RELAKSUJĄCY KOBIECY WEEKEND __________

MOC kreacji

 • Termin: 20–22 września (piątek–niedziela)
 • Miejsce: Przystanek Gorzelnia // Mazowsze, okolice Siedlec

Jeśli masz poczucie, że drzemie w Tobie niewykorzystana twórcza energia, ale nie wiesz jak ją spożytkować lub nosisz w sobie marzenie, na którego realizację nigdy nie starczyło Ci czasu, przestrzeni lub odwagi, ten wyjazd jest dla Ciebie.

Odkryj swoją moc! Wsłuchaj się w siebie, poczuj lekkość i spokój.

Podaruj sobie kobiecy weekend z Pani ma relaks. Spróbuj różnych praktyk jogi i medytacji, zainspiruj się podczas warsztatów kreatywnych i rozwojowych, zrelaksuj przy dźwiękach dzwoneczków Koshi i odpręż w saunie. Poznaj wachlarz praktyk, które pomogą Ci lepiej dbać o swoje dobre samopoczucie, efektywniej wspierać swój potencjał i zarządzać stresem.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającymi regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego, nauczymy Cię zarządzania źródłami wewnętrznej energii.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące, twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.
IMG_2540

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • spróbujesz 2 różnych stylów jogi i medytacji, aby wybrać praktykę pracy z ciałem i oddechem najbardziej dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia,
 • nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą, energią i emocjami,
 • kreatywnie się rozbudzisz i dopieścisz swój kobiecy pierwiastek podczas warsztatów tworzenia kolaży,
 • dowiesz się kim tak naprawdę jest wewnętrzny krytyk, jakie są jego prawdziwe intencje i jak z nim rozmawiać,
 • zanurzysz się w głąb siebie, by usłyszeć głos swojej wewnętrznej mądrości i niezawodnej intuicji,
 • sięgniesz do swojego serca i nauczysz się otulać ciepłym szalem życzliwości i współczucia,
 • zharmonizujesz ciało, umysł i duszę poprzez nawiązanie lepszego kontaktu ze sobą i kontaktu z naturą,
 • nawiążesz nowe, inspirujące znajomości z kobietami spoza Twojego środowiska,
 • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w atmosferze otwartości i akceptacji.

ROZWÓJ OSOBISTY

Pani ma relaks to inspirujące, autorskie, twórcze warsztaty rozwijające wrażliwość, kreatywność, uważność i poczucie własnej wartości.

Podczas tego weekendu odkryjesz moc uważności, przyjrzysz się swoim myślom i poznasz bliżej wewnętrznego krytyka, który często powstrzymuje Cię przed podejmowaniem działań albo podkopuje Twoją wiarę w siebie. Sięgniesz do swojego serca i nauczysz się otulać ciepłym szalem życzliwości i współczucia, a także dotrzesz do tej części siebie, która jest przenikliwie mądra, kompletna, kochająca, nieobarczona lękiem, a do tego dokładnie wie, kim byś była, gdybyś odważyła się zaufać swojej sile.

JOGA I MEDYTACJA

Na naszym kobiecym weekendzie będziesz miała okazję spróbować różnych praktyk jogi i medytacji, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z ciałem, oddechem i świadomością, jest Ci najbliższa i przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia.

Po przyjeździe będziesz mogła uwolnić nagromadzone w ciele napięcia podczas spokojnej praktyki jogi połączonej z relaksacją na matach do akupresury, w sobotę rano rozbudzimy naszą życiową energię podczas praktyki klasycznej Hatha jogi skupiając uwagę na oddechu, a w niedzielę rano przyjemnie rozciągniesz ciało zaspane ciało podczas spokojnej Yin jogi otulając się miękkimi dźwiękami odprężającej muzyki.

WARSZTATY KREATYWNE

Działania twórcze angażują prawą półkulę odpowiedzialną za kreatywność oraz emocje, dlatego zajęcia manualne są sprawdzonym sposobem na pokonanie smutku i stresu, pomagają się wyciszyć i poprawić relacje z innymi.

Podczas tego weekendu przybliżymy Ci sztukę tworzenia kolażu – technikę pozwalającą na artystyczne zrealizowanie swoich pomysłów przy użyciu fragmentów plakatów, ilustracji, pocztówek czy wycinków z gazet. Komponowanie takich obrazów niesamowicie pobudza kreatywność, a dzięki wykorzystaniu już istniejących materiałów, ułatwia tworzenie kompozycji i stworzenie palety kolorystycznej dzieła.

Mapa marzeń

RELAKS NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego.

Podczas “MOCy kreacji” wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z naturą. Będziemy doświadczać lasu wszystkimi zmysłami podczas uważnego spaceru shinrin-yoku, czerpać uzdrawiającą energię z ziemi podczas praktyki uziemiania i relaksować się gorącą kąpielą w ustawionej w lesie bani i przy wieczornym ognisku.

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś jak najwięcej skorzystała z naszych autorskich warsztatów i mogła wdrożyć zdobytą na nich wiedzę w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas pełen wiedzy, starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń, z którego będziemy korzystać podczas warsztatów rozwojowych.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

Program warsztatów

AGENDA __________

PROGRAM WARSZTATÓW

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

MIEJSCE __________

Siedlisko Marianna

Mazowsze – okolice Siedlec

Przystanek Gorzelnia to wyjątkowe miejsce stworzone z sercem i ogromnym sentymentem, które powstało w budynku po XIX wiecznej gorzelni należącej do majątku ziemskiego Wodynie. Po prawie 70-ciu latach popadania w ruinę budynek wrócił do aktywności dzieląc się swoją energią, wyjątkowym urokiem i siłą trwania. To miejsce, w którym można odpocząć, spędzić czas z dala od mediów i telewizji. Być bliżej siebie, bliżej drugiego człowieka, bliżej natury, bliżej spraw, na które w codziennym biegu nie możemy sobie pozwolić.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w klimatycznych, ciepło urządzonych pokojach 2 i 3-osobowych z łazienką wyposażoną w ręczniki. Oferujemy również pokój 1-osobowy (za dopłatą). Do naszej dyspozycji jest także przestronny taras i ogród z miejscem przeznaczonym na ognisko.

IMG_2531

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania kuchni wegetariańskiej w duchu sezonowości – przygotowywane z lokalnych. Na śniadanie będziesz mogła wybierać między rozmaitymi pastami do chleba, serami i domowymi przetworami. Zadbamy o Twoje zmysły pysznymi, dwudaniowymi obiadami i ciepłymi kolacjami, dopieścimy słodyczą świeżo wyjętego z piekarnika ciasta.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Stawy w Wodyniach

W odległości 10 minut od Przystanku Gorzelnia znajdziesz przepiękne tereny na popołudniowy spacer. Teren należy do do naszych gospodarzy i obejmuje około 10-ciu malowniczych stawów oddanych pod dzierżawę do hodowli karpia i innych ryb. Tereny te obfitują w różnorodną florę i faunę. Podczas jednego spaceru z pewnością napotkasz na swojej drodze różnorodne gatunki ptaków i dzikie zwierzęta z pobliskiego lasu.

atrakcje_wodynie_stawy
atrakcje_wodynie_park

Park podworski w Wodyniach

Powstał jako park przydworski w 1 połowie XIX wieku – najprawdopodobniej w otoczeniu drewnianego dworu Załuskich z końca XVII w. Znajdziesz tu starodrzew lip drobnolistnych, jesionów wyniosłych, klonów platanolistnych, jabłoni domowej, wiązów polnych, kasztanowców białych oraz drzewa takie jak grab, topola, robinia, buk, brzoza, dąb, czeremcha, leszczyna, głóg, jodła modrzew.

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – stworzone w duchu minimalizmu, wykonane z nadającej się do recyklingu pianki TPE oraz naturalnego korka,
 • wałki do jogi od polskiej marki Wellb – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z Wellb – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy,
 • maty do akupresury Pranamat ECO – wykonane z naturalnego lnu i włókna kokosowego, z elementami masującymi z hipoalergicznego plastiku HIPS.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

pmr brand

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

CENA WYDARZENIA __________

Twoja inwestycja

Cena promocyjna: 1960 PLN // jeśli opłacisz rezerwację do 30 czerwca

Cena regularna: 2060 PLN // jeśli opłacisz rezerwację po 30 czerwca

Cena dla stałych klientek: 1850 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

2 noclegi w pokojach dwu i trzyosobowych (jeśli chcesz mieć cały pokój dla siebie, poprosimy Cię o dopłatę w wysokości 240 PLN)
2 pyszne i zdrowe śniadania
2 pyszne kolacje z lokalnych produktów
1 pyszny obiad wegetariański
1 lekki lunch na drogę (w niedzielę)
integracyjne ognisko
sesję relaksacyjną na matach Pranamat ECO
2 praktyk jogi w różnych stylach
warsztaty uważności
warsztaty głosu intuicji
warsztaty kreatywne tworzenia mandali
warsztaty życzliwości
praktykę uziemiania i uważny spacer – kąpiel leśną
relaks w gorącej bani i leśnej saunie

GRATIS

powitalna paczka relaksujących upominków
1-miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy
zniżki od partnerów wyjazdu
towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet
atmosfera relaksu i dobrej zabawy
bliskość natury – dostęp do leśnego stawu
ubezpieczenie NNW

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Przystanku Gorzelnia – skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o możliwości dojazdu transportem publicznym lub z inną uczestniczką wyjazdu

ZAPISY __________

Rezerwacja i płatność

Chcemy spędzić z Wami jakościowy czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. 

 • Zarezerwuj sobie miejsce na wyjeździe, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
 • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz instrukcje do opłacenia zadatku w kwocie 960 zł. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
 • Wpłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.com lub zadzwoń pod numer 504 220 033 (Ania).

Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, ale ten termin Ci nie pasuje?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten wyjazd
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

Okaż miłość i troskę bliskiej Twojemu sercu kobiecie dając jej czas dbania o ciało, duszę i umysł podczas kobiecego weekendu Pani ma relaks.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii. Ukończyła kursy nauczycielskie akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance, a jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem joga Nidra, która jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie. W social mediach znajdziesz ją pod nazwą „Pani od relaksu”.

Więcej informacji...

psycholożka,
nauczycielka uważności

Psycholożka, certyfikowana nauczycielka uważności, life coach, zapalona psychoedukatorka i blogerka. W swojej pracy opiera się na holistycznym rozumieniu człowieka widzianego jako jedność trzech wzajemnie wpływających na siebie obszarów: ciała, umysłu i świadomości (ducha). Na swoim blogu – nierzadko z przymrużeniem oka –  przekłada wiedzę z zakresu psychologii, coachingu i mindfulness na codzienne życie. 

Więcej informacji...

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby zarezerwować miejsce na kobiecy weekend „MOC kreacji”, wypełnij poniższy formularz. Automatycznie dostaniesz potwierdzenie wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder oferty lub SPAM.

Aby kupić miejsce na wyjazd „MOC kreacji” jako prezent, kliknij TUTAJ i przejdź do formularza Biletu do relaksu.

W razie pytań możesz zadzwonić pod nr 504 220 033 (Ania) albo wysłać wiadomość na maila: kontakt@panimarelaks.com

Dane uczestniczki

_____________
Specjalne diety wiążą się z dodatkową opłatą – ustalamy to indywidualnie. Szczegóły swojej diety opisz w polu "informacje dodatkowe" znajdującym się poniżej.
Dane do faktury podaj w polu "informacje dodatkowe".
Zaznaczając "tak", pomożemy Ci znaleźć dogodny środek transportu lub połączymy Cię z inną uczestniczką z okolicy Twojego miejsca zamieszkania.
_____________

Po kliknięciu „Wyślij zgłoszenie” odczekaj chwilkę (10-15 sekund), do załadowania się strony z potwierdzeniem. Automatycznie dostaniesz wiadomość wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.