RELAKSUJĄCE KOBIECE KOLONIE __________

Podróż do SIEBIE

 • Termin: 1 – 7 lipca 2024 (poniedziałek–niedziela)
 • Miejsce: Dom Przebudzeń, Beskid Mały (okolice Bielska-Białej)

Jesteś zabiegana, zmęczona i potrzebujesz chwili zatrzymania? Szukasz wakacyjnego wyjazdu w magiczne miejsce zatopione w naturze, na którym przyjemnie się zrelaksujesz i dowiesz się jak lepiej dbać o swój dobrostan?

Wyrusz w fascynującą podróż do swojego wnętrza, na spotkanie ze swoimi potrzebami i pragnieniami.

Podaruj sobie kobiece kolonie w Beskidzie Małym. Wsłuchaj się w swoje ciało podczas porannych praktyk jogi, zajęć tańca intuicyjnego, relaksacji i medytacyjnego skanowania. Spróbuj różnych praktyk uważności, poznaj metody trenowania zdrowego oddechu i redukcji stresu. Rozbudź się kreatywnie tworząc mapę marzeń i na warsztatach rzemieślniczych. Zrelaksuj się podczas pieszych wycieczek górskimi szlakami, na koncercie mis i gongów tybetańskich, medytując w naturze, oglądając zachody słońca, obserwując gwiazdy i gawędząc w kręgu kobiet przy ognisku.

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającymi regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego i ćwiczeń, które będą wspierać Twoją życiową energię.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące zajęcia i rozmowy otworzą Cię na różne perspektywy.

lubisz odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • rozciągniesz i przyjemnie pobudzisz ciało podczas porannych praktyk jogi,
 • spróbujesz różnych rodzajów medytacji i uważności, aby wybrać praktykę najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia,
 • dowiesz się czym jest zdrowy oddech i poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz odbudowywać jego funkcjonalność i zwiększać świadomość ciała,
 • doświadczysz harmonizującego ciało działania wibracji, podczas koncertu mis i gongów tybetańskich,
 • kreatywnie się rozbudzisz i nawiążesz bliższy kontakt ze sobą podczas tworzenia mapy marzeń i warsztatów rzemieślniczych,
 • poznasz różne strategie redukcji stresu i trenowania umysłu, by lepiej zarządzać emocjami w sytuacjach codziennych i kryzysowych,
 • poznasz protokół dobrego snu, by móc tworzyć sobie warunki do lepszej regeneracji,
 • wybierzesz się na pieszą wycieczkę po górach i weźmiesz udział w praktyce uziemiania, by zainspirować się do częstszego, uważnego kontaktu z naturą,
 • poznasz wiedzę na temat świadomego podróżowania, podczas prelekcji autorki bloga Pojechana.
pmr_maj_2023-261
Joga i medytacja

JOGA I MEDYTACJA

Podczas Kobiecych kolonii „Podróż do SIEBIE” będziesz miała okazję spróbować różnych praktyk:

 • poranna Vinyasa Yoga – praktyka oparta na sekwencji Powitanie Słońca,
 • relaksacja połączona z masażem na matach do akupresury,
 • sesja medytacji prowadzonej,
 • medytacja w ruchu,
 • relaksujący skan ciała.

WARSZTATY RĘKODZIELNICZE

Podczas kreatywnych warsztatów tworzenia z gipsu polimerowego poznasz techniki dekoracyjne lastryko (terazzo) i marble, dowiesz się jak łączyć ze sobą kolory i wykorzystasz świeżo zdobytą wiedzę tworząc dwie podstawki – na biżuterię i kadzidło – które po warsztatach zabierzesz o domu. Nie martw się! Nie musisz mieć zdolności manualnych – tworzenie z gipsu polimerowego jest proste i przyjemne, a takie rzemieślnicze zajęcia, na których możesz dodatkowo wyrazić się artystycznie, to doskonały odpoczynek dla umysłu.

TANIEC INTUICYJNY

Taniec intuicyjny to połączenie tańca z medytacją. To pobudzanie ciała, uwalnianie zgromadzonych w nim emocji i poszukiwanie intuicyjnego ruchu, z którego będziesz czerpać przyjemność. Nie musisz umieć tańczyć ani mieć poczucia rytmu. Nie ma tu kroków, nie ma choreografii. To proces, który przybliża nas do tego, co jest ukryte w naszych ciałach, przenosząc nas z głowy w przestrzeń intensywnego doświadczania tu i teraz, do przyjemności, jaką jest bycie we własnym ciele.

WARSZTATY ODDECHOWE

Na wyjazdach Pani ma relaks pokazujemy szeroki wachlarz praktyk relaksujących i prozdrowotnych, w tym wiele narzędzi dbania o zdrowie i równowagę, w które są wyposażone nasze ciała.

Podczas Kobiecych kolonii dowiesz się czym jest zdrowy oddech i jak wiele benefitów możesz z niego czerpać. Poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz mogła odbudowywać jego funkcjonalność i zwiększać świadomość ciała, a także dowiesz się jak możesz używać oddechu do redukcji stresu.

Joga i medytacja

KONCERT MIS I GONGÓW

Misją Pani ma relaks jest wprowadzanie kobiet do świata relaksacji poprzez doświadczanie szerokiego wachlarza praktyk z różnych dziedzin i kultur – dźwięki mis i gongów od około 5 tysięcy lat znajdują zastosowanie w hinduskiej sztuce uzdrawiania i do dziś służą uspokajaniu emocji i odnajdowaniu harmonii, co sprzyja zdrowiu na wszystkich płaszczyznach.

Podczas Kobiecych kolonii „Podróż do SIEBIE” zaprosimy Cię na kojący masaż dźwiękiem instrumentów terapeutycznych podczas kolonijnego „leżakowania” pod kocykiem.

ROZWÓJ OSOBISTY

Pani ma relaks to również inspirujące, autorskie, twórcze warsztaty rozwijające wrażliwość, kreatywność, uważność i poczucie własnej wartości.

Zapraszamy na kreatywne warsztaty tworzenia mapy marzeń, warsztaty redukcji stresu, na których poznasz rozmaite strategie obniżania poziomu kortyzolu i naprawiania szkód, jakie nam wyrządza stres, warsztaty higieny snu, warsztaty afirmacji wzmacniających miłość własną, które pomogą Ci przyjrzeć się swojej relacji z samą sobą i do kręgu wdzięczności – doświadczyć niezwykłej mocy doceniania choćby najmniejszych codziennych dobrych doświadczeń.

ŚWIADOME PODRÓŻOWANIE

Prelekcję prezentowaną na najważniejszych festiwalach podróżniczych przedstawi autorka bloga Pojechana.pl. Prawdziwe historie doświadczonej obieżyświatki i wieloletniej pracowniczki sektora turystyki, uwrażliwiające na skutki podróżowania, które nie jest obojętne ani dla środowiska naturalnego, ani dla społeczności, które odwiedzamy. To ważne, aby starać się ograniczać negatywny wpływ na naszą planetę w podróży, unikać atrakcji, które są przyczyną cierpienia żywych istot i podchodzić z szacunkiem do kultur, które nas goszczą.

BŁOGI RELAKS NA ŁONIE NATURY

Kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego. Natura nas wspiera, uspokaja, zakotwicza w teraźniejszości, napełnia energią, leczy.

Wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z naturą i zaprosimy na medytację w ruchu połączoną z praktyką uziemiania, uważny spacer górskim szlakiem i integracyjne ognisko. Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, część warsztatów poprowadzimy na zewnątrz.

Relaks na łonie natury

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś wiedzę zdobytą na naszych autorskich warsztatach mogła wdrożyć w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

MIEJSCE __________

Dom Przebudzeń

Beskid Mały, okolice Bielsko–Białej

Nowoczesny ośrodek warsztatowy Dom Przebudzeń położony jest na stoku góry Bukowski Groń w Beskidzie Małym w miejscowości Porąbka. Przepiękne widoki na jezioro otoczone górami, otaczający klimat przyrodniczy lasów i rzek sprzyja wyciszeniu oraz uwolnieniu sił witalnych, pozwalających na samoregenerację ciała i ducha.

Właściciele ośrodka chcą kreować przestrzeń sprzyjającą szeroko pojętemu samorozwojowi, skupiającą ludzi promujących i praktykujących zdrowy tryb życia, zgodny z naturą.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w jasnych pokojach 2, 3 i 4-osobowych – każdy z łazienką. Do naszej dyspozycji jest także przestronny taras, piękna sala warsztatowa z wielkimi oknami, jadalnia oraz widokowy ogród z leżakami i huśtawkami dla marzycielek.

dom-przebudzen-widok-1
Warsztaty-Buczynowa-Dolina-listopad-2019-089-e16277267934421

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania kuchni wegetariańskiej, przyrządzane w duchu kuchni sezonowej z lokalnych produktów, z troską o nasze zdrowie i dobro naszej planety.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Jezioro Międzybrodzkie

Wraz ze zbiornikiem Porąbka jest częścią kaskady Soły. Zbiornik ten jest atrakcyjnym ośrodkiem sportów wodnych z rozbudowaną infrastrukturą turystyczną, obejmującą przystanie wodne i plaże. Dzięki górskiemu otoczeniu jezioro jest bardzo malownicze.

jezioro-miedzybrodzkie-dom-przebudzen
Góra Żar

Góra Żar

Charakterystyczny szczyt Góry Żar został sztucznie spłaszczony w celu wybudowania na nim zbiornika wody dla podziemnej Elektrowni Wodnej Porąbka. Można na nią wejść szlakiem turystycznym lub wjechać koleją linowo-terenową. Ze szczytu roztacza się przepiękny widok na Kotlinę Oświęcimską i Żywiecką.​

pmr brand

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – wykonane z nadającej się recyklingu pianki TPE oraz naturalnego korka, ozdobione laserowo wypalanym logo,
 • wałki do jogi polskiej marki Wellb – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z Wellb – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy,
 • maty do akupresury Pranamat – wykonane z naturalnego lnu i włókna kokosowego, z elementami masującymi z hipoalergicznego plastiku HIPS.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je kupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

CENA WARSZTATU __________

Twoja inwestycja

Cena promocyjna: 3160 PLN // jeśli zapiszesz się do 30 maja

Cena regularna: 3260 PLN // jeśli zapiszesz się po 30 maja

Cena dla stałych klientek: 2934 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

6 noclegów w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych
pełne wyżywienie wegetariańskie: 6 śniadań, obiadów i kolacji
4 poranne praktyki jogi
zajęcia tańca intuicyjnego
warsztaty rękodzielnicze
warsztaty tworzenia mapy marzeń
koncert mis i gongów tybetańskich
sesję relaksacji na matach do akupresury
warsztaty afirmacji wzmacniających miłość własną
warsztaty higieny snu
warsztaty zdrowego oddechu
sesję medytacji prowadzonej
sesję skanu ciała
sesję medytacji w ruchu i uziemiania
warsztaty redukcji stresu
warsztaty wdzięczności
warsztaty „Przyjemność w redukcji stresu”
warsztaty kreowania rzeczywistości
prelekcję o odpowiedzialnym podróżowaniu
górskie shinrin yoku
integracyjne ognisko

GRATIS

powitalna paczka relaksujących upominków

wysokiej jakości sprzęt do jogi i medytacji do użytku na miejscu

pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu

1-miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy

zniżki od partnerów wyjazdu

ubezpieczenie NNW

towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet

atmosfera relaksu i dobrej zabawy

bliskość natury

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Domu Przebudzeń – skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o możliwości dojazdu transportem publicznym lub z inną uczestniczką wyjazdu

ZAPISY __________

Rezerwacja i płatność

Chcemy spędzić z Wami jakościowy czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. 

 • Zarezerwuj sobie miejsce na wyjeździe, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
 • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz instrukcje do opłacenia zadatku w kwocie 1560 zł. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
 • Wpłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.pl lub zadzwoń pod numer 601 131 115.

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten wyjazd
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

Chciałabyś wziąć udział w podobnym wydarzeniu?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Pani od słowa, współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...

graficzka, fotografka,
rękodzielniczka

Zawodowo graficzka i fotografka – ze szczególnym miejscem w serduszku dla zdjęć reportażowych utrwalających ludzkie emocje. Założycielka marki chillpill, która zajmuję się tworzeniem unikatowych, ręcznie robionych dodatków do domu i ogrodu. Inspiracją do stworzenia marki była chęć częściowej ucieczki od dominacji technologii, aby w sposób manualny pracować nad tworzeniem produktów, które wyzwalają kreatywność i wolność twórczą. Chillpill to więcej niż marka – to filozofia życia, gdzie rękodzieło staje się sposobem na wychillowanie ciała i umysłu, zachęcając do uważności i świadomego spędzania czasu.

Więcej informacji...

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby zarezerwować miejsce na Kobiecych koloniach „Podróż do SIEBIE” wypełnij poniższy formularz. Automatycznie dostaniesz potwierdzenie wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder oferty lub SPAM.

Aby kupić miejsce na Kobiece kolonie „Podróż do SIEBIE” jako prezent, kliknij TUTAJ i przejdź do formularza Biletu do relaksu.

W razie pytań możesz zadzwonić pod nr 601 131 115, albo wysłać wiadomość na maila: kontakt@panimarelaks.pl

Dane uczestniczki

_____________
Specjalne diety wiążą się z dodatkową opłatą – ustalamy to indywidualnie. Szczegóły swojej diety opisz w polu "informacje dodatkowe" znajdującym się poniżej.
Dane do faktury podaj w polu "informacje dodatkowe".
Zaznaczając "tak", pomożemy Ci znaleźć dogodny środek transportu lub połączymy Cię z inną uczestniczką z okolicy Twojego miejsca zamieszkania.
_____________

Po kliknięciu „Wyślij zgłoszenie” odczekaj chwilkę (10-15 sekund), do załadowania się strony z potwierdzeniem. Automatycznie dostaniesz wiadomość wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.