Otwórz się na siebie i swoje potrzeby, wsłuchaj się w głos swoich pragnień – najbardziej kreatywnej siły we wszechświecie. Połącz się ze wspierającą energią nowego Księżyca, by usłyszeć co w głębi duszy Cię porusza i zestroić się ze swoim celem.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

Księżycowe warsztaty rozwojowe

Intencje NOWIU

Nów to w astrologii czas o największym potencjale, sprzyjający zmianom i nowym początkom. Kiedy Księżyc znika z nieba, żeby rozpocząć nowy cykl wzrostu, nadchodzi naturalny czas na refleksję, odpoczynek i układanie nowego planu. Odetchnij głęboko, zrelaksuj się i dopuść do głosu serce Twojej osobowości, Twoje najgłębsze, szczere JA. Otwórz się na natchnienia, nowe pomysły, energie i jakości. Masz szansę zostawić za sobą to, co Ci nie służy, pożegnać stare nawyki i wyruszyć w nową, ekscytującą podróż, bo nów Księżyca jest przeciwieństwem starego porządku.

Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu tworzonym przez kobiety dla kobiet, z którego wrócisz z nowymi narzędziami, by świadomie kreować swoją rzeczywistość i pełniej dbać o swój dobrostan. W naszym bogatym programie znajdziesz księżycowe rytuały oczyszczenia i uwolnienia, sesję medytacji na rozbudzenie intuicji, relaksującą yin jogę z certyfikowaną nauczycielką, warsztaty świadomej kreacji rzeczywistości wykorzystujące energię nowiu, wspierającą określanie celi i układanie intencji, warsztaty afirmacji zmiany i warsztaty wdzięczności.

Czerpiąc z mądrości natury, tradycji słowian, wiedzy mistrzów jogi i psychologii, uwolnimy stres i napięcia. Ułożymy listę celów i pragnień, by rozpocząć proces kreacji rzeczywistości, w której odnajdziesz spokój i spełnienie. Zainspirujemy się podczas kreatywnych ćwiczeń i warsztatów w kręgu kobiet.

Zadbamy o ciało, umysł i duszę.

Zapraszamy!
Ania & Ola

„Potrzebujesz pragnienia, aby żyć pełnią życia. Potrzebujesz wizji, aby spełnić swoje pragnienia”.

~ Danielle LaPorte

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem i odczuwasz ciągłe przemęczenie

Pokażemy Ci różnorodne praktyki relaksacyjne. Wrócisz z warsztatu z wachlarzem narzędzi, by lepiej dbać o swój dobrostan na co dzień.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Podpowiemy Ci jak budować poczucie własnej wartości, pracować z ograniczającymi Cię przekonaniami i programować umysł na dostrzeganie dobra.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego, obudzimy drzemiące w Tobie “chcę” i “mogę”.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

Przyjazna przestrzeń
IMG_5709

Podczas księżycowych warsztatów:

 • poznasz księżycowe rytuały, dzięki którym oczyścisz swoją energię i zrobisz przestrzeń na nowe jakości,
 • stworzysz listę intencji i celów zgodnych z Twoimi wartościami i pragnieniami Twojego najgłębszego ja,
 • nauczysz się pracy z afirmacjami i sprawczymi przekonaniami, które będą Cię wspierać w realizacji Twoich celów,
 • odkryjesz moc wdzięczności i sposoby, by wdrożyć ją w swoje codzienne rytuały dbania o swój dobrostan,
 • poznasz techniki trenowania umysłu, by wychodził z głównej funkcji przetrwania, dostrzegał dobro i generował obfitość,
 • nawiążesz bliższy kontakt ze sobą i swoją intuicją, by wyjść z narzuconych przez zewnętrzne okoliczności ról i zadbać o swoje potrzeby,
 • zaczniesz odczuwać więcej energii i radości, dzięki wysłuchaniu swojego wewnętrznego głosu i pożegnaniu niewspierających przekonań,
 • zrelaksujesz ciało i umysł podczas praktyki rozciągającej yin jogi, ćwiczeń oddechowych i medytacji,
 • otrzymasz praktyczną wiedzę i narzędzia, które będziesz mogła wdrożyć w swój codzienny rytuał dbania o swój dobrostan,
 • otrzymasz wiedzę podaną w przystępny sposób oraz profesjonalnie przygotowane materiały dydaktyczne,
 • zharmonizujesz ciało, umysł i duszę poprzez nawiązanie lepszego kontaktu ze sobą i swoimi potrzebami.

PROGRAM WARSZTATÓW

Od godziny 9:45

Otwarcie drzwizaproszenie do wspólnej przestrzeni. Wejdź i poczuj się wygodnie.

10:00 – 10:30

Ceremonia powitalna – rytuał przejścia owiany aromatem palonych ziół o oczyszczających właściwościach, który pomoże nam puścić przywiązania, pożegnać stare jakości i obciążające energie. Oczyścimy naszą pamięć, by zrobić przestrzeń na nowe jakości i otwartość na nowe doświadczenia. Określimy swoje intencje warsztatów i nowiu w Wodniku.

10:30 – 10:45

Medytacja na rozbudzenie intuicji – praktyka medytacji prowadzonej z intencją rozbudzenia intuicji, będącej naszą wewnętrzną mocą, szóstym zmysłem, poszerzoną percepcją, która pozwala patrzeć, by zobaczyć prawdę i słuchać, by usłyszeć całą sobą.

10:45 – 12:15

Warsztaty świadomej kreacji rzeczywistości – otwórz się szeroko na to, czego pragniesz. Warsztaty rozwoju osobistego, podczas których wyruszysz w podróż w to, co w sobie nosisz, by wydobyć ze swojego wnętrza listę marzeń, celów i pragnień. Korzystając ze wspierającej nowe początki księżycowej energii nowiu, rozpoczniemy proces kreacji rzeczywistości, w której będziesz mogła odnaleźć spokój i spełnienie.

12:15 – 12:45

Przerwa – chwila na luźne rozmowy, poczęstunek i napary ziołowe

12:45 – 13:45

YIN joga – spokojna, statyczna praktyka, która pomaga uzyskać dostęp do głębszych tkanek, oddziałuje na tkankę łączną i powięź oraz równoważy energetycznie. Yin to energia kobieca – dzięki Yin jodze stajemy się bardziej czułe na swoje potrzeby, ale też uczymy się po prostu być, bez analizy i oceny.

13:45 – 14:30

Warsztaty afirmacji zmiany – słowa mają moc, również te, które mówisz do siebie samej. Sprawczego podejścia możesz uczyć się dzięki wygłaszaniu pozytywnych oświadczeń. Na warsztatach dowiesz się jak zmienić ograniczające Cię przekonania, dlaczego warto praktykować afirmacje i jak je tworzyć, by odzwierciedlały Twoje pragnienia i oddziaływały na Twój umysł, wspierając Cię w zmianach, których potrzebujesz, by czuć spokój i spełnienie.

14:30 – 15:00

Pożegnanie we wdzięczności – zamykające spotkanie warsztaty wdzięczności, objaśniające korzyści z nawyku dostrzegania codziennych radości, sukcesów i światła, nawet w ciemnych zakamarkach rzeczywistości. Propozycja ćwiczeń, które wspierają trening umysłu, by dostrzegał dobro i wdrażania praktykowania wdzięczności do rytuałów dbania o swój dobrostan.

CZAS I MIEJSCE

sobota, 21 stycznia 2023 – nów Księżyca w Wodniku
godz. 10:00 – 15:00

Studio Moonshot
Al. Ujazdowskie 24/111
00-478 Warszawa

Chcesz wziąć udział w kolejnym takim wydarzeniu?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

PARTNERZY WYDARZENIA

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy jak yin i yang – Ola to wulkan energii, Ania jest oazą spokoju. Łączy nas przyjaźń, miłość do natury i świadomość jej terapeutycznego wpływu na organizm, szacunek do naszej kobiecości, chęć ciągłego rozwoju i robienia fajnych, niosących dobro rzeczy. Dlatego postanowiłyśmy połączyć siły naszych dwóch, przeciwnych biegunów, paletę różnorodnych umiejętności i stworzyć wyjątkowe wydarzenia dla kobiet.

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii. Ukończyła kursy nauczycielskie akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance, a jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem joga Nidra, która jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie. W social mediach znajdziesz ją pod nazwą „Pani od relaksu”.

Więcej informacji...

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, edukatorka uważności, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...