Ten warsztat jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem i odczuwasz ciągłe przemęczenie

Pokażemy Ci różnorodne praktyki relaksacyjne. Wrócisz z warsztatu z wachlarzem narzędzi, by lepiej dbać o swój dobrostan na co dzień.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Podpowiemy Ci jak budować poczucie własnej wartości, pracować z ograniczającymi Cię przekonaniami i programować umysł na dostrzeganie dobra.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego, obudzimy drzemiące w Tobie “chcę” i “mogę”.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

Połącz się Twoją prawdą i odwagą, wewnętrzną siłą i mądrością. Przestań słuchać strachu, wsłuchaj się w głos serca.

IMG_5709

Podczas księżycowych warsztatów:

 • poznasz zasady efektywnego zarządzania źródłami wewnętrznej energii i określisz swoje energetyzujące czynności,
 • nabierzesz uważności wobec sposobu, w jaki się do siebie zwracasz, aby wspierać się energią wypowiadanych do siebie i o sobie słów i przekonań,
 • poznasz techniki wspierającej komunikacji, które poprawią jakość Twoich relacji,
 • stworzysz intencje zgodne z Twoimi wartościami i pragnieniami Twojego najgłębszego ja,
 • odkryjesz moc wdzięczności i sposoby, by wdrożyć ją w swoje codzienne rytuały dbania o swój dobrostan,
 • poznasz księżycowe rytuały, dzięki którym oczyścisz swoją energię i zrobisz przestrzeń na nowe jakości,
 • nawiążesz bliższy kontakt ze sobą i swoją intuicją, by wyjść z narzuconych przez zewnętrzne okoliczności ról i zadbać o swoje potrzeby,
 • zaczniesz odczuwać więcej energii i radości, dzięki wysłuchaniu swojego wewnętrznego głosu i pożegnaniu niewspierających przekonań,
 • zrelaksujesz ciało i umysł podczas praktyki jogi, ćwiczeń oddechowych i medytacji,
 • otrzymasz praktyczną wiedzę i narzędzia, które będziesz mogła wdrożyć w swój codzienny rytuał dbania o swój dobrostan,
 • otrzymasz wiedzę podaną w przystępny sposób oraz profesjonalnie przygotowane materiały dydaktyczne,
 • zharmonizujesz ciało, umysł i duszę poprzez nawiązanie lepszego kontaktu ze sobą i swoimi potrzebami.

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach z przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby móc znaleźć zasoby, by dbać o innych.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

Przyjazna przestrzeń
Kalendarz-w-rytmie-natury-2023.1

Powitalne upominki

W cenie warsztatów otrzymasz także:

 • przepiękny kalendarz od Naturalnej Bogini, który przez cały rok poprowadzi Cię, abyś była bliżej siebie i rytmu natury.
 • autorski mini e-book „Pani ma relaks” zawierający 10 sposobów na udany odpoczynek
 • darmowy 1-miesięczny dostęp do najlepszej polskiej aplikacji mobilnej Mindy wspierającej zdrowie psychiczne
 • kod upoważniający do 15% rabatu na maty, akcesoria i ubrania do jogi w sklepie polskiej marki Moonholi
 • kod upoważniający do 15% rabatu na eliksiry i suplementy dla kobiet od Zojo

„Bądź energią, którą chcesz przyciągnąć”.

PROGRAM WARSZTATÓW

Od godziny 9:45

Otwarcie drzwizaproszenie do wspólnej przestrzeni. Wejdź i poczuj się wygodnie.

10:00 – 10:30

Ceremonia powitalna – rytuał przejścia owiany aromatem palonych ziół o oczyszczających właściwościach, który pomoże nam puścić przywiązania, pożegnać stare jakości i obciążające energie. Oczyścimy naszą pamięć, by zrobić przestrzeń na nowe jakości i otwartość na nowe doświadczenia.

10:30 – 11:15

Warsztaty wspierającej energii – źródło mocy jest w Tobie. Codziennie czerpiesz z czterech oddzielnych, ale powiązanych ze sobą wewnętrznych źródeł energii: fizycznej, umysłowej, emocjonalnej i duchowej. Zagłębimy się w zasady zarządzania tymi źródłami i odkryjemy energetyzujące czynności.

11:15 – 11:30

Medytacja metta – praktyka miłującej dobroci. Medytacja prowadzona, podczas której w naszych umysłach i ciałach poczujemy kojące ciepło płynące z życzliwości, łagodności i miłości – do siebie, do ludzi, do świata.

11:30 – 12:30

Joga księżycowa – łagodna i spokojna praktyka Vinyasa jogi oparta na sekwencji „Powitanie Księżyca”. Zakończymy ją pozycjami pobudzającej kobiecą energię Yin jogi, w których zakotwiczymy się na kilka minut, aby lepiej połączyć się z własnym ciałem i stać się bardziej czułymi na jego potrzeby.

12:30 – 13:00

Przerwa – chwila na luźne rozmowy, poczęstunek i napary ziołowe

13:00 – 14:00

Warsztaty wspierającej komunikacji – słowa, których używamy na co dzień, mają na nas ogromny wpływ, język kształtuje nasze relacje ze światem, ludźmi i samymi sobą. Na warsztatach zaobserwujemy w jaki sposób mówimy innym o sobie i jak zwracamy się do siebie w naszych wewnętrznych rozmowach. Porozmawiamy o tym jak możemy się wspierać energią słów i skutecznie się komunikować.

14:00 – 14:30

Intencje lwiej pełni Księżyca – otwórz się szeroko na to, czego pragniesz, wykorzystaj energię pełni w Lwie, która wspiera nas w przejmowaniu władzy nad swoim życiem, budzi nasze pasje i dążenia. Dopuść do głosu swoje pragnienia i spisz swoje intencje.

14:30 – 15:00

Pożegnanie we wdzięczności – zamykające spotkanie warsztaty wdzięczności, objaśniające korzyści z nawyku dostrzegania codziennych radości, sukcesów i światła, nawet w ciemnych zakamarkach rzeczywistości. Propozycja ćwiczeń, które wspierają trening umysłu, by dostrzegał dobro i wdrażania praktykowania wdzięczności do rytuałów dbania o swój dobrostan.

Księżycowe warsztaty rozwojowe

PEŁNIA obfitości

Zacznij dokonywać wyborów mając na uwadze swoje najwyższe dobro – zacznij efektywnie zarządzać źródłami Twojej wewnętrznej energii, nabierz uważności wobec tego, jakim językiem opowiadasz swoją historię sobie i światu. Uwolnij się od niewspierających przekonań, uwolnij stres i napięcia. Wsłuchaj się w głos swoich pragnień i sięgnij po obfitość.

Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu tworzonym przez kobiety dla kobiet, z którego wrócisz z nowymi narzędziami, by bardziej świadomie zarządzać swoją energią i pełniej dbać o swój dobrostan. W naszym bogatym programie znajdziesz księżycowe rytuały oczyszczenia i uwolnienia, sesję medytacji metta – praktyki miłującej dobroci, warsztaty wspierającej energii, relaksującą jogę z certyfikowaną nauczycielką, warsztaty wspierającej komunikacji “Energia słów”, warsztaty tworzenia intencji i wdzięczności.

Czerpiąc z mądrości natury, tradycji słowian, wiedzy mistrzów jogi i psychologii, uwolnimy stres i napięcia. Poznamy wspierające techniki i narzędzia, zainspirujemy się podczas kreatywnych ćwiczeń i warsztatów w kręgu kobiet.

Zadbamy o ciało, umysł i duszę.

Zapraszamy!
Ania & Ola

Joga i medytacja

CZAS I MIEJSCE

niedziela, 5 lutego 2023 – pełnia Księżyca w Lwie
godz. 10:00 – 15:00

Studio Moonshot
Al. Ujazdowskie 24/111
00-478 Warszawa

Chciałabyś wziąć udział w podobnym wydarzeniu?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

The form you have selected does not exist.

PARTNERZY WYDARZENIA

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy jak yin i yang – Ola to wulkan energii, Ania jest oazą spokoju. Łączy nas przyjaźń, miłość do natury i świadomość jej terapeutycznego wpływu na organizm, szacunek do naszej kobiecości, chęć ciągłego rozwoju i robienia fajnych, niosących dobro rzeczy. Dlatego postanowiłyśmy połączyć siły naszych dwóch, przeciwnych biegunów, paletę różnorodnych umiejętności i stworzyć wyjątkowe wydarzenia dla kobiet.

pomysłodawczyni projektu
Pani ma relaks

Założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii. Ukończyła kursy nauczycielskie akredytowane przez międzynarodową organizację Yoga Alliance, a jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem joga Nidra, która jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie. W social mediach znajdziesz ją pod nazwą „Pani od relaksu”.

Więcej informacji...

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Pani od słowa, współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...