Poświęć sobie uwagę, spójrz na siebie z ciepłem, szacunkiem i czułością – na piękną, wystarczającą, pełną istotę. Podaruj sobie walentynkowy wieczór celebracji miłości do siebie.

Na skróty: PROGRAM | CENA | ZAPISY | O NAS

Walentynkowe warsztaty miłości własnej

Pokochaj SIEBIE

W dniu świętego Walentego zapraszam Cię do kobiecego kręgu na celebrację MIŁOŚCI DO SIEBIE.

Wsłuchaj się w swoje potrzeby, pozwól na słabości, doceń mocne strony i zdefiniuj istotne dla Ciebie wartości. Pożegnaj to, co już Ci nie służy i otwórz się na nowe jakości. Dowiedz się od doświadczonej pisarki, dziennikarki, copywriterki, blogerki i redaktorki jak język, którego używasz, wpływa na Twoją rzeczywistość i nabierz uważności wobec tego, jakimi słowami opowiadasz swoją historię sobie i światu. Poznaj techniki trenowania umysłu, by wychodził z naturalnego dla niego trybu “przetrwanie” i był Twoim sprzymierzeńcem w drodze po szczęście i spełnienie. Uwolnij się od niewspierających przekonań i zaprzyjaźnij się ze sobą, by podejmować lepsze decyzje i stawać po swojej stronie. Odetchnij głęboko, zrelaksuj się i zaopiekuj sobą.

Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu tworzonym przez kobietę dla kobiet – 3 godzinnych walentynkowych warsztatach rozwojowych.

Zapraszam na wieczór miłości własnej – nie tylko singielki!
Ola

pmr2023-intencje-nowiu-16

“Kochać siebie – to początek ro­man­su na całe życie.”

~ Oscar Wilde
pmr2023-intencje-nowiu-21

Podczas kobiecych warsztatów:

  • nabierzesz uważności wobec języka, jakiego używasz, aby wspierać się energią wypowiadanych do siebie i o sobie słów,
  • nauczysz się pracy z afirmacjami i sprawczymi przekonaniami, które będą Cię wspierać w realizacji Twoich celów,
  • odkryjesz moc wdzięczności i sposoby, by wdrożyć ją w swoje codzienne rytuały dbania o swój dobrostan,
  • poznasz techniki trenowania umysłu, by wychodził z głównej funkcji przetrwania, dostrzegał dobro i generował obfitość,
  • nawiążesz bliższy kontakt ze sobą i swoją intuicją, by wyjść z narzuconych przez zewnętrzne okoliczności ról i zadbać o swoje potrzeby,
  • zaczniesz odczuwać więcej energii i radości, dzięki wysłuchaniu swojego wewnętrznego głosu i pożegnaniu niewspierających przekonań,
  • otrzymasz praktyczną wiedzę i narzędzia, które będziesz mogła wdrożyć w swój codzienny rytuał dbania o swój dobrostan,
  • otrzymasz wiedzę podaną w przystępny sposób oraz profesjonalnie przygotowane materiały dydaktyczne,
  • zharmonizujesz ciało, umysł i duszę poprzez nawiązanie lepszego kontaktu ze sobą i swoimi potrzebami,
  • zrelaksujesz się i zainspirujesz w kręgu wsparcia kobiet.

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeżeli:

czujesz się samotna i brakuje Ci wiary w siebie

Pokażemy Ci jak możesz pracować nad poczuciem własnej wartości. Wrócisz z warsztatu z wachlarzem narzędzi, by lepiej dbać na co dzień o relację z samą sobą.

pragniesz doświadczać więcej radości i bardziej doceniać swoje życie

Podpowiemy Ci jak pracować z ograniczającymi Cię przekonaniami i programować umysł na dostrzeganie i przyciąganie dobra.

chcesz mieć więcej motywacji, energii i poczucia sprawczości

Pokażemy Ci nowe możliwości podczas inspirujących warsztatów rozwoju osobistego, obudzimy drzemiące w Tobie “chcę” i “mogę”.

cenisz sobie relacje z innymi kobietami i ideę siostrzeństwa

Nasze wydarzenia tworzą kobiety dla kobiet – by w atmosferze otwartości, zrozumienia i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł i ciało.

Przyjazna przestrzeń

Misją Pani ma relaks jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach. Jesteśmy przekonane, że troska o siebie i swoją energię jest konieczna dla dobrostanu – zarówno naszego, jak i naszych bliskich.

Na naszych warsztatach nie ma znaczenia Twój wiek, zawód, stan cywilny, role społeczne i waga życiowych doświadczeń, z pełną otwartością przyjmujemy Twoje serce i zapraszamy do kręgu wymiany kobiecej energii.

Przyjazna przestrzeń

PROGRAM WARSZTATÓW

od godziny 18:15

Otwarcie drzwizaproszenie do wspólnej przestrzeni. Wejdź i poczuj się wygodnie.

18:30 – 19:00

Ceremonia powitalna – rytuał przejścia owiany aromatem palonych ziół, który pomoże Ci puścić przywiązania, pożegnać stare jakości i obciążające energie, by stworzyć przestrzeń na nowe jakości i otworzyć się na nowe doświadczenia. Określisz swoją intencję warsztatów sięgając do swojego wnętrza po odpowiedź na pytanie: „z czym tu przychodzisz?”.

19:00 – 20:00

Warsztaty wspierającej komunikacji „Energia słów” – zadbaj o to, jakim językiem mówisz do siebie i o sobie. Słowa, których używasz na co dzień, kształtują Twoje relacje ze światem, ludźmi i samą sobą. Na warsztatach dowiesz się, jak możesz wspierać się i pracować z niesłużącymi Ci przekonaniami za pomocą języka.

20:00 – 20:15

Medytacja miłości do siebie praktyka prowadzona, podczas której w naszym umyśle i ciało poczujemy kojące ciepło płynące z życzliwości, łagodności i miłości – do ludzi, do świata i przede wszystkim do siebie samej.

20:15 – 21:00

Warsztaty afirmacji wzmacniających miłość własną – sprawczego podejścia możesz uczyć się dzięki wygłaszaniu pozytywnych oświadczeń. Na warsztatach dowiesz się jak zmienić ograniczające Cię przekonania, dlaczego warto praktykować afirmacje i jak je tworzyć, by odzwierciedlały Twoje pragnienia i oddziaływały na Twój umysł, wspierając Cię w rozwijaniu samoakceptacji, pewności siebie oraz tworzeniu życia, którego pragniesz.

21:00 – 21:30

Pożegnanie we wdzięczności – zamykające spotkanie warsztaty wdzięczności, objaśniające korzyści z nawyku dostrzegania codziennych radości, sukcesów i światła, nawet w ciemnych zakamarkach rzeczywistości. Propozycja ćwiczeń, które wspierają trening umysłu, by dostrzegał dobro i wdrażania praktykowania wdzięczności do rytuałów dbania o swój dobrostan.

CZAS I MIEJSCE

wtorek, 14 lutego 2023
godz. 18:30 – 21:30

Praha Studio
ul. Floriańska 8/23
03-707 Warszawa

Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, ale ten termin Ci nie pasuje?

Sprawdź terminy naszych innych kobiecych warsztatów i wyjazdów w zakładce wszystkie wydarzenia lub zapisz się do naszego newslettera i jako pierwsza dowiaduj się o nowych wydarzeniach #PaniMaRelaks, zapewnij sobie pierwszeństwo zapisów na kameralne spotkania oraz specjalne rabaty.

The form you have selected does not exist.

Podaruj ten warsztat bliskiej kobiecie

Wierzymy, że piękne doświadczenia niosą niepoliczalnie większą wartość, niż najpiękniejsze przedmioty. I że jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można sprawić bliskiej osobie, to podarować jej czas, miejsce i okoliczności, w których może się zrelaksować i zadbać o swoje potrzeby. Sprezentuj swojej ulubionej kobiecie – mamie, córce, żonie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce – wyjazd lub warsztaty z Pani ma relaks.

Bilet do relaksu

Nasze vouchery prezentowe mają formę Biletu do relaksu – pięknego, imiennego, wypalanego na drewnianej płytce bonu prezentowego, który kurier dostarczy do Twoich drzwi.

Okaż miłość i troskę bliskiej Twojemu sercu kobiecie dając jej czas dbania o ciało, duszę i umysł podczas kobiecego slow weekendu Pani ma relaks.

PROWADZĄCA

współtwórczyni projektu
Pani ma relaks

Współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni, edukatorka uważności, pilotka wycieczek, autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała. Doświadczenie w organizacji dobrych doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ukończyła 8-tygodniowy trening MBSR, na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Więcej informacji...