RELAKSUJĄCY KOBIECY DŁUGI WEEKEND __________

PEŁNIA kobiecości

!!! BRAK MIEJSC !!!

 • Termin: 18 – 21 lipca 2024 (czwartek–niedziela)
 • Miejsce: Dom gościnny Witramowo 32 // Mazury, okolice Olsztynka

Jesteś zabiegana, przeciążona i czasami czujesz jakbyś gubiła samą siebie? Chciałabyś lepiej zarządzać stresem i rozumieć swoje potrzeby? Szukasz wyjazdu, na którym przyjemnie się zrelaksujesz i nauczysz lepiej dbać o swój dobrostan?

Uwolnij stres i obciążające emocje, otocz się czułością, ciesz się swoją kobiecością.

Podaruj sobie kobiecy długi weekend z Pani ma relaks, odkryj uziemiające i relaksujące działanie codziennej praktyki jogi i medytacji, rozpieść swój kobiecy pierwiastek na warsztatach plecenia wianków, puść napięcia i i wsłuchaj się w swoje ciało podczas tańca intuicyjnego i praktyk uważności. Poznaj techniki redukcji stresu, w tym holistycznie wspierające zdrowie ćwiczenia oddechowe, zrelaksuj w otoczeniu natury. Spędź miły, inspirujący czas w kręgu kobiet.

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającymi regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego i ćwiczeń, które będą wspierać Twoją życiową energię.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące zajęcia i rozmowy otworzą Cię na różne perspektywy.

lubisz odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • doświadczysz relaksującego działania jogi i medytacji, przyjemnie rozciągniesz ciało i wyciszysz umysł podczas codziennych praktyk,
 • dowiesz się czym jest zdrowy oddech i poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz odbudowywać jego funkcjonalność i zwiększać świadomość ciała,
 • weźmiesz udział w zajęciach tańca intuicyjnego i sesji relaksacyjnej na matach do akupresury, które uwolnią napięcia z Twojego ciała,
 • spróbujesz różnych metod odnawiania zdrowej relacji ze swoim ciałem, by lepiej dbać o jego potrzeby,
 • poznasz różne strategie redukcji stresu i trenowania umysłu, by lepiej zarządzać emocjami w sytuacjach codziennych i kryzysowych,
 • nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą, energią i emocjami,
 • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w bliskości z naturą i będziesz mogła dołączyć do relaksującego spływu kajakowego leśną rzeczką,
 • nawiążesz nowe, inspirujące znajomości z kobietami spoza Twojego środowiska.
pmr_maj_2023-261
Joga i medytacja

JOGA I MEDYTACJA

Podczas „PEŁNI kobiecości” będziesz miała okazję spróbować różnych praktyk uważnej pracy z ciałem, oddechem i świadomością:

 • pobudzająca poranna joga – praktyka z elementami jogi vinyasa i lyengara,
 • spokojna praktyka połączona z relaksem na matach do akupresury,
 • sesja medytacji prowadzonej,
 • relaksujący skan ciała.

TANIEC INTUICYJNY

Taniec intuicyjny to połączenie tańca z medytacją. To pobudzanie ciała, uwalnianie zgromadzonych w nim emocji i poszukiwanie intuicyjnego ruchu, z którego będziesz czerpać przyjemność. Nie musisz umieć tańczyć ani mieć poczucia rytmu. Nie ma tu kroków, nie ma choreografii. To proces, który przybliża nas do tego, co jest ukryte w naszych ciałach, przenosząc nas z głowy w przestrzeń intensywnego doświadczania tu i teraz, do przyjemności, jaką jest bycie we własnym ciele.

WARSZTATY PLECENIA WIANKÓW

Mamy też propozycję dla tych z Was, które wolą bardziej dynamiczny ruch – zajęcia jogalates, które są połączeniem jogi i pilatesu. Obydwa rodzaje ćwiczeń kładą duży nacisk na odpowiednią postawę, właściwe oddychanie i prawidłową pracę mięśni głębokich – dlaczego więc by ich nie połączyć?

Wykorzystując taśmy oporowe i inne sportowe akcesoria, poćwiczymy aktywację mięśni brzucha, ud i pośladków, czyli tych partii ciała, które wszystkie panie chciałyby mieć jędrne i sprężyste.

WARSZTATY ODDECHOWE

Na wyjazdach Pani ma relaks pokazujemy szeroki wachlarz praktyk relaksujących i prozdrowotnych, w tym wiele narzędzi dbania o zdrowie i równowagę, w które są wyposażone nasze ciała.

Podczas „PEŁNI kobiecości” dowiesz się czym jest zdrowy oddech i jak wiele benefitów możesz z niego czerpać. Poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz mogła odbudowywać jego funkcjonalność i zwiększać świadomość ciała, a także dowiesz się jak możesz używać oddechu do redukcji stresu.

Joga i medytacja

ROZWÓJ OSOBISTY

Wyjazdy Pani ma relaks to też autorskie warsztaty rozwijające uważność i poczucie własnej wartości.

Zapraszamy na warsztaty redukcji stresu, na których poznasz rozmaite strategie obniżania poziomu kortyzolu i naprawiania szkód, jakie nam wyrządza stres, do wypróbowania techniki skanu ciała, otwierającej na sygnały, które Ci wysyła, na niezwykle przyjemne, ale i skłaniające do refleksji, twórcze warsztaty afirmacji miłości własnej i do kręgu wdzięczności, w którym doświadczysz niezwykłej mocy dostrzegania choćby najmniejszych dobrych doświadczeń.

SPŁYW KAJAKOWY
*atrakcja dodatkowa

Relaksujący spływ kajakowy najpiękniejszym odcinkiem rzeki Marózka, wijącej się w wąwozie sosnowego lasu, podczas którego dosłownie rozpłyniemy się w naturze. Meandrująca rzeka jest płytka na całym odcinku ze Swaderek do jeziora Świętego. Płyniemy leniwie, ale nie nudno – zdarza się, że musimy ominąć jakąś przeszkodę (ale wszystko na poziomie zabawy – nie musisz mieć żadnego doświadczenia w sterowaniu kajakiem).

RELAKS NA ŁONIE NATURY

Kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego, dlatego wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk, opartych o świadome obcowanie z przyrodą.

Podczas wspólnych, uważnych spacerów opowiemy Ci o benefitach praktykowania shinrin-youku i uziemiania, będziemy łapać witaminę D na pomoście nad jeziorkiem, pływać łódką i relaksować się w hamakach rozwieszonych między drzewami. Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, część warsztatów poprowadzimy w altanie na łące.

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś wiedzę zdobytą na naszych autorskich warsztatach mogła wdrożyć w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

MIEJSCE __________

Dom gościnny Witramowo

Mazury – okolice Nidzicy

Dom gościnny Witramowo 32 znajduje się na samym początku województwa warmińsko – mazurskiego – na pograniczu Mazur Południowych i Warmii. Budynek położony jest w sielskiej okolicy, z dala od wsi, na niewielkim wzgórzu górującym nad doliną, pod lasem, na blisko 4.5 ha terenie z dostępem do prywatnego jeziorka.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w klimatycznych, jasnych pokojach 2 i 3-osobowych z łazienką. Do naszej dyspozycji jest też przestronna altana w ogrodzie i hamaki z widokiem na jezioro, zawieszone pomiędzy drzewami.

witramowo_01
pmr_27-30_lipiec_2023-235

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania kuchni wegetariańskiej, przyrządzane w duchu kuchni sezonowej z lokalnych produktów. Mnóstwo warzyw i owoców trafi na Wasze talerze z przydomowego ogródka naszych gospodarzy.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary z ziół zbieranych na okolicznych łąkach.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Rezerwat przyrody

W odległości kilkunastu kilometrów od Witramowa, znajdują się dwa rezerwaty przyrody: Rezerwat Żółwia Błotnego w Orłowie, w którym obserwować można tego coraz rzadziej spotykanego w naszym kraju gada i Rezerwat przyrody źródła rzeki Łyny, obejmujący rozległą dolinę z licznymi bocznymi wąwozami i dolinkami o stromych zboczach, z których wypływają dziesiątki strumyków, dających początek Łynie – największej rzece województwa warmińsko-mazurskiego.

rezerwat-zolwia-blotnego
pmr brand

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – wykonane z nadającej się recyklingu pianki TPE oraz naturalnego korka, ozdobione laserowo wypalanym logo,
 • wałki do jogi od polskiej marki Wellb – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z Wellb – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy,
 • maty do akupresury Pranamat – wykonane z naturalnego lnu i włókna kokosowego, z elementami masującymi z hipoalergicznego plastiku HIPS.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

CENA WARSZTATU __________

Twoja inwestycja

Cena promocyjna: 2060 PLN // jeśli zapiszesz się do 30 kwietnia

Cena regularna: 2160 PLN // jeśli zapiszesz się po 30 kwietnia

Cena dla stałych klientek: 1944 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

3 noclegi w pokojach dwu i trzyosobowych (jeśli chcesz mieć cały pokój dla siebie, poprosimy Cię o dopłatę w wysokości 360 PLN)
3 pyszne i zdrowe śniadania wegetariańskie
3 pyszne kolacje wegetariańskie
2 pyszne obiady wegetariańskie
1 lekki lunch na drogę (w niedzielę)
2 poranne praktyki jogi
zajęcia tańca intuicyjnego
sesję relaksacji na matach do akupresury
warsztaty plecenia wianków
warsztaty zdrowego oddechu
sesję medytacji prowadzonej poprzedzonej instrukcjami dla początkujących
sesję skanu ciała
warsztaty redukcji stresu

warsztaty afirmacji wzmacniających miłość własną
warsztaty wdzięczności
wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu
akcesoria i materiały dydaktyczne na warsztaty

GRATIS

powitalna paczka relaksujących upominków

pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu

1-miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy

zniżki od partnerów wyjazdu

ubezpieczenie NNW

towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet

atmosfera relaksu i dobrej zabawy

bliskość natury

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Witramowa – skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o możliwości dojazdu transportem publicznym lub z inną uczestniczką wyjazdu

spływu kajakowego Marózką – 60 zł / osoba

ZAPISY __________

Rezerwacja i płatność

Chcemy spędzić z Wami jakościowy czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. 

 • Zarezerwuj sobie miejsce na wyjeździe, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
 • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz instrukcje do opłacenia zadatku w kwocie 1260 zł. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
 • Wpłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.pl lub zadzwoń pod numer 601 131 115 (Ola).

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten wyjazd
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

Okaż miłość i troskę bliskiej Twojemu sercu kobiecie dając jej czas dbania o ciało, duszę i umysł podczas kobiecego weekendu Pani ma relaks.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

Chciałabyś wziąć udział w podobnym wydarzeniu?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, edukatorka uważności, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...