RELAKSUJĄCY KOBIECY WEEKEND __________

OTULENIE

 • Termin: 11 – 13 października 2024 (piątek–niedziela)
 • Miejsce: Zagroda Kwietne Łąki, Mazury (okolice Rucianego-Nidy)

Jesteś zabiegana, przeciążona i potrzebujesz chwili oddechu? Szukasz wyjazdu blisko natury, na którym przyjemnie się zrelaksujesz i nauczysz lepiej dbać o swój dobrostan?

Wsłuchaj się w siebie, zanurz w naturze, poczuj lekkość i spokój.

Podaruj sobie kobiecy weekend z Pani ma relaks. Spróbuj różnych praktyk jogi i medytacji, zainspiruj się podczas kreatywnych warsztatów i ćwiczeń, zrelaksuj na koncercie gongów i mis tybetańskich w przepięknej zagrodzie położonej nad krystalicznie czystą rzeką Krutynią, by lepiej dbać o swoje dobre samopoczucie, efektywniej wspierać swój potencjał i zarządzać stresem.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

relaxedgirl_oneline

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającymi regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu – dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

lubisz odpoczynek na łonie natury

Zapraszamy Cię w piękne miejsce blisko natury, której doświadczamy z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.
pmr_10-11listopad_2023-48

CZEGO DOŚWIADCZYSZ __________

Podczas tego wyjazdu:

 • spróbujesz aż 4 różnych praktyk jogi, aby wybrać tę najbardziej dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia,
 • nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych, które pomogą Ci lepiej zarządzać stresem, uwagą, energią i emocjami,
 • nabierzesz uważności wobec sposobu, w jaki się do siebie zwracasz, aby wspierać się energią wypowiadanych do siebie i o sobie słów i przekonań,
 • poznasz techniki wspierającej komunikacji, które poprawią jakość Twoich relacji,
 • doświadczysz harmonizującego ciało działania wibracji, podczas koncertu mis i gongów tybetańskich,
 • kreatywnie się rozbudzisz i nawiążesz bliższy kontakt ze sobą podczas ćwiczenia intuicyjnego pisania,
 • odkryjesz kojącą moc uważności i sposoby, by wdrożyć ją w swoje codzienne rytuały dbania o swój dobrostan,
 • zaczniesz odczuwać więcej energii i radości, dzięki wysłuchaniu swojego wewnętrznego głosu i pożegnaniu niewspierających przekonań,
 • spędzisz wartościowy czas dbania o siebie w atmosferze otwartości i akceptacji.

KĄPIEL W DŹWIĘKACH __________

KONCERT MIS I GONGÓW

Misją Pani ma relaks jest wprowadzanie kobiet do świata relaksacji poprzez doświadczanie szerokiego wachlarza praktyk z różnych dziedzin i kultur – dźwięki mis i gongów od około 5 tysięcy lat znajdują zastosowanie w hinduskiej sztuce uzdrawiania i do dziś służą uspokajaniu emocji i odnajdowaniu harmonii, co sprzyja zdrowiu na wszystkich płaszczyznach.

Leżąc w wygodnych pozycjach, w emocjonalnie bezpiecznej przestrzeni, poddamy się kojącemu masażowi dźwiękiem – harmonizującemu działaniu wibracji, które usuwają napięcia, zmęczenie i lęki, regenerują oraz odświeżają ciało i umysł.

RUCH I UWAŻNOŚĆ __________

JOGA I MEDYTACJA

Na naszym kobiecym weekendzie będziesz miała okazję spróbować aż czterech różnych praktyk jogi oraz praktyki medytacji, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z ciałem, oddechem i świadomością, jest Ci najbliższa i przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia.

Po przyjeździe będziesz mogła rozciągnąć ciało i uwolnić zgromadzone w nim napięcia podczas spokojnej praktyki, co rano rozbudzimy naszą życiową energię podczas dynamicznej praktyki Vinyasa Yogi, opartej na sekwencji Powitanie Słońca, a w ramach sobotniej, popołudniowej praktyki będziesz mogła spróbować łagodniejszej sekwencji Powitanie Księżyca  i rozciągającej Yin Yogi, zwanej również jogą powięziową.

WARSZTATY __________

ROZWÓJ OSOBISTY

Pani ma relaks to również inspirujące, autorskie, twórcze warsztaty rozwijające wrażliwość, kreatywność, uważność i poczucie własnej wartości.

Podczas tego weekendu weźmiesz udział w ceremonii uwalniania – ćwiczeniu wewnętrznego dialogu, które pomoże Ci puścić przywiązania i pożegnać stare jakości, które już Ci nie służą, w warsztatach wspierającej komunikacji, na których będziemy dyskutować o tym, jaki wpływ na nas mają słowa, których używamy na co dzień i jak język kształtuje nasze relacje ze światem, ludźmi i samymi sobą, ćwiczeniu intuicyjnego pisania, a także odkryjesz kojącą moc uważności.

ODPOCZYNEK __________

BŁOGI RELAKS NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego. 

Podczas kobiecego weekendu “OTULENIE” wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z naturą. Będziemy będziemy doświadczać lasu wszystkimi zmysłami podczas leśnej kąpieli shinrin-youku, czyli uważnego spaceru i czerpać uzdrawiającą energię z ziemi podczas praktyki uziemiania.

PREZENTY __________

UPOMINKI I ZESZYT ĆWICZEŃ

Zależy nam, abyś wiedzę zdobytą na naszych autorskich warsztatach mogła wdrożyć w swój codzienny rytuał dbania o dobrostan, dlatego otrzymasz od nas starannie przygotowany zeszyt ćwiczeń.

Lubimy kiedy jest Ci miło, dlatego w prezencie powitalnym otrzymasz od nas zestaw relaksujących upominków do stworzenia swojego własnego sanktuarium spokoju, zniżki od partnerów wyjazdu na produkty wspierające Twoje odprężenie i nasz autorski mini-ebook z 10 pomysłami na relaks.

AGENDA __________

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

Nasz program jest bardzo bogaty – zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, ale jeszcze goręcej namawiamy Cię, byś słuchała głosu swojego organizmu. Dostosuj plan dnia do potrzeb swojego umysłu, duszy i ciała  – chcesz dłużej pospać albo wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów? Śmiało! W ten weekend nic nie musisz, wszystko możesz, Twój dobrostan jest najważniejszy.

MIEJSCE __________

Zagroda Kwietne Łąki

Mazury – okolice Rucianego-Nidy

Zagroda Kwietne Łąki powstała z marzeń o pięknym miejscu na ziemi, do którego można przyjechać odpocząć, pomedytować, czy – jeśli tylko dusza jest na to gotowa – przyjrzeć się sobie z bliska, w ciszy i spokoju.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w przytulnych, dwu- i trzyosobowych pokojach w stonowanych kolorach, każdy z prywatną łazienką. Nasz styl to mieszanka prostej skandynawskiej formy i rustykalnych akcentów. Podczas urządzania wnętrz przyświecała nam myśl, by nic nie rozpraszało relaksu.

kwietnelaki_24
witramowo_18

WYŻYWIENIE __________

Kuchnia roślinna

Podczas kobiecego weekendu serwujemy zdrowe, wegetariańskie dania, które sycą ciało i duszę. Wedle możliwości sezonu wykorzystujemy produkty lokalne i własne wyroby. Przygotowujemy smaczne i różnorodne posiłki – trzy dziennie plus deser.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępna jest woda, rozmaite herbaty i napary ziołowe.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona (specjalne diety mogą wiązać się z dopłatą – ustalamy to indywidualnie).

CZAS WOLNY __________

Atrakcje dodatkowe

Leśniczówka Pranie

Położona w Puszczy Piskiej, tuż nad jeziorem Nidzkim, Leśniczówka Pranie powstała około 1880 roku. Przeszła do historii dzięki pobytom w niej Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, który napisał tam wiele ważnych utworów. Dziś w Praniu znajduje się muzeum poświęcone temu wybitnemu poecie i centrum kulturalne. Wokół Prania biegnie przyrodnicza ścieżka dydaktyczna o długości 1400 metrów (czas spaceru edukacyjnego: około 40 minut).

fot. J.T. Gwiazdowski
majdan_koniki_polskie

Majdan

Położone po sąsiedzku (zaledwie 3 kilometry od Zagrody Kwietne Łąki) gospodarstwo agroturystyczne, w którym prowadzona jest bezstajenna hodowla koników polskich. Po uprzednim umówieniu się, można przejechać się na koniku polskim oraz podziwiać całe stada wiejskich zwierząt: królików, kaczek, gęsi, krów, kóz i owiec.

WSPARCIE __________

Sprzęt i akcesoria

Nie potrzebujesz zabierać nic szczególnego – żadnych specjalnych ubrań, sprzętów ani gadżetów, żeby w pełni uczestniczyć w naszych warsztatach – wszystko co niezbędne, zapewniamy my i partnerzy wyjazdu:

 • maty do jogi Pani ma relaks – stworzone w duchu minimalizmu, wykonane z nadającej się recyklingu pianki TPE oraz naturalnego korka,
 • wałki do jogi od polskiej marki WellB – wypełnione organiczną łuską gryki, powlekane mięciutkim welurem lub mieszanką ekologicznej bawełny i lnu,
 • pachnące poduszeczki na oczy Pani ma relaks, stworzone we współpracy z WellB – wypełnione siemieniem lnianym i suszonymi kwiatami lawendy,
 • maty do akupresury Pranamat ECO – wykonane z naturalnego lnu i włókna kokosowego, z elementami masującymi z hipoalergicznego plastiku HIPS.

Jeśli polubisz się z tymi akcesoriami, będziesz mogła je zakupić ze specjalną zniżką dla społeczności Pani ma relaks.

pmr brand

MISJA __________

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

REFERENCJE __________

Opinie naszych Klientek

Jeśli zastanawiasz się czy zarezerwować miejsce na kobiece wydarzenie Pani ma relaks, przeczytaj wybrane opinie uczestniczek poprzednich wyjazdów i warsztatów. Możesz też sprawdzić opinie o nas na Google i Facebooku.

CENA WARSZTATU __________

Twoja inwestycja

Cena promocyjna: 2060 PLN // jeśli zapiszesz się do 30 kwietnia

Cena regularna: 2160 PLN // jeśli zapiszesz się po 30 kwietnia

Cena dla stałych klientek: 1940 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

3 noclegi w pokojach dwu i trzyosobowych (jeśli chcesz mieć cały pokój dla siebie, poprosimy Cię o dopłatę w wysokości 360 PLN)
3 pyszne i zdrowe śniadania wegetariańskie
3 pyszne kolacje wegetariańskie
2 pyszne obiady wegetariańskie
1 lekki lunch na drogę (w niedzielę)
sesję relaksacji na matach do akupresury
praktyki jogi w 3 różnych stylach
praktykę uziemiania z medytacją w ruchu

warsztaty plecenia wianków
koncert mis i gongów
sesje medytacji prowadzonych
warsztaty automasażu ciała
sesję progresywnej relaksacji mięśni
krąg wdzięczności
wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu
akcesoria i materiały dydaktyczne na warsztaty

GRATIS

powitalna paczka relaksujących upominków
pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu
1-miesięczna subskrypcja w aplikacji Mindy
zniżki od partnerów wyjazdu
ubezpieczenie NNW
towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet
atmosfera relaksu i dobrej zabawy
bliskość natury

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Zagrody Kwietne Łąki – skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o możliwości dojazdu transportem publicznym lub z inną uczestniczką wyjazdu

ZAPISY __________

Rezerwacja i płatność

Chcemy spędzić z Wami jakościowy czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. 

 • Zarezerwuj sobie miejsce na wyjeździe, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
 • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz instrukcje do opłacenia zadatku w kwocie 1260 zł. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
 • Wpłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.pl lub zadzwoń pod numer 601 131 115 (Ola).

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

 • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
 • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką. Z całego serca to polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
 • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
 • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

Chciałabyś wziąć udział w podobnym wydarzeniu?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

BILET DO RELAKSU __________

Podaruj ten wyjazd
bliskiej kobiecie

Wierzymy, że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – warsztaty z Pani ma relaks.

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

WSPARCIE __________

Partnerzy wydarzenia

O NAS __________

Kto będzie o Ciebie dbał

Jesteśmy jak yin i yang – Ania jest oazą spokoju, Ola to wulkan energii. Łączy nas przyjaźń, miłość do natury i świadomość jej terapeutycznego wpływu na organizm, szacunek do naszej kobiecości, chęć ciągłego rozwoju i robienia fajnych, niosących dobro rzeczy. Dlatego postanowiłyśmy połączyć siły naszych dwóch, przeciwnych biegunów, paletę różnorodnych umiejętności i stworzyć wyjątkowe wydarzenia dla kobiet.

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii. Ukończyła kursy nauczycielskie akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance, a jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem joga Nidra, która jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie. W social mediach znajdziesz ją pod nazwą „Pani od relaksu”.

Więcej informacji...

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Pani od słowa, współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby zarezerwować miejsce na kobiecy weekend „OTULENIE”, wypełnij poniższy formularz. Automatycznie dostaniesz potwierdzenie wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder oferty lub SPAM.

Aby kupić miejsce na wyjazd „OTULENIE” jako prezent, kliknij TUTAJ i przejdź do formularza Biletu do relaksu.

W razie pytań możesz zadzwonić pod nr 504 220 033 (Ania) lub 601 131 115 (Ola) albo wysłać wiadomość na maila: kontakt@panimarelaks.com

Dane uczestniczki

_____________
Specjalne diety wiążą się z dodatkową opłatą – ustalamy to indywidualnie. Szczegóły swojej diety opisz w polu "informacje dodatkowe" znajdującym się poniżej.
Atrakcja zależna od pogody 🙂
Zaznaczając "tak" otrzymasz od nas 2 faktury: jedną po opłaceniu zadatku, a kolejną po zakończeniu warsztatów. Dane do faktury podaj w polu "informacje dodatkowe".
Zaznaczając "tak", pomożemy Ci znaleźć dogodny środek transportu lub połączymy Cię z inną uczestniczką z okolicy Twojego miejsca zamieszkania.
_____________

Po kliknięciu „Wyślij zgłoszenie” odczekaj chwilkę (10-15 sekund), do załadowania się strony z potwierdzeniem. Automatycznie dostaniesz wiadomość wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.