Ukochaj siebie. Obdarz się troską i czułością, na jaką zasługujesz. Zadbaj o swój umysł, ciało i poczucie własnej wartości.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

Jest na świecie jedna, jedyna osoba, z którą na pewno spędzisz całe życie: TY.

Termin: 27 – 29 maja 2022

Miejsce: Niebo do wynajęcia (Mazury)

To właśnie o sobie najczęściej zdarza nam się zapominać w codziennym biegu. Zatrzymaj się na chwilę, spojrzyj na siebie z czułością – na istotę, która zasługuje na ciepło i miłość. Uwolnij się od obciążeń i wyrzutów sumienia, poczuj wdzięczność i spokój, otwórz się na siebie i swoje potrzeby. Podaruj sobie weekend SamoMIŁOści z Pani ma relaks.  Zanurz się w kojącej naturze i dźwiękach dzwoneczków koshi, zainspiruj podczas kreatywnych ćwiczeń i warsztatów. Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu, organizowanym przez kobiety dla kobiet.

Czerpiąc z mądrości natury, wiedzy mistrzów jogi, psychologii i tradycji słowian zadbamy o nasze ciała, umysły i dusze.

Zapraszamy!

Ania & Aleksandra

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeżeli:

zmagasz się ze stresem, szukasz spokoju i relaksu

Nasz program wypełniony jest zróżnicowanymi aktywnościami, zapewniającym regenerację ciała, odpoczynek dla umysłu i ukojenie dla duszy.

pragniesz doświadczać więcej radości w życiu

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu - dla lepszej energii życiowej i dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach.

chcesz mieć więcej motywacji i energii do działania

Pokażemy Ci nowe możliwości, podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego. Obudzimy drzemiące w Tobie “chcę” i “mogę”.

pragniesz się rozwijać

Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Inspirujące, twórcze zajęcia pobudzą Twoją wrażliwość na dobro i piękno.

lubisz relaks na łonie natury

Zapraszamy Was w piękne miejsca blisko natury - doświadczamy jej z uważnością i szacunkiem, zanurzamy się w niej i chłoniemy wszystkimi zmysłami.

cenisz relacje z innymi kobietami

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet - by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.
Warsztat wyjazdowy dla kobiet

Żeby z nami pojechać, NIE POTRZEBUJESZ:

  • doświadczenia w praktykowaniu jogi ani medytacji – dostosujemy poziom zajęć do Twojej wiedzy i umiejętności, będziesz mogła spróbować różnych praktyk i przekonać się, która jest Ci najbliższa,
  • koleżanki do pokoju – śmiało zapisuj się sama! Możemy (za małą dopłatą) zapewnić Ci pojedynczy pokój lub zakwaterować Cię z inną uczestniczką, co z całego serca polecamy, bo na kobiecych wyjazdach rodzą się piękne przyjaźnie,
  • żadnego sprzętu ani specjalnego ubrania – wystarczą Ci wygodne dresy, a wszelki potrzebny sprzęt do zajęć dostarczą nasi partnerzy,
  • pamiętać swojej daty urodzenia – w wyjazdach Pani ma relaks biorą udział kobiety w każdym wieku, różnych zawodów, singielki, mężatki, rozwódki, mamy, siostry i babcie. Różnorodność jest piękna i chcemy z niej czerpać.

PROGRAM WARSZTATÓW I PRZYJEMNOŚCI

PIĄTEK – wolność

Od 16:00

Przyjazd, zakwaterowanie i rozpakowanie walizek — wskakujemy wygodne stroje, oddychamy czystym powietrzem i zaczynamy cieszyć się otaczającą nas naturą.

18:00 – 18:30

Witajcie w kobiecym kręgu – zupełnie nieoficjalny początek “SamoMIŁOści”.

18:30 – 19:30

Powitalna kolacja – poznajmy się i otwórzmy na siebie.

20:00 – 20:30

Ceremonia uwalniania z Olą – rytuał przejścia, który pomoże nam puścić przywiązania, pożegnać stare jakości i energie, które już nam nie służą. Oczyścimy również naszą pamięć, by zrobić przestrzeń na nowe jakości i otwartość na nowe doświadczenia.

20:30 – 21:00

Wieczorna Yin joga z Anią – powolna i relaksująca praktyka, która pozwoli nam nawiązać kontakt ze sobą. Dłuższe przytrzymanie pozycji pozwoli nam na stopniowe uwolnienie napięć z ciała.

21:00 – 21:30

Uwalniająca joga nidra z Anią – medytacja prowadzona, w której balansujemy pomiędzy jawą, a snem, czyli w miejscu, w którym dzieje się cała magia Twojej podświadomości. Ta praktyka pomoże uwolnić emocje, które już Ci nie służą i zastąpić je miłością do samej siebie.

SOBOTA – czułość

7:30 – 8:00

Uziemianie z Olą – zaczerpniemy zdrową energię z ziemi podczas porannego spaceru boso.

8:00 – 9:00

Joga na dzień dobry z Anią – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, chleb wypiekany w mazurskiej kuchni i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 14:00

Czas dla siebie  – do wykorzystania na relaks, spacer nad jeziorem, czytanie, wspólne rozmowy, drzemkę czy masaż lub manicure/pedicure (opcje dodatkowe) lub wizytę w SPA (basen, sauna, jacuzzi – opcja dodatkowa).

14:00 – 15:00

Obiad w duchu slow food.

15:00 – 15:30

Medytacja miłości do siebie z Anią praktyka prowadzona, podczas której w naszym umyśle i ciele poczujemy kojące ciepło płynące z życzliwości, łagodności i miłości – do ludzi, do świata i przede wszystkim do siebie.

15:30 – 16:30

JA o SOBIE – prowadzone przez Olę ćwiczenie w kobiecym kręgu, pomagające rozpoznać wspierające i nie wspierające przekonania i dotrzeć do źródeł zakłóceń poczucia własnej wartości, by spojrzeć na siebie z większą czułością, miłością i wyrozumiałością.

16:30 – 17:30

Jestem wystarczająca – prowadzone przez Olę autorskie warsztaty afirmacji wzmacniających miłość własną.

17:30 – 18:30

Self love joga z Anią – regenerująca praktyka, która pozwoli nam wejść w lepszy kontakt z ciałem i zniwelować zapisane w nim napięcia i stres. Podczas godzinnej sesji otulimy nasze ciała miłością i troską oraz skoncentrujemy umysł i emocje na to, aby poczuć się komfortowo we własnej skórze.

18:30 – 19:30

Kolacja inspirowana kuchnią roślinną i sezonową.

20:00 – 20:30

JESTEM w SOBIE medytacja w ruchu z Anią. Praktyka rozwijająca świadomość ruchową, podczas której uważnie przyjrzymy się swojemu ciału i temu, jak ono się czuje w trakcie ruchu – bez osądzania, z pełnią akceptacji i miłości.

NIEDZIELA - wdzięczność

8:00 – 9:00

Joga na dzień dobry z Anią – dynamiczna praktyka Vinyasa Yoga oparta na sekwencji Powitanie Słońca, dzięki której rozbudzimy naszą życiową energię i przyjemnie rozciągniemy zaspane ciało.

9:00 – 10:00

Śniadanie z lokalnych, świeżych produktów: warzywa z ogródka, domowe przetwory, chleb wypiekany w mazurskiej kuchni i luźne pogaduchy przy stole.

10:00 – 11:00

Warsztaty wdzięczności z Olą – wdzięczność to emocja o potężnym, pozytywnym ładunku energetycznym i źródło energii twórczej. Podczas warsztatów dowiemy się jakie korzyści płyną z regularnej praktyki i jak wyrobić w sobie nawyk wdzięczności.

11:00 – 12:00

Kąpiel leśna shinrin-youku z Olą – zanurzymy się w lesie podczas uważnego spaceru i będziemy go chłonąć i doświadczać wszystkimi zmysłami.

12:00 – 13:00

Czas dla siebie – do wykorzystania na spacer nad jeziorem, czytanie, wspólne rozmowy lub drzemkę.

13:00 – 14:00

Obiad w stylu slow food.

Od 14:00

Pożegnanie i powrót do domu z głowami pełnymi dobrych emocji, miłych wspomnień i miłości do samej siebie.

Niebo do wynajęcia

Zapraszamy Was do kameralnego miejsca na Warmii i Mazurach położonego nad samym brzegiem jeziora Isąg. To magiczny zakątek z własnym stylem: we wnętrzach, bo trochę tu pomysłowego designu; w smakach – bo na śniadanie serwowana jest jajecznica z jaj od kurek mazurskiej gospodyni i tarta z kurkami z pobliskiego lasu, w muzyce – bo od rana przestrzeń wypełniają nuty z winyli.

Niebo do wynajęcia to miejsce, w którym oranżada landrynkowa “Dar Warmii” smakuje jak najlepszy trunek pod słońcem, a wieczorne rozmowy w jadalni mogą nie mieć końca.

ZAKWATEROWANIE
Mieszkamy w klimatycznych w apartamentach 3-pokojowych, składających się z dwóch oddzielnych sypialni i salonu. Każdy apartament posiada balkon lub taras z leżakami, a z nich widok na całe jezioro Isąg i wschodzące nad jego wodami słońce.
Do naszej dyspozycji jest sauna, a także prywatna plaża i molo.

WYŻYWIENIE
Serwujemy dania kuchni wegetariańskiej w duchu slow food – przygotowywane z lokalnych produktów najwyższej jakości.
Jeśli masz nietolerancję na jakieś składniki lub specjalną dietę, poinformuj nas wcześniej – zrobimy co się da, abyś była zadowolona i najedzona.

TWOJA INWESTYCJA


Cena regularna: 1560 PLN 

CENA ZAWIERA

2 noclegi w sypialniach dwuosobowych w apartamentach 4-osobowych (jeśli chcesz mieć całą sypialnie dla siebie, poprosimy Cię o dopłatę w wysokości 260 PLN)
2 pyszne i zdrowe śniadania
2 pyszne kolacje (danie ciepłe + zimne przystawki) z lokalnych produktów
pyszny sobotni obiad z 3 dań w duchu slow food
jednodaniowy obiad na pożegnanie
3 praktyki jogi na pięknych matach Moonholi
praktykę joga nidra
sesję medytacji
praktykę uważności w ruchu
wspólny uważny spacer – kąpiel leśną
warsztaty wdzięczności
warsztaty afirmacji wzmacniających miłość własną
ćwiczenie rozwojowe “Ja o sobie”
rytuał oczyszczania
praktykę uziemiania

GRATIS

powitalne upominki

3-miesięczna subskrypcja w aplikacji do medytacji Mindy

zniżki od partnerów wyjazdu

towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet

atmosfera relaksu i dobrej zabawy

bliskość natury

DODATKOWO PŁATNE

relaksujący masaż (60min) – 150 zł
wegański pedicure hybrydowy  – 180 zł

CENA NIE ZAWIERA

dojazdu do Nieba do wynajęcia

REZERWACJA I PŁATNOŚĆ

Chcemy spędzić z Wami magiczny czas w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Zapisy ruszają 13 kwietnia.

  • Zarezerwuj sobie miejsce na wyjeździe, wypełniając formularz na dole strony (kliknij tu).
  • W mailu z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz instrukcje do opłacenia zadatku w kwocie 660 zł. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie anulowana.
  • Zadatek podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wyjazdu przez organizatora lub znalezienia uczestniczki na swoje miejsce. Wyjazd odbędzie się przy zapisanych minimum 10 osobach.
  • Pozostała część kwoty jest płatna gotówką na miejscu podczas warsztatów.

Masz pytania? Wyślij wiadomość na kontakt@panimarelaks.pl lub zadzwoń na numer +48 601 131 115

Jak było na poprzednich wydarzeniach?

PARTNERZY WYDARZENIA

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy jak yin i yang – Ola to wulkan energii, Ania jest oazą spokoju. Łączy nas przyjaźń, miłość do natury i świadomość jej terapeutycznego wpływu na organizm, szacunek do naszej kobiecości, chęć ciągłego rozwoju i robienia fajnych, niosących dobro rzeczy. Dlatego postanowiłyśmy połączyć siły naszych dwóch, przeciwnych biegunów, paletę różnorodnych umiejętności i stworzyć wyjątkowe wydarzenia dla kobiet.
Instagram

Ania Werstak – pani od relaksu, joginka, menadżerka, organizatorka i miłośniczka aktywnego stylu życia w rytmie slow. Stworzyła markę „Pani ma relaks” i rzuciła pracę w korporacji, by móc robić tylko to co sprawia jej przyjemność. Ukończyła kurs nauczycielki akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance (RYT200h). Jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Zgłębia mindfulness i techniki relaksacyjne. Od niedawna jest także certyfikowanym nauczycielem Joga Nidra, czyli “jogicznego snu”, który jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie.

Instagram

Aleksandra Świstow – pani od działania, dziennikarka, redaktorka, menadżerka, mówczyni, pasjonatka podróży, miłośniczka gór, wpatrywania się w morze i odnajdywania dróg w zaułkach nieznanych kultur. Autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana i książki „Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin”. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku w 2015 roku. Przez ponad 2 lata zgłębiała niuanse chińskiej kultury jako mieszkanka Państwa Środka, objechała świat z plecakiem podczas półtorarocznej podróży, wielokrotnie wracała do Azji Południowo-Wschodniej jako rozgadana pilotka wycieczek. Urodzona organizatorka, gaduła i dusza towarzystwa.

Chcesz z nami jechać, ale ten termin Ci nie pasuje?

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

- BRAK MIEJSC -

Na to wydarzenie niestety nie mamy już wolnych miejsc, ale możesz sprawdzić nasze inne wydarzenia lub zapisać się na nasz newsletter. Gdy tylko zwolni się jakieś miejsce, damy Ci znać!

Do zobaczenia w Niebie do wynajęcia!