RELAKSUJĄCY KOBIECY WEEKEND __________

ZMYSŁ(Y) relaksu

 • Termin: 20–22 września (piątek–niedziela)
 • Miejsce: Namaste Jamno // Śląsk, okolice Częstochowy

Jesteś zabiegana, przeciążona i potrzebujesz chwili oddechu? Szukasz wyjazdu blisko natury, na którym przyjemnie się zrelaksujesz i nauczysz lepiej dbać o swój dobrostan?

Zanurz się w zapachach, dźwiękach, smakach, w sobie. Obdarz się czułością, poczuj lekkość i spokój.

Podaruj sobie kobiecy wyjazd z Pani ma relaks, spróbuj różnych praktyk medytacji i uważności, poznaj techniki redukcji stresu angażujące różne zmysły, naucz się oddechowych technik relaksacyjnych, dowiedz się jak zapachy wpływają na Twoje emocje i zdrowie. Spędź miły, inspirujący czas w kręgu kobiet, zrelaksuj się w hamaku na koncercie mis i gongów tybetańskich, w ustawionej w lesie bani z gorącą wodą i przy ognisku.

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającymi regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego, nauczymy Cię zarządzania źródłami wewnętrznej energii.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń i umiejętności. Inspirujące warsztaty pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • spróbujesz różnych praktyk medytacji i uważności, aby wybrać praktykę pracy z ciałem i oddechem najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia,
 • dowiesz się jak zapachy działają na emocje i jak mogą Cię wspierać w redukcji stresu, stworzysz własne perfumy (roll-on) i aromatyczną mgiełkę,
 • doświadczysz harmonizującego ciało działania wibracji, podczas koncertu mis i gongów tybetańskich,
 • dowiesz się czym jest zdrowy oddech i poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz odbudowywać jego funkcjonalność i zwiększać świadomość ciała,
 • dowiesz się jak lepiej i pełniej dbać o swoje zdrowie dzięki prostym, codziennym praktykom,
 • nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą, energią i emocjami,
 • weźmiesz udział w praktyce uziemiania i shinrin yoku, które zainspirują Cię do częstszego, uważnego kontaktu z naturą,
 • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w bliskości z naturą, w atmosferze otwartości i akceptacji.
pmr_maj_2023-261

MEDYTACJA UWAŻNOŚCI

Dowiesz się dlaczego warto wdrożyć praktykowanie uważności do codziennych rytuałów dbania o swój dobrostan. Będziesz miała okazję spróbować różnych praktyk, poprzedzonych instruktażem:

 • medytacji miłości własnej,
 • medytacji w ruchu, połączonej z uziemianiem,
 • relaksującego skanu ciała, połączonego z masażem na matach do akupresury,
 • uważnego spaceru leśnego shinrin yoku.

KONCERT MIS I GONGÓW

Misją Pani ma relaks jest wprowadzanie kobiet do świata relaksacji poprzez doświadczanie szerokiego wachlarza praktyk z różnych dziedzin i kultur – dźwięki mis i gongów od około 5 tysięcy lat znajdują zastosowanie w hinduskiej sztuce uzdrawiania i do dziś służą uspokajaniu emocji i odnajdowaniu harmonii, co sprzyja zdrowiu na wszystkich płaszczyznach.

Podczas „Zmysłów relaksu” zaprosimy Cię na kojący masaż dźwiękiem w podwieszanym do sufitu hamaku.

Joga i medytacja

WARSZTATY ODDECHOWE

Na wyjazdach Pani ma relaks pokazujemy szeroki wachlarz praktyk relaksujących i prozdrowotnych, w tym wiele narzędzi dbania o zdrowie i równowagę, w które są wyposażone nasze ciała.

Podczas warsztatów dowiesz się czym jest zdrowy oddech i jak wiele benefitów możesz z niego czerpać. Poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz mogła odbudowywać jego funkcjonalność i zwiększać świadomość ciała, a także dowiesz się jak możesz używać oddechu do redukcji stresu.

WARSZTATY AROMATERAPII

Na warsztatach z aromaterapii dowiesz się między innymi jak działa zmysł węchu, czym jest aromaterapia, jak zapachy wpływają na emocje i jak możesz wykorzystać olejki eteryczne dbając o swój dobrostan.

Te pachnące warsztaty to sposób na relaks i uczta dla zmysłów, podczas której wykonasz swoje własne, naturalne perfumy (roll-on) i relaksującą mgiełkę zapachową – wszystko na bazie naturalnych olejków Doterra.

Aromaterapia

ROZWÓJ OSOBISTY

Wyjazdy Pani ma relaks to też autorskie warsztaty rozwijające uważność i poczucie własnej wartości.

Podczas weekendu “Zmysł(y) relaksu” weźmiesz udział w warsztatach, na których poznasz rozmaite strategie obniżania poziomu kortyzolu i naprawiania szkód, jakie nam wyrządza stres i nauczysz się wykorzystywać przyjemne doznania zmysłowe do wychodzenia z reakcji stresowej, a w kręgu wdzięczności odkryjesz moc doceniania choćby najmniejszych, codziennych, dobrych doświadczeń.

BŁOGI RELAKS NA ŁONIE NATURY

Kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego, dlatego wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk, opartych o świadome obcowanie z przyrodą.

Będziemy doświadczać lasu wszystkimi zmysłami podczas uważnego spaceru shinrin-youku, uziemiania i medytacji w ruchu, relaksować się kąpielą w gorącej bani i przy ognisku pod rozgwieżdżonym niebem. Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, część warsztatów poprowadzimy na trawie.

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś jak najwięcej skorzystała z naszych autorskich warsztatów i mogła wdrożyć zdobytą na nich wiedzę w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas pełen wiedzy, starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń, z którego będziemy korzystać podczas warsztatów rozwojowych.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

PROGRAM WARSZTATÓW

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

Program warsztatów
namaste_jamno_00

MIEJSCE __________

Namaste Jamno

okolice Częstochowy

Namaste Jamno to stworzone z pasji i miłości do natury miejsce świadomego rozwoju, pracy nad ciałem i duchem, na który składają się 4 drewniane domki, przestronna altana i jurta położone w malowniczym zagajniku. Tu wręcz zatapiasz się w naturze wszystkimi zmysłami, by w aurze spokoju, wśród kojących dźwięków lasu, harmonizować ciało, umysł i duszę.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w klimatycznych, drewnianych domkach, otoczonych drzewami. W każdym domku są dwie dwuosobowe sypialnie, salon z aneksem kuchennym (a w nim kawa i herbata) i dobrze wyposażona łazienka.

Do naszej dyspozycji jest też przestronna i jasna sala do ćwiczeń, oszklona i ogrzewana altana, podgrzewana balia z wodą, a jeśli temperatury dopiszą – klimatyczna jurta.

pmr_27-30_lipiec_2023-235

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Serwujemy pyszne dania wegetariańskie, przyrządzane w duchu kuchni sezonowej – przygotowywane z lokalnych produktów najwyższej jakości. Na śniadanie będziesz mogła wybierać między zdrową owsianką a rozmaitymi pastami do chleba domowej roboty i domowymi przetworami. Zadbamy o Twoje zmysły i dobre samopoczucie pysznymi, dwudaniowymi obiadami i ciepłymi kolacjami, dopieścimy słodyczą świeżo wyjętego z piekarnika ciasta.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje w okolicy

Szlak Orlich Gniazd

Jeśli w niedzielę po zakończeniu warsztatów miałabyś ochotę na wycieczkę krajoznawczą, polecamy malowniczy szlak turystyczny, łączący większość Orlich Gniazd, czyli jurajskich zamków i wybudowanych na skałach warowni. Główną atrakcją szlaku, oprócz zamków i malowniczych ruin, są osobliwości przyrody i piękne krajobrazy – wapienne ostańce skalne, wyżłobione w wapieniu doliny i jaskinie tworzą tu iście baśniowy krajobraz.

szlak-orlich-gniazd-01
Załęczański Park Krajobrazowy nad Wartą

Załęczański Park Krajobrazowy nad Wartą

W odległości 45-minut samochodem od Namaste Jamno, znajduje się Załęczański Park Krajobrazowy nad Wartą. Warta płynie na jego wysokości dzikim, naturalnym korytem, tworząc malownicze przełomy w dolinie. Według niektórych to jej najpiękniejszy i najbardziej zróżnicowany przyrodniczo odcinek. Na terenie parku znajdują się ścieżki piesze i rowerowe oraz szlak kajakowy.

pmr brand

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – wykonane z 100% biodegradowalnego, naturalnego kauczuku i korka,
 • wałki do medytacji od polskiej marki Wellb – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • maty do akupresury Pranamat – wykonane z naturalnego lnu i włókna kokosowego, z elementami masującymi z hipoalergicznego plastiku HIPS.
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z Wellb – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych. Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

CENA WARSZTATU __________

Twoja inwestycja

Cena promocyjna: 1960 PLN // jeśli zapiszesz się do 20 lipca

Cena regularna: 2060 PLN // jeśli zapiszesz się po 20 lipca

Cena dla stałych klientek: 1854 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

2 noclegi w sypialni dwuosobowej, w dwupoziomowych domkach czteroosobowych z łazienką i aneksem kuchennym
2 pyszne i zdrowe śniadania wegetariańskie
2 pyszne kolacje wegetariańskie
1 pyszny obiad wegetariański
1 lekki lunch na drogę (w niedzielę)
sesję relaksacji na matach do akupresury

warsztaty aromaterapii
praktykę uziemiania z medytacją w ruchu

warsztaty oddechowe
warsztaty redukcji stresu
koncert instrumentów terapeutycznych
sesję medytacji prowadzonej
sesję skanowania ciała
warsztaty wdzięczności

praktykę shinrin yoku
wysokiej jakości akcesoria i materiały dydaktyczne na warsztaty

GRATIS

powitalna paczka relaksujących upominków
pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu
1-miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy
zniżki od partnerów wyjazdu
ubezpieczenie NNW
towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet
atmosfera relaksu i dobrej zabawy
bliskość natury

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Namaste Jamno – skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o możliwości dojazdu transportem publicznym lub z inną uczestniczką wyjazdu

ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (sprawdź szczegóły)

ZAPISY __________

Rezerwacja i płatność

Chcemy spędzić z Wami jakościowy czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. 

 • Zarezerwuj sobie miejsce na wyjeździe, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
 • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz instrukcje do opłacenia wyjazdu. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
 • Wpłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce. Zachęcamy Cię do wykupienia ubezpieczenia kosztów wyjazdu, które obejmuje ponad 20 powodów rezygnacji z podróży.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.pl lub zadzwoń pod numer 601 131 115 (Ola).

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten wyjazd
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

Chciałabyś wziąć udział w tym wydarzeniu, ale termin Ci nie pasuje?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, edukatorka uważności, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...

edukatorka aromaterapii

Pani od olejków, promotorka aromaterapii, miłośniczka naturalnych metod wspierania zdrowia i dobrego samopoczucia, kiedyś księgowa. Zrezygnowała z pracy na etacie i „pewnego zawodu”, by samodzielnie decydować o swoim czasie i wykonywanej pracy. Z dużą radością dzieli się wiedzą o olejkach eterycznych i stale rozwija się w tym obszarze. Ukończyła 8-tygodniowy kurs MBSR. Zdobyte tam umiejętności wykorzystuje na co dzień na własnych dzieciach (3 i 7 lat) oraz mężu.

Więcej informacji...

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby zarezerwować miejsce na kobiecy weekend „Zmysł(y) relaksu”, wypełnij poniższy formularz. Automatycznie dostaniesz potwierdzenie wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder oferty lub SPAM.

Aby kupić miejsce na wyjazd „Zmysł(y) relaksu” jako prezent, kliknij TUTAJ i przejdź do formularza Biletu do relaksu.

W razie pytań możesz zadzwonić pod nr ‭601 131 115‬ (Ola) albo wysłać wiadomość na maila: kontakt@panimarelaks.pl

Dane uczestniczki

_____________
Specjalne diety wiążą się z dodatkową opłatą – ustalamy to indywidualnie. Szczegóły swojej diety opisz w polu "informacje dodatkowe" znajdującym się poniżej.
Dane do faktury podaj w polu "informacje dodatkowe".
Zaznaczając "tak", pomożemy Ci znaleźć dogodny środek transportu lub połączymy Cię z inną uczestniczką z okolicy Twojego miejsca zamieszkania.
Wpisz specjalny kod rabatowy lub jeśli byłaś już na naszym wyjeździe podaj jego termin.
_____________

Po kliknięciu „Wyślij zgłoszenie” odczekaj chwilkę (10-15 sekund), do załadowania się strony z potwierdzeniem. Automatycznie dostaniesz wiadomość wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.