Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającym regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości w życiu

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu - dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji i energii do działania

Pokażemy Ci nowe możliwości, podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego. Obudzimy drzemiące w Tobie “chcę” i “mogę”.

pragniesz się rozwijać

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące, twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz relaks na łonie natury

Zapraszamy Was w piękne miejsca blisko natury - doświadczamy jej z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.

cenisz relacje z innymi kobietami

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet - by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

Odkryj uzdrawiającą moc uważności, która osadzi Cię w tu i teraz – bez lęku, oceny i wyrzutów sumienia. Poczuj wdzięczność i spokój. Otwórz się na siebie i swoje potrzeby.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

team_Ania_Ola_zima

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

  • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
  • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama, zakwaterujemy Cię z inną uczestniczką o otwartym sercu. Na naszych kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
  • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
  • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

Termin: 27 – 29 stycznia 2023

Miejsce: Siedlisko Witoszyn – okolice Kazimierza Dolnego

W rozpędzonym świecie pełnym powinności, oczekiwań i obowiązków, przyzwyczajamy się do trybu “pędź i rób” i zapominamy, że możemy też zatrzymać się i być – zapraszamy Cię do celebrowania tego stanu. Pozwól magii uważności ukoić Twój umysł i oczyścić serce, przyjemnie rozciągnij ciało i przyciągnij dobrą energię. Zanurz się w kojącej naturze i dźwiękach dzwoneczków koshi, zainspiruj podczas kreatywnych ćwiczeń i warsztatów. Podaruj sobie relaksujący weekend pełen dobroci w sielskim miejscu blisko natury. Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu tworzonym przez kobiety dla kobiet, z którego wrócisz z nowymi narzędziami, by pełniej dbać o swój dobrostan na co dzień.

W naszym bogatym programie znajdziesz przeróżne formy praktykowania uważności – tak, byś mogła wybrać dla siebie te, które okażą Ci się najbliższe – aż 3 różne praktyki jogi z certyfikowaną nauczycielką, warsztaty relaksującego pisania z autorką książki z logo National Geographic, sesję medytacji, praktykę uziemiania, shinrin-youku i warsztaty wdzięczności.

Czerpiąc z mądrości natury, ludowych tradycji, wiedzy mistrzów jogi i psychologii,  uwolnimy stres, napięcia i obciążające emocje, poszukamy ukojenia w uważności, wdzięczności i kontakcie z naturą. Zadbamy o ciało, umysł i duszę.

Zapraszamy!
Ania & Ola

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

PIĄTEK – uwolnienie

Od godziny 16:00

Przyjazd, zakwaterowanie i czas na relaks – wskakujemy wygodne dresy, oddychamy czystym powietrzem i zaczynamy cieszyć się otaczającą nas naturą.

18:00 – 18:30

Witajcie w kobiecym kręgu – zupełnie nieoficjalny początek “Magii uważności”

18:30 – 19:00

Zaproszenie do uważności z Anią – wprowadzenie do mindfulness – praktyki, podczas której kierujemy uważność na bycie świadomą tego, czego w danej chwili doświadczamy i czujemy, bez interpretacji i osądzania.

19:00 – 20:00

Powitalna kolacja – poznajmy się nawzajem i otwórzmy na siebie.

20:00 – 21:00

Ceremonia uwalniania z Olą – rytuał przejścia owiany aromatem palonych ziół o oczyszczających właściwościach, który pomoże nam puścić przywiązania, pożegnać stare jakości i obciążające energie. Oczyścimy również naszą pamięć, by zrobić przestrzeń na nowe jakości i otwartość na nowe doświadczenia.

21:00 – 21:30

Uwalniająca joga nidra z Anią – medytacja prowadzona, w której balansujemy pomiędzy jawą a snem, czyli w miejscu, w którym dzieje się cała magia Twojej podświadomości. Ta praktyka pomoże uwolnić emocje, które już Ci nie służą i zastąpić je miłością do siebie.

SOBOTA – ukojenie

7:30 – 8:00

Uziemianie z Olą – po krótkim wstępie tłumaczącym korzyści z uziemiania, zaczerpniemy zdrową energię z ziemi podczas porannego spaceru boso.

8:00 – 9:00

Joga na przebudzenie z Anią – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 14:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer lub kąpiel w jeziorze, czytanie książki w hamaku, drzemkę lub masaż (opcja dodatkowa).

14:00 – 15:00

Obiad w duchu slow food.

15:00 – 16:00

Kąpiel leśna shinrin-yoku z Olą – zanurzymy się w lesie podczas uważnego spaceru i będziemy go chłonąć i doświadczać wszystkimi zmysłami.

16:00 – 17:30

Czas dla siebiedo wykorzystania na spacery, czytanie, wspólne rozmowy, drzemkę lub masaż (opcja dodatkowa).

17:30 – 19:00

Warsztaty relaksującego pisania z Olą – kreatywne warsztaty czerpiące z doświadczeń uważnej obserwacji, bycia tu i teraz i warsztatu pisarskiego autorki poczytnego bloga, książki z logo National Geographic, wydawczyni, redaktorki i dziennikarki.

19:00 – 20:00

Kolacja w duchu slow food.

20:00 – 21:00

YIN joga z Anią – spokojna, statyczna praktyka, która pomaga uzyskać dostęp do głębszych tkanek, oddziałuje na tkankę łączną i powięź oraz równoważy energetycznie. Yin to energia kobieca – dzięki Yin jodze stajemy się bardziej czułe na swoje potrzeby, ale też uczymy się po prostu być, bez analizy i oceny.

21:00 – 21:30

Kojąca wizualizacja z Anią – medytacja prowadzona z wizualizacją bezpiecznego miejsca, podczas której użyjesz mocy swojej wyobraźni, by uwolnić się od lęku i stresu.

NIEDZIELA – wdzięczność

8:00 – 9:00

Joga na przebudzenie z Anią – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 11:00

Warsztaty wdzięczności z Olą – wdzięczność to emocja o potężnym, pozytywnym ładunku energetycznym i źródło energii twórczej. Podczas warsztatów dowiemy się jakie korzyści płyną z praktykowania wdzięczności i jak wyrobić w sobie nawyk bycia wdzięcznym.

11:00 – 13:00

Czas dla siebie do wykorzystania na spacery, czytanie, wspólne rozmowy lub drzemkę.

13:00 – 14:00

Obiad w duchu slow food.

Od 14:00

Pożegnanie i powrót do domu w zrelaksowanym ciele i z głowami pełnymi dobrej energii.

JOGA I MEDYTACJA

Na naszym kobiecym slow weekendzie będziesz miała okazję spróbować aż trzech różnych praktyk jogi i medytacji, aby przekonać się, która z tych sztuk pracy z ciałem, oddechem i świadomością, jest Ci najbliższa i przynosi Ci najwięcej przyjemności i ukojenia.

Rano będziemy rozbudzać naszą życiową energię podczas dynamicznej praktyki Vinyasa Yogi opartej na sekwencji Powitanie Słońca.

W ramach wieczornych praktyk będziesz mogła spróbować rozciągającej Yin Yogi, zwanej również jogą powięziową, balansującej pomiędzy  jawą a snem Yogi Nidra i kojącej medytacji prowadzonej w formie wizualizacji bezpiecznego miejsca.

ROZWÓJ OSOBISTY

Pani ma relaks to również inspirujące, autorskie, twórcze warsztaty rozwijające wrażliwość, kreatywność, uważność i poczucie własnej wartości.

Podczas “Magii uważności” rozbudzisz swoją twórczą energię i jednocześnie zrelaksujesz się podczas warsztatów pisania bazujących na kojącej uważności w kontakcie z naturą i chłonięciu jej wszystkimi zmysłami, a także odkryjesz potężną moc doceniania choćby najmniejszych codziennych dobrych doświadczeń na warsztatach wdzięczności.

RELAKS NA ŁONIE NATURY

Doświadczanie natury wszystkimi zmysłami to nieodłączny element programów kobiecych slow weekendów Pani ma relaks, gdyż kontakt z naturą jest niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego. Natura nas wspiera, uspokaja, zakotwicza w teraźniejszości, napełnia energią, leczy.

Podczas “Magii uważności” wprowadzimy Cię w świat relaksujących praktyk opartych o świadome obcowanie z naturą – będziemy doświadczać lasu wszystkimi zmysłami podczas uważnego spaceru i czerpać uzdrawiającą energię z ziemi podczas praktyki uziemiania.

PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

OPINIE NASZYCH KLIENTEK

Siedlisko Witoszyn 28

okolice Kazimierza Dolnego

Siedlisko Witoszyn 28 powstało z marzeń o drewnianym domu, otoczonym przyrodą. Z tęsknoty za kawałkiem własnego świata, w którym czas płynie wolniej, powietrze pachnie lasem i łąką, a jedzenie ma naturalny smak.

ZAKWATEROWANIE
Mieszkamy w przytulnych, dwuosobowych pokojach z łazienką urządzonych w stonowanych kolorach i z naturalnych materiałów – tak, by nic nie rozpraszało relaksu. Z każdego pokoju można bezpośrednio wyjść na drewniany taras i na trawę – bliskość natury to nieodłączny element naszych weekendów.

WYŻYWIENIE

Gospodarze Witoszyna, podobnie jak my głęboko wierzą, że jesteśmy tym, co jemy i kuchnia ma w ich życiu bardzo duże znaczenie. Podczas kobiecego slow weekendu serwować będą nam zdrowe, wegetariańskie dania, oparte jak najpełniej na lokalnych produktach – potrawy, które sycą ciało i duszę.

Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona.

witoszyn28_00

TWOJA INWESTYCJA

Cena regularna: 1460 PLN 
Cena dla stałych klientek: 1310 PLN // jeśli byłaś już na naszym kobiecym weekendzie

CENA ZAWIERA

2 noclegi w pokojach dwuosobowych

2 pyszne i zdrowie śniadania w formie bufetu

2 pyszne obiady w duchu slow food: danie główne i deser

2 pyszne kolacje z lokalnych produktów: sałatka i zupa

4 praktyki jogi na pięknych matach Moonholi

zaproszenie do uważności

kreatywne warsztaty relaksującego pisania

warsztaty wdzięczności

praktykę uziemiania

ceremonię oczyszczania

sesję wizualizacji

wspólny uważny spacer – kąpiel leśną

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Witoszyna

GRATIS

powitalne upominki

miesięczna subskrypcja w aplikacji do medytacji Mindy

mini e-book “Pani ma relaks na 10 sposobów”

zniżki od partnerów wyjazdu

towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet

atmosfera relaksu i dobrej zabawy

bliskość natury

DODATKOWO PŁATNE

relaksujący masaż (45 min) – 150 zł

REZERWACJA I PŁATNOŚĆ

Chcemy spędzić z Wami magiczny czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Zapisy ruszają 23 listopada o godzinie 19:00 – nie spóźnij się!

  • Zarezerwuj sobie miejsce na wyjeździe, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
  • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz instrukcje do opłacenia zadatku w kwocie 860 zł. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
  • Zadatek podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wyjazdu przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce. Wyjazd odbędzie się przy zapisanych minimum 10 osobach.
  • Pozostała część kwoty jest płatna gotówką na miejscu podczas warsztatów.

Masz pytania?
Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.pl lub zadzwoń pod numer +48 601 131 115 (Ola) lub +48 504 220 033 (Ania).

Podaruj relaks bliskiej kobiecie

Wierzymy, że piękne doświadczenia niosą niepoliczalnie większą wartość, niż najpiękniejsze przedmioty. I że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – wyjazd lub warsztaty z Pani ma relaks.

Bilet do relaksu

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

Okaż miłość i troskę bliskiej Twojemu sercu kobiecie dając jej czas dbania o ciało, duszę i umysł podczas kobiecego slow weekendu Pani ma relaks.

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy jak yin i yang – Ola to wulkan energii, Ania jest oazą spokoju. Łączy nas przyjaźń, miłość do natury i świadomość jej terapeutycznego wpływu na organizm, szacunek do naszej kobiecości, chęć ciągłego rozwoju i robienia fajnych, niosących dobro rzeczy. Dlatego postanowiłyśmy połączyć siły naszych dwóch, przeciwnych biegunów, paletę różnorodnych umiejętności i stworzyć wyjątkowe wydarzenia dla kobiet.

pomysłodawczyni

Pani od relaksu, joginka, menadżerka, organizatorka oraz miłośniczka rękodzieła i aktywnego stylu życia w rytmie slow. Stworzyła markę „Pani ma relaks” i rzuciła pracę w korporacji, by móc robić tylko to co sprawia jej przyjemność. Ukończyła kurs nauczycielki Vinyasa Yoga akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance (RYT200h), ponadto jest certyfikowanym nauczycielem Joga Nidra, czyli “jogicznego snu”, który jest wspaniałą techniką przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie.

Więcej informacji...

współtwórczyni

Pani od słowa, dziennikarka, redaktorka, menadżerka, mówczyni, pasjonatka podróży, miłośniczka gór, wpatrywania się w morze i odnajdywania dróg w zaułkach nieznanych kultur. Autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana i książki „Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin”. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku w 2015 roku. Urodzona organizatorka, gaduła i dusza towarzystwa.

Więcej informacji...

Chcesz z nami jechać, ale ten termin Ci nie pasuje?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych wyjazdów i warsztatów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ZOSTAŁO OSTATNIE WOLNE MIEJSCE

Aby zarezerwować miejsce na Kobiecy Slow Weekend „Magia uważności”, wypełnij poniższy formularz. Automatycznie dostaniesz potwierdzenie wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder SPAM.

W razie pytań możesz zadzwonić pod nr 504 220 033 (Ania) lub 601 131 115 (Ola) albo wysłać wiadomość na maila: kontakt@panimarelaks.pl

Dane uczestniczki

_____________
Brak możliwości rezerwacji pokoju 1-osobowego
Ilość dostępnych miejsc na masaże jest ograniczona. Jeśli zaznaczysz chęć skorzystania z tej opcji, skontaktujemy się z Tobą w sprawie szczegółów.
Zaznaczając "tak", pomożemy Ci znaleźć dogodny środek transportu lub połączymy Cię z inną uczestniczką z okolicy Twojego miejsca zamieszkania.

Po kliknięciu „Wyślij zgłoszenie” odczekaj chwilkę (10-15 sekund), do załadowania się strony z potwierdzeniem. Automatycznie dostaniesz wiadomość wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.

Widzimy się w Witoszynie!

PARTNERZY WYDARZENIA