Ciało, Umysł, Dusza – spójrz na siebie jak na niezwykłe zjawisko, CUDowną istotę.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

Jesteś CUDem!

Termin: 10 – 12 czerwca 2022

Miejsce: Witramowo 32 (Mazury)

Twoje ciało – niesie Cię przez życie. To dzięki niemu możesz oglądać, słyszeć i odczuwać świat, pracować, podróżować, przytulać się, smakować – robić wszystko, co lubisz. Ma cudowne możliwości regeneracji, chroni Cię, ostrzega przed niebezpieczeństwami i daje przyjemność. Podziękuj mu za to.

Twój umysł – tworzy Twoje życie. To dzięki niemu możesz kreować swoją rzeczywistość, planować, realizować, analizować, odkrywać, rozwiązywać problemy, tworzyć piękne rzeczy. Kieruje cudownym mechanizmem, jakim jest Twoje ciało. Podziękuj mu za to.

Twoja dusza – dopełnia, wypełnia, stanowi o Tobie. To ona wyznacza kierunek Twoich myśli, uczuć i działań, nadaje sens istnieniu, określa Twoje wartości, Twoje człowieczeństwo. Podziękuj jej za to. 

Rozluźnij ciało, oczyść umysł, nakarm duszę. Podaruj sobie kobiecy slow weekend na Mazurach z Pani ma relaks. Obdarz się troską i czułością na jaką zasługujesz. Uwolnij się od obciążeń i wyrzutów sumienia, poczuj wdzięczność i spokój, otwórz się na siebie i swoje potrzeby. Zanurz się w kojącej naturze, dźwiękach lasu, jeziora i dzwoneczków koshi. Zainspiruj się i zrelaksuj podczas kreatywnych ćwiczeń i warsztatów. Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu, organizowanym przez kobiety dla kobiet.

Zapraszamy!

Ania & Aleksandra

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającym regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości w życiu

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu - dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji i energii do działania

Pokażemy Ci nowe możliwości, podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego. Obudzimy drzemiące w Tobie “chcę” i “mogę”.

pragniesz się rozwijać

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące, twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz relaks na łonie natury

Zapraszamy Was w piękne miejsca blisko natury - doświadczamy jej z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.

cenisz relacje z innymi kobietami

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet - by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.
Warsztat wyjazdowy dla kobiet

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

  • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
  • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Możemy (za małą dopłatą) zapewnić Ci pojedynczy pokój lub zakwaterować Cię z inną uczestniczką, co z całego serca polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
  • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
  • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

PIĄTEK – ciało

Od 16:00

Przyjazd, zakwaterowanie i rozpakowanie walizek — wskakujemy wygodne stroje, oddychamy czystym powietrzem i zaczynamy cieszyć się otaczającą nas naturą.

18:00 – 18:30

Witajcie w kobiecym kręgu – zupełnie nieoficjalny początek Pani ma relaks.

18:30 – 19:00

Ceremonia uwalniania z Olą – rytuał przejścia, który pomoże nam puścić przywiązania, pożegnać stare jakości i energie, które już nam nie służą. Oczyścimy również naszą pamięć, by zrobić przestrzeń na nowe jakości i otwartość na nowe doświadczenia.

19:00 – 20:00

Powitalna kolacja – poznajmy się i otwórzmy na siebie.

20:00 – 21:00

Jestem wystarczająca – autorskie warsztaty afirmacji wzmacniających miłość własną prowadzone przez Olę.

21:00 – 21:30

Wieczorna Yin joga z Anią – powolna i relaksująca praktyka, która pozwoli nam nawiązać kontakt ze sobą. Dłuższe przytrzymanie pozycji pozwoli nam na stopniowe uwolnienie napięć z ciała.

21:30 – 22:00

Uwalniająca joga nidra z Anią – medytacja prowadzona, w której balansujemy pomiędzy jawą, a snem, czyli w miejscu, w którym dzieje się cała magia Twojej podświadomości. Ta praktyka pomoże uwolnić emocje, które już Ci nie służą i zastąpić je miłością do samej siebie.

SOBOTA – umysł

7:30 – 8:00

Uziemianie z Olą – zaczerpniemy zdrową energię z ziemi podczas porannego spaceru boso.

8:00 – 9:00

Joga na otwarcie umysłu z Anią – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozciągniemy zaspane ciało, rozbudzimy nasz umysł i naszą życiową energię.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, chleb wypiekany w mazurskiej kuchni i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 13:00

Warsztaty bogini Flory – pachnące latem warsztaty plecenia wianków z żywych kwiatów, podczas których miło się zrelaksujesz i dopieścisz swój kobiecy pierwiastek (atrakcja dodatkowo płatna, dla chętnych).

13:00 – 14:00

Czas dla siebie  – do wykorzystania na relaks, spacer nad jeziorem, czytanie, wspólne rozmowy.

14:00 – 15:00

Obiad w duchu slow food.

15:00 – 17:00

JA o SOBIE – prowadzone przez Olę ćwiczenie w kobiecym kręgu, pomagające rozpoznać wspierające i nie wspierające przekonania i dotrzeć do źródeł zakłóceń poczucia własnej wartości, by spojrzeć na siebie z większą czułością, miłością i wyrozumiałością.

18:00 – 18:15

Medytacja miłości do siebie z Anią – praktyka prowadzona, podczas której w naszym umyśle i ciało poczujemy kojące ciepło płynące z życzliwości, łagodności i miłości – do ludzi, do świata i przede wszystkim do siebie.

18:15 – 19:00

Self love joga z Anią – regenerująca praktyka, która pozwoli nam wejść w lepszy kontakt z ciałem i zniwelować zapisane w nim napięcia i stres. Podczas godzinnej sesji otulimy nasze ciała miłością i troską oraz skoncentrujemy umysł i emocje na to, aby poczuć się komfortowo we własnej skórze.

19:00 – 20:00

Kolacja inspirowana kuchnią roślinną i sezonową.

20:00 – 21:30

Kąpiel w dźwiękach – koncert mis tybetańskich, którego doświadczymy leżąc w wygodnych pozycjach. Podamy się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł.

NIEDZIELA - dusza

8:00 – 9:00

Joga na otwarcie serca z Anią – pobudzająca praktyka, która pomoże nam otworzyć się na otaczający nas świat z miłością. Szczególną uwagę skupimy na pracy przedniej i tylnej taśmy mięśniowo-powięziowej, przygotowując ciało do wygięć kręgosłupa i otwarcia klatki piersiowej.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, chleb wypiekany w mazurskiej kuchni i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 11:00

Warsztaty wdzięczności z Olą – wdzięczność to emocja o potężnym, pozytywnym ładunku energetycznym i źródło energii twórczej. Podczas warsztatów dowiemy się jakie korzyści płyną z regularnej praktyki i jak wyrobić w sobie nawyk wdzięczności.

11:00 – 12:00

Kąpiel leśna shinrin-youku z Olą – zanurzymy się w lesie podczas uważnego spaceru i będziemy go chłonąć i doświadczać wszystkimi zmysłami.

12:00 – 13:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer nad jeziorem, czytanie, wspólne rozmowy, drzemkę lub masaż (opcja dodatkowa).

13:00 – 14:00

Obiad w stylu slow food.

Od 14:00

Pożegnanie i powrót do domu z głowami pełnymi dobrych emocji, miłych wspomnień i miłości do samej siebie.

Dom gościnny Witramowo 32 na Mazurach - okolice Nidzicy

Dom gościnny Witramowo 32 znajduje się na samym początku województwa warmińsko – mazurskiego – na pograniczu Mazur Południowych i Warmii. Budynek położony jest w sielskiej okolicy, z dala od wsi, na niewielkim wzgórzu górującym nad doliną, pod lasem, na blisko 4.5 ha terenie z dostępem do prywatnego jeziora.

ZAKWATEROWANIE
Mieszkamy w klimatycznych, jasnych pokojach 2 i 3-osobowych z łazienką. Do naszej dyspozycji jest też przestronna altana w ogrodzie i hamaki z widokiem na jezioro, zawieszone pomiędzy drzewami.

WYŻYWIENIE
Serwujemy dania kuchni wegetariańskiej w duchu slow food – przygotowywane z lokalnych produktów najwyższej jakości. Mnóstwo warzyw i owoców trafi na Wasze talerze z naszego przydomowego ogródka.

TWOJA INWESTYCJA

Cena: 1460 PLN
Obserwuj nas na Instagramie lub zapisz się do newslettera by otrzymywać informacje o promocjach 🙂

CENA ZAWIERA

2 noclegi w pokojach dwu i trzyosobowych
2 pyszne i zdrowe śniadania
2 pyszne kolacje z lokalnych produktów
2 pyszne obiady w duchu slow food
4 praktyki jogi na pięknych matach Moonholi
praktykę joga nidra
sesję medytacji
koncert mis i gongów
warsztaty wdzięczności
warsztaty afirmacji wzmacniających miłość własną
ćwiczenie rozwojowe “Ja o sobie”
rytuał oczyszczania
wspólny uważny spacer – kąpiel leśną
praktykę uziemiania

GRATIS

powitalne upominki

3-miesięczna subskrypcja w aplikacji do medytacji Mindy

zniżki od partnerów wyjazdu

towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet

atmosfera relaksu i dobrej zabawy

bliskość natury

DODATKOWO PŁATNE

warsztaty florystyczne – 90 zł

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Witramowa

REZERWACJA I PŁATNOŚĆ

Chcemy spędzić z Wami magiczny czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Zapisy ruszają 5 maja.

  • Zarezerwuj sobie miejsce na wyjeździe, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
  • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz instrukcje do opłacenia zadatku w kwocie 560 zł. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
  • Zadatek podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wyjazdu przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce. Wyjazd odbędzie się przy zapisanych minimum 10 osobach.
  • Pozostała część kwoty jest płatna gotówką na miejscu podczas warsztatów.

Masz pytania? Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.com lub zadzwoń na numer +48 504 22 00 33

Jak było na poprzednich wydarzeniach?

PARTNERZY WYDARZENIA

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy jak yin i yang – Ola to wulkan energii, Ania jest oazą spokoju. Łączy nas przyjaźń, miłość do natury i świadomość jej terapeutycznego wpływu na organizm, szacunek do naszej kobiecości, chęć ciągłego rozwoju i robienia fajnych, niosących dobro rzeczy. Dlatego postanowiłyśmy połączyć siły naszych dwóch, przeciwnych biegunów, paletę różnorodnych umiejętności i stworzyć wyjątkowe wydarzenia dla kobiet.
Instagram

Ania Werstak – pani od relaksu, joginka, menadżerka, organizatorka i miłośniczka aktywnego stylu życia w rytmie slow. Stworzyła markę „Pani ma relaks” i rzuciła pracę w korporacji, by móc robić tylko to co sprawia jej przyjemność. Ukończyła kurs nauczycielki akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance (RYT200h). Jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Zgłębia mindfulness i techniki relaksacyjne. Od niedawna jest także certyfikowanym nauczycielem Joga Nidra, czyli “jogicznego snu”, który jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie.

Instagram

Aleksandra Świstow – pani od działania, dziennikarka, redaktorka, menadżerka, mówczyni, pasjonatka podróży, miłośniczka gór, wpatrywania się w morze i odnajdywania dróg w zaułkach nieznanych kultur. Autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana i książki „Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin”. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku w 2015 roku. Przez ponad 2 lata zgłębiała niuanse chińskiej kultury jako mieszkanka Państwa Środka, objechała świat z plecakiem podczas półtorarocznej podróży, wielokrotnie wracała do Azji Południowo-Wschodniej jako rozgadana pilotka wycieczek. Urodzona organizatorka, gaduła i dusza towarzystwa.

Chcesz z nami jechać, ale ten termin Ci nie pasuje?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych wyjazdów i warsztatów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania i specjalne rabaty.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby zarezerwować miejsce na Kobiecy Weekend „Jesteś CUDem!”, wypełnij poniższy formularz. Automatycznie dostaniesz potwierdzenie wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder SPAM.

W razie pytań możesz zadzwonić pod nr +48 504 22 00 33 lub wysłać wiadomość na maila: kontakt@panimarelaks.com

.
Mamy do dyspozycji pokoje 2 i 3-osobowe. Brak pokoi 1-osobowych.
Warsztaty odbywają się w sobotę po śniadaniu.
Ilość dostępnych miejsc na zabiegi jest ograniczona. Jeśli zaznaczysz chęć skorzystania z tej opcji, skontaktujemy się z Tobą w sprawie szczegółów.

Po kliknięciu „Wyślij zgłoszenie” odczekaj chwilkę (10-15 sekund), do załadowania się strony z potwierdzeniem. Automatycznie dostaniesz wiadomość wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.

Do zobaczenia w Witramowie!