KOBIECY DŁUGI WEEKEND PREMIUM __________

ROZKWITANIE

 • Termin: 30 maja – 2 czerwca 2024 (czwartek–niedziela)
 • Miejsce: Siedlisko Nad Rogalami, Mazury (okolice Ełku)

Jesteś przemęczona, chciałabyś mieć więcej energii, satysfakcji z życia i odczuwać więcej radości? Szukasz wyjazdu blisko natury, na którym odetchniesz, wyjdziesz z pełnionych na co dzień ról, zaopiekujesz się sobą?

Rozluźnij ciało, oczyść umysł, nakarm duszę i rozkwitnij pełnią swojej kobiecości.

Podaruj sobie kobiecy weekend na Mazurach z Pani ma relaks w luksusowym siedlisku wtopionym w naturę. Spróbuj różnych praktyk jogi i uważności, poznaj metody redukcji stresu, puść napięcia podczas tańca intuicyjnego, poznaj lecznicze właściwości dzikich ziół i wycisz umysł podczas kręcenia naturalnych kadzideł i ziołowego maceratu, zrelaksuj się na leniwym spływie kajakowym, koncercie mis i gongów, i przy ognisku. Spędź miły, inspirujący czas w kręgu kobiet.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

oneline_celebracja

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającym ładowanie wewnętrznych baterii poprzez regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego, nauczymy Cię zarządzania źródłami wewnętrznej energii.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące, twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz odpoczynek i aktywności na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.
pmr_czerwiec_2023-55

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • spróbujesz różnych praktyk jogi – Vinyasa, Yin, Hatha – i uważności, aby wybrać praktykę pracy z ciałem i oddechem najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia,
 • doświadczysz harmonizującego ciało działania wibracji, podczas koncertu mis i gongów tybetańskich,
 • poznasz lecznicze właściwości dzikich ziół i wyciszysz umysł podczas kręcenia naturalnych kadzideł i ziołowego maceratu,
 • weźmiesz udział w zajęciach tańca intuicyjnego, które uwolnią napięcia z Twojego ciała,
 • poznasz różne strategie redukcji stresu i trenowania umysłu, by lepiej zarządzać emocjami w sytuacjach codziennych i kryzysowych,
 • spróbujesz różnych metod odnawiania zdrowej relacji ze swoim ciałem, by lepiej dbać o jego potrzeby,
 • wybierzesz się na leniwy spływ kajakowy, by zainspirować się do częstszego, uważnego kontaktu z naturą,
 • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w bliskości z naturą, w atmosferze otwartości, akceptacji i dobrej zabawy.

JOGA I MEDYTACJA

Na naszym kobiecym weekendzie będziesz miała okazję spróbować różnych praktyk jogi i medytacji, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z ciałem, oddechem i świadomością, jest Ci najbliższa i przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia.

Po przyjeździe będziesz mogła uwolnić nagromadzone w ciele napięcia podczas spokojnej praktyki jogi połączonej z relaksem na matach do akupresury, w piatek i sobotę rano rozbudzimy naszą życiową energię podczas dynamicznej praktyki Vinyasa Yogi opartej na sekwencji Powitanie Słońca, w ramach popołudniowych praktyk rozciągniesz ciało podczas łagodniejszej Yin Yogi, zwanej również jogą powięziową, a w niedzielę spróbujesz klasycznej Hatha Yogi. Zaprosimy Cię też na medytację prowadzoną.

KONCERT MIS I GONGÓW

Misją Pani ma relaks jest wprowadzanie kobiet do świata relaksacji poprzez doświadczanie szerokiego wachlarza praktyk z różnych dziedzin i kultur – dźwięki mis i gongów od około 5 tysięcy lat znajdują zastosowanie w hinduskiej sztuce uzdrawiania i do dziś służą uspokajaniu emocji i odnajdowaniu harmonii, co sprzyja zdrowiu na wszystkich płaszczyznach.

Leżąc wygodnie w umoszczonym „gniazdku”, poddasz się kojącemu masażowi dźwiękiem – harmonizującemu działaniu wibracji, które usuwają napięcia, zmęczenie i lęki, regenerują oraz odświeżają ciało i umysł.

WARSZTATY ZIELARSKO–BOTANICZNE

Na wyjazdach Pani ma relaks czerpiemy uzdrawiające siły z natury na różne sposoby. W ramach „ROZKWITANIA” zapraszamy na spacer edukacyjny po łące z zielarką w poszukiwaniu lokalnych ziół.

Dowiesz się jakie zastosowanie w kuchni, kosmetyce i domowej apteczce moga mieć wybrane, dziko rosnące zioła i jakie sposoby pozyskiwania składników odżywczych możesz wykorzystać w domowych warunkach (napary, nalewki, octy, maceraty). Następnie ukręcisz własne kadzidło ziołowe i przygotujesz macerat ziołowy w formie olejku kosmetycznego, który będziesz mogła stosować do ciała, twarzy czy włosów. Zarówno kadzidło jak i macerat zabierzesz ze sobą do domu.

Aromaterapia

ROZWÓJ OSOBISTY

Pani ma relaks to również inspirujące, autorskie, twórcze warsztaty rozwijające wrażliwość, kreatywność, uważność i poczucie własnej wartości.

Podczas „ROZKWITANIA” weźmiesz udział w warsztatach redukcji stresu, na których poznasz rozmaite strategie obniżania poziomu kortyzolu i naprawiania szkód, jakie nam wyrządza stres. Przyjrzysz się swojej przyjemności, poznasz ciekawostki na temat działania mózgu i stworzysz swoją unikalną “listę pocieszenia”, opartą o przywoływanie miłych skojarzeń i wspomnień zmysłowych, a w kręgu wdzięczności doświadczysz niezwykłej mocy doceniania choćby najmniejszych dobrych doświadczeń.

RELAKSUJĄCY SPŁYW KAJAKOWY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego. Natura nas wspiera, uspokaja, zakotwicza w teraźniejszości, napełnia energią, leczy.

Podczas “ROZKWITANIA” zapraszamy na relaksujący spływ rzeką Łaźna Struga (Połom – Sajzy) to trasa o długości 6 km (około 2 godzin w kajaku + dojazd), prowadząca przez malownicze, zmieniające się sielskie, mazurskie krajobrazy: łąki z bujną roślinnością, kilkumetrowej wysokości skarpy schodzące do samego lustra wody, ściany trzcin, tunele z drzew, liczne zatoki rzeczne z bogatym kwiatostanem wodnym. Ostatni odcinek spływu prowadzi przez wody jeziora Łaśmiady.

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś jak najwięcej skorzystała z naszych autorskich warsztatów i mogła wdrożyć zdobytą na nich wiedzę w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas pełen wiedzy, starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń, z którego będziemy korzystać podczas warsztatów rozwojowych.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

30 maja – 2 czerwca 2024

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

CZWARTEK, 30 maja

Od godziny 12:00

Przyjazd, zakwaterowanie i czas na relaks – wskakuj w wygodne szorty lub sukienkę, odetchnij głęboko czystym powietrzem i zacznij cieszyć się otaczającą Cię naturą.

13:00 – 14:00

Powitalny krąg – poznajmy się, otwórzmy na siebie i doświadczenia czekające nas w siedlisku Nad Rogalami.

14:00 – 15:00

Wegetariański obiad – pyszny posiłek, przygotowany w duchu kuchni sezonowej.

15:00 – 16:00

Medytacja miłości do siebie – poruszająca, klasyczna praktyka prowadzona, poprzedzona motywującym wprowadzeniem do medytacji uważności, wyjaśniającym technikę i korzyści płynące z regularnej gimnastyki uwagi. Podczas tej praktyki poczujesz kojące ciepło rozlewające się po Twoim umyśle i ciele, płynące z życzliwości, łagodności i miłości.

16:00 – 18:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer, leżakowanie na łące, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

18:00 – 19:00

Powrót do ciała – spokojna praktyka jogi z wykorzystaniem mat do akupresury Pranamat ECO, podczas której przyjemnie rozciągniesz ciało i uwolnisz nagromadzone w nim napięcia, uspokoisz oddech i zatrzymasz kołowrotek myśli, by być tu i teraz, doświadczać chwilę obecną i swoje ciało z otwartością i uważnością. Sesję zakończymy dłuższym relaksem na matach.

19:00 – 20:00

Wegetariańska kolacja – pyszny posiłek, przygotowany w duchu kuchni sezonowej.

20:00 – 22:00

Relaks przy ognisku – wieczór w kobiecym gronie, przy akompaniamencie odgłosów lasu, zapachu ogniska i inspirujących rozmowach.

PIĄTEK, 31 maja

8:00 – 9:00

Powitanie słońca – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało. Poziom dla początkujących, ale z możliwością wykonywania bardziej wymagających asan (dla chętnych).

9:00 – 10:00

Wegetariańskie śniadanie – przygotowane z lokalnych, świeżych produktów i domowych przetworów: pachnąca owsianka, jaglanka lub jajecznica, kolorowe pasty do świeżego chleba, kawa i napary ziołowe.

10:00 – 12:30

Warsztaty zielarsko-botaniczne – edukacyjny spacer z zielarką w poszukiwaniu lokalnych ziół i warsztaty, na których ukręcisz własne kadzidło ziołowe i przygotujesz macerat ziołowy w formie olejku kosmetycznego, który będziesz mogła stosować do ciała, twarzy czy włosów.

12:30 – 14:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer, leżakowanie na łące, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

14:00 – 15:00

Wegetariański obiad – pyszny posiłek, przygotowany w duchu kuchni sezonowej.

15:00 – 16:30

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer, leżakowanie na łące, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

16:30 – 18:00

Taniec intuicyjny – połączenie tańca z medytacją. Taniec intuicyjny zaczyna się wtedy, gdy puścimy głowę, a zaczniemy podążać za tym, co czujemy. To proces, który przybliża nas do tego, co jest ukryte w naszych ciałach, przenosząc nas z głowy w przestrzeń intensywnego doświadczania tu i teraz, do przyjemności, jaką jest bycie we własnym ciele.

18:00 – 19:00

YIN Yoga – spokojna, statyczna praktyka, która pomaga uzyskać dostęp do głębszych tkanek, oddziałuje na tkankę łączną i powięź oraz równoważy energetycznie. Yin to energia kobieca, a dzięki Yin jodze stajemy się bardziej czułe na swoje potrzeby oraz uczymy się po prostu być, nie analizując i nie oceniając.

19:00 – 20:00

Wegetariańska kolacja – pyszny posiłek, przygotowany w duchu kuchni sezonowej.

20:00 – 21:30

Masaż dźwiękami – relaksujący koncert mis i gongów tybetańskich, podczas którego poddasz się harmonizującemu działaniu fal dźwiękowych, które usuwają zmęczenie, regenerują i wyciszają.

SOBOTA, 1 czerwca

8:00 – 9:00

Powitanie słońca – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało. Poziom dla początkujących, ale z możliwością wykonywania bardziej wymagających asan (dla chętnych).

9:00 – 10:00

Wegetariańskie śniadanie – przygotowane z lokalnych, świeżych produktów i domowych przetworów: pachnąca owsianka, jaglanka lub jajecznica, kolorowe pasty do świeżego chleba, kawa i napary ziołowe.

10:00 – 13:30

Relaksujący spływ kajakowy – leniwy spływ rzeką Łaźna Struga, prowadzący przez malownicze, zmieniające się sielskie, mazurskie krajobrazy: łąki z bujną roślinnością, kilkumetrowej wysokości skarpy schodzące do samego lustra wody, ściany trzcin i tunele z drzew. Atrakcja dla chętnych, dodatkowo płatna 60 zł.

14:00 – 15:00

Wegetariański obiad – pyszny posiłek, przygotowany w duchu kuchni sezonowej.

15:00 – 16:00

Warsztaty redukcji stresu – poznasz ciekawostki na temat biochemii reakcji organizmu, rozmaite strategie wychodzenia z reakcji stresu, a także dowiesz się, czego potrzebuje Twój organizm, by naprawić szkody wyrządzone przez stresową mobilizację ciała.

16:00 – 17:00

Moc przyjemności – poznasz ciekawostki na temat działania mózgu, między innymi jak można obniżać poziom stresu za pomocą miłych skojarzeń i przywoływania wspomnień zmysłowych, a następnie stworzysz swoją unikalną “listę pocieszenia”.

17:00 – 18:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer, leżakowanie na łące, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

18:00 – 19:00

YIN Yoga – spokojna, statyczna praktyka, która pomaga uzyskać dostęp do głębszych tkanek, oddziałuje na tkankę łączną i powięź oraz równoważy energetycznie. Yin to energia kobieca, a dzięki Yin jodze stajemy się bardziej czułe na swoje potrzeby oraz uczymy się po prostu być, nie analizując i nie oceniając.

19:00 – 20:00

Wegetariańska kolacja – pyszny posiłek, przygotowany w duchu kuchni sezonowej.

NIEDZIELA, 2 czerwca

8:00 – 9:00

Hatha Yoga – poranna sesja równoważąca ciało i umysł, idealna dla osób początkujących i oczekujących spokojnej, ale angażującej praktyki. Podczas zajęć skupimy się na mentalnym celu każdej asany, wykorzystując różnorodne pomoce do jogi.

9:00 – 10:00

Wegetariańskie śniadanie – przygotowane z lokalnych, świeżych produktów i domowych przetworów: pachnąca owsianka, jaglanka lub jajecznica, kolorowe pasty do świeżego chleba, kawa i napary ziołowe.

10:00 – 11:30

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer, leżakowanie na łące, czytanie książki, wspólne rozmowy lub drzemkę.

11:30 – 12:30

Krąg wdzięczności – krąg wymiany dobrej energii, na którym poznasz ćwiczenia wspierające trening umysłu, by dostrzegał dobro i kierował Cię ku niemu.

12:30 – 13:00

Przewodnictwo bogiń – kończący warsztaty intuicyjny wybór patronki, która będzie czuwać nad Twoim dobrostanem.

13:00 – 14:00

Pożegnalny lunch – lekki posiłek na drogę, przygotowany w duchu kuchni sezonowej.

Od godziny 14:00

Powrót do domu z głowami pełnymi dobrych emocji i miłych wspomnień.

MIEJSCE __________

Siedlisko Nad Rogalami

Mazury – okolice Ełku

Siedlisko znajduje się w obszarze chronionym Jezior Orzyskich w nieodkrytych Mazurach Garbatych – magicznej krainie czystych jezior, rozrzuconych pośród kolorowych łąk i zielonych lasów. Nad Rogalami powstało na wzgórzu, między dwoma jeziorami, zaprojektowane tak, aby pokazać piękno otaczającej nas przyrody i stworzyć warunki do aktywnego wypoczynku. Mamy tutaj swój własny kawałek świata, małą plażę i prywatny pomost. Jeśli szukasz wyciszenia, doceniasz piękno przyrody, to jest to miejsce dla Ciebie – z dala od cywilizacji, a blisko gwiazd.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w klimatycznych, jasnych pokojach 2 i 3-osobowych, z których rozciąga się piękny widok na okoliczne łąki i lasy. Każdy pokój ma prywatną łazienkę, wyposażoną w suszarkę, ręczniki i ekologiczne kosmetyki. Do naszej dyspozycji jest też przestronny taras.

nadrogalami_03
studio_burdag_21

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania wegetariańskie w duchu kuchni sezonowej – przygotowywane głównie z lokalnych produktów najwyższej jakości. Mnóstwo warzyw i owoców trafi na Wasze talerze z lokalnych gospodarstw.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Wieża widokowa Stare Juchy

Wzgórze, na którym stoi wieża, było rekomendowane w przewodnikach już na początku XX wieku – to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych widoków na Mazurach. Od 2009 roku możemy podziwiać panoramę na błękitne jezioro Jędzelewo i okolice z wieży o wysokości 20 m.

Stare Juchy znajdują się w odległości 20 km od siedliska Nad Rogalami. Kiedy znajdziemy się przy placu w centrum miejscowości, zjeżdżamy na lewo w ulicę Mazurską – po prawej stronie znajduje się parking widoczny z ulicy, a za nim nasz cel.

wieza_stare_juchy
pasieka_nad_rogalami-01

Bobrowisko, pasieka i wiejski zwierzyniec

Na terenie siedliska “Nad Rogalami” znajduje się mnóstwo atrakcji dla miłośniczek natury. Jest tu pasieka na 26 uli z Domkiem Pszczelarza, kurnik, duży ogród warzywny, 2 naturalne stawy pośrodku łąki, zagajnik brzozowy z hamakami na wzgórzu, a nawet bobrowisko. Nad jeziorem Rogalik mamy do dyspozycji pomost i plażę. Gorąco polecamy spacery po tej przyrodniczej enklawie.

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – stworzone w duchu minimalizmu, wykonane z nadającej się do recyklingu pianki TPE oraz naturalnego korka,
 • wałki/bolstery do jogi od polskiej marki WellB – wypełnione łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z WellB – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy,
 • maty do akupresury Pranamat ECO – wykonane z naturalnego lnu i włókna kokosowego, z elementami masującymi z hipoalergicznego plastiku HIPS.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

pmr brand
pmr_czerwiec_15

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych. Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, ale ten termin Ci nie pasuje?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

CENA WARSZTATU __________

Twoja inwestycja

Cena regularna: 2840 PLN

Cena dla stałych klientek: 2550 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

3 noclegi w pokojach dwu i trzyosobowych z łazienką
3 pyszne i zdrowe śniadania
3 pyszne wegetariańskie kolacje
3 pyszne wegetariańskie obiady
1 lekki lunch na drogę (w niedzielę)
6 praktyk jogi
koncert mis i gongów
sesję medytacji prowadzonej
warsztaty zielarsko-botaniczne
zajęcia tańca intuicyjnego
warsztaty redukcji stresu
warsztaty „Moc przyjemności”
sesję relaksacyjną na matach do akupresury
warsztaty wdzięczności
integracyjne ognisko

GRATIS

powitalna paczka relaksujących upominków
pakiet pamiątkowych zdjęć (w wersji cyfrowej)
1-miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy
zniżki od partnerów wyjazdu
ubezpieczenie NNW
towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet
atmosfera relaksu i dobrej zabawy
bliskość natury

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Siedliska Nad Rogalami – skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o możliwości dojazdu transportem publicznym lub z inną uczestniczką wyjazdu

spływu kajakowego – płatne na miejscu 60 zł /osoba

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu medytacji – każda praktyka będzie poprzedzona wstępem i szczegółowymi instrukcjami, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelkie potrzebne akcesoria do zajęć dostarczymy my i nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten wyjazd
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

Okaż miłość i troskę bliskiej Twojemu sercu kobiecie dając jej czas dbania o ciało, duszę i umysł podczas kobiecego weekendu Pani ma relaks.

ZAPISY __________

Rezerwacja i płatność

Chcemy spędzić z Wami jakościowy czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. 

 • Zarezerwuj sobie miejsce na wyjeździe, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
 • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz instrukcje do opłacenia zadatku w kwocie 1340 zł. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
 • Wpłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.com lub zadzwoń pod numer 504 220 033 (Ania) lub 601 131 115 (Ola).

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii. Ukończyła kursy nauczycielskie akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance, a jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem joga Nidra, która jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie. W social mediach znajdziesz ją pod nazwą „Pani od relaksu”.

Więcej informacji...

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Pani od słowa, współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby zarezerwować miejsce na wyjazd „ROZKWITANIE”, wypełnij poniższy formularz. Automatycznie dostaniesz potwierdzenie wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder OFERTY lub SPAM.

Aby kupić miejsce na wyjazd „ROZKWITANIE” jako prezent, kliknij TUTAJ i przejdź do formularza Biletu do relaksu.

 

W razie pytań możesz zadzwonić pod nr 504 220 033 (Ania) lub 601 131 115 (Ola) albo wysłać wiadomość na maila: kontakt@panimarelaks.pl

Dane uczestniczki

_____________
Specjalne diety wiążą się z dodatkową opłatą – ustalamy to indywidualnie. Szczegóły swojej diety opisz w polu "informacje dodatkowe" znajdującym się poniżej.
Atrakcja zależna od pogody 🙂
Zaznaczając "tak" otrzymasz od nas 2 faktury: jedną po opłaceniu zadatku, a kolejną po zakończeniu warsztatów. Dane do faktury podaj w polu "informacje dodatkowe".
Zaznaczając "tak", pomożemy Ci znaleźć dogodny środek transportu lub połączymy Cię z inną uczestniczką z okolicy Twojego miejsca zamieszkania.
_____________

Po kliknięciu „Wyślij zgłoszenie” odczekaj chwilkę (10-15 sekund), do załadowania się strony z potwierdzeniem. Automatycznie dostaniesz wiadomość wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.