RELAKSUJĄCY KOBIECY WEEKEND __________

Sztuka odpoczynku

 • Termin: 27 – 29 września 2024 (piątek–niedziela)
 • Miejsce: Siedlisko Marianna // Mazowsze, okolice Kazimierza Dolnego

Chcesz odpocząć, przywrócić równowagę w ciele i umyśle, poczuć przepływ energii? Nauczyć się relaksować, regenerować i nie doprowadzać do wyczerpania?

Zadbaj o odpoczynek i właściwe nastawienie. Zrelaksuj się i zrób wreszcie coś tylko dla siebie.

Podaruj sobie kobiecy weekend z Pani ma relaks i odpocznij od zgiełku, rutyny i codziennych obowiązków. Poznaj tajniki regeneracji ciała i umysłu, zrozum, jak duży wpływ na Twoją skuteczność, samopoczucie i poziom energii ma odpoczynek. Spróbuj rozmaitych technik regeneracyjnych i przekonaj się, jaki rodzaj relaksu jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | PROWADZĄCA

dreaminggirl_oneline

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającymi regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz odpoczynek i spędzanie czasu na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.
pmr_19-22pazdziernik_2023-114

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • dowiesz się, czym jest, a czym nie jest odpoczynek – zmienisz swój sposób myślenia o regeneracji i odkryjesz, jaka forma relaksu jest Ci najbliższa,
 • poznasz ćwiczenia oddechowe, które sprawią, że zaczniesz panować nad stresem i natłokiem emocji,
 • dowiesz się, jak świadomie zarządzać swoimi zasobami energetycznymi, aby móc wykorzystywać w pełni swoje możliwości i osiągać zamierzone cele,
 • zaczniesz odczuwać więcej energii i radości, ponieważ głęboko zrelaksujesz się i odprężysz,
 • poznasz swoje niewspierające przekonania na temat odpoczynku, a dzięki ćwiczeniom zmienisz je i zaczniesz czerpać przyjemność z czasu dla siebie,
 • poprawisz kondycję swojego organizmu, dzięki czemu będziesz pracować wydajniej i skuteczniej,
 • otrzymasz praktyczne ćwiczenia i merytoryczne wskazówki, które będziesz mogła zastosować samodzielnie po powrocie do domu,
 • osiągniesz niezbędny balans w życiu – przestaniesz żyć od wakacji do wakacji i nauczysz się odpoczywać każdego dnia.

WARSZTATY __________

RELAKS DLA CIAŁA

Podczas weekendu „Sztuka odpoczynku” będziesz miała okazję spróbować różnych praktyk jogi, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z ciałem, jest Ci najbliższa i przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia.

Na naszych warsztatach dowiesz się jak świadomie i skutecznie odpoczywać, by odnaleźć swój wewnętrzny spokój i poczuć się dobrze we własnym ciele. Nauczysz się technik odprężających układ nerwowy, poznasz tajniki higieny snu i odpowiedniej regeneracji, aby zawsze budzić się z pełna energii i w dobrym nastroju.

WARSZTATY __________

RELAKS DLA UMYSŁU

Kiedy nie dajemy sobie czasu na wytchnienie, nasz umysł stale zużywa energię, doprowadzając do zmęczenia i niepokoju.

Dlatego podczas tego weekendu nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą i emocjami. Poprowadzimy Cię przez sesje medytacyjne dzięki którym, odkryjesz kojącą moc uważności oraz użyjesz swojej wyobraźni, by uwolnić się od lęku i lepiej dbać o swój dobrostan.

WARSZTATY __________

RELAKS DLA DUSZY

Działania twórcze angażują prawą półkulę odpowiedzialną za kreatywność oraz emocje, dlatego zajęcia manualne są sprawdzonym sposobem na pokonanie smutku i stresu, pomagają się wyciszyć i poprawić relacje z innymi.

Podczas tego weekendu dowiesz się czym jest twórczy odpoczynek, czyli to ten, którego doświadczamy, gdy pozwalamy sobie docenić piękno w dowolnej postaci. Niezależnie od tego, czy jest to naturalne piękno, jak oceany, góry i drzewa, czy też stworzone piękno, takie jak sztuka, muzyka i taniec.

ODPOCZYNEK __________

RELAKS NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego.

Podczas “Sztuki odpoczynku” wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z otaczającą przyrodą, a plan na spędzanie czasu wolnego obejmuje „nicnierobienie” i słodkie lenistwo w hamaku na łonie natury. Można także wybrać się na spokojny spacer do pobliskiego lasu lub z kieliszkiem w ręku posiedzieć na leżaku przy stawie.

PREZENTY __________

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś jak najwięcej skorzystała z naszych autorskich warsztatów i mogła wdrożyć zdobytą na nich wiedzę w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas pełen wiedzy, starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń, z którego będziemy korzystać podczas warsztatów rozwojowych.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

Program warsztatów

AGENDA __________

PROGRAM WARSZTATÓW

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

MIEJSCE __________

Siedlisko Marianna

Mazowsze – okolice Kazimierza Dolnego

Siedlisko Marianna – Dom Wypoczynku i Pracy Twórczej położony jest w urokliwym miejscu, otoczony z każdej strony naturą, z dala od zgiełku i hałasu. Teren siedliska to 5 hektarów, które porastają łąki i lasy. Znajduje się tu pole hamakowe, warzywny ogródek, a także miejsce do wieczornych spotkań przy ognisku. Na terenie siedliska znajdziecie także leśną saunę i staw oraz gorącą banie.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w klimatycznych, 2 i 3-osobowych, z których rozciąga się piękny widok na okoliczne łąki i lasy. Oferujemy również pokoje 1-osobowe (za dopłatą). Każdy pokój ma prywatną łazienkę, wyposażoną w ręczniki i suszarkę. Do naszej dyspozycji jest też salonik na piętrze i strefa relaksu z suchą sauną.

siedlisko-marianna_01

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania kuchni wegetariańskiej w duchu sezonowości – przygotowywane z lokalnych. Na śniadanie będziesz mogła wybierać między rozmaitymi pastami do chleba, serami i domowymi przetworami. Zadbamy o Twoje zmysły pysznymi, dwudaniowymi obiadami i ciepłymi kolacjami, dopieścimy słodyczą świeżo wyjętego z piekarnika ciasta.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny, malowniczo położony nad Wisłą, jest uznawany za jedno z najpiękniejszych polskich miasteczek i jest niezwykle popularną destynacją turystyczną. Dzięki swej bogatej historii obfituje w liczne zabytki architektury sakralnej i świeckiej. Miasto jest też mekką artystów i wielbicieli sztuki – może się pochwalić ponad 60 autorskimi galeriami i licznymi festiwalami, koncertami i innymi wydarzeniami artystycznymi.

fot. Adam Brzoza
fot. Adam Brzoza

Wąwozy lessowe

Na większości pofałdowanego terenu wokół Kazimierza utworzono w 1979 roku Kazimierski Park Krajobrazowy, który obecnie obejmuje swoim obszarem aż 11 gmin. Okolica ta słynie z licznych wąwozów lessowych, które oplatają miasto gęstą siecią. Kazimierz Dolny w średniowieczu pełnił funkcję ważnego portu rzecznego, co sprzyjało powstawaniu wielu dróg przebijających się przez wzgórza i po dzień dzisiejszy w części popularnych wąwozów jest dopuszczony ruch kołowy.

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – stworzona w duchu minimalizmu, wykonana z nadającej się recyklingu pianki TPE oraz naturalnego korka,
 • wałki do jogi od polskiej marki Wellb – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z Wellb – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy,
 • maty do akupresury Pranamat ECO – wykonane z naturalnego lnu i włókna kokosowego, z elementami masującymi z hipoalergicznego plastiku HIPS.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

pmr brand

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

CENA WYDARZENIA __________

Twoja inwestycja

Cena promocyjna: 2060 PLN // jeśli opłacisz rezerwację do 30 kwietnia

Cena regularna: 2160 PLN // jeśli opłacisz rezerwację po 30 kwietnia

Cena dla stałych klientek: 1940 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

2 noclegi w pokojach dwu i trzyosobowych (jeśli chcesz mieć cały pokój dla siebie, poprosimy Cię o dopłatę w wysokości 360 PLN)
2 pyszne i zdrowe śniadania
2 pyszne kolacje z lokalnych produktów
1 pyszny obiad wegetariański
1 lekki lunch na drogę (w niedzielę)
integracyjne ognisko
sesję relaksacyjną na matach Pranamat ECO
3 praktyki jogi w różnych stylach
warsztaty relaksacyjne dla ciała
warsztaty relaksacyjne dla umysłu
warsztaty relaksacyjne dla duszy
warsztaty kreatywne
sesje medytacji prowadzonych
praktykę uziemiania i uważny spacer
relaks w saunie i na leżakach
wieczorne pluskanie w gorącej, leśnej bani

GRATIS

powitalna paczka relaksujących upominków
1-miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy
zniżki od partnerów wyjazdu
towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet
atmosfera relaksu i dobrej zabawy
bliskość natury – dostęp do leśnego stawu
ubezpieczenie NNW

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Siedliska Marianna – skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o możliwości dojazdu transportem publicznym lub z inną uczestniczką wyjazdu

ZAPISY __________

Rezerwacja i płatność

Chcemy spędzić z Wami jakościowy czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. 

 • Zarezerwuj sobie miejsce na wyjeździe, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
 • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz instrukcje do opłacenia zadatku w kwocie 1060 zł. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
 • Wpłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na ania@panimarelaks.com lub zadzwoń pod numer 504 220 033 (Ania).

Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, ale ten termin Ci nie pasuje?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten wyjazd
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

Okaż miłość i troskę bliskiej Twojemu sercu kobiecie dając jej czas dbania o ciało, duszę i umysł podczas kobiecego weekendu Pani ma relaks.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

PROWADZĄCA __________

Kto o Ciebie zadba?

Nazywam się Anna Werstak,

jestem nauczycielką jogi i trenerką metod relaksacyjnych.

Ukończyłam kursy nauczycielskie w 3 stylach jogi (Vinyasa, Yin oraz Nidra) akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance. Poprzez kolejne kursy i warsztaty doszkalające nieustannie zgłębiam swoją wiedzę na temat różnorodnych metod i technik wpływających na dobrostan człowieka. Moją misją jest wprowadzanie Cię do świata relaksacji, poprzez ukazanie różnorodnych narzędzi służących poprawie zdrowia psychicznego, emocjonalnego, a także fizycznego.

W 2021 roku stworzyłam markę i projekt „Pani ma relaks”, w ramach którego organizuję autorskie warsztaty i wyjazdy z myślą o zabieganych, zestresowanych i zmęczonych kobietach. Podczas takich spotkań praktykujemy jogę i inne formy ruchy, uczymy świadomego oddechu, ćwiczymy uważność, wdzięczność i samoakceptację. Oprócz organizowania kobiecych wydarzeń nagrywam Relaksujący podcast.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby zarezerwować miejsce na kobiecy weekend „Sztuka odpoczynku”, wypełnij poniższy formularz. Automatycznie dostaniesz potwierdzenie wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder oferty lub SPAM.

Aby kupić miejsce na wyjazd „Sztuka odpoczynku” jako prezent, kliknij TUTAJ i przejdź do formularza Biletu do relaksu.

W razie pytań możesz zadzwonić pod nr 504 220 033 (Ania) albo wysłać wiadomość na maila: ania@panimarelaks.com

Dane uczestniczki

_____________
Zaznaczając "tak" otrzymasz od nas 2 faktury: jedną po opłaceniu zadatku, a kolejną po zakończeniu warsztatów. Dane do faktury podaj w polu "informacje dodatkowe".
Zaznaczając "tak", pomożemy Ci znaleźć dogodny środek transportu lub połączymy Cię z inną uczestniczką z okolicy Twojego miejsca zamieszkania.
Wpisz specjalny kod rabatowy lub jeśli byłaś już na naszym wyjeździe podaj jego termin.
_____________

Po kliknięciu „Wyślij zgłoszenie” odczekaj chwilkę (10-15 sekund), do załadowania się strony z potwierdzeniem. Automatycznie dostaniesz wiadomość wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.