RELAKSUJĄCY KOBIECY WEEKEND __________

Leśne UKOJENIE

 • Termin: 11 – 14 lipca 2024 (czwartek–niedziela)
 • Miejsce: Namaste Jamno // Śląsk, okolice Częstochowy

Jesteś zabiegana, przeciążona i potrzebujesz chwili oddechu? Chciałabyś lepiej zarządzać stresem i odczuwać więcej radości? Szukasz wyjazdu blisko natury, na którym przyjemnie się zrelaksujesz i nauczysz lepiej dbać o swój dobrostan?

Wsłuchaj się w siebie, zanurz w naturze, poczuj lekkość i spokój.

Podaruj sobie kobiecy wyjazd z Pani ma relaks, spróbuj różnych rodzajów jogi i innych, wzmacniających ciało praktyk, odkryj uziemiające i relaksujące działanie medytacji. Poznaj techniki redukcji stresu, w tym holistycznie wspierające zdrowie ćwiczenia oddechowe. Zrelaksuj się w hamaku na koncercie mis i gongów tybetańskich, na leniwym spływie kajakowym, leśnej praktyce uważności, w bani z gorącą wodą i przy ognisku. Spędź miły, inspirujący czas w kręgu kobiet.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

oneline_lesneukojenie

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającymi regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego i ćwiczeń, które będą wspierać Twoją życiową energię.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące zajęcia i rozmowy otworzą Cię na różne perspektywy.

lubisz odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • spróbujesz różnych praktyk jogi i medytacji, aby wybrać praktykę pracy z ciałem i oddechem najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia,
 • dowiesz się czym jest zdrowy oddech i poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz odbudowywać jego funkcjonalność i zwiększać świadomość ciała,
 • doświadczysz harmonizującego ciało działania wibracji, podczas koncertu mis i gongów tybetańskich,
 • poznasz różne strategie redukcji stresu i trenowania umysłu, by lepiej zarządzać emocjami w sytuacjach codziennych i kryzysowych,
 • nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą, energią i emocjami,
 • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w bliskości z naturą podczas leśnej praktyki shinrin yoku, spływu kajakowego i wieczoru przy ognisku z gorącą banią,
 • nawiążesz nowe, inspirujące znajomości z kobietami spoza Twojego środowiska.
pmr_27-30_lipiec_2023-280
Joga i medytacja

JOGA I MEDYTACJA

Podczas „Leśnego UKOJENIA” będziesz miała okazję spróbować różnych praktyk:

 • pobudzająca Vinyasa Yoga – praktyka oparta na sekwencji Powitanie Słońca,
 • rozciągająca Yin Yoga – zwana również jogą powięziową,
 • klasyczna Hatha Yoga,
 • spokojna praktyka połączona z relaksem na matach do akupresury,
 • sesja medytacji prowadzonej,
 • relaksujący skan ciała.

KONCERT MIS I GONGÓW

Misją Pani ma relaks jest wprowadzanie kobiet do świata relaksacji poprzez doświadczanie szerokiego wachlarza praktyk z różnych dziedzin i kultur – dźwięki mis i gongów od około 5 tysięcy lat znajdują zastosowanie w hinduskiej sztuce uzdrawiania i do dziś służą uspokajaniu emocji i odnajdowaniu harmonii, co sprzyja zdrowiu na wszystkich płaszczyznach.

Podczas „Leśnego UKOJENIA” zaprosimy Cię na kojący masaż dźwiękiem w podwieszanym do sufitu hamaku.

ROZWÓJ OSOBISTY

Wyjazdy Pani ma relaks to też autorskie warsztaty rozwijające uważność i poczucie własnej wartości.

Weźmiesz udział w warsztatach redukcji stresu, na których poznasz rozmaite strategie obniżania poziomu kortyzolu i naprawiania szkód, jakie nam wyrządza stres. Podczas warsztatów ciałoczułość wypróbujesz technikę skanu ciała, otwierającą na sygnały, które Ci wysyła, a w kręgu wdzięczności doświadczysz niezwykłej mocy doceniania choćby najmniejszych, codziennych, dobrych doświadczeń.

WARSZTATY ODDECHOWE

Na wyjazdach Pani ma relaks pokazujemy szeroki wachlarz praktyk relaksujących i prozdrowotnych, w tym wiele narzędzi dbania o zdrowie i równowagę, w które są wyposażone nasze ciała.

Podczas „Leśnego UKOJENIA” dowiesz się czym jest zdrowy oddech i jak wiele benefitów możesz z niego czerpać. Poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz mogła odbudowywać jego funkcjonalność i zwiększać świadomość ciała, a także dowiesz się jak możesz używać oddechu do redukcji stresu.

Joga i medytacja

JOGALATES

Mamy też propozycję dla tych z Was, które wolą bardziej dynamiczny ruch – zajęcia jogalates, które są połączeniem jogi i pilatesu. Obydwa rodzaje ćwiczeń kładą duży nacisk na odpowiednią postawę, właściwe oddychanie i prawidłową pracę mięśni głębokich – dlaczego więc by ich nie połączyć?

Wykorzystując taśmy oporowe i inne sportowe akcesoria, poćwiczymy aktywację mięśni brzucha, ud i pośladków, czyli tych partii ciała, które wszystkie panie chciałyby mieć jędrne i sprężyste.

SPŁYW KAJAKOWY
*atrakcja dodatkowa

Natura nas wspiera, uspokaja, zakotwicza w teraźniejszości, napełnia energią, leczy.

Zapraszamy na relaksujący spływ kajakowy Wartą z Łęg do Zalewu w Zakrzówku Szlacheckim. Ta malownicza trasa ma 8 km (około 2 h + dojazd), prowadzi przez wysoki, sosnowy, a następnie dębowy las. Rzeka na tym odcinku jest spokojna i niewymagająca, dzięki czemu jest to trasa dla każdego, kto chce miło spędzić czas w kajaku, blisko natury.

RELAKS NA ŁONIE NATURY

Kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego, dlatego wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk, opartych o świadome obcowanie z przyrodą.

Będziemy doświadczać lasu wszystkimi zmysłami podczas uważnego spaceru shinrin-youku i relaksować się kąpielą w gorącej bani, przy wieczornym ognisku, pod rozgwieżdżonym niebem. Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, część warsztatów poprowadzimy na trawie.

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś wiedzę zdobytą na naszych autorskich warsztatach mogła wdrożyć w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

MIEJSCE __________

Namaste Jamno

Śląsk – okolice Częstochowy

Namaste Jamno to stworzone z pasji i miłości do natury miejsce świadomego rozwoju, pracy nad ciałem i duchem, na który składają się 4 drewniane domki, przestronna altana i jurta położone w malowniczym zagajniku. Tu wręcz zatapiasz się w naturze wszystkimi zmysłami, by w aurze spokoju, wśród kojących dźwięków lasu, harmonizować ciało, umysł i duszę.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w klimatycznych, drewnianych domkach, otoczonych drzewami. W każdym domku są dwie dwuosobowe sypialnie, salon z aneksem kuchennym (a w nim kawa i herbata) i dobrze wyposażona łazienka.
Do naszej dyspozycji jest też przestronna i jasna sala do ćwiczeń, klimatyczna jurta warsztatowa w zagajniku, altana, w której spożywamy posiłki, leżaki, hamaki porozwieszane między drzewami, miejsce na ognisko i balia z podgrzewaną wodą.

namaste-jamno-01
pmr_27-30_lipiec_2023-235

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania wegetariańskie, przyrządzane w duchu kuchni sezonowej z lokalnych produktów. Na śniadanie będziesz mogła wybierać między zdrową owsianką a rozmaitymi pastami do chleba domowej roboty i domowymi przetworami. Zadbamy o Twoje zmysły i dobre samopoczucie pysznymi, dwudaniowymi obiadami i ciepłymi kolacjami, dopieścimy słodyczą świeżo wyjętego z piekarnika ciasta.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje w okolicy

Szlak Orlich Gniazd

Malowniczy szlak turystyczny (ponad 160 km) łączący większość Orlich Gniazd, czyli jurajskich zamków i warowni wybudowanych na skałach dochodzących do 30 metrów wysokości. Główną atrakcją szlaku, oprócz zamków i malowniczych ruin, są osobliwości przyrody i piękne krajobrazy – wapienne ostańce skalne, wyżłobione w wapieniu doliny i jaskinie tworzą tu iście baśniowy krajobraz.

szlak-orlich-gniazd-01
Załęczański Park Krajobrazowy nad Wartą

Załęczański Park Krajobrazowy nad Wartą

Jeśli w niedzielę po zakończeniu warsztatów miałabyś ochotę na wycieczkę krajoznawczą – w odległości 45-minut samochodem, znajduje się Załęczański Park Krajobrazowy nad Wartą. Warta płynie na jego wysokości dzikim, naturalnym korytem, tworząc malownicze przełomy w dolinie. Według niektórych to jej najpiękniejszy i najbardziej zróżnicowany przyrodniczo odcinek. Na terenie parku znajdują się ścieżki piesze i rowerowe oraz szlak kajakowy.

pmr brand

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – wykonane z nadającej się recyklingu pianki TPE oraz naturalnego korka, zdobione laserowo wypalanym logo,
 • wałki do jogi od polskiej marki Wellb – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z Wellb – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy,
 • maty do akupresury Pranamat – wykonane z naturalnego lnu i włókna kokosowego, z elementami masującymi z hipoalergicznego plastiku HIPS.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

CENA WARSZTATU __________

Twoja inwestycja

Cena promocyjna: 2560 PLN // jeśli zapiszesz się do 30 kwietnia

Cena regularna: 2660 PLN // jeśli zapiszesz się po 30 kwietnia

Cena dla stałych klientek: 2394 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

3 noclegi w sypialni dwuosobowej, w dwupoziomowych domkach czteroosobowych z łazienką i aneksem kuchennym
3 pyszne i zdrowe śniadania wegetariańskie
3 pyszne kolacje wegetariańskie
2 pyszne obiady wegetariańskie
1 lekki lunch na drogę (w niedzielę)
5 praktyk jogi
zajęcia jogalates
sesję relaksacji na matach do akupresury
koncert mis i gongów w hamakach
warsztaty zdrowego oddechu
sesję medytacji prowadzonej
sesję skanu ciała
warsztaty redukcji stresu
warsztaty wdzięczności
uważny spacer – kąpiel leśną
relaks w gorącej bani
integracyjne ognisko

wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu
akcesoria i materiały dydaktyczne na warsztaty

GRATIS

powitalna paczka relaksujących upominków

pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu

1-miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy

zniżki od partnerów wyjazdu

ubezpieczenie NNW

towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet

atmosfera relaksu i dobrej zabawy

bliskość natury

CENA NIE ZAWIERA

udziału w spływie kajakowym Wartą – 60 zł / osoba

dojazdu do Namaste Jamno – skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o możliwości dojazdu transportem publicznym lub z inną uczestniczką wyjazdu

ZAPISY __________

Rezerwacja i płatność

Chcemy spędzić z Wami jakościowy czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. 

 • Zarezerwuj sobie miejsce na wyjeździe, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
 • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz instrukcje do opłacenia zadatku w kwocie 1260 zł. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
 • Wpłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.pl lub zadzwoń pod numer 504 220 033 (Ania) lub 601 131 115 (Ola).

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten wyjazd
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

Okaż miłość i troskę bliskiej Twojemu sercu kobiecie dając jej czas dbania o ciało, duszę i umysł podczas kobiecego weekendu Pani ma relaks.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

Chciałabyś wziąć udział w podobnym wydarzeniu?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii. Ukończyła kursy nauczycielskie akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance, a jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem joga Nidra, która jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie. W social mediach znajdziesz ją pod nazwą „Pani od relaksu”.

Więcej informacji...

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Pani od słowa, współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby zarezerwować miejsce na kobiecy weekend „Leśne UKOJENIE”, wypełnij poniższy formularz. Automatycznie dostaniesz potwierdzenie wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder oferty lub SPAM.

Aby kupić miejsce na wyjazd „Leśne UKOJENIE” jako prezent, kliknij TUTAJ i przejdź do formularza Biletu do relaksu.

W razie pytań możesz zadzwonić pod nr 504 220 033 (Ania) lub 601 131 115 (Ola) albo wysłać wiadomość na maila: kontakt@panimarelaks.pl

Dane uczestniczki

_____________
Specjalne diety wiążą się z dodatkową opłatą – ustalamy to indywidualnie. Szczegóły swojej diety opisz w polu "informacje dodatkowe" znajdującym się poniżej.
Atrakcja zależna od pogody 🙂
Zaznaczając "tak" otrzymasz od nas 2 faktury: jedną po opłaceniu zadatku, a kolejną po zakończeniu warsztatów. Dane do faktury podaj w polu "informacje dodatkowe".
Zaznaczając "tak", pomożemy Ci znaleźć dogodny środek transportu lub połączymy Cię z inną uczestniczką z okolicy Twojego miejsca zamieszkania.
_____________

Po kliknięciu „Wyślij zgłoszenie” odczekaj chwilkę (10-15 sekund), do załadowania się strony z potwierdzeniem. Automatycznie dostaniesz wiadomość wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.