KOBIECY WEEKEND Z DNIEM CISZY __________

WyCISZAnie

 • Termin: 27–29 września (piątek–niedziela)
 • Miejsce: Siedlisko Marianna // pogranicze Mazowsza i Lubelszczyzny, okolice Kazimierza Dolnego

Żyjesz w wielkim pędzie? Odhaczasz cel za celem, zadanie za zadaniem, obowiązek za obowiązkiem? Na wiecznym bezdechu wciąż coś za czymś gonisz, z czymś się zmagasz, przed czymś uciekasz albo czegoś próbujesz uniknąć?

Zanurz się w kojącej ciszy! Wsłuchaj się w siebie, poczuj lekkość i wewnętrzny spokój.

Podaruj sobie pełen luksusu weekend z Pani ma relaks i Dniem Uważności w Ciszy. Zanurz się w kojącej ciszy, poznaj różne praktyki medytacji, odpręż ciało w praktyce łagodnej jogi, zrelaksuj się przy dźwiękach dzwoneczków Koshi oraz odpręż w leśnej saunie i gorącej bani. Poznaj praktykę samowspółczucia, która pomoże Ci być dla siebie przyjaciółką zamiast bezustannie krytykować się i oceniać.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającymi regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące, twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • zanurzysz się w kojącej ciszy, by odetchnąć od codziennej gonitwy i zgiełku,
 • spróbujesz kilku rodzajów medytacji, które pomogą Ci się zatrzymać i wyhamować system nerwowy,
 • poznasz techniki oddechowe, które pozwolą Ci zsynchronizować ciało z umysłem,
 • delikatnie rozciągniesz ciało na macie podczas zajęć jogi,
 • sięgniesz do swojego serca i nauczysz się otulać ciepłym szalem życzliwości i współczucia,
 • zharmonizujesz ciało, umysł i duszę poprzez nawiązanie uważnego kontaktu ze sobą i z naturą,
 • nawiążesz nowe, inspirujące znajomości z kobietami spoza Twojego środowiska,
 • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w atmosferze otwartości i akceptacji.

DZIEŃ W CISZY

Podczas „WyCISZAnia” będziesz miała możliwość, by nie tylko zatrzymać się na dłużej i wyhamować swój system nerwowy, ale przede wszystkim pobyć ze sobą, wsłuchać się w siebie i nawiązać ze sobą głębszy kontakt.

Kontekst grupowy tego doświadczenia nie jest bez znaczenia. Milczenie w grupie zazwyczaj kojarzy nam się z dyskomfortem, z poczuciem izolacji czy samotności. Bywa krępujące, kłopotliwe, zawstydzające, przykre, trudne do zniesienia, a czasem raniące. Tymczasem, cisza może być też bezpieczną przystanią, która nikogo nie wyklucza, niczego nie wymusza, niczego nie oczekuje, niczego nie wymaga.

ROZWÓJ OSOBISTY

Pani ma relaks to inspirujące, autorskie, twórcze warsztaty rozwijające wrażliwość, kreatywność, uważność i poczucie własnej wartości.

Zwalniając nas z przymusu mówienia, robi miejsce na czyste BYCIE. Na prosty, nieskrępowany kontakt. Gdzie czujemy się swobodnie, niezobowiązująco, a nawet błogo. Czysty, niezmącony stan bycia wprowadza nas w stan równowagi, wyhamowuje reakcje stresu w ciele, regeneruje nasze siły, ładuje akumulatory, uwalnia napięcie. Stan bycia uzdrawia nasze ciało, wycisza umysł i koi duszę. 

JOGA I MEDYTACJA

Na naszym kobiecym weekendzie będziesz miała okazję spróbować praktyk jogi i medytacji, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z ciałem, oddechem i świadomością, jest Ci najbliższa i przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia.

Po przyjeździe będziesz mogła uwolnić nagromadzone w ciele napięcia podczas spokojnej praktyki jogi połączonej z relaksacją, w sobotę zostaniesz wprowadzona w kilkugodzinną praktykę ciszy przeplataną medytacjami, praktykami uważności, odpoczynkiem i relaksem.

RELAKS NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego.

Podczas tego weekendu wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z naturą. Będziemy po ciuchutku doświadczać lasu wszystkimi zmysłami podczas uważnego spaceru shinrin-yoku, a także relaksować się gorącą kąpielą w ustawionej w lesie bani i przy wieczornym ognisku.

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś jak najwięcej skorzystała z naszych autorskich warsztatów i mogła wdrożyć zdobytą na nich wiedzę w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas pełen wiedzy, starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń, z którego będziemy korzystać podczas warsztatów rozwojowych.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

Program warsztatów

AGENDA __________

PROGRAM WARSZTATÓW

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

MIEJSCE __________

Siedlisko Marianna

Mazowsze – okolice Kazimierza Dolnego

Siedlisko Marianna – Dom Wypoczynku i Pracy Twórczej położony jest w urokliwym miejscu, otoczony z każdej strony naturą, z dala od zgiełku i hałasu. Teren siedliska to 5 hektarów, które porastają łąki i lasy. Znajduje się tu pole hamakowe, warzywny ogródek, a także miejsce do wieczornych spotkań przy ognisku. Na terenie siedliska znajdziecie także leśną saunę i staw oraz gorącą banie.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w luksusowych, klimatycznych, 2 i 3-osobowych pokojach, z których rozciąga się piękny widok na okoliczne łąki i lasy. Oferujemy również pokoje 1-osobowe (za dopłatą). Każdy pokój ma prywatną łazienkę, wyposażoną w ręczniki i suszarkę. Do naszej dyspozycji jest też salonik na piętrze i strefa relaksu z suchą sauną.

IMG_2531

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania kuchni wegetariańskiej w duchu sezonowości – przygotowywane z lokalnych. Na śniadanie będziesz mogła wybierać między rozmaitymi pastami do chleba, serami i domowymi przetworami. Zadbamy o Twoje zmysły pysznymi, dwudaniowymi obiadami i ciepłymi kolacjami, dopieścimy słodyczą świeżo wyjętego z piekarnika ciasta.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny, malowniczo położony nad Wisłą, jest uznawany za jedno z najpiękniejszych polskich miasteczek i jest niezwykle popularną destynacją turystyczną. Dzięki swej bogatej historii obfituje w liczne zabytki architektury sakralnej i świeckiej. Miasto jest też mekką artystów i wielbicieli sztuki – może się pochwalić ponad 60 autorskimi galeriami i licznymi festiwalami, koncertami i innymi wydarzeniami artystycznymi.

fot. Adam Brzoza
fot. Adam Brzoza

Wąwozy lessowe

Na większości pofałdowanego terenu wokół Kazimierza utworzono w 1979 roku Kazimierski Park Krajobrazowy, który obecnie obejmuje swoim obszarem aż 11 gmin. Okolica ta słynie z licznych wąwozów lessowych, które oplatają miasto gęstą siecią. Kazimierz Dolny w średniowieczu pełnił funkcję ważnego portu rzecznego, co sprzyjało powstawaniu wielu dróg przebijających się przez wzgórza i po dzień dzisiejszy w części popularnych wąwozów jest dopuszczony ruch kołowy.

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – stworzone w duchu minimalizmu, wykonane z nadającej się do recyklingu pianki TPE oraz naturalnego korka,
 • wałki do jogi od polskiej marki Wellb – wypełnione łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z Wellb – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy,
 • maty do akupresury Pranamat ECO – wykonane z naturalnego lnu i włókna kokosowego, z elementami masującymi z hipoalergicznego plastiku HIPS.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

pmr brand

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

CENA WYDARZENIA __________

Twoja inwestycja

Cena promocyjna: 2060 PLN // jeśli opłacisz rezerwację do 15 lipca

Cena regularna: 2160 PLN // jeśli opłacisz rezerwację po 15 lipca

Cena dla stałych klientek: 1940 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

2 noclegi w pokojach dwu i trzyosobowych (jeśli chcesz mieć cały pokój dla siebie, poprosimy Cię o dopłatę w wysokości 280 PLN)
2 pyszne i zdrowe śniadania
2 pyszne kolacje z lokalnych produktów
1 pyszny obiad wegetariański
1 lekki lunch na drogę (w niedzielę)
integracyjne ognisko
sesję relaksacyjną na matach Pranamat ECO
2 praktyk jogi w różnych stylach
warsztaty uważności
warsztaty głosu intuicji
warsztaty kreatywne tworzenia mandali
warsztaty życzliwości
praktykę uziemiania i uważny spacer – kąpiel leśną
relaks w gorącej bani i leśnej saunie

GRATIS

powitalna paczka relaksujących upominków
1-miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy
zniżki od partnerów wyjazdu
towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet
atmosfera relaksu i dobrej zabawy
bliskość natury – dostęp do leśnego stawu
ubezpieczenie NNW

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Siedliska Marianna – skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o możliwości dojazdu transportem publicznym lub z inną uczestniczką wyjazdu

ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (sprawdź szczegóły)

ZAPISY __________

Rezerwacja i płatność

Chcemy spędzić z Wami jakościowy czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. 

 • Zarezerwuj sobie miejsce na wyjeździe, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
 • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz instrukcje do opłacenia wyjazdu. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
 • Wpłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce. Zachęcamy Cię do wykupienia ubezpieczenia kosztów wyjazdu, które obejmuje ponad 20 powodów rezygnacji z podróży.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.com lub zadzwoń pod numer 504 220 033 (Ania).

Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, ale ten termin Ci nie pasuje?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten wyjazd
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

Okaż miłość i troskę bliskiej Twojemu sercu kobiecie dając jej czas dbania o ciało, duszę i umysł podczas kobiecego weekendu Pani ma relaks.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

psycholożka,
nauczycielka uważności

Psycholożka, certyfikowana nauczycielka uważności, life coach, zapalona psychoedukatorka i blogerka. W swojej pracy opiera się na holistycznym rozumieniu człowieka widzianego jako jedność trzech wzajemnie wpływających na siebie obszarów: ciała, umysłu i świadomości (ducha). Na swoim blogu – nierzadko z przymrużeniem oka –  przekłada wiedzę z zakresu psychologii, coachingu i mindfulness na codzienne życie. 

Więcej informacji...

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby zarezerwować miejsce na kobiecy weekend „WyCISZAnie”, wypełnij poniższy formularz. Automatycznie dostaniesz potwierdzenie wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder oferty lub SPAM.

Aby kupić miejsce na wyjazd „WyCISZAnie” jako prezent, kliknij TUTAJ i przejdź do formularza Biletu do relaksu.

W razie pytań możesz zadzwonić pod nr 504 220 033 (Ania) albo wysłać wiadomość na maila: kontakt@panimarelaks.com

Dane uczestniczki

_____________
Zaznaczając "tak" otrzymasz od nas 2 faktury: jedną po opłaceniu zadatku, a kolejną po zakończeniu warsztatów. Dane do faktury podaj w polu "informacje dodatkowe".
Zaznaczając "tak", pomożemy Ci znaleźć dogodny środek transportu lub połączymy Cię z inną uczestniczką z okolicy Twojego miejsca zamieszkania.
Wpisz specjalny kod rabatowy lub jeśli byłaś już na naszym wyjeździe podaj jego termin.
_____________

Po kliknięciu „Wyślij zgłoszenie” odczekaj chwilkę (10-15 sekund), do załadowania się strony z potwierdzeniem. Automatycznie dostaniesz wiadomość wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.