RELAKSUJĄCY KOBIECY DŁUGI WEEKEND __________

Celebracja CZUCIA

 • Termin: 16 – 19 maja 2024 (czwartek–niedziela)
 • Miejsce: Buczynowa Dolina // Beskid Niski

*** ZAPISY ZAMKNIĘTE ***

Jesteś zabiegana i zmęczona? Czasem wydaje Ci się, że w codziennym pośpiechu gubisz siebie? Szukasz wyjazdu w góry, blisko natury, na którym przyjemnie się zrelaksujesz i dowiesz się jak lepiej dbać o swój dobrostan?

Poczuj swoje ciało. Poczuj więź łączącą Cię z naturą. Poczuj faktury, dźwięki zapachy, smaki.

Podaruj sobie kobiecy wyjazd w Beskid Niski z Pani ma relaks, spróbuj różnych praktyk uważności i medytacji, poznaj metody trenowania zdrowego oddechu i redukcji stresu, puść napięcia podczas tańca intuicyjnego, daj upust swojej kreatywności na warsztatach rzemieślniczych, zrelaksuj się na pieszej wycieczce górskimi szlakami, koncercie mis i gongów tybetańskich, w saunie i przy ognisku. Spędź miły, inspirujący czas w kręgu kobiet

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

oneline_jestescudem

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającym ładowanie wewnętrznych baterii poprzez regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego, nauczymy Cię zarządzania źródłami wewnętrznej energii.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące, twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz odpoczynek i aktywności na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce zatopione w naturze, którą doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.
pmr_maj_2023-261

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • spróbujesz różnych praktyk medytacji i uważności, aby wybrać praktykę pracy z ciałem i oddechem najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia,
 • weźmiesz udział w zajęciach tańca intuicyjnego i sesji relaksacyjnej na matach do akupresury, które uwolnią napięcia z Twojego ciała,
 • stworzysz podstawki z gipsu polimerowego na warsztatach rękodzielniczych, dając upust swojej kreatywności i odprężając umysł pracą rąk,
 • dowiesz się czym jest zdrowy oddech i poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz odbudowywać jego funkcjonalność i zwiększać świadomość ciała,
 • doświadczysz harmonizującego ciało działania wibracji, podczas koncertu mis i gongów tybetańskich,
 • poznasz różne strategie redukcji stresu i trenowania umysłu, by lepiej zarządzać emocjami w sytuacjach codziennych i kryzysowych,
 • wybierzesz się na pieszą wycieczkę po Magurskim Parku Narodowym, by zainspirować się do częstszego, uważnego kontaktu z naturą,
 • spróbujesz różnych metod odnawiania zdrowej relacji ze swoim ciałem, by lepiej dbać o jego potrzeby,
 • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w bliskości z naturą, w atmosferze otwartości, akceptacji i dobrej zabawy.

MEDYTACJA I ODDECH

Na naszym kobiecym weekendzie spróbujesz kilku rodzajów medytacji – w tym medytacji w ruchu – i różnych nieformalnych praktyk uważności, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z oddechem i świadomością, jest Ci najbliższa, przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia.

Dowiesz się też czym jest zdrowy oddech i jak wiele benefitów możesz z niego czerpać. Poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz mogła odbudowywać jego funkcjonalność i zwiększać świadomość ciała, a także dowiesz się jak możesz używać oddechu do redukcji stresu.

Joga i medytacja

WARSZTATY RĘKODZIELNICZE

Kreatywne warsztaty tworzenia z gipsu polimerowego poprowadzi Ewelina Drewniany – graficzka, fotografka i założycielka marki chillpill, która zajmuje się tworzeniem unikatowych, ręcznie robionych dodatków do domu i ogrodu.

Poznasz techniki dekoracyjne lastryko (terazzo) i marble, dowiesz się jak łączyć ze sobą kolory i wykorzystasz świeżo zdobytą wiedzę, tworząc pod czujnym okiem Eweliny dwie podstawki – na biżuterię i kadzidło – które po warsztatach zabierzesz do domu. I nie martw się! Nie musisz mieć zdolności manualnych – tworzenie z gipsu polimerowego jest proste i przyjemne, a takie rzemieślnicze zajęcia, na których możesz dodatkowo wyrazić się artystycznie, to doskonały odpoczynek dla umysłu.

KONCERT MIS I GONGÓW

Misją Pani ma relaks jest wprowadzanie kobiet do świata relaksacji poprzez doświadczanie szerokiego wachlarza praktyk z różnych dziedzin i kultur – dźwięki mis i gongów od około 5 tysięcy lat znajdują zastosowanie w hinduskiej sztuce uzdrawiania i do dziś służą uspokajaniu emocji i odnajdowaniu harmonii, co sprzyja zdrowiu na wszystkich płaszczyznach.

Leżąc wygodnie w umoszczonym „gniazdku”, poddasz się kojącemu masażowi dźwiękiem – harmonizującemu działaniu wibracji, które usuwają napięcia, zmęczenie i lęki, regenerują oraz odświeżają ciało i umysł.

TANIEC INTUICYJNY

Taniec intuicyjny to połączenie tańca z medytacją. To pobudzanie ciała, uwalnianie zgromadzonych w nim emocji i poszukiwanie intuicyjnego ruchu, z którego będziesz czerpać przyjemność. Nie musisz umieć tańczyć ani mieć poczucia rytmu. Nie ma tu kroków, nie ma choreografii.

Taniec intuicyjny zaczyna się wtedy, gdy puszczamy głowę i zaczynamy podążać za tym, co czujemy. To proces, który przybliża nas do tego, co jest ukryte w naszych ciałach, przenosząc nas z głowy w przestrzeń intensywnego doświadczania tu i teraz, do przyjemności, jaką jest bycie we własnym ciele.

ROZWÓJ OSOBISTY

Pani ma relaks to również inspirujące, autorskie warsztaty rozwijające wrażliwość, kreatywność, uważność i poczucie własnej wartości.

Podczas „Celebracji CZUCIA” weźmiesz udział w warsztatach redukcji stresu, na których poznasz rozmaite strategie obniżania poziomu kortyzolu i naprawiania szkód, jakie nam wyrządza stres. Przyjrzysz się swojej przyjemności, poznasz ciekawostki na temat działania mózgu i stworzysz swoją unikalną “listę pocieszenia”, opartą o przywoływanie miłych skojarzeń i wspomnień zmysłowych, a w kręgu wdzięczności doświadczysz niezwykłej mocy doceniania choćby najmniejszych dobrych doświadczeń.

Relaks na łonie natury

BŁOGI RELAKS
NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego. Natura nas wspiera, uspokaja, zakotwicza w teraźniejszości, napełnia energią, leczy.

Podczas “Celebracji CZUCIA” wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z naturą i zaprosimy na medytację w ruchu połączoną z praktyką uziemiania, uważny spacer górskim szlakiem i integracyjne ognisko. Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, część warsztatów poprowadzimy w ogrodzie.

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś jak najwięcej skorzystała z naszych autorskich warsztatów i mogła wdrożyć zdobytą na nich wiedzę w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas pełen wiedzy, starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń, z którego będziemy korzystać podczas warsztatów rozwojowych.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

16 – 19 maja 2024

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

CZWARTEK, 16 maja

Od godziny 16:00

Przyjazd, zakwaterowanie i czas na relaks – wskakuj w wygodne dresy, odetchnij głęboko czystym powietrzem i zacznij cieszyć się otaczającą Cię naturą.

18:00 – 19:00

Powitalny krąg – poznajmy się, otwórzmy na siebie i czekające nas w Buczynowej Dolinie doświadczenia.

19:00 – 20:00

Wegetariańska kolacja – pyszny posiłek, przygotowany w duchu kuchni sezonowej.

20:00 – 21:30

Masaż dźwiękami – relaksujący koncert mis i gongów tybetańskich, podczas którego poddasz się harmonizującemu działaniu fal dźwiękowych, które usuwają zmęczenie, regenerują i wyciszają.

PIĄTEK, 17 maja

8:00 – 9:00

Medytacja góry – klasyczna praktyka prowadzona, poprzedzona motywującym wprowadzeniem do medytacji uważności, wyjaśniającym technikę i korzyści płynące z regularnej gimnastyki uwagi. Medytacja góry doskonale uziemia, pozwala poczuć wewnętrzną siłę i wzmacnia pewność siebie.

9:00 – 10:00

Wegetariańskie śniadanie – przygotowane z lokalnych, świeżych produktów i domowych przetworów: pachnąca owsianka, jaglanka lub jajecznica, kolorowe pasty do świeżego chleba, kawa i napary ziołowe.

10:00 – 11:00

Warsztaty redukcji stresu – poznasz ciekawostki na temat biochemii reakcji organizmu, rozmaite strategie wychodzenia z reakcji stresu, a także dowiesz się, czego potrzebuje Twój organizm, by naprawić szkody wyrządzone przez stresową mobilizację ciała.

11:00 – 12:00

Moc przyjemności – poznasz ciekawostki na temat działania mózgu, między innymi jak można obniżać poziom stresu za pomocą miłych skojarzeń i przywoływania wspomnień zmysłowych, a następnie stworzysz swoją unikalną “listę pocieszenia”.

12:00 – 14:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer, leżakowanie w ogrodzie, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

14:00 – 15:00

Wegetariański obiad – pyszny posiłek, przygotowany w duchu kuchni sezonowej.

15:00 – 16:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer, leżakowanie w ogrodzie, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

16:00 – 17:00

Ciałoczułość – relaksujący skan ciała, wspierający w nawiązaniu lepszego kontaktu z samą sobą i reprezentowanymi w różnych częściach ciała emocjami.

17:00 – 18:30

Taniec intuicyjny – połączenie tańca z medytacją. Taniec intuicyjny zaczyna się wtedy, gdy puścimy głowę, a zaczniemy podążać za tym, co czujemy. To proces, który przybliża nas do tego, co jest ukryte w naszych ciałach, przenosząc nas z głowy w przestrzeń intensywnego doświadczania tu i teraz, do przyjemności, jaką jest bycie we własnym ciele.

19:00 – 20:00

Wegetariańska kolacja – pyszny posiłek, przygotowany w duchu kuchni sezonowej.

20:00 – 22:00

Relaks przy ognisku – wieczór w kobiecym gronie, przy akompaniamencie odgłosów lasu, zapachu ogniska i inspirujących rozmowach.

SOBOTA, 18 maja

8:00 – 9:00

Połączenie – praktyka uziemiania, czyli połączenia z ziemią i jej zdrową energią oraz medytacja uważności w ruchu, wspierająca w nawiązaniu lepszego kontaktu z własnym ciałem. Praktyka wykonywana boso, na świeżym powietrzu.

9:00 – 10:00

Wegetariańskie śniadanie – przygotowane z lokalnych, świeżych produktów i domowych przetworów: pachnąca owsianka, jaglanka lub jajecznica, kolorowe pasty do świeżego chleba, kawa i napary ziołowe.

10:00 – 13:00

Uważny spacer górskim szlakiem – podczas tej wycieczki nie będziemy się spieszyć, przekraczać granic czy zdobywać szczytów, będziemy za to z uważnością doświadczać natury i siebie. Będziemy zachwycać się pięknem Magurskiego Parku Narodowego, zauważać nasze reakcje i doceniać pracę, którą wykonuje nasze ciało. Trasę uzgodnimy wspólnie – tak, by była odpowiednia dla wszystkich uczestniczek, bez względu na kondycję.

13:00 – 14:00

PranaRelaks – sesja relaksu z wykorzystaniem mat do akupresury Pranamat ECO, podczas której uwolnisz nagromadzone w ciele napięcia, uspokoisz oddech i będziesz doświadczać swoje ciało z otwartością i uważnością.

14:00 – 15:00

Wegetariański obiad – pyszny posiłek, przygotowany w duchu kuchni sezonowej.

15:00 – 18:00

Warsztaty rękodzielnicze – kreatywne warsztaty tworzenia z gipsu polimerowego, na których poznasz techniki dekoracyjne lastryko (terazzo) i marble, dowiesz się jak łączyć ze sobą kolory i wykorzystasz świeżo zdobytą wiedzę, tworząc dwie podstawki – na biżuterię i palo santo.

18:00 – 19:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer, leżakowanie w ogrodzie, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

19:00 – 20:00

Wegetariańska kolacja – pyszny posiłek, przygotowany w duchu kuchni sezonowej.

20:00 – 21:00

Warsztaty zdrowego oddechu – dowiesz się czym jest zdrowy oddech i jak wiele benefitów możesz z niego czerpać. Poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz mogła odbudowywać jego funkcjonalność, wspierać zdrowie i redukować stres.

21:00 – 22:00

Odprężająca sesja w saunie – najlepiej opracowany i najpopularniejszy zabieg ciepłolecznictwa, który poddaje treningowi mechanizm termoregulacji organizmu, działając relaksująco, przeciwbólowo i regulując ciśnienie krwi.

NIEDZIELA, 19 maja

8:00 – 9:00

Medytacja miłości do siebie – klasyczna praktyka prowadzona, podczas której poczujesz kojące ciepło rozlewające się po Twoim umyśle i ciele, płynące z życzliwości, łagodności i miłości.

9:00 – 10:00

Wegetariańskie śniadanie – przygotowane z lokalnych, świeżych produktów i domowych przetworów: pachnąca owsianka, jaglanka lub jajecznica, kolorowe pasty do świeżego chleba, kawa i napary ziołowe.

10:00 – 11:30

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer, leżakowanie w ogrodzie, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

11:30 – 12:30

Krąg wdzięczności – krąg wymiany dobrej energii, na którym poznasz ćwiczenia wspierające trening umysłu, by dostrzegał dobro i kierował Cię ku niemu.

12:30 – 13:00

Przewodnictwo bogiń – kończący warsztaty intuicyjny wybór patronki, która będzie czuwać nad Twoim dobrostanem.

13:00 – 14:00

Pożegnalny lunch – lekki posiłek na drogę, przygotowany w duchu kuchni sezonowej.

Od godziny 14:00

Powrót do domu z głowami pełnymi dobrych emocji i miłych wspomnień.

MIEJSCE __________

Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina to klimatycznie miejsce „na końcu świata” – położone w otulinie Magurskiego Parku Narodowego, na końcu asfaltowej drogi prowadzącej przez uzdrowiskową wioskę Wapienne. Miejscowość oplata dziewicza buczynowa puszcza z wieloma chronionymi gatunkami zwierząt i roślin.

Na Buczynową Dolinę składa się 6,5 hektara łąki, dwa domy i klimatyczna jurta warsztatowa z ciepłą, drewnianą podłogą i zewnętrzna sauna. Nieopodal płynie niewielki strumyk, w którym można się schłodzić.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w Buczynowym Domu, w pokojach 2- i 3-osobowych z łazienką. W każdym pokoju są drewniane łóżka, stolik, krzesła i pojemna szafa. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, biblioteczką i małym aneksem kuchennym (lodówka, czajnik elektryczny).

Buczynowa Dolina
Warsztaty-Buczynowa-Dolina-listopad-2019-089-e16277267934421

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania wegetariańskie w duchu kuchni sezonowej – przygotowywane głównie z lokalnych produktów najwyższej jakości. Mnóstwo warzyw i owoców trafi na Wasze talerze z lokalnych gospodarstw.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Wieża widokowa Ferdel

Wieża widokowa znajduje się w Magurskim Parku Narodowym, odrobinę poniżej szczytu Ferdel, który wznosi się na wysokość 648 m n.p.m. Z wieży rozpościera się widok na Beskid Niski – widać Magurę Małastowską, Kornuty i Magurę Wątkowską, a nawet Beskid Sądecki. Przy odrobinie szczęścia i pogody, można z niej wypatrzeć niektóre szczyty Tatr. Aby rozkoszować się widokami ze szczytu, trzeba pokonać 110 schodów, ma bowiem 25 m wysokości.

Pętla z Buczynowej Doliny na wieżę widokową Ferdel i z powrotem zajmuje około 2 h marszu.

ferdel-beskid-niski
Jezioro Klimkowskie

Jezioro Klimkowskie

W odległości około 30 km od Buczynowej Doliny położone jest malownicze Jezioro Klimkowskie – sztuczny zbiornik zaporowy, który został utworzony na rzece Ropie w 1994 roku. Ze względu na położenie w otoczeniu gór, posiada znakomite warunki do nauki windsurfingu, można tu też wypożyczyć rower wodny lub kajak. Wokół jeziora znajduje się kilka plaż z widokiem na wzniesienia Beskidu Niskiego.

Zalew Klimkówka pojawia się w ekranizacji Trylogii Henryka Sienkiewicza w reżyserii Jerzego Hoffmana – „gra” Dniepr w „Ogniem i mieczem”.

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – wykonane z nadającej się recyklingu pianki TPE oraz naturalnego korka,
 • wałki/bolstery do jogi od polskiej marki Wellb – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z Wellb – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy,
 • maty do akupresury Pranamat ECO – wykonane z naturalnego lnu i włókna kokosowego, z elementami masującymi z hipoalergicznego plastiku HIPS.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

pmr_10-11listopad_2023-30
pmr_27-30_lipiec_2023-181

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych. Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, ale ten termin Ci nie pasuje?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu medytacji – każda praktyka będzie poprzedzona wstępem i szczegółowymi instrukcjami, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy i wygodne buty na sztywniejszej podeszwie (jeśli chcesz wybrać się z nami na wycieczkę górskim szlakiem), a wszelkie potrzebne akcesoria do zajęć dostarczymy my i nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten wyjazd
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

Okaż miłość i troskę bliskiej Twojemu sercu kobiecie dając jej czas dbania o ciało, duszę i umysł podczas kobiecego weekendu Pani ma relaks.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.pl lub zadzwoń pod numer 601 131 115 (Ola).

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, edukatorka uważności, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...

graficzka, fotografka,
rękodzielniczka

Zawodowo graficzka i fotografka – ze szczególnym miejscem w serduszku dla zdjęć reportażowych utrwalających ludzkie emocje. Założycielka marki chillpill, która zajmuję się tworzeniem unikatowych, ręcznie robionych dodatków do domu i ogrodu. Inspiracją do stworzenia marki była chęć częściowej ucieczki od dominacji technologii, aby w sposób manualny pracować nad tworzeniem produktów, które wyzwalają kreatywność i wolność twórczą. Chillpill to więcej niż marka – to filozofia życia, gdzie rękodzieło staje się sposobem na wychillowanie ciała i umysłu, zachęcając do uważności i świadomego spędzania czasu.

Więcej informacji...