RELAKSUJĄCY KOBIECY DŁUGI WEEKEND __________

Jesteś CUDem!

 • Termin: 1 – 4 sierpnia (czwartek–niedziela)
 • Miejsce: Dom gościnny Witramowo 32, Mazury (okolice Nidzicy)

‼️ OSTATNIE WOLNE MIEJSCE ‼️

Jesteś zabiegana, przeciążona i czasami czujesz jakbyś gubiła samą siebie? Chciałabyś lepiej zarządzać stresem i rozumieć swoje potrzeby? Szukasz wyjazdu, na którym przyjemnie się zrelaksujesz i nauczysz lepiej dbać o swój dobrostan?

Rozluźnij ciało, wycisz umysł, nakarm duszę i rozkwitnij pełnią swoich możliwości.

Podaruj sobie kobiecy długi weekend z Pani ma relaks, zadbaj zadbaj holistycznie o CIAŁO, UMYSŁ i DUSZĘ odkrywając rozluźniające działanie praktyki jogi i medytacji. Puść wszelkie napięcia i wsłuchaj się w swoje ciało, wycisz umysł i usłysz szept duszy. Zrelaksuj się w otoczeniu kojącej natury i rozpieść swój kobiecy pierwiastek na warsztatach plecenia wianków. Spędź miły, inspirujący czas w bliskości ze sobą.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | PROWADZĄCA

relaxedwoman_oneline

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającymi regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące zajęcia i rozmowy otworzą Cię na różne perspektywy.

lubisz spokój i odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.
pmr_czerwiec_263

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • doświadczysz relaksującego działania jogi i medytacji, przyjemnie rozciągniesz ciało i wyciszysz umysł podczas codziennych praktyk,
 • nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą, energią i emocjami,
 • dowiesz się jak lepiej i pełniej dbać o swoje zdrowie dzięki prostym, codziennym ćwiczeniom i praktykom,
 • weźmiesz udział w warsztatach automasażu oraz sesji relaksacyjnej na matach do akupresury, które uwolnią napięcia z Twojego ciała,
 • dowiesz się jak świadomie i skutecznie odpoczywać, by odnaleźć swój wewnętrzny spokój i poczuć się dobrze we własnym ciele,
 • poznasz różne strategie redukcji stresu i trenowania umysłu, by lepiej zarządzać emocjami w sytuacjach codziennych i kryzysowych,
 • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w bliskości z naturą i będziesz mogła dołączyć do relaksującego spływu kajakowego leśną rzeczką,
 • nawiążesz nowe, inspirujące znajomości z kobietami spoza Twojego środowiska.

RUCH I UWAŻNOŚĆ __________

JOGA I MEDYTACJA

Podczas weekendu „Jesteś CUDem!” spróbujesz rozmaitych praktyk uważnej pracy z ciałem i świadomością:

 • pobudzająca Vinyasa joga – praktyka oparta na sekwencji Powitanie Słońca,
 • warsztaty automasażu ciała z wykorzystaniem piłek i rollerów,
 • kojąca relaksacja prowadzona z wykorzystaniem mat do akupresury,
 • sesje medytacji mindfulness, poprzedzonych instrukcjami dla początkujących.
Joga i medytacja

KREATYWNOŚĆ __________

WARSZTATY PLECENIA WIANKÓW

Kwiaty nie tylko cieszą swoim pięknem i zapachem – liczne badania naukowe dowodzą, że wszelkie formy kontaktu z roślinami mają wpływ na poprawę kondycji psychicznej i fizycznej.

Nie mamy też wątpliwości co do relaksującego działania zajęć manualnych, podczas których skupiamy się na tu i teraz. A czy może być wdzięczniejszy materiał do pracy niż kwiaty? Dlatego w naszym programie znalazły się warsztaty plecenia wianków, podczas których miło się zrelaksujesz i dopieścisz swój kobiecy pierwiastek.

Joga i medytacja

WARSZTATY __________

TECHNIKI RELAKSACYJNE

Na warsztatach pokażemy Ci szeroki wachlarz praktyk relaksujących i prozdrowotnych, w tym wiele narzędzi dbania o zdrowie i równowagę, w które są wyposażone nasze ciała.

Podczas „Jesteś CUDem!” poznasz wyciszające praktyki oddechowe, odprężające wizualizacje i medytacje, a także kreatywne techniki i formy relaksu. Dowiesz się jak uważność pomaga osiągnąć stan głębokiego odprężenia oraz poznasz metodę progresywnej relaksacji mięśni.

ATRAKCJA DODATKOWA __________

SPŁYW KAJAKOWY*

Relaksujący spływ kajakowy najpiękniejszym odcinkiem rzeki Marózka, wijącej się w wąwozie sosnowego lasu, podczas którego dosłownie rozpłyniemy się w naturze. Meandrująca rzeka jest płytka na całym odcinku ze Swaderek do jeziora Świętego. Płyniemy leniwie, ale nie nudno – zdarza się, że musimy ominąć jakąś przeszkodę (ale wszystko na poziomie zabawy – nie musisz mieć żadnego doświadczenia w sterowaniu kajakiem). *Atrakcja jest dodatkowo płatna na miejscu i zależna od pogody.

Relaks na łonie natury

ODPOCZYNEK __________

RELAKS NA ŁONIE NATURY

Kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego, dlatego wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk, opartych o świadome obcowanie z przyrodą.

Podczas tego weekendu opowiemy Ci o benefitach praktykowania uziemiania, będziemy łapać witaminę D na pomoście, kąpać się w jeziorze, relaksować się w hamakach i patrzeć na gwiazdy przy wieczorym ognisku. Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, część warsztatów poprowadzimy w altanie na łące.

PREZENTY __________

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś wiedzę zdobytą na naszych autorskich warsztatach mogła wdrożyć w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

AGENDA __________

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

MIEJSCE __________

Dom gościnny Witramowo

Mazury – okolice Nidzicy

Dom gościnny Witramowo 32 znajduje się na samym początku województwa warmińsko – mazurskiego – na pograniczu Mazur Południowych i Warmii. Budynek położony jest w sielskiej okolicy, z dala od wsi, na niewielkim wzgórzu górującym nad doliną, pod lasem, na blisko 4.5 ha terenie z dostępem do prywatnego jeziorka.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w klimatycznych, jasnych pokojach 2 i 3-osobowych z łazienką. Do naszej dyspozycji jest też przestronna altana w ogrodzie i hamaki z widokiem na jezioro, zawieszone pomiędzy drzewami.

witramowo_01
pmr_czerwiec_29

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania kuchni wegetariańskiej, przyrządzane w duchu kuchni sezonowej z lokalnych produktów. Mnóstwo warzyw i owoców trafi na Wasze talerze z przydomowego ogródka naszych gospodarzy.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary z ziół zbieranych na okolicznych łąkach.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Rezerwat przyrody

W odległości kilkunastu kilometrów od Witramowa, znajdują się dwa rezerwaty przyrody: Rezerwat Żółwia Błotnego w Orłowie, w którym obserwować można tego coraz rzadziej spotykanego w naszym kraju gada i Rezerwat przyrody źródła rzeki Łyny, obejmujący rozległą dolinę z licznymi bocznymi wąwozami i dolinkami o stromych zboczach, z których wypływają dziesiątki strumyków, dających początek Łynie – największej rzece województwa warmińsko-mazurskiego.

rezerwat-zolwia-blotnego
garncarska-wioska-z-drona

Wioska Garncarska

W „Garncarskiej Wiosce” we wsi Kamionka odtwarzane są stare ginące zawody, kultywowane dawne tradycje i obyczaje. Tutaj przeżyjesz unikalne doświadczenia podczas warsztatów ceramicznych, malowania na szkle lub wytwarzania świec woskowych. Możesz tu zwiedzić: garncarnię, zielarnię, kuźnię mazurską, zabytkową stodołę ze sprzętami rolniczymi i gospodarstwa domowego mazurskiej wsi, a także muzeum „Skarby Ziemi” z kolekcją skamieniałości i minerałów. Tuż obok znajduje się Rajski Ogród z kilkoma tysiącami różnych gatunków roślin w 30 zakątkach tematycznych.

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – stworzone w duchu minimalizmu, wykonane z nadającej się recyklingu pianki TPE oraz naturalnego korka,
 • wałki do jogi od polskiej marki WellB – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z WellB – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy,
 • maty do akupresury Pranamat ECO – wykonane z naturalnego lnu i włókna kokosowego, z elementami masującymi z hipoalergicznego plastiku HIPS.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

pmr brand

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

CENA WARSZTATU __________

Twoja inwestycja

Cena promocyjna: 2260 PLN // jeśli zapiszesz się do 30 kwietnia

Cena regularna: 2360 PLN // jeśli zapiszesz się po 30 kwietnia

Cena dla stałych klientek: 2120 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

3 noclegi w pokojach dwu i trzyosobowych (jeśli chcesz mieć cały pokój dla siebie, poprosimy Cię o dopłatę w wysokości 360 PLN)
3 pyszne i zdrowe śniadania wegetariańskie
3 pyszne kolacje wegetariańskie
2 pyszne obiady wegetariańskie
1 lekki lunch na drogę (w niedzielę)
sesję relaksacji na matach do akupresury
praktyki jogi w 3 różnych stylach
wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu
praktykę uziemiania z medytacją w ruchu

warsztaty plecenia wianków
prowadzoną relaksację przy blasku świec
koncert instrumentów etnicznych
sesje medytacji prowadzonych
warsztaty automasażu ciała
sesję progresywnej relaksacji mięśni
krąg wdzięczności
akcesoria i materiały dydaktyczne na warsztaty

GRATIS

powitalna paczka relaksujących upominków
pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu
1-miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy
zniżki od partnerów wyjazdu
ubezpieczenie NNW
towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet
atmosfera relaksu i dobrej zabawy
bliskość natury

CENA NIE ZAWIERA

spływu kajakowego Marózką – 60 zł / osoba

dojazdu do Witramowa – skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o możliwości dojazdu transportem publicznym lub z inną uczestniczką wyjazdu

ubezpieczenia od rezygnacji z wyjazdu (sprawdź szczegóły)

ZAPISY __________

Rezerwacja i płatność

Chcemy spędzić z Wami jakościowy czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. 

 • Zarezerwuj sobie miejsce na wyjeździe, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
 • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz instrukcje do opłacenia wyjazdu. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
 • Wpłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce. Zachęcamy Cię do wykupienia ubezpieczenia kosztów wyjazdu, które obejmuje ponad 20 powodów rezygnacji z podróży.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na ania@panimarelaks.com lub zadzwoń pod numer 504 220 033 (Ania).

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

Chciałabyś wziąć udział w podobnym wydarzeniu?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten wyjazd
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

PROWADZĄCA __________

Kto o Ciebie zadba?

Nazywam się Anna Werstak,

jestem nauczycielką jogi i trenerką metod relaksacyjnych.

Ukończyłam kursy nauczycielskie w 3 stylach jogi (Vinyasa, Yin oraz Nidra) akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance. Poprzez kolejne kursy i warsztaty doszkalające nieustannie zgłębiam swoją wiedzę na temat różnorodnych metod i technik wpływających na dobrostan człowieka. Moją misją jest wprowadzanie Cię do świata relaksacji, poprzez ukazanie różnorodnych narzędzi służących poprawie zdrowia psychicznego, emocjonalnego, a także fizycznego.

W 2021 roku stworzyłam markę i projekt Pani ma relaks, w ramach którego organizuję autorskie warsztaty i wyjazdy z myślą o zabieganych, zestresowanych i zmęczonych kobietach. Podczas takich spotkań praktykujemy jogę i inne formy ruchy, uczymy świadomego oddechu, ćwiczymy uważność, wdzięczność i samoakceptację. Oprócz organizowania kobiecych wydarzeń nagrywam Relaksujący podcast.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby zarezerwować miejsce na kobiecy weekend „Jesteś CUDem!”, wypełnij poniższy formularz. Automatycznie dostaniesz potwierdzenie wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder oferty lub SPAM.

Aby kupić miejsce na wyjazd „Jesteś CUDem!” jako prezent, kliknij TUTAJ i przejdź do formularza Biletu do relaksu.

W razie pytań możesz zadzwonić pod nr 504 220 033 (Ania) albo wysłać wiadomość na maila: ania@panimarelaks.com

‼️ OSTATNIE WOLNE MIEJSCE ‼️

Dane uczestniczki

_____________
Ilość pokoi 1-osobowych jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Szczegóły swojej specjalnej diety opisz w polu "informacje dodatkowe" znajdującym się poniżej.
Atrakcja jest dodatkowo płatna na miejscu gotówką i zależna od pogody.
Dane do faktury podaj w polu "informacje dodatkowe".
Zaznaczając "tak", pomożemy Ci znaleźć dogodny środek transportu lub połączymy Cię z inną uczestniczką z okolicy Twojego miejsca zamieszkania.
Wpisz specjalny kod rabatowy lub jeśli byłaś już na naszym wyjeździe podaj jego termin.
_____________

Po kliknięciu „Wyślij zgłoszenie” odczekaj chwilkę (10-15 sekund), do załadowania się strony z potwierdzeniem. Automatycznie dostaniesz wiadomość wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.