RELAKSUJĄCY KOBIECY WEEKEND __________

ZMYSŁ(Y) relaksu

Termin: 19 – 22 września 2024 (czwartek-niedziela)
Miejsce: Namaste Jamno // Śląsk, koło Częstochowy

Jesteś zabiegana, przeciążona i potrzebujesz chwili oddechu? Chciałabyś lepiej zarządzać stresem i odczuwać więcej radości? Szukasz wyjazdu blisko natury, na którym przyjemnie się zrelaksujesz i nauczysz lepiej dbać o swój dobrostan?

Zanurz się w zapachach, dźwiękach, smakach, w sobie. Obdarz się czułością, poczuj lekkość i spokój.

Podaruj sobie kobiecy wyjazd z Pani ma relaks, spróbuj różnych praktyk medytacji i uważności, poznaj techniki redukcji stresu angażujące różne zmysły i dowiedz się jak zapachy wpływają na Twoje emocje i zdrowie. Zadbaj o relację z własnym ciałem, zrelaksuj się w hamaku na koncercie mis i gongów tybetańskich, w ustawionej w lesie bani z gorącą wodą i przy ognisku. Spędź miły, inspirujący czas w kręgu kobiet.

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającymi regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego, nauczymy Cię zarządzania źródłami wewnętrznej energii.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące, twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • spróbujesz różnych praktyk medytacji i uważności, aby wybrać praktykę pracy z ciałem i oddechem najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia,
 • dowiesz się jak zapachy działają na emocje i jak mogą Cię wspierać w redukcji stresu, stworzysz własne perfumy (roll-on) i aromatyczną mgiełkę,
 • doświadczysz harmonizującego ciało działania wibracji, podczas koncertu mis i gongów tybetańskich,
 • poznasz różne strategie redukcji stresu i trenowania umysłu, by lepiej zarządzać emocjami w sytuacjach codziennych i kryzysowych,
 • dowiesz się jak lepiej i pełniej dbać o swoje zdrowie dzięki prostym, codziennym praktykom,
 • nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą, energią i emocjami,
 • nawiążesz nowe, inspirujące znajomości z kobietami spoza Twojego środowiska,
 • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w bliskości z naturą, w atmosferze otwartości i akceptacji.
pmr_27-30_lipiec_2023-21

MEDYTACJA UWAŻNOŚCI

Na naszym kobiecym weekendzie dowiesz się dlaczego warto wdrożyć praktykowanie uważności do codziennych rytuałów dbania o swój dobrostan.

Spróbujesz 3 rodzajów medytacji oraz różnych praktyk nieformalnych uważności, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z oddechem i świadomością, jest Ci najbliższa, przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia. Poprowadzimy Cię przez praktykę medytacji oddechu, miłości własnej, relaksujący skan ciała, medytację w ruchu, uważność w codzienności, uważność skierowaną do wewnątrz i na zewnątrz.

KONCERT MIS I GONGÓW

Misją Pani ma relaks jest wprowadzanie kobiet do świata relaksacji poprzez doświadczanie szerokiego wachlarza praktyk z różnych dziedzin i kultur – dźwięki mis i gongów od około 5 tysięcy lat znajdują zastosowanie w hinduskiej sztuce uzdrawiania i do dziś służą uspokajaniu emocji i odnajdowaniu harmonii, co sprzyja zdrowiu na wszystkich płaszczyznach.

Leżąc wygodnie w gniazdku, umoszczonym w podwieszonym do sufitu hamaku, poddamy się kojącemu masażowi dźwiękiem – harmonizującemu działaniu wibracji, które usuwają napięcia, zmęczenie i lęki, regenerują oraz odświeżają ciało i umysł.

Koncert mis i gongów

ROZWÓJ OSOBISTY

Pani ma relaks to również inspirujące, autorskie, twórcze warsztaty rozwijające wrażliwość, kreatywność, uważność i poczucie własnej wartości.

Podczas weekendu “Zmysł(y) relaksu” weźmiesz udział w warsztatach redukcji stresu, na których poznasz rozmaite strategie obniżania poziomu kortyzolu i naprawiania szkód, jakie nam wyrządza stres. Podczas warsztatów samomiłość i ciałoczułość zastanowisz się na jakich przekonaniach zbudowałaś relację ze swoim ciałem i wypróbujesz technikę otwierania się na sygnały, które wysyła. W kręgu wdzięczności doświadczysz niezwykłej mocy doceniania choćby najmniejszych codziennych dobrych doświadczeń.

WARSZTATY AROMATERAPII

Olejki eteryczne są najczystszą esencją botaniczną otrzymywaną z ziół, kwiatów i innych części roślin i są wykorzystywane przez człowieka od ponad 6000 lat. Na warsztatach z aromaterapii dowiesz się między innymi jaką siłę mają zapachy, jak wpływają na emocje i jak możesz wykorzystać olejki eteryczne dbając o swój dobrostan.

Te wyjątkowe warsztaty to sposób na relaks i uczta dla zmysłów, podczas której wykonasz swoje własne, naturalne perfumy (roll-on) i relaksującą mgiełkę zapachową – wszystko na bazie naturalnych olejków Doterra.

Aromaterapia

BŁOGI RELAKS NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego. Natura nas wspiera, uspokaja, zakotwicza w teraźniejszości, napełnia energią, leczy.

Podczas “Zmysł(ów) relaksu” wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z naturą. Będziemy doświadczać lasu wszystkimi zmysłami podczas uważnego spaceru shinrin-youku, czerpać uzdrawiającą energię z ziemi podczas praktyki uziemiania i medytacji w ruchu, relaksować się podczas gorącej kąpieli w ustawionej w lesie bani i przy wieczornym ognisku.

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś jak najwięcej skorzystała z naszych autorskich warsztatów i mogła wdrożyć zdobytą na nich wiedzę w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas pełen wiedzy, starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń, z którego będziemy korzystać podczas warsztatów rozwojowych.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

Program warsztatów

PROGRAM WARSZTATÓW

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

MIEJSCE __________

Namaste Jamno

okolice Częstochowy

Namaste Jamno to stworzone z pasji i miłości do natury miejsce świadomego rozwoju, pracy nad ciałem i duchem, na który składają się 4 drewniane domki, przestronna altana i jurta położone w malowniczym zagajniku. Tu wręcz zatapiasz się w naturze wszystkimi zmysłami, by w aurze spokoju, wśród kojących dźwięków lasu, harmonizować ciało, umysł i duszę.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w klimatycznych, drewnianych domkach, otoczonych drzewami. W każdym domku są dwie dwuosobowe sypialnie, salon z aneksem kuchennym (a w nim kawa i herbata) i dobrze wyposażona łazienka.
Do naszej dyspozycji jest też przestronna i jasna sala do ćwiczeń, oszklona i ogrzewana altana, w której spożywamy posiłki, miejsce na ognisko i podgrzewana balia z wodą.

namaste_jamno_00
pmr_27-30_lipiec_2023-235

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania wegetariańskie, przyrządzane w duchu kuchni pięciu przemian – przygotowywane z lokalnych produktów najwyższej jakości. Na śniadanie będziesz mogła wybierać między zdrową owsianką a rozmaitymi pastami do chleba domowej roboty i domowymi przetworami. Zadbamy o Twoje zmysły i dobre samopoczucie pysznymi, dwudaniowymi obiadami i ciepłymi kolacjami, dopieścimy słodyczą świeżo wyjętego z piekarnika ciasta.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje w okolicy

Szlak Orlich Gniazd

Malowniczy szlak turystyczny (ponad 160 km) łączący większość Orlich Gniazd, czyli jurajskich zamków i warowni wybudowanych na skałach dochodzących do 30 metrów wysokości. Główną atrakcją szlaku, oprócz zamków i malowniczych ruin, są osobliwości przyrody i piękne krajobrazy – wapienne ostańce skalne, wyżłobione w wapieniu doliny i jaskinie tworzą tu iście baśniowy krajobraz.

szlak-orlich-gniazd-01
pmr_czerwiec_12

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – wykonane z 100% biodegradowalnego, naturalnego kauczuku i korka,
 • wałki do medytacji od polskiej marki Wellb – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z Wellb – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych. Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Pani od słowa, współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...

fizjoterapeutka,
specjalistka aromaterapii

Z wykształcenia jest fizjoterapeutką – pomoc innym zawsze była dla niej nadrzędną wartością. Od kilku lat zajmuje się edukacją na temat naturalnych rozwiązań i wspiera w osiąganiu dobrostanu. Dla Pani ma relaks prowadzi warsztaty aromaterapii, na których wyjaśnia relaksujące i wspierające zdrowie właściwości olejków.

Więcej informacji...

Chciałabyś wziąć udział w podobnym wydarzeniu?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.