RELAKSUJĄCY KOBIECY WEEKEND __________

OTULENIE

 • Termin: 11 – 13 października 2024 (piątek–niedziela)
 • Miejsce: Zagroda Kwietne Łąki, Mazury (okolice Rucianego-Nidy)

Jesteś zabiegana, przeciążona i potrzebujesz chwili oddechu? Szukasz wyjazdu blisko natury, na którym przyjemnie się zrelaksujesz i nauczysz lepiej dbać o swój dobrostan?

Wsłuchaj się w siebie, zanurz w naturze, poczuj lekkość i spokój.

Podaruj sobie kobiecy weekend z Pani ma relaks. Spróbuj różnych praktyk jogi i medytacji, zainspiruj się podczas kreatywnych warsztatów i ćwiczeń, zrelaksuj na koncercie gongów i mis tybetańskich w przepięknej zagrodzie położonej nad krystalicznie czystą rzeką Krutynią, by lepiej dbać o swoje dobre samopoczucie, efektywniej wspierać swój potencjał i zarządzać stresem.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

relaxedgirl_oneline

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającymi regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

lubisz odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.
pmr_10-11listopad_2023-48

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • spróbujesz aż 4 różnych praktyk jogi, aby wybrać tę najbardziej dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia,
 • nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą, energią i emocjami,
 • nabierzesz uważności wobec sposobu, w jaki się do siebie zwracasz, aby wspierać się energią wypowiadanych do siebie i o sobie słów i przekonań,
 • poznasz techniki wspierającej komunikacji, które poprawią jakość Twoich relacji,
 • doświadczysz harmonizującego ciało działania wibracji, podczas koncertu mis i gongów tybetańskich,
 • kreatywnie się rozbudzisz i nawiążesz bliższy kontakt ze sobą podczas ćwiczenia intuicyjnego pisania,
 • odkryjesz kojącą moc uważności i sposoby, by wdrożyć ją w swoje codzienne rytuały dbania o swój dobrostan,
 • zaczniesz odczuwać więcej energii i radości, dzięki wysłuchaniu swojego wewnętrznego głosu i pożegnaniu niewspierających przekonań,
 • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w atmosferze otwartości i akceptacji.

KĄPIEL W DŹWIĘKACH __________

KONCERT MIS I GONGÓW

Misją Pani ma relaks jest wprowadzanie kobiet do świata relaksacji poprzez doświadczanie szerokiego wachlarza praktyk z różnych dziedzin i kultur – dźwięki mis i gongów od około 5 tysięcy lat znajdują zastosowanie w hinduskiej sztuce uzdrawiania i do dziś służą uspokajaniu emocji i odnajdowaniu harmonii, co sprzyja zdrowiu na wszystkich płaszczyznach.

Leżąc w wygodnych pozycjach, w emocjonalnie bezpiecznej przestrzeni, poddamy się kojącemu masażowi dźwiękiem – harmonizującemu działaniu wibracji, które usuwają napięcia, zmęczenie i lęki, regenerują oraz odświeżają ciało i umysł.

RUCH I UWAŻNOŚĆ __________

JOGA I MEDYTACJA

Na naszym kobiecym weekendzie będziesz miała okazję spróbować aż czterech różnych praktyk jogi oraz praktyki medytacji, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z ciałem, oddechem i świadomością, jest Ci najbliższa i przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia.

Po przyjeździe będziesz mogła rozciągnąć ciało i uwolnić zgromadzone w nim napięcia podczas spokojnej praktyki, co rano rozbudzimy naszą życiową energię podczas dynamicznej praktyki Vinyasa Yogi, opartej na sekwencji Powitanie Słońca, a w ramach sobotniej, popołudniowej praktyki będziesz mogła spróbować łagodniejszej sekwencji Powitanie Księżyca  i rozciągającej Yin Yogi, zwanej również jogą powięziową.

WARSZTATY __________

ROZWÓJ OSOBISTY

Pani ma relaks to również inspirujące, autorskie, twórcze warsztaty rozwijające wrażliwość, kreatywność, uważność i poczucie własnej wartości.

Podczas tego weekendu weźmiesz udział w ceremonii uwalniania – ćwiczeniu wewnętrznego dialogu, które pomoże Ci puścić przywiązania i pożegnać stare jakości, które już Ci nie służą, w warsztatach wspierającej komunikacji, na których będziemy dyskutować o tym, jaki wpływ na nas mają słowa, których używamy na co dzień i jak język kształtuje nasze relacje ze światem, ludźmi i samymi sobą, ćwiczeniu intuicyjnego pisania, a także odkryjesz kojącą moc uważności.

ODPOCZYNEK __________

BŁOGI RELAKS NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego. 

Podczas kobiecego weekendu “OTULENIE” wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z naturą. Będziemy będziemy doświadczać lasu wszystkimi zmysłami podczas leśnej kąpieli shinrin-youku, czyli uważnego spaceru i czerpać uzdrawiającą energię z ziemi podczas praktyki uziemiania.

PREZENTY __________

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś wiedzę zdobytą na naszych autorskich warsztatach mogła wdrożyć w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

AGENDA __________

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

MIEJSCE __________

Zagroda Kwietne Łąki

Mazury – okolice Rucianego-Nidy

Zagroda Kwietne Łąki powstała z marzeń o pięknym miejscu na ziemi, do którego można przyjechać odpocząć, pomedytować, czy – jeśli tylko dusza jest na to gotowa – przyjrzeć się sobie z bliska, w ciszy i spokoju.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w przytulnych, dwu- i trzyosobowych pokojach w stonowanych kolorach, każdy z prywatną łazienką. Nasz styl to mieszanka prostej skandynawskiej formy i rustykalnych akcentów. Podczas urządzania wnętrz przyświecała nam myśl, by nic nie rozpraszało relaksu.

kwietnelaki_24
witramowo_18

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Podczas kobiecego weekendu serwujemy zdrowe, wegetariańskie dania, które sycą ciało i duszę. Wedle możliwości sezonu wykorzystujemy produkty lokalne i własne wyroby. Przygotowujemy smaczne i różnorodne posiłki – trzy dziennie plus deser.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Leśniczówka Pranie

Położona w Puszczy Piskiej, tuż nad jeziorem Nidzkim, Leśniczówka Pranie powstała około 1880 roku. Przeszła do historii dzięki pobytom w niej Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, który napisał tam wiele ważnych utworów. Dziś w Praniu znajduje się muzeum poświęcone temu wybitnemu poecie i centrum kulturalne. Wokół Prania biegnie przyrodnicza ścieżka dydaktyczna o długości 1400 metrów (czas spaceru edukacyjnego: około 40 minut).

fot. J.T. Gwiazdowski
majdan_koniki_polskie

Majdan

Położone po sąsiedzku (zaledwie 3 kilometry od Zagrody Kwietne Łąki) gospodarstwo agroturystyczne, w którym prowadzona jest bezstajenna hodowla koników polskich. Po uprzednim umówieniu się, można przejechać się na koniku polskim oraz podziwiać całe stada wiejskich zwierząt: królików, kaczek, gęsi, krów, kóz i owiec.

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – stworzone w duchu minimalizmu, wykonane z nadającej się recyklingu pianki TPE oraz naturalnego korka,
 • wałki do jogi od polskiej marki WellB – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z WellB – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy,
 • maty do akupresury Pranamat ECO – wykonane z naturalnego lnu i włókna kokosowego, z elementami masującymi z hipoalergicznego plastiku HIPS.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

pmr brand

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

CENA WARSZTATU __________

Twoja inwestycja

Cena promocyjna: 2060 PLN // jeśli zapiszesz się do 30 kwietnia

Cena regularna: 2160 PLN // jeśli zapiszesz się po 30 kwietnia

Cena dla stałych klientek: 1940 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

3 noclegi w pokojach dwu i trzyosobowych (jeśli chcesz mieć cały pokój dla siebie, poprosimy Cię o dopłatę w wysokości 360 PLN)
3 pyszne i zdrowe śniadania wegetariańskie
3 pyszne kolacje wegetariańskie
2 pyszne obiady wegetariańskie
1 lekki lunch na drogę (w niedzielę)
sesję relaksacji na matach do akupresury
praktyki jogi w 3 różnych stylach
praktykę uziemiania z medytacją w ruchu

warsztaty plecenia wianków
koncert mis i gongów
sesje medytacji prowadzonych
warsztaty automasażu ciała
sesję progresywnej relaksacji mięśni
krąg wdzięczności
wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu
akcesoria i materiały dydaktyczne na warsztaty

GRATIS

powitalna paczka relaksujących upominków
pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu
1-miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy
zniżki od partnerów wyjazdu
ubezpieczenie NNW
towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet
atmosfera relaksu i dobrej zabawy
bliskość natury

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Zagrody Kwietne Łąki – skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o możliwości dojazdu transportem publicznym lub z inną uczestniczką wyjazdu

ZAPISY __________

Rezerwacja i płatność

Chcemy spędzić z Wami jakościowy czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. 

 • Zarezerwuj sobie miejsce na wyjeździe, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
 • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz instrukcje do opłacenia zadatku w kwocie 1260 zł. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
 • Wpłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.pl lub zadzwoń pod numer 601 131 115 (Ola).

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

Chciałabyś wziąć udział w podobnym wydarzeniu?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten wyjazd
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

PROWADZĄCA __________

Kto o Ciebie zadba?

Nazywam się Anna Werstak,

jestem nauczycielką jogi i trenerką metod relaksacyjnych.

Ukończyłam kursy nauczycielskie w 3 stylach jogi (Vinyasa, Yin oraz Nidra) akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance. Poprzez kolejne kursy i warsztaty doszkalające nieustannie zgłębiam swoją wiedzę na temat różnorodnych metod i technik wpływających na dobrostan człowieka. Moją misją jest wprowadzanie Cię do świata relaksacji, poprzez ukazanie różnorodnych narzędzi służących poprawie zdrowia psychicznego, emocjonalnego, a także fizycznego.

W 2021 roku stworzyłam markę i projekt Pani ma relaks, w ramach którego organizuję autorskie warsztaty i wyjazdy z myślą o zabieganych, zestresowanych i zmęczonych kobietach. Podczas takich spotkań praktykujemy jogę i inne formy ruchy, uczymy świadomego oddechu, ćwiczymy uważność, wdzięczność i samoakceptację. Oprócz organizowania kobiecych wydarzeń nagrywam Relaksujący podcast.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby zarezerwować miejsce na kobiecy weekend „OTULENIE”, wypełnij poniższy formularz. Automatycznie dostaniesz potwierdzenie wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder oferty lub SPAM.

Aby kupić miejsce na wyjazd „OTULENIE” jako prezent, kliknij TUTAJ i przejdź do formularza Biletu do relaksu.

W razie pytań możesz zadzwonić pod nr 504 220 033 (Ania) lub 601 131 115 (Ola) albo wysłać wiadomość na maila: kontakt@panimarelaks.com

Dane uczestniczki

_____________
Specjalne diety wiążą się z dodatkową opłatą – ustalamy to indywidualnie. Szczegóły swojej diety opisz w polu "informacje dodatkowe" znajdującym się poniżej.
Dane do faktury podaj w polu "informacje dodatkowe".
Zaznaczając "tak", pomożemy Ci znaleźć dogodny środek transportu lub połączymy Cię z inną uczestniczką z okolicy Twojego miejsca zamieszkania.
_____________

Po kliknięciu „Wyślij zgłoszenie” odczekaj chwilkę (10-15 sekund), do załadowania się strony z potwierdzeniem. Automatycznie dostaniesz wiadomość wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.