RELAKSUJĄCY KOBIECY WEEKEND __________

Lekkość BYCIA

 • Termin: 21 – 23 czerwca 2024 (piątek–niedziela)
 • Miejsce: Przystanek Gorzelnia, Mazowsze (okolice Siedlec)

Jesteś zabiegana, przeciążona i potrzebujesz chwili oddechu? Chciałabyś lepiej zarządzać stresem i odczuwać więcej radości? Szukasz wyjazdu, na którym przyjemnie się zrelaksujesz i nauczysz lepiej dbać o swój dobrostan?

Wsłuchaj się w siebie, poczuj harmonię, lekkość i spokój.

Podaruj sobie kobiecy wyjazd z Pani ma relaks, spróbuj różnych rodzajów jogi, odkryj uziemiające i relaksujące działanie medytacji, zrelaksuj się podczas wyciszających praktyk i pozwól ponieść energii twórczej na zajęciach z malowania intuicyjnego. Poznaj techniki redukcji stresu, w tym holistycznie wspierające zdrowie ćwiczenia oddechowe. Spędź miły, inspirujący czas w kręgu kobiet.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

oneline_celebracja

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającymi regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego i ćwiczeń, które będą wspierać Twoją życiową energię.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące zajęcia i rozmowy otworzą Cię na różne perspektywy.

lubisz odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • spróbujesz różnych praktyk jogi i medytacji, aby wybrać praktykę pracy z ciałem i oddechem najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia,
 • dowiesz się czym jest zdrowy oddech i poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz odbudowywać jego funkcjonalność i zwiększać świadomość ciała,
 • przekonasz się o harmonizujących umysł właściwościach zajęć twórczych, podczas malowania intuicyjnego pod okiem dyplomowanej artystki i naturoterapeutki,
 • poznasz różne strategie redukcji stresu i trenowania umysłu, by lepiej zarządzać emocjami w sytuacjach codziennych i kryzysowych,
 • spróbujesz technik aktywacji mięśni głębokich, podczas energetycznych zajęć jogalates,
 • nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą, energią i emocjami,
 • nawiążesz nowe, inspirujące znajomości z kobietami spoza Twojego środowiska.
pmr_sierpien_2022-198

JOGA I MEDYTACJA

Podczas „Lekkości BYCIA” będziesz miała okazję spróbować różnych praktyk:

 • pobudzająca Vinyasa Yoga – praktyka oparta na sekwencji Powitanie Słońca,
 • klasyczna Hatha Yoga,
 • spokojna praktyka połączona z relaksem na matach do akupresury,
 • sesja medytacji prowadzonej,
 • relaksujący skan ciała.

MALOWANIE INTUICYJNE

Zajęcia art-terapii z absolwentką krakowskiej ASP i naturoterapeutką.

Badania naukowe dowodzą, że przejęcie przez prawą półkulę mózgu dowodzenia w działaniu artystycznym, pomaga nam harmonizować umysł i – poprzez proces twórczy – lepiej dostrzegać piękno życia. Wykorzystamy tą wiedzę podczas intuicyjnego malowania.

Przed rozpoczęciem procesu twórczego prowadząca poprowadzi inspirującą wizualizację, a nieśmiałym udzieli wskazówek technicznych. Nie musisz umieć malować ani wykazywać zdolności artystycznych.

ROZWÓJ OSOBISTY

Wyjazdy Pani ma relaks to też autorskie warsztaty rozwijające uważność i poczucie własnej wartości.

Weźmiesz udział w warsztatach redukcji stresu, na których poznasz rozmaite strategie obniżania poziomu kortyzolu i naprawiania szkód, jakie nam wyrządza stres. Podczas warsztatów ciałoczułość wypróbujesz technikę skanu ciała, otwierającą na sygnały, które Ci wysyła, a w kręgu wdzięczności doświadczysz niezwykłej mocy doceniania choćby najmniejszych, codziennych, dobrych doświadczeń.

WARSZTATY ODDECHOWE

Na wyjazdach Pani ma relaks pokazujemy szeroki wachlarz praktyk relaksujących i prozdrowotnych, w tym wiele narzędzi dbania o zdrowie i równowagę, w które są wyposażone nasze ciała.

Podczas „Lekkości BYCIA” dowiesz się czym jest zdrowy oddech i jak wiele benefitów możesz z niego czerpać. Poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz mogła odbudowywać jego funkcjonalność i zwiększać świadomość ciała, a także dowiesz się jak możesz używać oddechu do redukcji stresu.

Joga i medytacja

JOGALATES

Mamy też propozycję dla tych z Was, które wolą bardziej dynamiczny ruch – zajęcia jogalates, które są połączeniem jogi i pilatesu. Obydwa rodzaje ćwiczeń kładą duży nacisk na odpowiednią postawę, właściwe oddychanie i prawidłową pracę mięśni głębokich – dlaczego więc by ich nie połączyć?

Wykorzystując taśmy oporowe i inne sportowe akcesoria, poćwiczymy aktywację mięśni brzucha, ud i pośladków, czyli tych partii ciała, które wszystkie panie chciałyby mieć jędrne i sprężyste.

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś wiedzę zdobytą na naszych autorskich warsztatach mogła wdrożyć w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

MIEJSCE __________

Przystanek Gorzelnia

Mazowsze, okolice Siedlec

Przystanek Gorzelnia to wyjątkowe miejsce stworzone z sercem i ogromnym sentymentem, które powstało w budynku po XIX wiecznej gorzelni należącej do majątku ziemskiego Wodynie. Po prawie 70-ciu latach popadania w ruinę budynek wrócił do aktywności dzieląc się swoją energią, wyjątkowym urokiem i siłą trwania.

To miejsce, w którym można odpocząć, spędzić czas z dala od mediów i telewizji. Być bliżej siebie, bliżej drugiego człowieka, bliżej natury, bliżej spraw, na które w codziennym biegu nie możemy sobie pozwolić.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w klimatycznych, ciepło urządzonych pokojach 2 i 3-osobowych z łazienką wyposażoną w ręczniki. Oferujemy również pokój 1-osobowy (za dopłatą). Do naszej dyspozycji jest także przestronny taras i ogród z miejscem przeznaczonym na ognisko.

przystanek_gorzelnia_01
IMG_2521

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania kuchni wegetariańskiej, przyrządzane w duchu kuchni sezonowej z lokalnych produktów. Mnóstwo warzyw i owoców trafi na Wasze talerze z przydomowych ogródków sąsiadujących gospodarstw.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Stawy w Wodyniach

W odległości 10 minut od Przystanku Gorzelnia znajdziesz przepiękne tereny na popołudniowy spacer. Teren należy do do naszych gospodarzy i obejmuje około 10-ciu malowniczych stawów oddanych pod dzierżawę do hodowli karpia i innych ryb. Tereny te obfitują w różnorodną florę i faunę. Podczas jednego spaceru z pewnością napotkasz na swojej drodze różnorodne gatunki ptaków i dzikie zwierzęta z pobliskiego lasu.

atrakcje_wodynie_stawy
atrakcje_wodynie_park

Park podworski w Wodyniach

Powstał jako park przydworski w 1 połowie XIX wieku – najprawdopodobniej w otoczeniu drewnianego dworu Załuskich z końca XVII w. Znajdziesz tu starodrzew lip drobnolistnych, jesionów wyniosłych, klonów platanolistnych, jabłoni domowej, wiązów polnych, kasztanowców białych oraz drzewa takie jak grab, topola, robinia, buk, brzoza, dąb, czeremcha, leszczyna, głóg, jodła modrzew.

pmr brand

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – wykonane z nadającej się recyklingu pianki TPE oraz naturalnego korka, ozdobione laserowo wypalanym logo,
 • wałki do jogi od polskiej marki WellB – wypełnione łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z WellB – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy,
 • maty do akupresury Pranamat ECO – wykonane z naturalnego lnu i włókna kokosowego, z elementami masującymi z hipoalergicznego plastiku HIPS.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

CENA WARSZTATU __________

Twoja inwestycja

Cena promocyjna: 1860 PLN // jeśli zapiszesz się do 30 kwietnia

Cena regularna: 1960 PLN // jeśli zapiszesz się po 30 kwietnia

Cena dla stałych klientek: 1764 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

2 noclegi w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych (jeśli chcesz mieć cały pokój dla siebie, poprosimy Cię o dopłatę w wysokości 220 PLN)
2 pyszne i zdrowe śniadania wegetariańskie
2 pyszne kolacje wegetariańskie
1 pyszny obiad wegetariański
1 lekki lunch na drogę (w niedzielę)
3 praktyki jogi
zajęcia jogalates
sesję relaksacji na matach do akupresury
warsztaty malowania intuicyjnego
warsztaty zdrowego oddechu
sesję medytacji prowadzonej
sesję skanu ciała
warsztaty redukcji stresu
warsztaty wdzięczności
wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu
akcesoria i materiały dydaktyczne na warsztaty

GRATIS

powitalna paczka relaksujących upominków

pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu

1-miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy

zniżki od partnerów wyjazdu

ubezpieczenie NNW

towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet

atmosfera relaksu i dobrej zabawy

bliskość natury

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Przystanku Gorzelnia – skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o możliwości dojazdu transportem publicznym lub z inną uczestniczką wyjazdu

ubezpieczenia od rezygnacji z wyjazdu (sprawdź szczegóły)

ZAPISY __________

Rezerwacja i płatność

Chcemy spędzić z Wami jakościowy czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. 

 • Zarezerwuj sobie miejsce na wyjeździe, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
 • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz instrukcje do opłacenia wyjazdu. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
 • Wpłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce. Zachęcamy Cię do wykupienia ubezpieczenia kosztów wyjazdu, które obejmuje ponad 20 powodów rezygnacji z podróży.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.pl lub zadzwoń pod numer 504 220 033 (Ania) lub 601 131 115 (Ola).

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten wyjazd
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

Chciałabyś wziąć udział w podobnym wydarzeniu?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii. Ukończyła kursy nauczycielskie akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance, a jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem joga Nidra, która jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie. W social mediach znajdziesz ją pod nazwą „Pani od relaksu”.

Więcej informacji...

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, edukatorka uważności, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...