RELAKSUJĄCY KOBIECY WEEKEND __________

Sztuka odpoczynku

 • Termin: 7 – 9 czerwca 2024 (piątek–niedziela)
 • Miejsce: Willa Bizorenda, Świętokrzyskie (okolice Kielc)

Chcesz odpocząć, przywrócić równowagę w ciele i umyśle, poczuć przepływ energii? Nauczyć się relaksować, regenerować i nie doprowadzać do wyczerpania?

Zadbaj o odpoczynek i właściwe nastawienie. Zrelaksuj się i zrób wreszcie coś tylko dla siebie.

Podaruj sobie pełen luksusu weekend w stylowej willi z basenem i odpocznij od zgiełku, rutyny i codziennych obowiązków. Poznaj tajniki regeneracji ciała i umysłu, spróbuj różnych praktyk jogi i medytacji, dowiedz się jak efektywniej odpoczywać i lepiej zarządzać stresem. Spróbuj rozmaitych technik regeneracyjnych i przekonaj się, jaki rodzaj relaksu jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | PROWADZĄCA

dreaminggirl_oneline

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającymi regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz odpoczynek i spędzanie czasu na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.
Relaks na łonie natury

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • dowiesz się, czym jest, a czym nie jest odpoczynek – zmienisz swój sposób myślenia o regeneracji i odkryjesz, jaka forma relaksu jest Ci najbliższa,
 • poznasz ćwiczenia oddechowe, które sprawią, że zaczniesz panować nad stresem i natłokiem emocji,
 • dowiesz się, jak świadomie zarządzać swoimi zasobami energetycznymi, aby móc wykorzystywać w pełni swoje możliwości i osiągać zamierzone cele,
 • zaczniesz odczuwać więcej energii i radości, ponieważ głęboko zrelaksujesz się i odprężysz,
 • poznasz swoje niewspierające przekonania na temat odpoczynku, a dzięki ćwiczeniom zmienisz je i zaczniesz czerpać przyjemność z czasu dla siebie,
 • poprawisz kondycję swojego organizmu, dzięki czemu będziesz pracować wydajniej i skuteczniej,
 • otrzymasz praktyczne ćwiczenia i merytoryczne wskazówki, które będziesz mogła zastosować samodzielnie po powrocie do domu,
 • osiągniesz niezbędny balans w życiu – przestaniesz żyć od wakacji do wakacji i nauczysz się odpoczywać każdego dnia.

WARSZTATY __________

RELAKS DLA CIAŁA

Podczas weekendu „Sztuka odpoczynku” będziesz miała okazję spróbować różnych praktyk jogi, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z ciałem, jest Ci najbliższa i przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia.

Na naszych warsztatach dowiesz się jak świadomie i skutecznie odpoczywać, by odnaleźć swój wewnętrzny spokój i poczuć się dobrze we własnym ciele. Nauczysz się technik odprężających układ nerwowy, poznasz tajniki higieny snu i odpowiedniej regeneracji, aby zawsze budzić się z pełna energii i w dobrym nastroju.

Joga i medytacja

WARSZTATY __________

RELAKS DLA UMYSŁU

Kiedy nie dajemy sobie czasu na wytchnienie, nasz umysł stale zużywa energię, doprowadzając do zmęczenia i niepokoju.

Dlatego podczas tego weekendu nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą i emocjami. Poprowadzimy Cię przez sesje medytacyjne dzięki którym, odkryjesz kojącą moc uważności oraz użyjesz swojej wyobraźni, by uwolnić się od lęku i lepiej dbać o swój dobrostan.

WARSZTATY __________

RELAKS DLA DUSZY

Działania twórcze angażują prawą półkulę odpowiedzialną za kreatywność oraz emocje, dlatego zajęcia manualne są sprawdzonym sposobem na pokonanie smutku i stresu, pomagają się wyciszyć i poprawić relacje z innymi.

Podczas tego weekendu dowiesz się czym jest twórczy odpoczynek, czyli to ten, którego doświadczamy, gdy pozwalamy sobie docenić piękno w dowolnej postaci. Niezależnie od tego, czy jest to naturalne piękno, jak oceany, góry i drzewa, czy też stworzone piękno, takie jak sztuka, muzyka i taniec.

ODPOCZYNEK __________

RELAKS NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego.

Podczas “Sztuki odpoczynku” wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z otaczającą przyrodą, a plan na spędzanie czasu wolnego obejmuje „nicnierobienie” i słodkie lenistwo na łonie natury lub pluskanie w basenie. Można także wybrać się na spokojny spacer do pobliskiego lasu lub z kieliszkiem w ręku posiedzieć na tarasie.

PREZENTY __________

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś jak najwięcej skorzystała z naszych autorskich warsztatów i mogła wdrożyć zdobytą na nich wiedzę w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas pełen wiedzy, starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń, z którego będziemy korzystać podczas warsztatów rozwojowych.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

Program warsztatów

AGENDA __________

PROGRAM WARSZTATÓW

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

MIEJSCE __________

Willa Bizorenda

Świętokrzyskie – okolice Kielc

Otoczony hektarami lasów, niezwykły dom, wypełniony sztuką i poczuciem estetyki. Okolica, w której stoi Willa Bizorenda ma bardzo bogatą historię – spędzali tu czas wielcy polscy pisarze – Żeromski, Sienkiewicz i Rej, którego muzeum znajduje się w sąsiedniej miejscowości.

To magiczne miejsce, w którym świetnie poczują się artystyczne i otwarte dusze, a także miłośnicy obcowania w pięknie i poczucia harmonii z naturą. Przed domem znajduje się prywatny podgrzewany basen oraz idealne miejsce do porannej praktyki jogi, jest też miejsce na ognisko.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w klimatycznych, 2 oraz 3-osobowych pokojach, z których rozciąga się piękny widok na okoliczne łąki i lasy. Każdy pokój ma prywatną łazienkę, wyposażoną w ręczniki i suszarkę. Do naszej dyspozycji jest też przestronny taras, podgrzewany basen i strefa relaksu z suchą sauną.

willabizorenda_01
IMG_2515

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania kuchni wegetariańskiej w duchu sezonowości – przygotowywane z lokalnych produktów. Na śniadanie będziesz mogła wybierać między rozmaitymi pastami do chleba, serami i domowymi przetworami. Zadbamy o Twoje zmysły pysznymi, dwudaniowymi obiadami i ciepłymi kolacjami, dopieścimy słodyczą świeżo wyjętego z piekarnika ciasta.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Jaskinia Raj

Wapienna jaskinia krasowa położona w Chęcinach. Raj udostępniono dla ruchu turystycznego w 1972 roku – wcześniej wykuto przejścia i chodniki, zainstalowano też odpowiednie oświetlenie. Wizyta w Jaskini Raj pokazuje, że natura to wspaniały artysta, a na wykonanie swojego dzieła potrzebuje tylko spokoju i… mnóstwa czasu.

jaskinia_raj
skansen_tokarnia

Skansen w Tokarni

Odrestaurowane chaty, kościoły i młyny z całego regionu prezentowane w plenerowym Muzeum Wsi Kieleckiej. Park Etnograficzny w Tokarni powołano w 1976 roku, a zaczął funkcjonować od 1977 roku. Jest realizacją założeń naukowych etnografa i znawcy tradycyjnej kultury ludowej profesora Romana Reinfussa.

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – stworzone w duchu minimalizmu, wykonane z nadającej się do recyklingu pianki TPE oraz naturalnego korka,
 • wałki do jogi od polskiej marki WellB – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z WellB – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy,
 • maty do akupresury Pranamat ECO – wykonane z naturalnego lnu i włókna kokosowego, z elementami masującymi z hipoalergicznego plastiku HIPS.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

pmr brand

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

CENA WYDARZENIA __________

Twoja inwestycja

Cena promocyjna: 2160 PLN // jeśli opłacisz rezerwację do 30 kwietnia

Cena regularna: 2260 PLN // jeśli opłacisz rezerwację po 30 kwietnia

Cena dla stałych klientek: 2030 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

2 noclegi w pokojach dwu i trzyosobowych
2 pyszne i zdrowe śniadania
2 pyszne kolacje z lokalnych produktów
1 pyszny obiad wegetariański
1 lekki lunch na drogę (w niedzielę)
sesję relaksacyjną na matach Pranamat ECO
3 praktyki jogi w różnych stylach
warsztaty relaksacyjne dla ciała
warsztaty relaksacyjne dla umysłu
warsztaty relaksacyjne dla duszy
warsztaty kreatywne
sesje medytacji prowadzonych
praktykę uziemiania i medytacji w ruchu
wspólny uważny spacer w pobliskim lesie
integracyjne ognisko
nieograniczony dostęp do sauny i podgrzewanego basenu
wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu
akcesoria i materiały dydaktyczne na warsztaty

GRATIS

powitalna paczka relaksujących upominków

1-miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy

zniżki od partnerów wyjazdu

towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet

atmosfera relaksu i dobrej zabawy

bliskość natury

ubezpieczenie NNW

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Willi Bizordenda – skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o możliwości dojazdu transportem publicznym lub z inną uczestniczką wyjazdu

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, ale ten termin Ci nie pasuje?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

PROWADZĄCA __________

Kto o Ciebie zadba?

Nazywam się Anna Werstak,

jestem nauczycielką jogi i trenerką metod relaksacyjnych.

Ukończyłam kursy nauczycielskie w 3 stylach jogi (Vinyasa, Yin oraz Nidra) akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance. Poprzez kolejne kursy i warsztaty doszkalające nieustannie zgłębiam swoją wiedzę na temat różnorodnych metod i technik wpływających na dobrostan człowieka. Moją misją jest wprowadzanie Cię do świata relaksacji, poprzez ukazanie różnorodnych narzędzi służących poprawie zdrowia psychicznego, emocjonalnego, a także fizycznego.

W 2021 roku stworzyłam markę i projekt „Pani ma relaks”, w ramach którego organizuję autorskie warsztaty i wyjazdy z myślą o zabieganych, zestresowanych i zmęczonych kobietach. Podczas takich spotkań praktykujemy jogę i inne formy ruchy, uczymy świadomego oddechu, ćwiczymy uważność, wdzięczność i samoakceptację. Oprócz organizowania kobiecych wydarzeń nagrywam Relaksujący podcast.