość ciała, a także dowiesz się jak możesz używać oddechu do redukcji stresu.

RELAKS NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego. Natura nas wspiera, uspokaja, zakotwicza w teraźniejszości, napełnia energią, leczy.

Podczas “Leśnego UKOJENIA” wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z naturą. Będziemy doświadczać lasu wszystkimi zmysłami podczas uważnego spaceru shinrin-youku, czerpać uzdrawiającą energię z ziemi podczas praktyki uziemiania i relaksować się gorącą kąpielą w ustawionej w lesie bani i przy wieczornym ognisku.

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś jak najwięcej skorzystała z naszych autorskich warsztatów i mogła wdrożyć zdobytą na nich wiedzę w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas pełen wiedzy, starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń, z którego będziemy korzystać podczas warsztatów rozwojowych.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

8 – 10 marca 2024

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

PIĄTEK, 8 marca

Od godziny 16:00

Przyjazd, zakwaterowanie i czas na relaks – wskakuj w wygodne dresy, odetchnij głęboko czystym powietrzem i zacznij cieszyć się otaczającą nas naturą.

18:00 – 19:00

Powrót do ciała – spokojna praktyka jogi z wykorzystaniem mat do akupresury Pranamat ECO, podczas której przyjemnie rozciągniesz ciało i uwolnisz nagromadzone w nim napięcia, uspokoisz oddech i zatrzymasz kołowrotek myśli, by być tu i teraz, doświadczać chwilę obecną i swoje ciało z otwartością i uważnością. Sesję zakończymy dłuższym relaksem na matach.

19:00 – 20:00

Wegetariańska kolacja – pyszny, ciepły posiłek, przygotowany w duchu kuchni 5 przemian.

20:00 – 21:30

Relaks w gorącej bani i przy ognisku – integracyjny wieczór w kobiecym gronie, przy akompaniamencie odgłosów lasu, zapachu ogniska i inspirujących rozmowach, zwieńczony rozluźniającą, gorącą kąpielą w bani.

SOBOTA, 9 marca

8:00 – 9:00

Powitanie słońca – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało. Poziom dla początkujących, ale z możliwością wykonywania bardziej wymagających asan (dla chętnych).

9:00 – 10:00

Wegetariańskie śniadanie – przygotowane z lokalnych, świeżych produktów i domowych przetworów: pachnąca owsianka lub jajecznica, kolorowe pasty do świeżego chleba, kawa 5 przemian, napary ziołowe i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 11:00

Ciałoczułość – relaksujący scan ciała, wspierający w nawiązaniu lepszego kontaktu z samą sobą i reprezentowanymi w różnych częściach ciała emocjami, poprzedzony wprowadzeniem do uważności i omówieniem benefitów płynących z tej praktyki.

11:00 – 12:30

Czas dla siebiedo wykorzystania na spacer, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

12:30 – 14:00

Warsztaty redukcji stresu – poznasz rozmaite strategie wychodzenia z reakcji stresu – w tym za pomocą miłych skojarzeń i przywoływania wspomnień zmysłowych – i dowiesz się, czego potrzebuje Twój organizm, by naprawić szkody wyrządzone przez stresową mobilizację ciała. Poznasz ciekawostki na temat działania mózgu i stworzysz swoją unikalną “listę pocieszenia”.

14:00 – 15:00

Wegetariański obiad – dwudaniowy, ciepły posiłek, przygotowany w duchu kuchni 5 przemian.

15:00 – 15:30

Medytacja jeziora – relaksująca praktyka medytacji prowadzonej z kojącą wizualizacją.

15:30 – 17:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

17:00 – 18:00

Warsztaty zdrowego oddechu – dowiesz się czym jest zdrowy oddech i jak wiele benefitów możesz z niego czerpać. Poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz mogła odbudowywać jego funkcjonalność, wspierać zdrowie i redukować stres.

18:00 – 19:00

YIN Yoga – spokojna, statyczna praktyka, która pomaga uzyskać dostęp do głębszych tkanek, oddziałuje na tkankę łączną i powięź oraz równoważy energetycznie. Yin to energia kobieca, a dzięki Yin jodze stajemy się bardziej czułe na swoje potrzeby oraz uczymy się po prostu być, nie analizując i nie oceniając.

19:00 – 20:00

Wegetariańska kolacja – pyszny, ciepły posiłek, przygotowany w duchu kuchni 5 przemian.

20:00 – 21:30

Masaż dźwiękami – relaksujący koncert mis i gongów tybetańskich, podczas którego wygodnie ułożona w hamaku, poddasz się harmonizującemu działaniu fal dźwiękowych, które usuwają zmęczenie, regenerują i wyciszają.

NIEDZIELA, 10 marca

8:00 – 9:00

Hatha Yoga – poranna sesja równoważąca ciało i umysł, idealna dla osób początkujących i oczekujących spokojnej, ale angażującej praktyki. Podczas zajęć skupimy się na mentalnym celu każdej asany, wykorzystując różnorodne pomoce do jogi.

9:00 – 10:00

Wegetariańskie śniadanie – przygotowane z lokalnych, świeżych produktów i domowych przetworów: pachnąca owsianka lub jajecznica, kolorowe pasty do świeżego chleba, kawa 5 przemian, napary ziołowe i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 11:00

Energia natury – relaksujące, prozdrowotne praktyki doświadczania natury: kąpiel leśna shinrin-youku, czyli uważny spacer, podczas którego chłoniemy las wszystkimi zmysłami i uziemianie (tylko dla uczestniczek w dobrej kondycji/odporności).

11:00 – 11:30

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer, czytanie książki w hamaku, wspólne rozmowy lub drzemkę.

12:00 – 13:00

Krąg wdzięczności – kończący warsztaty krąg wymiany dobrej energii, na którym poznasz ćwiczenia wspierające trening umysłu, by dostrzegał dobro i kierował Cię ku niemu.

13:00 – 14:00

Pożegnalny lunch – pożywna zupa na drogę.

Od godziny 14:00

Powrót do domu z głowami pełnymi dobrych emocji i miłych wspomnień.

MIEJSCE __________

Namaste Jamno

okolice Częstochowy

Namaste Jamno to stworzone z pasji i miłości do natury miejsce świadomego rozwoju, pracy nad ciałem i duchem, na który składają się 4 drewniane domki, przestronna altana i jurta położone w malowniczym zagajniku. Tu wręcz zatapiasz się w naturze wszystkimi zmysłami, by w aurze spokoju, wśród kojących dźwięków lasu, harmonizować ciało, umysł i duszę.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w klimatycznych, drewnianych domkach, otoczonych drzewami. W każdym domku są dwie dwuosobowe sypialnie, salon z aneksem kuchennym (a w nim kawa i herbata) i dobrze wyposażona łazienka.
Do naszej dyspozycji jest też przestronna i jasna sala do ćwiczeń, oszklona i ogrzewana altana, w której spożywamy posiłki, miejsce na ognisko i podgrzewana balia z wodą.

namaste_jamno_00
pmr_27-30_lipiec_2023-235

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania wegetariańskie, przyrządzane w duchu kuchni pięciu przemian – przygotowywane z lokalnych produktów najwyższej jakości. Na śniadanie będziesz mogła wybierać między zdrową owsianką a rozmaitymi pastami do chleba domowej roboty i domowymi przetworami. Zadbamy o Twoje zmysły i dobre samopoczucie pysznymi, dwudaniowymi obiadami i ciepłymi kolacjami, dopieścimy słodyczą świeżo wyjętego z piekarnika ciasta.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje w okolicy

Szlak Orlich Gniazd

Malowniczy szlak turystyczny (ponad 160 km) łączący większość Orlich Gniazd, czyli jurajskich zamków i warowni wybudowanych na skałach dochodzących do 30 metrów wysokości. Główną atrakcją szlaku, oprócz zamków i malowniczych ruin, są osobliwości przyrody i piękne krajobrazy – wapienne ostańce skalne, wyżłobione w wapieniu doliny i jaskinie tworzą tu iście baśniowy krajobraz.

szlak-orlich-gniazd-01
pmr_czerwiec_12

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – wykonane z nadającej się recyklingu pianki TPE oraz naturalnego korka,
 • wałki do jogi od polskiej marki Wellb – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z Wellb – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy,
 • maty do akupresury Pranamat – wykonane z naturalnego lnu i włókna kokosowego, z elementami masującymi z hipoalergicznego plastiku HIPS.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych. Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczymy my i nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

CENA WARSZTATU __________

Twoja inwestycja

Cena regularna: 1960 PLN // ostatnie 4 miejsca!

Cena dla stałych klientek: 1764 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

2 noclegi w sypialni dwuosobowej, w dwupoziomowych domkach czteroosobowych z łazienką i aneksem kuchennym
2 pyszne i zdrowe śniadania wegetariańskie kuchni 5 przemian
2 pyszne kolacje wegetariańskie kuchni 5 przemian
1 pyszny obiad wegetariański kuchni 5 przemian
1 lekki lunch na drogę (w niedzielę)
4 praktyki jogi
koncert mis i gongów tybetańskich w hamakach
warsztaty zdrowego oddechu
sesję medytacji prowadzonej
sesję skanu ciała
warsztaty redukcji stresu
warsztaty wdzięczności
praktykę uziemiania i uważny spacer – kąpiel leśną
relaks w gorącej bani
integracyjne ognisko

GRATIS

powitalna paczka relaksujących upominków

pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu

1-miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy

zniżki od partnerów wyjazdu

ubezpieczenie NNW

towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet

atmosfera relaksu i dobrej zabawy

bliskość natury

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Namaste Jamno – skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o możliwości dojazdu transportem publicznym lub z inną uczestniczką wyjazdu

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

Chciałabyś wziąć udział w podobnym wydarzeniu?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii. Ukończyła kursy nauczycielskie akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance, a jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem joga Nidra, która jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie. W social mediach znajdziesz ją pod nazwą „Pani od relaksu”.

Więcej informacji...

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, edukatorka uważności, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...